Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
no, teda čo som kukala ja, tak všade (väčšinou) len autobusom :-S inak, tá stránka mi nejako blbne... nejde mi pozrieť napr. Chorvátsko alebo hotely v Bulharsku =-) ešte skúsim domka... vďaka Ericulka :-)
Odpovedať
dobre skus a ked nie tak neviem...mozem mu napisat a opytat sa ho...hm? ;-)
Odpovedať
babky idem na chvilu sa prejst a kupit nieco proti komarom...lebo uz som s tohoto pocitaca normal unavena a bojim sa ze za chvilu osprostiem ked nebudem nic pre seba robit, len za netom sediet :-D xixi tak zajtra zase....pa a pekny dnik
Odpovedať
aj by sme si uzivali, keby sme boli pri sebe ... co terz musime najblizsie vyriesit ..... papa ericulka ;-)
Odpovedať
juuuj Fialllka, držkám palčeky, nech dobre poriešite - najmä aby ste boli spokojnučkí ;-) ... my teraz môžme kúpiť byt... ale asi to potom neutiahneme finančne... ja nevieeem, som z toho smutná, lebo je vraj krásny ten byt ;-( :-( ... hm, každú chvíľu niečo riešime, všimli ste si? Predtým mi to tak neprišlo =-)
Odpovedať
bamulka vsimli ;-) stale je co riesit :-D
Odpovedať
babenky lucim sa, sa tu zatiahlo, tak nech v tej bielej sukni nezmoknem, ficim uz z prace a desne ma boli hlava, na dnes mam toho dost ... papa zajtra ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj my mame stare auticko a aboli sme na nom 2x vo varsave s pristupom, ze ak sa pokazi odmontujeme znacky a ideme stopom :-D takze zaklad bol nenabalit privela veci :-D a ked cestujes v noci tak sa to da ja som bola par rokov dozadu v chorvatsku (v kastele) a bolo tam nadherne, ale narast cien v sezone bol nenormalny (isli sme na prelome juna a jula a prveho jula sa dvoj az stroj-nasobili ceny) ale braska by som do chorvatska nedostala ani parnym valcom, vystihli zle poco a z tyzdna co tam boli im 5 dni prsalo :-| bamulka, bulharsko je vyrazne lacnejsie, ale ak sa nechystas lietadlom, tak autobusom to musi byt hrozne... kolega isiel raz autom a to by som po jeho zazitkoch tiez neodporucala...
Odpovedať
... nooo Silwi, autom to muselo byť žúžo ;-) to by som tam fakt nešla, to už skôr do toho chorvátska... idem teda surfovať po tých cestovkách, paaaaaaa 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak vela stastia ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja si myslim, ze to bolo uplne super. drahy zevraj niesol polku auta keby daco. :-D ale stalo to za tie pohlady ludi, ked nas videli. a dokonca si ju fotili a nakukali a tak. a aj nam kyvali. baby, to sa fakt neda opisat. nastastie to nebolo az tak daleko, takze v najhorsom pripade by nas dotiahli. :-D a pre nas dvoch to bolo idealne. v kufri sme mali kuchynu - vsetko jedlo, hrnce a tak. a za zadnymi sedadlami skrine. pekne kopky oblecenia a hotovo. ked sme boli v pule, mala som taky zlaty zazitok, taky jeden ujo sa ma pytal: "A to sem prislo?" a ja mu na to, ze sme akurat dorazili z dubrovnika, tak na mna vyplestil oci. :-D =-) ja som strach nemala, ako sa citil drahy, tak to neviem. on ju dobre pozna a pocuje, keby nebolo nieco v poriadku. 8-) tak zatial papa.
Odpovedať
hm, a čo vravíte napr. na taký Dubrovnik? Teraz som kukala nejaké fotečky na nete - úžasné miestečko, ale dosť na juhu :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj bamulka - tak dubrovnik bol naaaadherne mesto, ale je to tam straaasne drahe. my sme v kempe zostali len jednu noc. lebo pytali nehorazne prachy. ale inak ako mesto krasa. ale vsade chcu peniaze!!! do kazdej pamiatky pomaly. tam mi drahy inak kupil prstienok. sice nie zasnubny, ale je z bieleho zlata. ;-) bolo to hrozne mile. :-D a navyse je dubrovnik dost daleko. sice teraz tusim po split sa da ist po dialnici, ale aj tak je to dost velky kus cesty.
Odpovedať
ahojky babulky, dneska zacina druhy den skolenia, ja budem taka mudra ked to skonci tolko vedomosti do nas tlacia, ak vsetko vecer vyjde tak sa stretnem s eli, sa uz tesim, majte sa krasne a ja si vas este vecer precitam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babuli, tak potom pozdrav odo mňa Eli ;-)
Odpovedať
jasne odovzdam ;-) ja mam dneska taku super naladu, slniecko svieti teplo este neni, tak je suprovo
Odpovedať
Profilova fotka
Babuli, tak to ti verím, že máš dobrú náladu ;-) Ja by som chcela dovolenku aspoň 2 týždňe pri mori x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jej aj ja pozdravujem eli...
Odpovedať
Profilova fotka
caute, tak sa hlasim uz po svadobnej ceste dnes som prvy den po dovolenke v robote a vobec sa mi nechce idem si precitat co ste tu za ten cas popisali
Odpovedať
Profilova fotka
Adi tak vitaj späť. Ako bolo?
Odpovedať
ahojcek babuli, pozdrav elenku a verim ti, ze mas super naladu ;-) vitaj Adi spat a sem s dojmami a zazitkami ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bolo super, vobec sa mi nechcelo ist domov prve tri dni sme nemohli ist do mora, boli dost velke vlny, to pofukoval este vietor, ale potom sa more pomali ani nepohlo, a bolo strasne teplo ked nefukal vietor boli sme na troch vyletoch elafonisi, knososs a gramvousa nazbierali sme si musle a tak jedla bolo tolko dobreho ze som myslela ze strasne moc priberiem a nepribrala som nic v izbe sme mali dva krat nejakych chrobakov jedneho sme o polnoci zabijali a nahanali po izbe, a na druhy den nam niecim vystriekali izbu strasne vela ste tu toho popisali. mam co robit aby som to precitala. v robote je dnes nejaka divna atmosfera,
Odpovedať
ada supis to ti verim, ze sa ti nechcelo ist domov ;-)
Odpovedať
dnes to tu akosi neslo :-(
Odpovedať
Profilova fotka
mne to dnes nejako blblo. nechcelo sa mi to nacitat. baby, mne sa tiez po dovolenke nic nechce. :-D a ked je vonku pekne, radsej by som bola tam.
Odpovedať
sloniii tak to ti verim, ja uz pocitam dni do dovolenky ;-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak fiallka, to ty si pisala, ze idete do primostenu? alebo sa mi to len zdalo?
Odpovedať
hej ja som ;-) preco?
Odpovedať
Profilova fotka
ja len kvoli tomu, ze v spravach vraveli, ze tam hori a ludia odtial odchadzali, pozerala si to?
Odpovedať
Profilova fotka
tak babenky, ja sa lucim, idem ochvilocku na postu a potom domov. dufam, ze som ta fialka nevystrasila. ale mam taky dojem, ze spominali primosten. tak ked mas cas kukni net, popripade zavolaj do cestovky, ako to tam vyzera.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?