Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
eleni - dakujeme za fotecky....juj domcek je uz paradny a velkyyyyyyy :-) tak drzim palce aby ste sa tam mohli coskoro nastahovat ;-) sme ta vyhecovali s nahodenim foteciek co? sme betarky 8-) 8-) 8-) fialka - no tak to je sila ze hlasivky su citlive u deti...tak dobre vediet ked ostatne maminky budu mat taketo problemy... tak pekne sa drzte a nevymyslajte...aby vam to coskoro preslo ;-) juj moni ty si bola na dovo? ako bolo??? tak to hej krati sa ti MD...ten cas rychlo leti...uz som ta dlho nevidela na FB
Odpovedať
Profilova fotka
Fialllka držím palce, aby ste s Terezkou dali tie hlasivky do poriadku :-) Na MK vôbec nechodím, takže ani album nemám a fotiek len pár, nie je tam veľmi vidieť bruško, skôr to vyzerá, že som riadne pribrala :-D Ale skúsim niečo hodiť na FB ;-) Eri na dovolenke sme boli len na východe u svokrovcov, ale bolo perfektne, nič som nemusela robiť, svokra sa tak o nás starala, len nás vykrmovala :-D Totálny oddych, relax a kľud, to som po tom firemnom sťahovaní potrebovala. Len to kúpanie mi strašne chýba, tak by som si išla zaplávať :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute kočky, včera som bola na 1. sedení kurzu rodičovstva, zaujímavé informácie sa tam dozvedám ;-) Ale ako som tak počúvala počúvala, neviem, či sa radšej nerozhodnem zostať kinderko 2v1 ako rodiť :-D :-D Mám na vás otázku, aký máte názor na zazmluvnenie pôrodníka? Oplatí sa alebo nie? Neviem už, ktoré ste mali zazmluvneného. A máte nejaké odporúčanie na konkrétneho pôrodníka na Antolskej?
Odpovedať
moni - juj tak to verim ze vam muselo byt dobre ;-) juuuuuj take nic nerobenie...paradicka... aj ja som to mala doma ked som bola tyzden... juj uzivala som si to tiez...tyzden som nepakla do kuchyne x-)
Odpovedať
ahojte babenky :-) tak ja už po dovolenke zarezávam v práci, pripadám si tam ako nová ;-) ale hádam sa zabehnem rýchlo... Marcelka vidím, že máte doma riadnu speváčku ;-) tak nech to zachrípnutie rýchlo prejde a je to OK... inak doktorka fakt srandistka, ako zakázať dieťatku výskať? Eli ďakujeme za fotky domčeka, vyzerá to úplne super :-) to bude krásne vianocovať už vo svojom vlastnom dome... nás to čaká teraz na jeseň aspoň hrubú stavbu na prezimovanie a budúci rok budeme dokončovať... Moni vitaj späť po dovolenke 8-) super, že si si tak oddýchla, aj to veru treba... ešte že máš takú dobrú svokru, že vám vyvárala :-D ešte mať na SK to more, a bude tu raj... Ten kurz rodičovstva musí byť úžasná vec... kamarátka v BA tam tiež chodila, keď bola tehotná a veľmi jej to pomohlo (aj otecko absolvoval nejaké školenie, keď chcel byť pri pôrode)... ona si pochvaľovala najmä precvičovanie dýchania, to sa pri pôrode vraj osvedčilo ;-) Ja by som tiež chcela niečo absolvovať tu v ZA, ale čo som zatiaľ našla, tak si to musím zacvakať ]-( a plus k tomu aj predpôrodná príprava za poplatok :-x radšej sa nevyjadrujem... Pobavila som sa na koňovi konečne s albumíkom, tak ak chcete, môžete kuki: http://www.modrykonik.sk/album/album.... budem sa snažiť pridávať fotky, fórum nijaké pri tom tempe nestíham :-D Prajem vám dobrú nôcku, ideme spinkať už... papa
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky... Moni ja som porodnika zazmluvneneho nemala a starali sa o mna 100-tne... ale bol so mnou manzel... ja om ho tam proste potrebovala... a aj ked nechcel najprv ist tak nakoniec bol rad ze tam pri mne bol a nakoniec sa samotnemu porodu aj tak vyhol :) Bamuli - brusko je uz vidno, je to jasne ze to nie su speky...nestresuj ;-) Fiallka - no ta doktorka bola zlata... som zvedava ako sa da dosiahnut aby dieta nekricalo, nespievalo, neplakalo... vtipalka...
Odpovedať
Profilova fotka
Caute babulky, prosim vas neviete mi poradit preco je maly taky nervozny, zacal sa sam davat na bok a ked ho dam na bok k postilke / aby bol oprety, tak spusti strasny plac. stale dviha nohy,kope a nevie zaspat. brusko mu masirujeme, davame kvapky, obcas rurku. neviem ci to je z bruska, alebo co mu je. spi v takej zvlastnej polohe. je na boku, ruky ma pred tvarou prekrizene a vrchnu nohu padnutu do predu. moni ja som mala doktora zazmluvneneho, nechcela som, ale presvedcila ma svokra s manzelom. a som rada ze to bolo tak ako to bolo. bamuli brusko ti je fakt uz vidno Fialka ako napisala aj silvi, chcela by som vidiet ako sa to da dostiahnut
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, Bamuli pekný albumík, bruško je už naozaj vidno ;-) No ten kurz rodičovstva si platím aj ja, bol riadne drahý, ale dúfam, že to bude stáť za to. Potrebujem mať aspoň trošku pocit, že som na pôrod psychicky pripravená :-N Adi dúfam, že malému tá nervozita čoskoro prejde, snáď je to ozaj len z bolestí bruška. Dnes som bola v poradni a na glukózovom teste :-p Zvládla som to, našťastie mi ani neprišlo zle, len trošku keď mi robili druhý odber krvi. Výsledky budú až v piatok, tak som zvedavá.
Odpovedať
super si to zvladla moni :) tesim sa s tebou.... barbori brusko ti uz teda vykuka pekne....juj zlata si tehulka x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Moni ani mne sa ten test nezdal byt az taky hrozny... ale ja som nastastie zaludok mala celkom silny pocas tehu... teda kym sa neservirovala bravcove.. to som nezvladala :-N
Odpovedať
Profilova fotka
baby test na glukozu ok, nemam cukrovku :-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, zatial len takto kratko, neskor napisem viac... takze od 30. jula sme traja :-) nase babatko sa poponahlalo a ohlasilo sa v 35/36 tyzdni. Narodil sa nam chlapcek - Adrianko s vahou 2490 g a 47 cm. Vcera nas pustili z nemocnice uz domov, nakolko okrem nizkej vahy je v poriadku. Takze sa z toho vsetkeho spamatavame a ked budem mat chvilku, napisem viac ako to vsetko prebehlo a pridam niekam hadam aj par fotiek. Tak sa teda drzte vsetky, ja sa zas ozvem
Odpovedať
Článok sa načítava...
jeeej Greti, to je krásna správička x-) blahoželám k synčekovi, to si nás pekne prekvapila... ale myslím, že aj vy ste boli trošku prekvapení ;-) nech vám teda Adrianko (pekné meno ste vybrali) rastie a čím skôr dobehne "tabuľkové miery"... som rada, že je všetko v poriadku a dobré, aj keď sa k medzi nás poponáhľal :-) dúfam, že aj ty mamina si v poriadku... teraz si užívajte svoje šťastie a ten úžasný dar, ktorý je už medzi vami... teším sa na fotečky... držkajte sa Barborka
Odpovedať
Moni teším sa, že testy sú OK :-) a úprimný obdiv, že si to zvládla... ja to asi v sebe neudržím nalačno :-D My teraz čakáme na výsledky genetiky, verím, že budú OK... tak držte palčeky... ... a ďakujem za odozvy na moje brušeno... už naozaj rastie, pomaly nezapnem ani tie jediné gate, čo ešte zapnem :-D takže asi nabieham do obchodu na tehotenské už... nečakala som, že tak rýchlo začne zrazu rásť, ale aspoň už nemusím nikoho presviedčať, že som naozaj tehotná :-p ;-) prajem vám všetkým krásny víkendík 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
super Greti, gratulujem, tak je tu dalsi chlap. To sa celkom dost poponahlal na svet. Tak nech sa vam dari, nech ste stasni a zdravucki. Ja strasne rada spominam na to ked sme boli s Matuskom v porodnici a na nase zaciatky. Fakt to strasne leti a treba sa tesit z kazej jednej chvile, lebo za chvilu bude mat aj tvoj malicky dva mesiace, a bude sa ti to zdat neskutocne, tak ako nam. Moni super ze si to zvladla, mne bolo z toho trochu zle, ale da sa to prezit.
Odpovedať
jeeeeeeeeeeeeeeeeej Gretka, blahozelame ku syncekovi ;-) ;-) ;-) ;-) krasna spravicka a tesime sa na fotky .... nech ste zdravucky a tebe vela mliecka a nech Adriankovi chuti a rychlo dobehne vsetky donosene deturence ;-) moni: super ze si testy zvladla x-)
Odpovedať
Greti aj ja sa pripajam...gratulujem stastnim rodicom 8-) tesim na foto + pokec...super ste to zvladli... x-) x-) x-) takze uz su tehulky Monika, Bamulka a Alex... juuuuuuuj no dost vas je kocky :-p
Odpovedať
Eri, ešte je tu s nami v očakávaní aj Jahodka ;-) tá je zdá sa mi najbližšie teraz v októbri, potom Monika v novembri, ja v januári a Alex vo februári :-) my už budeme s Alex písať 2010 rok narodenia... ale myslím, že o chvíľku tu začne druhé súrodenecké kolo :-D teším sa a držím palčeky... všetkým, nech sa nám darí! Greti, teším sa aj ja na pokec, keď budeš mať čas... a ten kočík ste stihli vybaviť? ;-) síce ti Adrianko trošku skrátil 6 týždnovú materskú, ale už ho máte domka... nech ide všetko dobre :-) Myslím, že Aďka to dobre vystihla... nám neskutočne letia tehotenské týždne a mamičkám dni so svojimi drobcami... ale tak to má byť, treba si to vychutnávať x-) ďalšie tehotenstvá už budú úplne iné, keď je jeden či dva poklady už doma... treba sa viac obracať, stíhať viac vecí ako pri prvom... ale my to zvládneme, veď sme silné ženy :-) krásny zvyšok nedele babuľky!
Odpovedať
Profilova fotka
Greti srdečne gratulujem, naozaj veľké prekvapko :-) Veľa zdravíčka Vám obom, rýchle zotavenie a Adriankovi v živote len to najlepšie prajem x-)
Odpovedať
Adrianko, vitaj, a maj sa tu dobre! Greti, vela sil, nech to vsetko dobre zvladas. Tesim sa, ze ste zdravi! Vsetkym prajem krasny tyzden! Nam prave instalater montuje sanitu v dome, cim sa nas dom stava obytny :-) Prestahujeme sa az po kuchyni - ta ma pridst prvy sept. tyzden. Uz je to na spadnutie...
Odpovedať
Profilova fotka
Eli to je super, určite sa veľmi tešíte. Mne robí obrovskú radosť, keď môžeme prerobiť v byte hocijakú maličkosť, tak si viem predstaviť, aký musí byť super pocit presťahovať sa do svojho vlastného nového domu8-)
Odpovedať
juj bamuly ja som uplne zabudla na jahodku...ta je ako ja v tom prispievani :) sorac jahodka... :-p tak 4 ste...juj dost 8-) aj ja som zvedava kedy zacne druhe mamickovske kolecko... ;-) eleni tak to je aka parada ze stahovanie v septembri...to uz mate naozaj na spadnutie...tak drzim palce x-)
Odpovedať
ahojte :-), Gretocka gratulujem ku syncekovi...je fakt, ze to muselo byt pre vas prekvapko, ale super ze je vsetko v poriadku a uz ste doma... :-) Teraz som uz na rade ja, fuha...ale to leti...aj ked ja mam este 2 mesiace cas :-) ....co je len dobre, lebo este nemam poriadne nic pripravene :-N Eleni aj s vami sa tesim, ze vam tak krasne rastie domcek, ani sa nenazdas a budete byvat :-) Ericulka to je v pohode, je pravda, ze malo prispievam, tak to asi preto ;-) Monika super, ze si tu glukozu zvladla a ze nemas cukrovku :-) Verim, ze sa mate aj vsetky ostatne super...uzivajte si leto a dufam, ze sa zase coskoro ozvem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte my sa máme skvelo, dnes som bola na poradni, všetko je ok, máme už 47mm x-)
Odpovedať
Eli super, len tak ďalej s domčekom :-) nech sa vám už dobre býva... Alex krásne rastiete... teším sa s vami x-) Jahodka držím palce, nech to všetko stihneš pre drobčeka pripraviť za tie dva mesiace ;-) a veľa pohodičky tiež prajem, žiadne stresy a obavy... vychutnávajte si každý dník x-) Dobrú nôcku, ideme už búvať...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcence, ja idem dnes vratit pocitac do prace, mala som ho pozicany len na rok, a to uz preslo... strasne to uletelo... zatial nemame ziadny domaci, takze sa asi dlhsie neozvem... budete mi chybat! cmuk
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky. to je skoda silwi. inak my sme sa uz vratili z dovolenky. bolo super. viac sa ozvem neskor. lebo sa este vybalujeme.
Odpovedať
silvi - to budu teda abstaky! Budes chybat :-(
Odpovedať
no silwi... :-( skoda snad coskoro budes v obehu s nami...no potom budes mat co citat...verim ze baby sa ti ozvu aspon mobilom :-) jahodka...a co keby si nam supsla nejaku fotecku 8-) sak od svadby sme ta vobec nevideli...a hlavne nie s bruskom 8-) teda ked mam hovorit za seba x-) sloni tesime na fotecky z dovolenky...
Odpovedať
Silwi to je škoda, ale ty to určite nejako vymyslíš ;-) začína odvykacia kúra??? :-p Adka vitajte späť doma, som rada, že vám bolo dobre na dovolenke a že Martinka to všetko tak krásne zvládla... teším sa na fotky potom, keď budú 8-) Eli sledujem, že sa vám domček už dáva do parády úplne... super, tie parkety máte tie klasické drevené? Aká s tým bola práca, oplatí sa to? Eri plne s tebou súhlasím, tiež by som rada už videla Jahodku aj na nejakej fotke, už ani svadobné tu nemá a nemám prehľad ;-) aj Gretka nám nedala žiadnu foto s bruškom, tak dúfam, že aspoň s Adriankom nás poteší :-) My sa máme dobre, včera som volala pre výsledky genetiky - sú v poriadku x-) tak sme boli šťastní, že je všetko OK... no aj keby nebolo, nič to nemení na tom, že budeme mať bábätko o pár mesiacov ;-) za 2 týždne ideme na ďalšiu poradňu, to by sa už malo dať zistiť, čo to bude (vraj ten 20tt sa to už dá) a mala by som ho začať aj cítiť... inak v utorok sa mi zdalo, že som drobca už cítila, také slabučné pomrvenie x-) som mu už asi veľa rozprávala večer a chcelo už spať :-D tak sa ozvalo... Teším sa, že už len zajtra a máme tu víkendík... tak si ho všetky pekne užite... majte sa krásne :-) B.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?