Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
caute, dneska som si bola cucnut glukozy, ble ble to bolo ale nejako som to zvladla, bola som aj na poradni, a bambulo je v danom okamihu KP, esteze je dost casu aby sa otocil, teda dufam ze si da povedat :-N zajtra mam vysledky tak snad nebudem mat tehu cukrovku, by sa mi ohodne zmensil jedalnicek :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute, mame za sebou najhorsiu noc. Maly sa o 22hej zobudil a potom kazdu chvilku hore, a potom sme vobec uz nespali, lebo sme chori. Ma sopliky, kasel, teplotu. Dnes sme boli u doktorky. Neviem ci sa nenakazil ked sme boli v tych Podunajskych. Inak ked ste mali deticky chore, vzdy ste to dostali aj vy?
Odpovedať
Profilova fotka
Leni, do porodu este daleko, tak snad sa drobcek otoci
Odpovedať
adi u nas plati ze ked je misiak chory tak ninka bude skoro urcite ale ked bola ona chora ze prechladnuta a tak tak my sme boli skoro vzdy v pohode no tak drzim palce nech sa date rychlo dohromady
Odpovedať
Profilova fotka
leni dakujem, je to nasa prva choroba, tak som z toho mimo malicky skoro stale placka a sme cely den na mliecku
Odpovedať
Profilova fotka
adi neboj, to ze je na mliecku stale je uplne normalne, to je to najlepsie prenho teraz....
Odpovedať
silvi ma pravdu, ked su nasi bobaci chori tak su taki vacsi prisavnici, ale co by sme pre nich nespravili, drzim palce inak aj ninka zacala kychat a pokasliavat, neprelozime to stretko baby aspon o tyzden????
Odpovedať
Profilova fotka
babule, tak mame za sebou dve najhorsie noci, vcera som uz zaspavala pri malom posediacky. stale sa budil, najprv spal pol hodku, potom 10min, a potom sme boli do 23:30 hore, a do druhej som skoro vobec nespala, stale som kontrolovala ci maly dycha, lezal totiz vedla mna v posteli, inak s tym stretkom by som suhlasila, teda s tym prelozenim, ak to neprelozite, tak mi urcite nepride, inak maly je presne po muzovi, ked som videla tie ksichtiky co robi, ked je chory, akoby som muza videla :) leni dufam, ze ninke to rychlo prejde
Odpovedať
uz som nasadila libenar a sinupret, to su moje tajne zbrane na kazdu chorobu a zda sa ze celkom zabera, len je taka mrzutejsie a unavenejsia, uz spi - zaspala asi po 3minutach odkedy vliezla do postele, dobre dieta mame 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok, tak to prelozme... na kedy?
Odpovedať
skusme presne o tyzden 16.3 10h, vyhovuje??? adi napisem pre istotu maila lebo ti akurat teraz by mali este lyzovat
Odpovedať
Profilova fotka
zeny, radostna sprava, ak date stretko v utorok o desiatej, tak mozem prist aj ja :-) ak budeme zdravi.
Odpovedať
Článok sa načítava...
super, tak nas bude viacej, a co ten termin babule vyhovuje??? sice ada21 pisala na FB ze aj ju skolila choroba tak mozno budeme posuvat este o dalsi tyzden, ved dajte vediet
Odpovedať
Profilova fotka
ja zatial mozem
Odpovedať
Profilova fotka
ale zas budem tam skor, lebo drahy musi byt najneskor o 9 v robote
Odpovedať
silvi a nechce ta hodit k nam a potom by sme isli spolu???
Odpovedať
Profilova fotka
babuli, nevim, asi skor nie, sa vyhrame tam, staci potom jedna cesta busom... ale dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
tak babule, ja zatial neviem ako budeme dovtedy. dnes sme boli s malym znova u dok. a zmenila nam lieky, tak dufam, ze uz nam pomozu tieto
Odpovedať
Profilova fotka
Adi hadam bude vsetko ok.. drzime palcky
Odpovedať
Profilova fotka
no baby ako to vyzera s utorkom? deturence su uz zdrave?
Odpovedať
nasa je v pohode, tak my mozeme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok, super, uz som sa zacinala bat aby sme tam neboli jedini :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute, tak zdravi sme, teda uz nekasleme ani sopliky nemame, ale maly zostal zachripnuty a neviem preco neviete mi poradit ci mu nieco na to nepomoze okrem rady, ze ma byt ticho, lebo to sa neda, stale krici a rozprava si
Odpovedať
nechajte si predpisat calcium nam to velmi pomohlo, lebo ticho nebude sudim teda podla svojej :-D
Odpovedať
akurat pozeram ze mi este tri ampulky ostali, mozem ti ich priniest ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Leni, my mame doma calcium chloratum / sirup, moze byt aj to? Alebo treba ten ampulkovy?
Odpovedať
Profilova fotka
ten sirup sme mu davali aj pocas choroby, ale len pol cajovej lyzicky raz za den
Odpovedať
co viem tak ten ampulkovy je koncentrovanejsi, len kazdy ampulku treba rozdelit na mensie davky a nie naraz, nam standardne stacili dve tri a bol pokoj
Odpovedať
Profilova fotka
tak babule ako s tym zajtrajskom?
Odpovedať
Profilova fotka
ja zatial mozem...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?