Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak my sme zatial zdravi, radi prideme, len mi napiste ze kedy a kde prosim a tiez poprosim niektoru z vas, aby ste mi napisali do internej na seba mobil, keby nieco aby som mohla volat... joj, uz sa na vas tesim
Odpovedať
Profilova fotka
greti super, tesime sa... cca o desiatej (ja tam budem uz o pol a mozno aj skor a skocim kupit nieco do hypky) v detskom ihrisku v avione co je pred HM
Odpovedať
zajtra to plati, tesim sa na vas babule a na drobcov tiez :-)
Odpovedať
adi sloniiicek nezabudni zverejnit foto, lebo ci jedina poctiva ktora mala fotak :-) inak bola strasne super, nasi drobcaci - misko s ninkou sice vobec na obed nespali ale boli rozkosni ako sa hrali ani nie tak spolu ale v tesnej blizkosti by som to nazvala :-D
Odpovedať
no tesim sa na fotecky ... aspon vas uvidim ako vam bolo supisne... a kto vsetko bol?
Odpovedať
ada21, sloniiicek, silwietta,gretocka a ja :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pridavam sa, superne bolo, aj ked sme sa nestihli velmi porozpravat, teda hlavne nie vsetky dokopy... najviac to asi stihli gretka s adou, kedze maju nebezcov...
Odpovedať
Profilova fotka
adi a tesime sa na fotocky... cmuk
Odpovedať
Profilova fotka
caute babule, cakam na fotecky zo stretka, som velmi zvedava a zaroven sa tesim, ked sa nam uz podari stretnut vonku :-) my sme teraz vsetci dospeli prekonali nejaky crevny virus, tak sa modlime, aby to nemal aj maly... :-| inak sa mame dobre, uz sa tesime na Velku noc, caka nas prva velka cesta na vychod k starym rodicom :-)
Odpovedať
jaaaaaaaaaj ada si nas neprecita, lebo spominala ze nema net doma, takze foto sa odklada na neurcito, skoda |-|
Odpovedať
caute tehule, sa mi podarilo postahovat snad vsetky tlaciva co treba vypisat po porode, chcete????
Odpovedať
ahojte babule leni jasne ... supni na mail ;-) ;-) ;-) vdaka :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
macka ako sa mas? dlho si tu nebola...co brusko? rastie? v ktorom si teraz tt? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
leni jasne ze chceme... dik
Odpovedať
poslala som vsetkym tehulam, prislo???? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej hej prislo, dakovame x-)
Odpovedať
lenka: hej hej prislo ;-) erika: no dlho som tu nebola, stiham registrovat ale nestiham pisat .... mame sa uz lepsie, zda sa mi, ze tehu nevolnosti pomalicky odchadzaju, takze uz si mozem vychutnavat aj cerstvy vzduch s Terezkou na dlhsie, ako len na par minut .... teraz sme v 13tt ale brusko mam akoby som boal v 16tt ak nie viac :-D :-D v piatok sme dostali konecne tehu knizku, drobec sa ma fajn a krasne rastie, mame aj prve jeho foto a pri sone mi tiekli slzy, ked som ten zazrak videla ;-( ;-)
Odpovedať
alex: ale ti to dnes pristalo v tych spravach ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
babule a v ktorych spravach, rada by som si to pozrela
Odpovedať
a co davali v spravach? ja som nejako mimo :-N ale alex to pristane vzdy, aj dneska ked bola ulepena od cukrovej vaty, xixi :-D
Odpovedať
tak to je super maci...tak posli foto nech ta vidime ako vyzeras 2x tehulka ;-) no aj ja by som si rada kuki alex ale ani nenapise...betarka tajiiii :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja si chcem pozriet... v ktorych spravach to bolo... najdeme v archive
Odpovedať
Profilova fotka
a co to citam, cukrova vata? hmmm teraz viem o na co budem mat cely den chut
Odpovedať
nejako to tu stichlo :-( co sa deje??? ja akurat varim supis polievocku a neskor spagety s omajdou 8-) treba dojedat zasoby :-D :-D no tak cukrovu vatu neviem kedy som naposledy jedla....to muselo byt daaaavno
Odpovedať
ahojte kočky :-) tak mám konečne aj ja trošku čas, kým je Eliška s dedom vonku na prechádzke no asi si každá užívame jarné počasie, keď je ticho akosi 8-) veď vonku je úžasne konečne! maminy "druhotehuľky" :-D (to je ale výraz xixi) ako sa máte? kedy máte termíny vlastne? ako to všetko prežívajú drobci? nebudú žiarliť? :-) dúfam, že aj ostatné maminky sa majú fajne... aj nemaminky ešte ;-) my s Eli sme už zabehnutí celkom, už je to úplne iné bábätko... najnovšie začala kecať :-D s každým, dokonca sa aj háda... no proste žena :-D ale je úžasná, však pridám aspoň na FB video sa nám to podarilo aj nahrať to jej džavotanie... Eri kedy balíte kufre? už sa vám to kráti, však? cukrovú vatu by som si dala aj ja :-) ale momentálne si pochutnávam na tortičke z krstín :-p Keby som sa tu už nedostala, tak prajeme všetkým požehnanú Veľkú noc :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, u nás všetko ok. Maličký je skvelý, nemôžem sa na nič sťažovať, je to anjelik. Už aj pekne papáme a priberáme. No a teda ako som sa dostala do správ... boli sme v Sade JK s kamoškou a mužíkom a tam nás stopli z Markízi, že do ankety niečo, muž aj kamoška sa hneď stiahli, tak ja že teda idem do toho. Ale netušila som, že to do správ bude... A teda dobrú hovadinu som tam zadrela. Môžete pozrieť: http://video.markiza.sk/archiv-tv-mar...
Odpovedať
Profilova fotka
a je to reportáž č. 18 ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule, tak my mame novinky... 1. mame prvy zub, hura 2. dnes sme boli na klbikoch na kontrole a uz mame aj jadierka, hura-hura tak to bolo tak v kratkosti od nas, drzte sa vsetky a peknu Velku noc.
Odpovedať
barbori uz sa to bliiiiiiiiiiiizi :-) kocky uz mozu pomaly vymyslat dalsie stretko ;-) ;-) alex aka herecka x-) ja by som sa nedala filmovat...by som bola ako tvoj muzik a kamoska :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no pozrela som si nasu tv hviezdu :-D inak ja by som tiez pred kamerou zdrhla
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?