Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
ale stoji to za to ... vsetky tie trapenia a namahy x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
čaute babule, mám jednu prosbu na vás. Keďže sa snažíme šetriť kde sa dá, snažíme sa zháňať niektoré veci z druhej ruky, tak keby ste vedeli o niekom, kto predáva nejaké detské veci (nemyslím oblečenie ale skôr potreby), dajte prosím echo. So Sloniii a Lenkou už mám niečo "rozpracované", ale zháňam napr. baby phone vysielačky alebo detskú postielku, lebo v obchode sa mi zdajú hrozne drahé.
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky, chcem sa s vami dočasne rozlúčiť, cez víkend cestujeme na dovolenku na východ, vrátime sa až v auguste. Dúfam, že dovtedy neprídem o nejaké novinky, želám vám krásne letné dni plné oddychu 8-) A medzitým pouvažujte, či by sme v auguste nedali zase nejaké hromadné stretko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
moncus, ja som vela detskych veci nakupila cez mimiaukcie... a niektore za ozaj zlomkove ceny
Odpovedať
ahojte, po dlhom case sme popridavali fotky tak mozte nakuknut, papa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
fotocky su super, ninka je kocka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute babule, vobec vas nestiham citat, ale potrebovala by som poradit. doktorka nam hovorila, ze maly by mal na jedno pitie vypit tak 40-50ml caju v tomto teple. davam mu ho striekackou, ale strasne sa na to jeduje a stale place. bojim sa mu ho davat z flase, aby sa potom neodnaucil na prso. ako ste to riesili vy? citala som ze mliecko staci a ze netreba caj, ale doktorka povedala, (ked nas odvazili) ze nam caj neuskodi, asi chcela povedat ze sme trosku tlstucky. inak dnes ma maly 7tyzdnov a vazime 4500g. davali ste vasim detom caj? mame kupeny caj vetrik a je bez chuti
Odpovedať
ada: ja som malej ziadny cajik nedavala a ani vodicku ... len cisto mliecko a s vodickou som zacala az ked sme zacali prechadzat na tuhu stravu ... takze vobec to neries a davaj malemu len mliecko .... ked bude smadny tak si potiahne len predne mlieko a z neho nepribera a ked bude hladny, tak si potiahne aj zadne ... takze ja radim, nemusis vobec davat cajik a ani vodicku .... skor ho prikladaj castejsie v tychto teplach, teda ked si vypyta ;-) a podla mna nie je vobec tlsty ..... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
adi, aj ja si myslim, ze zatial cajik netreba, len si ho castejsie prikladaj, aby sa napil...
Odpovedať
Profilova fotka
ada - ja som vobec nedavala caj pokym som malu plne kojila. v mliecku ma vsetko co potrebuje.
Odpovedať
Profilova fotka
a ked plne dojcis, vobec nevadi, ze viacej pribera.
Odpovedať
ani my sme nedavali cajik, iba mliecko, a ada ma pravdu kojene deti nemozu byt aj gulatejsie, to nevadi ze tak pribera bud len rada :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
caute kocky. teraz sa tu dva tyzdne neukazem odchadzame na dovolenku do chorvatska. budeme tam do 10.8., tak papa
Odpovedať
ahojte :-) hlásim sa z dovolenky... ešte týždeň ma čaká... ďakujem všetkým za IPčky x-) Aďka krásnu dovolenku prajem... užite si ju aj s Martinkou 8-) inak my nič nové nemáme... vo štvrtok uvidím drobca opäť na poradni, tak sa veľmi teším x-) a v tých horkách sa mi strašne zle spí aj tak všeobecne zle sa cítim... a to nemám bruško ešte... ako to zvládate vy tehuľky??? dúfam, že všetko v poriadku... tak vám prajem všetkým krásny týždeň :-) Barborka + drobček ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte zenusky, tak ja som od stvrtka oficialne na MD, uz mam poprane vecicky pre babo, este ich musim pozehlit (teda tie mensie mam poprane - oblecenie, cakaju ma este periny, deky, potahy na sedacku a tak), kocik sme minuly tyzden objednali ale farbu v akej ho chceme musia objednavat od vyrobcku, takze trochu stres, aby sme to vobec do porodu stihli... inak sa mame dobre, malicke kope o dusu a ked nekope tak aspon tlaci, uz mam otlacene vsetky vnutorne organy... No pozeram, ze onedlho budeme moct temu fakt presunut na konika... to je super, ako sa to teraz rozbehlo.... Inak hovorim, ze myslim, ze este stale mi to uplne nedochadza, ze budem mamina.. a ked si poratam tyzdne, ze porod sa blizi, tak to je sila... tak idem do hajan, lebo rano sme vstavali na vlak - dnes zrejme posledny raz, o dva tyzdne by sme uz radi pre istotu cestovali vlakom aj so zbalenou taskou do porodnice... :-)
Odpovedať
....no baby, tu to krasne zije a prekvita!!! tesim sa s vami a dufam, ze popri tych radostnych udalostiach trosku aj dovolenkujete. ja som na dovcu v juni uz aj zabudla, ale teraz som bola na par dni v Brusseli a na par dni na Liptove u nas na chate - bolo naaadherne! nas dom je viac menej hotovy - uz len namontuju sanitu, kuchynu, parkety a dvere a mozme sa stahovat - vidim to tak na september. je tam aj teraz v lete nadherne - chodime sa bicyklovat po okoli a nevieme sa dockat, kedy sa tam uz zabyvame. btw - nedavno sme krstili sesternicinu malu, som krstna a strasne hrda na to - ako inak :-)
Odpovedať
ahoj eleni, tak teba som tu dlho nevidela :-) juuuuuuuuuj tak to je super ze finischujete s domcurikom...dufam ze posles nejake foto, lebo naposledy som videla len pozemok 8-) a od tej doby sa veeeeela zmenilo ako pises... takze september? to sa poriadne blizi...ved uz je pomaly august...tak pfuj, pfuj uz aby ste tam boli coskoro zabyvani x-) x-) x-) a hlavne vam prajem aby ste tam boli stastnucki :-)
Odpovedať
alex....videla som akurat tvoj albumik 8-) juuuuuuuuuj sak ty uz mas krasne brusko...a dost velke nato v ktorom si tt x-) x-) x-) jeeeeeeeeeeeeeej no teskam s tebou....sak zachvilu uz nebudes moct v praci tajit pred sefinom, ze si tehulka
Odpovedať
Profilova fotka
eli, no fotečky by si mohla nejaké poslať, nech sa pokocháme aj my :-) eri, no bruško mám veľké, ale ešte tajím, kolegovci už vedia, ale šéf nie, idem na dovolenku a potom mám poradňu a ak bude všetko ok, tak to po dovolenke oznámim.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky, Alex tiez som si pozerala tvoj album a fakt mas uz krasne brusko. Eli, to je super ze sa uz za chvilu budete stahovat. Tiez by som rada videla nejake fotky. Greti, tak ty si uz na MD, uvidis ako to rychlo ubehne, aj ked vtedy sa mi to az tak rychlo nezdalo ale s odstupom casu ano. Greti, mne to ze som mama nedochadzalo este v den porodu, ked som videla maleho, stale som nechapala a neverila ze on mohol zo mna vyjst a ze je fakt nas. Prislo mi to strasne neuveritlne. Adi, tak som ti nestihla popriat krasnu dovolenku, tak aspon dodatocne a uzite si to. Lenka dakujem za ten ricinus communis. Fakt mi pomohol. A teda davam si ho stale. Fialka, prosim ta dokedy si davala malej Sab simplex? Inak fakt je super a pomohol aj nam. Dnes sme boli na poradni a uz mame 4760g a v sobotu mame uz 2 mesiace, strasne rychlo to bezi. Uz sa usmievame na vsetko mozne a zaciname kecat. Maly je strasne zlatunky ked sa tou malou pusinkou snazi vydat zo seba nejaky zvuk. A parkrat sa mi stalo, ze v noci ked ma zobudi a idem k nemu tak nahodi taky krasny usmev, ze mi ani nevadi ze ma zobudil.
Odpovedať
ty alex, ty máš ale krásne bruško x-) x-) x-) eli to je super, že sa už čochvíľka budete sťahovať, Vianoce v novom, Vám je hej ;-) ;-)
Odpovedať
ahojte babuľky 8-) som rada, že to tu žije aj v týchto horúčavách... Eli krásne pokračujete :-D super, teším sa s vami... tak to všetko pekne dokončite a nech sa vám už krásne býva x-) ... no a dovolenka na Slovensku vždy stojí za to, nie??? ;-) a gratulujem ku krsniatku... Greti užívaj si teda MD keď to je už oficiálne ;-) ani sa nenazdáš a budeš chodiť kočíkovať malého drobca... to už máš len také príjemné povinnosti, chystať tie malinké vecičky :-) a všetko pre drobca, a neboj, kočík bude OK a stihnete ho mať doma... Eri aj teba tu rada vidím po dlhej dobe opäť ;-) Alex tak som teda neodolala a kukla som tvoj albumík tiež... už máš naozaj krásne bruško x-) a aj prvý úlovok pre drobca už máte... no ja ešte odolávam, ale neviem dokedy :-D Držím palce, nech dobre dopadne poradňa a aj oznámenie šéfovi ;-) Aďka som rada, že Matúško tak krásne rastie, už ste pekne vyrástli... a neuveriteľné, že budete mať dva mesiace, fakt to letí... a tebe asi najviac, mamina :-) Marti dodatočne gratulujem k 2. výročiu svadbičky, dúfam, že ste krásne oslávili aj že sa máte fajn... No a ak sa môžem pochváliť aj ja, tak my sme dnes boli na poradni, brali mi krv na genetiku (neznášam branie krvi, ale pre drobca všetko vydržíííím), úspešne máme aj ďalšiu fotku drobca :-) Dnes som sa naň nemohla vynadívať, mrvilo sa ako o život, srdiečko mu krásne bije a aj si cmúľalo palec x-) mám to aj na fotke... proste som len žasla pri pohľade na to malé stvorenie, ktoré sa vo mne hmýri, aj keď ho ešte necítim (to príde až za 5 týždňov vraj) je to úžasné, ako sa celé tvorí, rastie a vyvíja... fakt nádherný, úžasný zázrak! Zatiaľ sa nám podarilo len schudnúť 1 kg a stále sa na tom držíme, ale ono to priberanie za chvíľku príde :-D Myslím, že Alex ma aj s bruškom asi zatiaľ predbieha ;-) mne to pripadá, že mám stále len tie svoje "špeky", aj keď cítim, že podbruško mám už iné, pevnejšie a postupne sa to posúva vyššie... Ak sa mi podarí, tak vytvorím albumík na koňovi a pošlem link ;-) No dnes som akási rozpísaná, tak asi končím ;-) Všetkým vám prajem pekný zvyšok týždňa a krásny víkendík, oddýchnite si 8-)
Odpovedať
Barborka som rada ze vam vsetko dobre dopadlo a ze si mohla vidiet drobceka x-) urcite je to krasny pocit vidiet ako si tam maly cloviecik v tebe hovie, kopka a vystraja nezbednosti 8-) no treba si uzivat tehotenstvo v plnom prude tesime sa na albumcek ;-) adi to fakt leti....sak si nam len teraz oznamila ze sa matusko narodil...a ze 2 mesiace...neuveritelneeeee
Odpovedať
Profilova fotka
jej babule tehule - som rada ze vam je vsetkym dobre a ze drobcekovia sa spravaju slusne, tak ako sa v brusku patri 8-) eli - tesim sa s vami z domceka, ozaj by si mohla pridat nove fotocky adi - matusko je teda riadny chlap, o chvilku bude vazit viac ako Misko, on je spunt malinky, ma 8 kil a ked ho doki videl aky je akcny tak mi hned zahlasil ze nemam cakat ze bude teraz nejak priberat :-p
Odpovedať
ahojte koculky, maminky, nemaminky, tehulky a netehulky ;-) eleni: blahozelam ku domceku, to je supeeeeeeeeeeeeeer .... a tesime sa na fotky ;-) andrejka: uzite si dovolenku a aj monci tusim dovolenkuje, ze? dufam, ze sa maju ok ;-) alex: fakt mas pekne brusko, na to, ze si este len par tt tehu .... mne sa zacalo brusko ukazovat az ked som bola cca v 22 tt ... dovtedy som to mohla pekne tajit :-D :-D :-D adi: Matusko je teda velky chlap .... a sab simplex sme davali cca do tych 3-4 mesiacov .... zo zaciatku to bolo castejsie a ked som videla, ze to malej zabera a neplace a nebojuje s kolikou, tak sme boli obe spokojnejsie ... a postupne som skusala vynechavat a nedavala som jej ho pri kazdom dojceni .... ale mesiac sme ho isto brali pri kazdom dojceni ;-) bamulka: uz sa tesime na album .... viem si predstavit, ake pocity si zazivala, ked si videla drobceka v brusku ;-) to uz si cca v 15-16tt, ked ti brali krv an genetiku, ze? ako to leti .... ani sa vsetky tehulky nenazdate a budete drzat drobcekov v naruci x-) a potom tak rychlo vyrastu, ze sa budete len cudovat .... ja ked vidim tu nasu buchticku dlhanu velku a rozumbradu, tak sa mi ani nechce verit, ze bola male babatko a totalne na mne zavisla ... teraz si pobeha, sama sa zahra, pomaha mi vsade so vsetkym, vysavat, utierat prach, dlazku umyvat, vesat pradlo a zbierat ho, nakladat do pracky .... a keby mohla, tak mi miesa aj v hrncoch na sporaku ... a nesmierne ju bavi ma cesat, ked sa fenujem a mixovat, to jej musim dat stolicku a spolu drzime mixer a mixujeme x-) ;-) 8-) strasne ju lubim, ze by som niekedy aj z toho plakala x-) no vsetkych vas pozdravujeme a coskoro aktualizujem fotky na picasse, tak dam potom echo ... idem tu moju lasku najvacsiu dat spinkat ...
Odpovedať
tak pre zvedavost vas vsetkych som vam vytvorila album na modrej streche - vidno tam domcek z vonku. krasny vikend! http://www.modrastrecha.sk/album/albu...
Odpovedať
eleni: diky, ideme omrknut ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
eli, krasne rychlo vam to rastie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute babule, hlásim sa po návrate z dovolenky. V rýchlosti som pozrela, čo ste popísali a nejaké fotečky. Alex si fakt krásna tehuľka, držím palce na poradni, mňa čaká v stredu ;-) Eleni gratulujem k domčeku, je to super, že Vianoce už budete tráviť v novom a tiež gratulujem ku krstniatku ;-) Greti, Bamulka som rada, že sa máte dobre a všetko je ako má byť. Ten čas ozaj rýchlo letí, aj ja už budem v robote len niečo vyše mesiaca a potom hurá na MD :-) Adi s Matúškom krásne rastiete, nech sa vám darí. Tiež si myslím, že keď kojíš, netreba bábätku dávať piť žiadne čaje ani vodu, čítala som veľa článkov od pediatrov, že materské mlieko dáva všetko čo treba :-) Fialllka, Silwi, dúfam, že prežívate s vašimi rodinkami krásne leto a tie teplá zvládate v pohode :-) Sloniii si teraz užíva dovolenku v Chorvátsku, ach ako závidím, tak by som sa rada okúpala v mori 8-) Eri dúfam, že aj vy sa máte dobre a užívate si leto :-)
Odpovedať
ahojte maminky monci: vitaj spat z dovolenky ... dufam, ze ste sa mali krasne ... to je neuveritelne, ze za mesiac aj nieco ides na MD ;-) ozaj, mas fotky na MK ako tehulka, nech vidime ako sa gulatis??? my sme sa prave vratili od lekarky ... Terezka nam zachripla, vo stvrtok v noci som pocula, ze plakala zachripnuto, piatok bol relativne ok, sobota detto az vecer ked sme sa vratili ku nasim, bo sme boli na byte a nasi mi ju so segrou strazili, tak ona zachripnuta, bo musela vonku viskat a kricat na deti :-D a v nedelu teda vcera nam nerozpravala, len ledva nieco zo seba dodala ... tak padlo rozhodnutie, ideme dnes ku lekarke sa ukazat ... a rano sme sa zobudili a Terezka normalne rozpravala, akoby jej to preslo ... ale istota je gulomet, tak sme sa sli ukazat .... aj ked nekaslala, nemala teplotu, nesoplila, len zachripnuta ... a nasa lekarka mala dofcu a zastupujuca nam div nevynadala, ze preco sme uz vcera nesli ku lekarke na pohotovost .. ze hlasivky u malych deti nie je sradna ale boal mila ... tak nam predpisala Calciovy sirup a Fenistil kvapky .... vraj by nam to malo prejst za par dni a ked neprejde, tak mame znova naklusat ku lekarke ... teraz mi zaspala, ale neviem ako do nej dostanem kalciovy sirup, ved to je tak hnusne .... :-S :-S :-S a mame nakazane, ze nema plakat a viskat a kricat ... som sa zasmiala, ze som zvedava ako toto zabezpecime .... no idem si poplatit poplatky do banky a hodit kavej, kym mi spi ... zatial sa majte krasne ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?