Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky. tak my tiez znakujeme doma. vie niektore znaky pekne ukazovat. niektore si vymysla dokonca sama. a neboli sme na ziadnom kurze. iba podla dvd a knizky. mne zase svokra naznacovala, ze uz by som ju mohla ucit aj normalne rozpravat - slova. ale inak sa im velmi lubi, ako rozprava. ja jej vzdy ukazem znak a zaroven aj hovorim a ked si radsej vyberie znak, tak za to nemozem. chi chi. ale uz vie aj vela slov sama povedat, resp. take skomoleniny. a tak. :-) my sme 23.12. zacali vecer kaslat a chudatko na stedry den mala taky hrozny kaslik. :-( taky suchy a teraz obcas kasle uz taky hlienovy. ale uz je to lepsie. martinka bola hrozne bez nalady 24.12. bolo na nej vidiet, ze sa neciti dobre. al e tento rok mala vo vsetkom taku smolu. 2 dni pred narodeninami ju ockovali a zrovna na narod. mala teplotku, na meniny jej isli 4 zubky naraz a mala teplotu a sopliky a teraz na vianoce kaslik.
Odpovedať
ahojte maminky tak my sme dnes skoncili u lekarky a sme prvykrat na antibiotikach ... teplota sa v noci vysplhala na 38,9, a do toho sme dostali aj kasel a len tak chrapci ked place ... takze sme sli radsej ku lekarke ... akurat Terezka zabuvala, tak som zvedava, ako dlho to tentokrat bude ... lebo vcera pri tej teplote spala ani nie hodinku ... a teraz tiez sla buvat s teplotou 37,9 ale uz sa aj zacala potit, co som ju prezliekala .... slonii: presne aj my Terezku ucime aj rozpravat ale nemozem za to, ked radsej znak ukaze ako ho povie :-) ... no hadam si uz svoju davku smoly na teplotky vybrala a silvester bude Matka zurovat :-D ... nas to zial chytilo teraz :-S ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, uz sme konecne doma, boli sme tyzden u nasich oneskorene prajem aj ja vsetko naj do noveho roku a co sa tyka znakovania, tak som skusala podla knizky a internetu par znakov, ale Miska to velmi nezaujalo ale take vymyslance ho bavia (ako robi indian, opica a tak), ma uz celkom obstojnu slovnu zasobu, uz sa s nim da trochu komunikovat, aj ked musim velmi davat pozor co ma na mysli, lebo napriklad pa znamena aj pali (horuce), aj lopta a aj lampa
Odpovedať
krasny novy rok vsetkym! dufam, ze sa mi podari sa s vami aj v tomto roku stretnut! nech sa vam kazdej zatial dari!
Odpovedať
caute kocky... vsetko dobre do noveho roka prajem... ako sa mate??? my sme uz naspat v NL...juj na SK bolo dobre ale clovek by tam vedel zostat aj dlhsie... x-)
Odpovedať
prajem vsetkym andrejkam vsetko najlepsie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sneeeeeeeeeeeh, Misko sa jasil ako blazon :)
Odpovedať
ahojte babuľky :-) prajem všetkým do nového roka všetko najkrajšie, nech je ešte úžasnejší, ako ten predošlý :-) dúfam, že sa vám všetkým darí a že do nového roka ste správne vykročili... ja si stále nemôžem zvyknúť na tú ´10 v roku :-D aj na papieroch, čo vypisujem musím písať pomaly, lebo by som tam určite hodila 2009... no my sme ešte 2 v 1, ale už pomaly odpočítavame dni do 28ho :-) som prekvapivo kľudná, čo som si myslela na začiatku, že budem pred pôrodom stresovať, tak je to opačne a už sa aj teším dokonca ;-) najmä na drobca v náručí a že sme to všetko zvládli... tak nám PROSÍM držte palčeky, aby sme to zvládli, určite budeme za to vďační! x-) vedieť dáme novinky čím skôr (asi na FB) :-D držkajte sa všetky, nech sa vám darí :-) Barborka
Odpovedať
ad sneeeeh - aj nasa mala macka sa jasila v nom ako diva ;-) ako vidite, v dome mame uz aj zvieratko ;-)
Odpovedať
barbori budeme cakat na spravicky...drz sa a nech vsetko dobre dopadne tfuj tfuj tfuj :-p eleni tak odfot cicu :-) nech vieme co to mate za prirastok .... inak mohla by si dat na MS foto kuchyne...uz spravenej ako vyzera???? dakujeeeeeeeeem x-)
Odpovedať
Profilova fotka
barborka cakame cakame 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
leni - dakujeeem.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
my sme boli teraz v ostrave. vcera sme sa vratili. bolo supeeer. :-) uzili sme si rodinky. a zazili riadnu kalamitu. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcence, ja mam dobru spravicku, druhe kolo ma pokracovatela, trosku som sa predbehla, dufam, ze mi bude odpustene :-)
Odpovedať
jeeeeeeeeeeeeej silwi, blahozelaaaaaaaaaaaame ;-)
Odpovedať
a vobec nevadi ze si sa predbehla ... ja sa chcem najskor pripoistit, zajtra idem podat ziadost, aby som mala lepsiu matersku :-)
Odpovedať
a ptoom pockame nejaky ten mesiac pre istotu a hor sa na to ;-)
Odpovedať
jeeeeeeeeeeeej silwi tak predsa???? a v kolkatom si tt??? gratulujem moc a nech si s drobcom zdrava :-)
Odpovedať
tesim sa dobrym spravam a pridavam sa ku gratulantom! :-) Eri - Tebe som poslala mailik. pa!
Odpovedať
marceli a preco sa chces pripoistit, mne na socialke tvrdili ze tym ze mi plynulo prechadza rodicovska na matersku tak som v ochrannej lehote a plati mi tych 270 dni poistenia ktore mi platili na ninku, a taku info dostali aj viacere baby z okolia co su druhykrat tehu alex skus sa pls opytat lenky ze aku matersku ma na zuzanku, ona asi bude najlepsie vediet, dik dik
Odpovedať
leni: ja viem, lenze ja som nepoberala taku vysoku matersku, takze si chcem prilepsit a chcem sa pripoistit ... tak som zvedava aku sumu mi vypocitaju, ci plnu akoby som vobec nebola poistena alebo mi do toho spadne aj ta ochranna lehota ...
Odpovedať
jeeej to je super novinka...Silvi srdecne gratulujem a drzim palce aby bolo vsetko ok :-) barborka sa este neozvala? myslim na nu a drzim palce, aby mala super porod a drobceka konecne pri sebe :-) my sa mame celkom fajn az na to, ze asi ma Kristinka atopicky ekzem...v piatok ideme ku koznej, tak snad sa to nepotvrdi...inac dnes ma Kristinka presne 3 mesiace...leti to hrozne rychlo :-)
Odpovedať
a este nase aktualne video ;-) http://www.youtube.com/watch?v=dkzyrK...
Odpovedať
Eleni - dakujem x-) Jahodka - kuki som video a mala je krasna ako si dzavoce :-) dovie koho tam videla ked sa pozerala na jednu stranu...vyzera kludne babatko... drzim palce aby ste u koznej dopadli co najlepsie a aby nemala spominani ekzem p.s. Bamulka je este 2v1 co viem 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
jééééj silwi gratulujem, to je super správa! x-) babuli, lenka dostáva opäť materskú, takže aj ty budeš dostávať ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem dievcence x-) vcera som zacala 8 tt, termin nam zatial vychdza 31.8 Jahodka, mala je strasne zlatunka, ozaj vyzera byt uplne kludne babo inak strasny problem, nastartovat tuto stranku teraz... skoro som to vzdala
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeej silwi. to nemyslis vaaazne. supeeer. gratulujeeem. si nas predbehla. chi chi. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, tak ako toje s tou materskou. :-) treba sa pripoistit, aby sme mali narok alebo nie. :-( ja som z toho jelen. ono tusim v priebehu 2 rokov musis mat odvody za 270 dni, aby si mala narok na materske. ale pokial viem, tak ked si na rodicovskej tak stat za nas odvody neplati.
Odpovedať
sloni, pokial si dostavala na martinku tak dostanes aj na druhe, len musis plynulo prechadzat medzi rodicovskou a materskou, nesmie tam byt ani jeden den rozdiel, pokial chces dostavat vyssiu tak treba si doplatit nemocenske ale to treba este stihnut vybavit pre otehotnenim, tak su info co mi dali na socialke, a vlastne asi sme sa zhodli vsetky na tom ze to je tak dneska mi volala lekarka kvoli AFP testom, tak tentokrat je vsetko ok, amnio sa nekona, vdakabohu inak uz mame mena vybrate - Zoja alebo Tomas, co poviete? jahodka, keby si chcela nieco poradit s atopickym tak kludne napis, sme si to preskakali s ninkou barborka, poctivo na teba myslime tak si este uzi 2in1 potom uz to bude sice vacsia sranda ale zase sa moc nevyspis :-D
Odpovedať
no super silvi...a byva ti zle, ci vsetko je v poriadku??? leni pekne mena ste vybrali :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?