Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Leni teším sa, že si opäť online :-) Ja už mám vypísanú materskú, oficiálne od 1. januára si ju užívam, neoficiálne už od 22.12., neviem sa dočkať :-) Máme sa inak super, Jakubko nám rastie, ale podľa lekára nebudeme veľké bábo, čo sa moooc teším :-) Inak je všetko ok.
Odpovedať
alex, tak som sa prihlasila akurat k hrabcakovej na cvicenie, musim so sebou nieco robit hned od zaciatku lebo zas tak strasne priberem a kto to bude zhadzovat??? doteraz some este baletila ale uz si viac netrufam, inak na ktory kurz chodite, resp budes este chodit? ja som sa dala na stredu 18.50
Odpovedať
Profilova fotka
babuli tiež streda o 18:50. Ale teraz už nemá cvičenia, až od januára.
Odpovedať
no ved na tie, co zacinaju od 13jan, to budem15tt ci tak nejak, to bude fajn, zas budem niekde malobruchata, aspon niekde lebo si pripadam ako slon :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ja už by som potom chcela aj na Antolskú na cvičenia chodiť, ale určite pôjdem aj k Hrabčákovej so švagrinkou, tak sa tam možno stretneme, lebo neviem či aj skôr nepôjdeme, lebo to už budem na materskej, tak nemusím až o 18:50 ako doteraz. A ako sa inak máš?
Odpovedať
ale v pohode, len ma nejaka nadcha chytila, tak kycham kaslem na vsetky strany, malu som poslala cez vikend z dosahu, tak mi aj smutno bolo princezna ma novu postielku vyzera v nej ako trpaslik zo snehulienky :-D
Odpovedať
alex pls hod mi do IP tel cislo na tu antolsku, lebo asi to nemam nikde ulozene, dik dik
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcence, hlboko sa ospravedlnujem za dlhodobejsiu absenciu, nejak mi nevychadza krok na vsetko co mam v plane... nakolko maly mi poslednu dobu spaval len hodinu za den, dnes uz spinka skoro dve hodky, tak som stihla aj ozehlit, nachytat obed aj sa najest.... Moni, super porod si mala, idem kuknut nove fotky maleho... mliecko sa rozbehne neboj, mne najviac pomohlo ked som sa uplne odreagovala a prestala na to mysliet a vypila som asi 1,5 litra vinei za vecer a uz v noci boli mokre kruhy na pyzame ;-) Leni, sa tesim ze tu budes s nami castejsie... tesim sa ze si rozbehla druhe kolo, tiez by som sa ho rada coskoro zucastnila... tento mesiac sme zacali snazilkovat, tak uvidime ci bude poda urodna :-D no idem este umyt riad a nachystat sa, pojdem drobca vyvencit...papa
Odpovedať
jeeeeeeeeej no konecne sa rozprudili debatky... tesim sa :-) Sasi to je super aspon nebudes mat tazky porod, ked Kubko bude mensi...a este je do februara cas, moze sa vselico zmenit Silwi tak aj vy uz zacinate? aj Fialka pisala ze uz by chcela...tak druhe kolo zacne ficat zachvilu... :-p super, drzim palce aby sa vam zadarilo 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, diky za povzbudenie, zda sa mi, ze mlieka je trochu viacej, ale aj tak musime maleho obcas prikrmovat, lebo mu to nestaci :-| cez den malo spinka, tak nestiham nic, ale inak je krasny, v sobotu mal 1 mesiac x-) Vo stvrtok ideme prvy krat do poradne, tak som zvedava. Darceky tento rok neriesim, dohodli sme sa s rodinou, ze nebudu, nemam ich kedy a ako zhanat. Aspon stromcek by som chcela, kolace hadam mama nejake napecie a to bude asi vsetko. Vam zelam uspesne nakupy darcekov a pripravy na sviatky bez stresov ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
eri, hej uz sme zacali, tak uvidime, ci budeme mat vianocne prekvapko... no druhe kolo sa nam uz teda rozbehlo pekne moni super ze uz mas viac mliecka, nevzdavaj to... drzime palceky
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte babule, nemam moc casu, tak vam chcem len popriat krasne sviatky, vela odpocinku a lasky.
Odpovedať
nakupne osiale pre druheho drobca zacali, dneska sme zohnali od jednej baby z MK vanicku na kocik, je taka super, som z nej total happy a ninku sme ztadial nevedeli dostat:-D
Odpovedať
Profilova fotka
leni, ninka bude asi trosku ziarlit, co?
Odpovedať
Profilova fotka
inak aj ja uz radsej preventivne zazelam pekne sviatky, vela lasky a pohody...
Odpovedať
Profilova fotka
akurat pozeram alex, ze aka dobra nova foto... idem mrknut FB ci ich tam nemas viac 8-)
Odpovedať
no taku mi dneska princezna svihla po bruchu ze som ostala v nemom uzase, este mi aj povedala ze babo au au, hnusoba mala, niekedy je fakt desna, sa az nestacim divit ale inak musim pvoedat ze vacsinou poslucha a je dobrucka
Odpovedať
Profilova fotka
caute babule, boli sme na poradni, maly je ukazkovo zdravy, ma 4650 g a kedze podla tych ich tabuliek pribral viac ako treba, vraj nevadi, ze obcas nieco vygrcka. Dnes sme boli aj na uzv klbikov, na jeho vek je to vraj v poriadku, mame prist na kontrolu o tri mesiace. Inak sa mame dobre, kojime aj prikrmujeme, maly je uzasne komunikativny, usmieva sa o sto sest a je dobrucky. Aby som nemala tych starosti malo, dostala som zapal prsnika, tak prikladam kapustove listy a uz je to trosku lepsie. Prajem Vam vsetkym krasne pohodove sviatky, vela lasky, pokoja a radosti :-)
Odpovedať
caute kocky, aj ja vam prajem krasne prezitie vianocnych sviatkov, hlavne vela pohody v kruhu najblizsich :-) silwi to je super, tak drzim palceky alex super foto aj ja idem kuk ci nemas na MK nieco 8-) babuli, to su zaciatky ona si zvykne ;-) nic jej ostavat nebude...no buchat po brusku, no no no...sa nesmie :-S moni super ze papate a ste zdravucki, pekne sa liec...nech ti zapal rychlo ustupi... my sme uz na slovensku tak si uzivam rodinku...je to uzasny pocit po 3 mesiacoch byt doma medzi svojimi x-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky. aj my sa pripajame. a vsetkym prajeme krasne vianocne sviatky, vela zdravicka, stasticka, splnenie vsetkych snickov, lásky a hlavne velaaaa darcekooov. hlavne pre drobcov. martinka pripaja pusinku.
Odpovedať
ahojte babuľky :-) po dlhšej absencii sa ozývam aj ja... a nestíham sa tešiť z vás! :-D Moni v prvom rade hlboká poklona ako si zvládla pôrod x-) mala si ho celkom v pohode , hlavne rýchly... to by aj mne dobre padlo :-D Malý Patrik je krásny chlapček! Ste krásna rodinka... a držím palce s kojením, hlavne to nevzdávaj... vraj treba zvýšiť príjem tekutín najmä a kojiť a kojiť... aj keď po troške ;-) Leni vitaj teda opäť online... a gratulujeeeem k druhému bábätku x-) nech všetko dobre prebieha hlavne, aby ste boli s drobcom v pohode a zdraví... a Ninka si zvykne časom určite, že už nebude sama a bude sa musieť deliť so súrodencom... ... ostatným babuľkám držím tiež palčeky v druhom kole tehuľkovania :-) Alex super, že sa máte s Jakubkom dobre :-) a keď nebude veľký tak to bude o niečo ľahšie aj pri pôrode...ja tiež dúfam, že naša princezná nebude mať 4 kg :-S Eri užite si Vianoce s rodinkou, viem si predstaviť ako vám je dobre ;-) A my máme čo nové? Dnes začíname 36. týždeň (35+0), boli sme prvý krát na pásoch... už sa pekne gúľame, najprv ide vždy moje brucho a potom ja :-D je už veru ťažšie pre mňa sa pohybovať a najmä teraz sú všeliaké vyšetrenia a človek sa tak nachodí ako možno za uplynulé mesiace nie... Túto noc som mala "skúšku" kontrakcií asi, ale našťastie to prestalo, bolo ich len zopár... vraj je to normálne, že sa maternica takto pripravuje, ale napadlo ma teda všeličo =-) Drobec si kopká v pohodičke, už má menej miesta tak je to dosť sranda pozorovať, ako sa tam prevaľuje a naťahuje :-) Už máme skoro všetko pre drobca prichystané, ešte ideme trošku izbu prerobiť, zmontovať postieľku a najmä by som sa už mala pobaliť do pôrodnice :-N akosi mám stále na to času... No najmä by som to už chcela mať aj za sebou... však maminky asi vedia, ako to myslím ;-) Keby sa niečo dialo, dám vám vedieť... len dúfam, že to bude až na budúci rok! Všetkým vám tiež prajeme krásne, pokojné a požehnané Vianoce :-) v kruhu svojich najbližších, aby budúci rok bol aspoň taký úžasný (ale určite viac), ako tento končiaci x-) Majte sa krásne, Barborka a princeznička v brušku
Odpovedať
ahojte :-) , aj ja sa pripajam a prajem vam vsetkym krasne a pokojne sviatky :-)
Odpovedať
a mozu prijst vianoce, byt je vygruntovany, napecene navarene je, zajtra uz iba dozdobim vetvicky a seba :-D , a vylozim si nohy asi vsetky ste v podobnom osiali ako ja, lebo nam to tu tak trochu viazne, prajem vsetkym krasne a vesele sviatky, uzite si rodinky a pohodu :-)
Odpovedať
ahojte babulky 8-) x-) ;-) Na Vianoce, keď svet stíchne, nech Vám Božie dieťa vdýchne, radosť, pokoj, dobrú vôľu nielen v túto svätú chvíľu ale každučký deň v roku nech Vám stojí popri boku. a dodatočne ešte ku vianočným sviatkom prajeme Vám - veľké oči, aby ste videli každodenné zázraky, - veľké uši, aby ste vedeli načúvať druhým, - veľké nosy, aby ste vyňuchali tie správne príležitosti, - veľké zuby, aby ste sa vládali prehrýzť cez problémy, - veľké bruchá, aby sa do nich zmestili mamine maškrty, - veľké nohy, aby ste pobehali všetky krásne miesta na svete, - veľké ruky, aby ste nimi podržali tých, ktorí to budú potrebovať, - veľké prsty, aby ste dokázali oddeliť plevy od zrna, a veľké srdcia, aby sa do nich vošli všetci, ktorých ľúbite, a ešte viac ... Maca, Majko a Terezka cmukáme vás ;-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,aj my vam chceme popriat krasne sviatky! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, dnes sme sa vratili od mojich rodicov. Sviatky sme si uzili, dufam, ze aj vy. Bamulka tak sa ti to krati, kedy mas termin? Moni, dufam, ze ten zapal uz nemas, a ze sa vam dari. Maly je krasny. Babule, ktora z vas pouzivala znakovanie? boli ste aj na nejakom kurze (lebo som citala ze su na to kurzy), alebo ste si len kupili to dvd so znakovanim a potom sa to drobci naucili, alebo ako?
Odpovedať
my sme adi skusali znakovanie, na nieco sa ninka chytala, ja som ju ucila znakovanie sama podla knizky a dvd, ale viem aj o kurze, kamarati boli a maly znakuje odusu, ale on skoro nerozprava a je taky stary ako ninka, tym nechcem povedat ze deti co znakuju nerozpravaju, mame aj kamaratov ktorych dcera rozprava plynule a znakuje do toho, je to rozkosne nasa ninka akonahle zacala rozpravat tak o znakovanie prestala javit zaujem, doteraz pouziva iba znak pre kacku a este nieco ale neviem si spomenut :-N
Odpovedať
jaj a v case najvacsej ery znakovania vedela asi 10znakov ktore pouzivala, takze my sme neboli velmi uspesni v znakovani
Odpovedať
ahojte koculky tak my sme tiez prezili sviatky ukazkovo ale dnes cely den bojujeme so soplikmi a horuckou .... no som zvedava, ci to vypotime a zajtra sme bez horucky ... adi: my znakujeme doteraz .... ucila som to Terezku podla kniziek a dvd, ziadny kurz som neabsolvovala, nakolko nebol v blizkom okoli ;-) Terezka zatial velmi nerozprava, v tomto je po manzelovi ... ten zacal rozpravat az ked mal skoro 2,5 roka .... vieme tak 5-7 slov ale do toho asi tak 70 znakov ... a kazdy, aj manzel, aj segra, aj babky aj dedkovia vravia, vdaka za znaky, bo nevieme ako by sme sa s nou dorozumeli ;-) :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?