Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
hej pozerala som to, bolo to 5 km od primostenu .... ;-) a aj na nete som si to este raz pozrela ..... ved manzelika vyslem vyzistovat situaciu, kedze sme dofcu kupovali v PB .... aj ja uz ficim z prace, idem kupovat nasim maminkam darceky, lebo moja ma zajtra meniny aj narodeniny a manzelova zasa v nedelu meninky, tak sa idem na nieco mrknut a tiez musim ten kufor niekde omrknut :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj adi... sme rady ze ste sa mali fajnovo... fialllka dufam, ze to nebude take zle v tom primostene.. vies uz co kupis maminam?
Odpovedať
ahojte babenky silwii mojej maminke ideme kupit susicku na ovocie a hriby, lebo stale si ju od svokrovcov poziciavame a ked maju obe rodiny naraz susit hriby, tak si to vies predstavit :-D a svokricke som kupila sklenenu hranatu vazu, dal mi tip Majko, lebo doma maju len take mensie a ked je velka oslava a vela kvetin, tak aby mali aj velku vazu ;-) vazu som vcera kupila a Majko ma na starosti dnes susicku kupit ;-) a ja som si vcera urobila radost .... kupila som si nove saty na plaz 8-) a drobnostky, take male krhlicky na palicke do kvetinacov ;-)
Odpovedať
no esteze hovorite ze darceky pre maminy, moja ma meniny dneska skoro som zabudla, to je tak ked nemam pri sebe svoj diar, to som potom ako bez polky rozumu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fialllka dik za inspiraciu... nase maminy tiez maju obe dnes meniny... kedze moja je daleko, tak mame este cas kym sa uvidime a manzelovej ideme kupit nejaku sikovnu knihu, naposledy sa strasne rozplyvala nad jednou kucharkou na navsteve a strasne rada vari... tak hadam sa jej bude pacit 8-)
Odpovedať
silwiii a babuli aj vase maminy su Anny? moja je Anna a manzelova je Marta, tak ta ma az v nedelu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej, nase obidve su Anicky :-) aj moja aj mangelova
Odpovedať
;-) jeeeeeeeeeeeeeeeeeeej silwiii to je pekne ;-)
Odpovedať
iba moja mamina je Anna, michalkova je Silvia tak ta si musi pockat az na koniec augusta ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej hej, silvia je koncom augusta x-)
Odpovedať
Profilova fotka
dala som si do albumu dalsie fotky, tak si mozete pozriet
Odpovedať
adi, novy uces ti velmi dobre ide :-) vsetky vas zdravim takto na rychlo!
Odpovedať
Článok sa načítava...
adka, supis, mas super uces, velmi ti pristane ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby. prajem vsetkym pekne ranko. vyzera to, ze dnes budeme mat pekne horuco. :-D inak adi - fakt vyzeras super. velmi ti to pristane.
Odpovedať
Profilova fotka
Sloni som pozerala ráno predpoveď a poobede alebo, tak na večer majú prísť zo západu zrážky. Ale zatiaľ je pekne 8-) Dobré ránko inak všetkým ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som isla do prace a zadlo sa mi dost teplo. ale tie burky by padli vhod alex. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Nieee, veď sa už dosť ochladilo, ja chcem teploooo :-)
Odpovedať
alex, ty by si mala ist byvat do teplych krajin :-D samoska, ze to chce burky aj pre urodu treba ;-)
Odpovedať
ahojky, ja mam dneska poldna dovolenku tak si idem uzivat muzicka sme totiz prvykrat sami od svadby :-D tak sa ideme romantikovat mne taketo pocasie vyhovuje, ziadne brutal teplo len tak prijemne a tie burky sa obcas zidu aspon ten prach sa zmyje, ak by som sa nestihla ozvat majte sa krasne uzite si vikend, ak by sa niekomu chcelo ist na martuskinu svadbu tak sa ozvite asi pojdeme kuknut ved to mame rovno pod domom :-) len este musim zistit kedy to presne ma ta krasna julova ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babuli zisti, išla by som pozrieť.
Odpovedať
tak o 16h, tak ma napisane v albume, este som ti to dala checknut od julovych ;-)
Odpovedať
babuli, tak si uzi muzicka a pekny vikendik ti prajem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Uvidím, čo vymyslí manžel na sobotu, ale ak nebude mať plány, tak by som tak skočila kuk.
Odpovedať
pozdravujem martus, a babuli, nezabudni fotacik - som na nu zvedava!
Odpovedať
babenky prajem vam krasny vikendik, ficim za manzelikom ;-) cez vikend nas caka triedenie svadobnych fotiek, ktorych je doma kvantum, lebo sme dali hromadne urobit .... a kooooooooooopec oslaaaaaav ;-) papa v pondelok ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
babule pekny vikendik vam prajem!
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky, tak zase tu mame pondelok. a zaciatok tyzdna, ale aj ked je uprsany den prajem vam krasne ranko a prijemnu pracu. :-D
Odpovedať
ahojte dievcata, tak uz som aj ja spat v praci po vikende ..... mali sme nakupovaci a sviatkovaci vikend a uz len tri dni v praci a mam 12 dni dovolenku huraaaaaaaaaa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jej fialka, tak to je fajn. tak ti zavidim, ale ved aj ja som mala super dovolenku. len sa mi akosi nechce chodit do roboty. taka som nejaka bez nalady. :-|
Odpovedať
sloniii to ti verim, ani mne sa uz nechce do roboty a ani si nejdem predstavovat, ako sa mi nebude chciet po dovolenke :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?