Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babule, tak zajtra vyrazame na dovolenku, snad si dobre oddychnem a vsetko bude ok, majte sa a ked sa vratime, ozvem sa vam ako bolo.
Odpovedať
Profilova fotka
greti tak si na tej dovolenke uzi a oddychni 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
lenka & misko krasne oslavte 2-he vyrocie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Greti príjemnú dovolenku! 8-) Leni a Michal pripájam sa ku gratulácii, dobre oslávne 2. výročie! x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Greti peknú dovolenku :-) Leni gratulujem Vám k 2. výročiu 8-) Babule včera sme boli na uzv. na Antolskej, no otras, napriek tomu, že tam objednávajú na presný čas, čakali sme 2 hodiny, kým sme boli vybavení. Doktor, ktorý mal prísť vôbec neprišiel a náhradného zohnali až o 2 hodiny ]-( Medzitým sa naše mimčo asi naštvalo a všetkým sa otočilo chrbtom :-D , takže sme poriadne nič nevideli :-| Morfológiu urobili aj tak, aj srdiečko sme počuli. Ale vraj mám veľmi nízko položenú placentu, takže musím o 3 týždne na kontrolu, či sa to dalo do poriadku =-) Pohlavie teda nie je známe, ďalej prijímame stávky :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
moni, urcite bude vsetko ok. a myslim, ze to by znamenalo, ze budes rodit cisarskym.
Odpovedať
Blahoželám Leni k vášmu dnešnému 2. výročiu, pekne oslávte :-) Greti, uži si dovolenku aj s drobčekom... fakt to akosi neskutočne letí, veď len nedávno si nám oznámila radostnú správičku a o chvíľku ideš na materskú... fúha ;-) Moni, prístup v nemocniciach je fakt otrasný niekedy ]-( najviac vie vytočiť ak sa objednáš na určitú hodinu, vezmú ťa neskoro a ešte si máš zaplatiť za objednanie na hodinu... no to by som nezaplatila... váš drobec je teda srandista... ale neboj, hádam sa ukáže neskôr :-) a možno je tajnostkár malý a chce nás všetkých prekvapiť ;-) a možno pomaly vyrovnáte s Gretkou a Jahodkou skóre s malými princezničkami, teraz je to už 3:2 :-D a kedy máš termín Moni? som akosi nepostrehla alebo si nepísala? =-) Kam sa chystáte na dovolenky? Dajte nejakú inšpiráciu... len nie lietadlom :-/
Odpovedať
moni: aj ja som mala nizko placentu ale sa zdvihla do konca tehu .... takze to este neznaci, ze budes rodit cisarskym ;-) lebo ona sa este dokaze zdvihnut ;-) na pristup v nemocke sa nevyjadrujem a moj tip je dievca :-D Leni a Michal, dodatocne vsetko naj ku 2. vyrociu ;-) Greti: uzi si dofcu ;-)
Odpovedať
juj babule...tak ja som si to rychlo precitala aspon poslednu stranu ;-) niekedy nestiham prajem vsecko nak k vyrociu leni a michal :-) snad ste si to uzili :-) dovolenkarom krasnu dovolenku :-p a zatial nedovolenkarom dobry vyber x-)
Odpovedať
ahojte :-) , dodatocne gratulujem ku vsetkym druhym vyrociam :-) alex na konikovi som si vsimla tvoju velku novinku x-) , straaaasne moc gratulujem a drzim palce aby bolo vsetko v poriadku!!!!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babule, dnes a zajtra sa s firmou sťahujeme, takže asi nejaký čas nebudem mať prístup na net, možno len večer doma, tak rýchlo ešte píšem :-D Bamuli termín mám 4.11. (na manželove narodky :-D ), ale mimčo je podľa ultrazvuku menšie, takže sa to určite posunie. Na materskú by som mala ísť niekedy v polke septembra, ak všetko dobre pôjde. Fialllka doktor mi tiež hovoril, že sa placenta zvykne posunúť, tak uvidíme ;-) Aj keď pri tej mojej sa všetci tvária, že je hooooodne nízko :-D :-| Inak mala som nedávno takú nepríjemnosť, spadla som v električke zo schodov pri vystupovaní, mali ste ma vidieť, keď som sa dotrepala domov, spustila som strašný rev, tak som sa bála o bábo. Manžel ma hneď zobral na pohotovosť a bola tak taká skvelá pani doktorka na gynekológii, tá ma vyšetrila, urobila uzv. a všetko, našťastie je všetko ok. Ale mala som hrozný strach, aj kvôli tomu, že mám tú placentu tak nízko, bála som sa, či sa mi náhodou neodtrhla alebo čo. Našťastie som padla len na chrbát. A tí ľudia na zastávke na mňa len čumeli ako také teľatá ]-( Len jedna milá kočka sa ma hneď pýtala, či som ok. A niečo na veselšiu nôtu, bola som navštíviť račiansku Aďku s Martinkou, bolo mi s nimi straaaašne dobre, Martinka je úplne úžasná a spoločenská, aj sme ju spolu s Aďou kúpali, to bola iná plaváreň :-D x-) No a samozrejme všetkým tehuľkám prajem veľa zdravíčka a všetko dobré, držte sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Moncus, budes nam isto chybat, dufam, ze ti nabehne internet hned ako sa prestahujete ;-) Uff, som sa zlakla, ked som citala ze si padla... ale hlavne je ze je vsetko v poriadku, dobre ze ste isli na pohotovost, aspon mozes byt kludna... a drobcekovci su v brusku dobre chraneni 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Eri, vsetko najlepsie k druhemu vyrociu 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
silwi, eri krásne druhé výročie vám prajem!!! :-)
Odpovedať
Ahojte dievence, aj my mame dnes 2 rocne vyrocie. Prajeme krasne druhe vyrocie aj ostatnym :-). ale ten cas leti...
Odpovedať
Profilova fotka
dakujeme x-)
Odpovedať
ahojky babule, ninku strazi nachvilu babicka tak rychlo treba vyuzit chvilu volna, u nas je strasne veselo, ninka pobehuje sama ako diva, casto si uz musim pobehnut aby som ju dohonila, mame 4 zuby tak nam hned lepsie chuti, najma ked moze jest sama ;-), to ako potom vyzera vsetko okolo radsej nekomentujem, to si polahky domyslite samy :-D, mame novy pokrok, na ktori sme straaaaaaaaaasne hrdi, ked sa opytame ako sa volas? tak ninka povie tym najsladsim hanblivym hlasom "nana", nevie este i tak neni nina ale nana, a uz jej to aj prischlo lebo uz jej tak aj my hovorime :-) ja nemam zase menzes, takze nanovo idem behat na vyvolavacky, mam desny strach ze sa mi endometrioza vrati, a tym padom sa druhe babo odlozi, resp vobec nebude |-| snad az tak zle nebude, hlavne ze mame ninku, druhe dieta uz beriem ako bonus :-) oslavencom dnesho vyrocia blahozelame a tehulkam dvakrat nech stastne to dovalcite do konca :-D majte sa krasne papa cmuq
Odpovedať
silwi aj tebe krasne druhe vyrocicko... :-) juj moni tak dobre ze je vsetko v poriadku...ty nam robis tu ale soky...a ti ludia su fakt niektori...hm...radsej pomlcim... ]-( babuli dufam ze je vsetko OK...a endometioza sa nevratila... budem mysliet
Odpovedať
Profilova fotka
babuli, neboj, bude bude aj druhe drobco, alebo aj tretie ;-) a malej nanke posielame pusu... sa nam konci plavanie a manzelovi anglina, tak sa skor dohodneme na stretku 8-) a inak by ste mohli dojst aj vy k nam, by sa decka vykupali v bazeniku...hmm?
Odpovedať
ahojte 8-) ako sa máte? ja nič moc - PNkujem, ale aspoň sa cítim lepšie... a oddychujem, pripadám si ako na dovolenke :-) Moni to si mala fakt nepríjemný zážitok, a reakcie ľudí... tak to sú horší ako dobytok, nevšímaví... no otrasné! Ešteže aspoň tá slečna bola "normálna"... a som rada, že napriek nepríjemnému zážitku ste s drobcom obidvaja OK... ja by som asi reagovala rovnako, ale revy by som spustila už na zastávke asi... tak nech ťa už takéto šoky zďaleka obchádzajú ;-) To je krásne, že máš termín na manželove narodky, ak to bude syn, tak to bude úžasný darček! Babuli držím palce, nech je všetko v poriadku a neboj, určite bude ešte aspoň jedno mimi :-) ... a všetkým tehuľkám aj snažilkám prajem, nech všetko prebieha OK :-D veď detičky sú úžasný zázrak a dar x-) Krásny víkendík všetkým, Barborka
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babuľky, tak sme úspešne presťahovaní, ale ešte stále nemáme zavedený internet, teraz vám píšem z domu ;-) Ale musím vám povedať, je to perfektné, teraz sme v centre mesta, všetko máme po ruke a aj cestovanie je lepšie. Silwi, Eri dodatočne všetko naj k 2. výročiu, dúfam, že ste pekne oslávili :-) Bamulka rýchle uzdravenie prajem, aspoň si trošičku oddýchneš ;-) Leni neboj, všetko bude ok a bude aj druhé mimčo, daj nám vedieť, keď budeš vedieť viac, držíme palčeky :-) My sme boli na poradni, všetko je ok a už cítim aj pohyby konečne x-) Budúcu nedeľu ideme na 3D ultrazvuk, tak snáď sa nám už mimčo poriadne ukáže 8-) Majte sa pekne, užívajte slniečko a pekný víkend :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, Moni musí to byť super, cítiť tie šťuchančeky od maličkého, potom dúfam aj pridáš nejaké foto z 3D ;-) Kočky, BA a okolie, volala mi Babulinka, potrebovala by aby sme jej do IP napísali kontakty a referencie na našich svadobných dodávateľov. Kamarátky sa jej vydávajú a má ťažkú úlohu svadobnej koordinátorky :-) takže píšte píšte a mám vás všetky pozdravovať My sa máme fajn, na poradňu a sono ideme až 10.8., takže dovtedy sa načakáme... Hádam je všetko ok.
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky. tak moni, hlavne,ze sa ti nic nestalo. a babatku tiez. chuda moje. ja by som sa tiez strasne bala. inak v sobotu sme mali velkuu oslavu 1. rocika s rodinou. martinka dostala koooooopec darcekov. bola hrozne zlata. najviac sa tesila z trojkolky. a z hupacky, ktoru jej spravil tatinko. je perfektna. potom vam ukazem foto. dnes sme boli na rehabilitacii. a tam nam pani doktorka povedala, ze sa vyvija vramci normy. a ze nemusime cvicit. a ze podla nej o par tyzdnov sa postavi.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, tak som spat... bolo uzasne, som velmi rada, ze som sa nezlakla a sla. Obaja s mojim milacikom sme si oddychli a to fest. Aj cesta bola v pohode, cestou tam este bola kosa, aj sme sa bali, co budeme pri mori robit v takej zime, ale od dna ako sme dorazili k moru sa postupne oteplovalo, takze v pohode. Plavanie mi robilo velmi dobre. Dosla som do zabehnutej kancelarie, moja nastupkyna sa perfektne zorientovala, takze aj po tejto stranke to vyzera v pohode. Akurat sa neviem dovolat na ultrazvuk, na ktory som sa mala objednat uz pred dovolenkou, ale nik to tam nedviha... A co za novinky to tu citam... Alex velka gratulacia!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babule, tak mam chvilku cas, maly je spokojny v postielke. Moni hlavne ze sa ti nic nestalo, niektori ludia su hrozny, ved uvidis ked budes mat uz brusko velke, ze sa fakt nebude dat prehliadnut, malokto ta pusti sadnut a teraz zase ked idem s kocikom, tak niektore starsie panicky cakaju, ze este ja im mam podrzat dvere. No fakt ludia su neochotni. ale zase najdu sa aj vynimky, napr. mame do domu strasne zle spravene vychadzanie pre kociky a nas kocik ma v predu uzsie kolesa ako v zadu, tak sa s nim dost zle vychadza, a dnes sa mi zosmykol a koleso mi padlo na schody, dost som sa zlakla, a nastastie mi pomohol jeden pan. inak vo stvrtok sme boli na poradni a uz mame 4150g. strasne rychlo rastie, ked 56 uz neoblecieme. vecer mavame problemy asi s bruskom, skoro kazdy den od 18tej zacne plakat, a nic nepomaha aby prestal, alex urcite sa nevies dockat sona, my mame este obrazky stale na chladnicke sloni, tak gratulujem Martinke
Odpovedať
Profilova fotka
a uz sme zacali v noci cestovat po postielke. doktorka mi kazala aby maly spaval na lavej strane, lebo ze ma zlezanu hlavicku. ale je to dost tazke ho k tomu donutit, strasne sa na to jeduje, ked mu dame nieco na pravu stranu aby nemohol otocit tam hlavicku. a potom sa nejako posunie celym telom po postielke a aj tak si da hlavicku ako on chce
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Greti vitaj späť, super, že ste si tak oddýchli, aj ja by som si tak rada zaplávala v mori x-) Greti skúsila si na ten ultrazvuk volať skoro ráno? Lebo mne sa tiež nedarilo dovolať a dvihli mi to len o pol ôsmej ráno. Alex, máš pravdu, je to sranda, vždy keď ma štuchne, tak sa mu prihovorím akoby sme spolu komunikovali :-D Tak ja budem mať poradňu ešte pred tebou, 5. 8. a to pôjdem rovno aj na ten glukózový test :-p Sloni perfiš, že Martinka oslavu tak dobre zvládla, veď ona je tak úžasne spoločenská :-) Nech sa vám aj naďalej tak darí, neboj o chvíľu bude cupitať a budete ju naháňať, aby vám neušla na tie hrozitánske schody ;-) Adi to si viem živo predstaviť, akí sú ľudia otrasní, tiež si to všímam v autobuse, hlavne také päťdesiatničky sa tvária, že nič nevidia a aké sú unavené, aby sa náhodou nemuseli postaviť nejakej tehotnej žene alebo matke s malým dieťaťom :-| O mladých ľuďoch sa ani nevyjadrujem, ale tým aspoň môžeš niečo povedať.
Odpovedať
Profilova fotka
babule mame za sebou tazsiu noc. najprv sme boli hore o 2hej, potom o 4tej, a od piatej sme uz boli hore stale. od tej piatej sme nevedeli uz co mame robit, aby bol maly ticho. dali sme ho na brucho, a on sa z bruska na rovnej posteli pretocil na chrbatik, taky bol zlaty, ze mi ani nevedali ze sme tak skoro hore. idem sa venovat malemu asi videl ze uz som najedena tak splustil plac
Odpovedať
sloni tak akurat som kuki fotecky z Matkinho 1 rocika....juuuuuuuuuj krasne, tie x-) ziariace ocka...super napad s hupackou...musela to byt super oslava moni glukozovy test to je ta zbrnda co musis vypit a vydrzat 2 hodky? ci co to je???? greti super ze ste si oddychli, ze si si poplavala ;-) adi maly rastie...super...snad ste mali dnes lepsiu noc ako vcera...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky. akurat som pridala fotky na picasu z oslavy 1. rocika. Martinkina oslava dopadla perfektneeeeee. Zatial si mozete pozriet fotky tu: http://picasaweb.google.sk/m.zitny/Ma... erika - kukam, ze si ma predbehla. :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?