Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute babule, adka to je super ze to Martinka vsetko zvladla my ideme zajtra na tyzden k nasim, tak sa uz tesim. moje babky / teda maleho prababky ho este nevideli. boli sme s malym u nasich len raz (koli manzelovej robote sa tam casto nedostaneme) tak sa tesim, ze teraz ho uz uvidia vsetci konecne. tak sa tu majte vsetci pekne
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Sloniii vitajte späť a sme zvedavé na fotky a zážitky :-) Silwi dúfam, že sem aspoň občas nakukneš nejakým spôsobom ;-) Bamuli gratulujem k dobrým výsledkom, som rada, že ste v poriadku :-) Držím palce, aby sa Vám bábo ukázalo na uzv., lebo môj sa stále schovával, až na 3D sme zistili, že je to chlapec :-D Adi užite si návštevu rodiny, dúfam, že Matúško je už kľudnejší a máte s ním menej starostí ;-) Mám tu pre vás návrh na stretko, Lenka so Silviou sa zhodli, že by sme ho mohli dať v septembri, keď sa už všetci vydovolenkujú ;-) Takže navrhujeme víkend 12. alebo 13. 9., v prípade pekného počasia opäť sad J.Kráľa a 15.00 hod. Čo vy na to, vyjadrujte sa. Dúfam, že sa pridá aj Aďa s Matúškom, aby sme okukli x-) Pekný víkendík vám všetkým 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcence, manyel doniesol notas z roboty na vikend, tak som ultra rychlo upratala a uz zavislacim :) vo strvtok sme boli s MIskom pozriet Lenku a Ninku, bolo uplne super, decka boli strasne podarene ako sa na striedacku hanbili, poobede sme boli vonku a zmokli sme do spiku kosti... len skoda ze som nestihla Moniku, som sa tesila ze si osaham brusko x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jej Eli, super ye sa budete stahovat, to musi byt velmi dobry pocit 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
babule tehule, poprosim linky na vase albumy s fotkami vasich brusiek... dakujem a prajem vam nech aj zvysok tehulkovania ide pekne podla planu, nech su vysledky dobre tak ako doteraz... cmuk drobcekom posielam
Odpovedať
ahojky babulky, narychlo zdravim, ideme sa bicyklovat, ninka bude mat premieru v sedacke aj s prilbou, tak drzte palce, nech prejdeme viac nez okolo domu :-D gretocka gratulujeme k bambulkovi, nech ste zdravi stastni :-)
Odpovedať
Bamuli - my sme na dome nepohli ani prstom, takze aka s nimi bola praca? neviem... su to drevene parkety Kährs a mali ich polozene dost rychlo. http://www.kahrs.com/global/Consumer/... Co sa tyka stretka - ja budem moct kvoli stahovaniu asi az v oktobri. Ale to potom navrhnem dalsi termin na dalsie stretko, ok? ako dopadlo bicyklovanie, Babuli?
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby, napisala som siahodlhy prispevok - opis porodu a neulozilo mi ho... ale zatial vam aspon hodim link na fotky, mame ich na nasej stranke www.bielikovci.yw.sk tak mozte pokukat. No a ten porod dakedy nabuduce... :-)
Odpovedať
ahojte :-) tak opäť nám začal ďalší týždeň... neuveriteľné, ako to všetko beží... Aďka tak si uži pobyt u vašich, nech si Matúška riadne vychutnajú... zmena určite nezaškodí ani jednému z vás ;-) a dúfam, že potom pridáš aj nejaké nové fotky, hm? Moni ako tak pozerám, začína tu byť prevaha chlapcov :-) teraz "prispela" Gretka ešte, takže s tebou je to 3 dievčatá vs. 4 chlapci zatiaľ... my ešte nevieme, jahodka tiež nepriznala farbu a na Alex si tiež ešte pár týždňov počkáme... som zvedavá, či sa skóre vyrovná :-D ... a so stretkom súhlasím ;-) :-p Leni super, že nám aj ty občas prispeješ pár riadkami... dúfam, že bicyklový výlet dopadol s Ninkou v pohode... Eli ďakujem za link, tie parkety sú úplne úžasné! Veľmi sa mi páčia, vyzerá to tak pekne a útulne... celý dom ste si dali stavať na kľúč teda? či som to nepochopila??? =-) Greti, ďakujeme za link na fotky... máte nádherného synčeka x-) normálne sa neviem dočkať, kedy budeme mať aj my také bábätko domka... a má poriadne veľa vlasov teda... fešák to bude isto ;-) a strašne zlatunko sa tvári, keď spinká... no proste ste krásni :-) Každá máte nádherné detičky, rodinky, je to úžasné... nech sa všetkým aj naďalej darí... ... a samozrejme som sa sem dostala až teraz, takže Marcelke dodatočne všetko len to naj... naj... naj... k meninám, nech sa ti splnia všetky aj tie najtajnejšie sníčky... a ak si dobre pamätám, tak máš teraz aj narodky niekedy, nie? tak ešte všetkého 2x viacej prajem ;-) a dúfam, že oznámiš úspešné presťahovanie a tak podobne...
Odpovedať
a Silwi, link na album máš o stránku naspäť, ale bruško nestíham fotiť :-N len tak priebežne... ale budem sa snažiť polepšiť... a ešte nemám nijaké vecičky ani jedno jediné body alebo ponožtičky kúpené... zatiaľ úspešne odolávam, lebo aj čakáme na farebné doladenie :-D hádam sa to už čoskoro dozvieme... ale už ma začínajú svrbieť prsty =-)
Odpovedať
greti tak som pozrela na ten vas zazrak co ste si priniesli domov x-) a teda musim ti povedat ze krasneho synceka mate... :-p juuuuuuuuuuj taky na spapanie ...huste vlasky, velke ocka...no bude z neho tusim model x-) x-) x-) ale hlavne nech je zdravucky a nech vam robi radost ;-) tesime sa na pokec o porode...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Greti gratulujem ešte raz ku krásnemu synčekovi a teším sa, že ste obaja v poriadku x-) Škoda, že ti ten príspevok neuložilo, sme veľmi zvedavé, ako to všetko prebehlo, keďže sa to zomlelo tak rýchlo. Snáď budeš mať ešte trošku času, aby si nám to napísala :-) Bamuli s tým stretkom si si robila srandu, alebo by si nebodaj mohla prísť? My by sme sa veľmi tešili, keby sme ťa konečne videli naživo :-) Silwi čestne priznávam, že žiadny album nemám, ani sa ho nechystám urobiť, ale keď budem mať aspoň 2 aktuálne fotky, hodím ich na FB :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Elenka, všetko najlepšie k meninkám x-) x-) x-)
Odpovedať
Grétka, malý je krásny, prajem mu nech má život plný krásnych zážitkov a plný lásky x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tiež sa pripájam k blahoželaniu, Eli veľa zdravíčka a šťastia! Tak isto aj macke blahoželám k meninám a narodeninám dodatočne! Greti maličký je krááásny a taký drobnučký, strašne zlatý x-) My sa máme fajn. 4.9. máme poradňu a 16.9. ideme na 3D :-) So stretkom súhlasím, prispôsobím sa ktorémukoľvek termínu a tešíme sa aj s drobcom na vás :-)
Odpovedať
Profilova fotka
juj včera som nejako zaspala dobu, Eleni všetko najlepšie k meninám, nech ste spokojní s novým domčekom a nech sa vám tam krásne býva :-) Alex pekná foto ;-) Poradňu máme skoro rovnako, ja mám 2.9. a budúci týždeň ideme na ultrazvuk v 30.tt, tak som zvedavá, čo tá moja placenta a tak. Sloniii sa nám nejako po dovolenke neozýva, dúfam, že sú ok a čoskoro sa nám vyjadrí aj ku stretku.
Odpovedať
Eli vsetko naj k meninockam x-) vela vsetkeho co si tvoje srdiecko praje x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky. ja sem teraz nestiham chodit. cely tyzden chodim k nasim. mamina a sestra maju posledny tyzden dovolenky. tak nech si uziju martinku a staviame na dvore altanok. greti gratulujem moc k porodu a ku krasnemu drobcovi. co sa tyka toho termina, tak ja urcite ten vikend nemozem. v raci mame vinobranie a ako isto mnohe uz viete, moji rodicia, tak isto aj svokrovci predavaju v stanku burciak a hoci s martinkou mozno nebudeme v stanku predavat, ale mozno budeme musiet zabezpecovat ine veci. ako navarit obed atd.
Odpovedať
dakujem vam krasne! Adrianko je uplny heart-breaker uz teraz - co bude o par rokov? ;-) Greti, nech je vam len zdravy! Bamuli - ano, na kluc. teraz posledne prace 2 tyzdne stoja - su dovolenky - no uz sa neviem dockat, kedy nam dom odovzdaju... Eri - co noveho v Amsterdame? Macka - aj ja teda velmi oneskorene blahozelam k meninam
Odpovedať
Eli - tu vsetko po starom, robota ta ista, pocasie strasne sa meniace :-| ..... novinka je jedine ta ze sa nam blizi k odchodu tak strihame meter 8-) uz len 8 mesiacov a ideme domoooov x-) x-) x-) vcera sme boli v Utrechte :-) trosku sme ponakupovali, poprechadzali /tam to poznas ze??? /
Odpovedať
jej Eri - 8 mesiacov nestrihajte ale intezivne si uzivajte! ved kto vie, kedy sa naskytne druha sanca ako tato. uz sa rozhliadas po jobe v BA? znova v tvojom fachu? Utrecht poznam - paci sa mi. hlavne tie kaviarnicky dole pri kanali... ked je slniecko, je NL peknucke...
Odpovedať
Profilova fotka
čaute baby, tak zmena termínu na stretko, 20. 9. nedeľa, predbežne súhlasia Lenka, Silvia, Sloni, Alex a ja. U Silvii je ešte možná zmena plánu, dá nám vedieť. Eleni tebe asi nevyhovuje žiadny septembrový termín, keďže vám finišujú práce na dome, ale ak by sa náhodou podarilo, budeme rady 8-) Ada sme zvedavé aj na teba s Matúškom, tak nám daj vedieť, či prídete ;-) Čo sa týka miesta a času, ešte upresníme, zatiaľ klasicky 15.00 a miesto podľa počasia, keďže to je už koncom septembra. Ak by sa dalo byť vonku, sad J. Kráľa je jasný, ak nie, baby navrhujú vnútorne detské ihrisko v Avione pri letisku, kde je aj kaviareň. Ak máte iné návrhy, sem s nimi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dúfam, že sa stretneme v hojnom počte, tešíme sa na vás x-)
Odpovedať
ELI - juj no podla mna kratka a podla Matka dlha :-D sa s toho smejem...ale uzivame si...kazdy vikend ak nepracujem, sa snazime chodit na vylety a trosku spoznavat NL, nielen byt v Amstri ... hej hej Utrecht je pekny... ach tie kanale...uplne bozske 8-) tam chodime dost casto...sa nam tam velmi paci x-) lenze slniecko casto neni...2 dni bolo krasne, vcera som vydrhla na byte okna, dnes leje ako z krhly...takze divocina :-S job? este nehladam, je skoro....a vo fachu? vystudovana obchod/marketing...asi jedine po znamosti co nemam...uvidime, zatial je vsetko otvorene, no na danak sa nechcem vratit ]-( ]-( ]-( nic moc sefica... roboty vela za malo penazi... :-|
Odpovedať
ahojte kočky :-) juuuuj samozrejme, že keby sa mi dalo, tak by som na stretko rada prišla :-) len do Blavy tak často nechodíme, ale možno motyka vystrelí - chystáme sa v septembri do Viedne za švagrinkou, keďže čaká bábätko začiatom septembra a potom ich chceme ísť pozrieť, takže ak by to bolo v tom termíne, možno by som sa na pár chvíľ stavila... však ešte uvidíme :-D tiež by som vás rada už videla aj naživo... Eri to sa vám teda kráti pobyt v NL ;-) si sa mi ani nepochválila... to sa tam už vôbec nevrátite? či asi záleží od manželovej práce, že? Ale určite teda máte krásny zážitok, veď tam musí byť úžasne... Sloni, kedy sa pochválite fotkami z Chorvátska? Na FB som nejaké zaregistrovala, na Picassu nezavesíte? Inak Maťka je strašne zlatá princezná, má pekne dlhé vlásky už a ten účes s tou sponkou nemá chybu, hrozne je chutná :-) Aďka vám sa ako darí s Matúškom? Ako ste zvládli dovolenku mimo domu? Dúfam, že všetko OK... Greti veru aj ja čakám opis, ako to všetko prebiehalo s Adriánkovým príchodom na svet ;-) aj keď pre istotu radšej o pôrodoch nič extra dopredu nečítam, len čo je v knihách :-D Inak teraz ma chytila nejaká mánia či čo... čítam všetko, čo mi príde pod ruku o tehotenstve :-D niekedy rozmýšľam, či som normálna :-N ale z knižnice som si požičala "Deväť mesiacov otázok a odpovedí", doma mám vlastnú "Veľká kniha o matke a dieťati" a ešte v Prenatal boxe, čo som dostala od doktorky je knižka ďalšia, takže mám rôzne zdroje... ale veľa vecí sa aj dozviem a som spokojnejšia... Nás čaká poradňa teraz vo štvrtok, mali by sme sa aj dozvedieť už, či to bude chlapček alebo dievčatko... ak samozrejme nebude trucovať a neotočí sa zadkom :-D tak sme strašne zvedaví, že ako to dopadne... začíname 19 tt, pekne to beží... už ho aj cítim druhý týždeň tak intenzívne, predtým to bolo také jemné, ale teraz už aj kopne občas, hlavne keď chcem spať večer, to je taký výmyselník x-) Všetkým vám prajem krásny týždeň, pohodový a slniečkový, dúfam, že si ešte slniečko užijeme a nebude škaredá jeseň... Barborka a neposedník v brušku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky. bamulka neboj budu aj fotky z dovolenky, len som mala nejake resty este inych fotiek, tak to postupne zavesujem na web. ;-)
Odpovedať
OK Aďka, teším sa na fotečky ;-)
Odpovedať
Bamuli - tak budem mysliet na vas na poradni a snad sa babo neotoci zadkom :-| treba ho trosku stuchnut ;-) tesim sa ked nam povies novinku co cakate :-) :-) :-) Nehovorila som? no kratit sa krati...ale este 8 mesiacov 8-) no podla mna to leti dost rychlo...podla Matka ani nie :-) ten uz by chcel mat februar...sa smejem ... :-D :-D :-D a zatial chceme byt na SK s rodinkou, po 3 rokoch mame velky deficit ... tak to treba dohnat ;-) Sloni - aj ja sa tesim na fotecky...oslava bola krasna...super fotky a urcite si ju Matka a ostatne deticky uzivali...videla som aj Babulinu a Alex...tak ste trosku aj pokecali...
Odpovedať
Profilova fotka
caute, vcera sme prisli od nasich, bolo fajn, neskor napisem viac, maly sa prave po polhodinke spanku zobudil. Na stretko dufam, ze budem moct prist, este nevieme ci toho 20teho nebudeme u nasich zalezi to od bracha kedy bude doma, ale dufam, ze prideme neskor dam aj fotky
Odpovedať
ahojte, tak hlásim, že v poradni všetko OK, ale UTZ sa koná až budúci týždeň - v 20.tt :-| takže ešte čakanie do 2. 9., to je skúška vytrvalosti asi ;-) dnes nás len popočúvala cez taký zvláštny lievik či čo a zmerala mi bruško, všetko tabuľkové miery :-D Adi vitajte doma... teším sa na dojmy z mini-výletiku s Matúškom... Sloni super fotky, muselo vám byť úžasne na dovolenke... jooooj aj ja by som šla ešte k moru 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?