Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sloniii krasne fotocky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, sloniii ďakujeme za infošky, ukojila si našu zvedavosť, ako to u Adi prebiehalo :-D Pozdravte ich dnes oboch a poriadne vyobzerajte Matúška, keď sa bude dať, aspoň jednu fotečku urobte ;-) Ja som práve prišla z poradne, všetko ok, idem sa objednať na uzv. na Antolskú niekedy po 18. júni, dúfam, že tentoraz mi už konečne aj niečo ukážu, prvý raz ma hrozne odbili :-| A počula som biť mimčove srdiečko x-) Sloni počula som ďalšie odporúčania na ten 3D uzv v Hlohovci, takže idem ukecávať Mareka, aby sme sa objednali radšej tam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aké pekné fotečky, Martinka vám rastie do krásy :-) Má veľmi pekný úsmev x-)
Odpovedať
Profilova fotka
moni - inak co som pocula, tak cenovo to vychadza lacnejsie aj s cestou, ako v BA. ak sa nahodou prechodom na eur nieco nezmenilo. a da sa ist aj cez vikend.
Odpovedať
Ahojte kočky :-) tak som tu chvíľku neprítomná, a aké úžasné veci sa dejú x-) Andrejka, veľmi veľmi veľmi gratulujem a malému Matúškovi aj tebe prajem hlavne veľa zdravíčka, pohodičky a nech ste spolu všetci stále šťastní :-) Nech nám rastie pekne, babuľky majú ďalšieho nápadníka tu ;-) Jahodka a Eleni, tiež sa pripájam k babuľkám... krásne 2. výročie vám prajem, poriadne oslávte :-) Inak sa mi nechce vôbec veriť, že už dva rôčky prešli od našich svadbičiek... krásne dva rôčky... nech je ďalších 100 rokov takých krásnych, nie? :-) Marcelka, super, že ste sa mali dobre.. na FB som sledovala váš pobyt :-) Greti, tak polovičiaka dotiahni a nech poriadne pretriedi mená... tak nejako nenápadne skús naňho ísť, myslím, že chlapom sa do takýchto vecí veľmi asi nechce... ale keď bude mať z toho pocit, že je to aj jeho zásluha na vybratí mena, tak do toho pôjde :-) Inak Moni, ja som počula (ale to nechcem nijako strašiť ani nič podobné), že tie 3D ultrazvuky nie sú až také úžasné, ako to opisujú lekári, ktorí na tom inak krásne zarábajú... ak máš férového lekára, tak ti priamo povie, že to neodporúča, lebo vraj je tam nejaké slabé žiarenie, o ktorom ti samozrejme nikto nepovie... už mi to vraveli z BA dve kamarátky, že im to lekár nedoporučoval... ale rozhodnutie je samozrejme na maminke ;-) Inak pozdravujte prosím Aďku zajtra aj odomňa, aj keď sa nepoznáme osobne... Všetkým vám prajem krásne júnové dníčky, nech sa vám darí a krásne oslavy výročí, ak by som to tu nestíhala sledovať x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, boli sme dnes za Aďkou. Matúško je krásne bábätko, pridala som aj fotečky. Dúfam, že sa Aďka nenahnevá, že som ich sem dala skôr ako ona. Veď ich tu nechám len kým si ich pozriete. Inak sa má fajn, aj keď trošku ubolená, ale spokojná, že to má za sebou :-) http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky. tak aj ja sm pridala nejake fotecky. http://www.facebook.com/editphoto.php... maly je krasny a malicky. aj som zabudla, ze martinka bola taka drobunka. taky maly uzlicek.
Odpovedať
jeej Matusko je ozaj krasne babatko x-) dik baby za fotky :-) inak Lenke vsetko najlepsie k dnesnym meninam prajem!!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
taktiež sa pripájam a Lenke prajem všetko najlepšie k meninám! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej, malinký a krásny je Matúško :-) aj ste skonštatovali na koho sa podobá? mne sa zdá, že na Adu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
moni aj mne sa zdá, že sa podobá na maminu :-)
Odpovedať
Alex, dik za fotky -> Adka, fakt krasny syncek! Leni, vsetko naj k meninam. majte sa krasne!
Odpovedať
Článok sa načítava...
jeeeeeeeeej maly je krasny ;-) ;-) ;-) ked vidim taketo male batozteky, tak premyslam, ze kedy sa vrhneme na Terezkinho surodenca :-D x-) Lenka vsetko naj ku dnesnemu sviatku ... a mojej kamoske sa dnes rano narodil Martinko ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Leni aj ja prajem vsetko naj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, martinka zacala stvornozkovaaaaaaaaat. jupiiiiiiiiiiii.
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja sa dodatocne pripajam a zelam lenke vsetko najlepsie, hlavne splnenie vsetkych snickov.
Odpovedať
sloniiiiiiiiiiiiii: supeeeeeeeeeeeeeeeeer ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sloni, takze mas lezuna? :) uzi si to :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sloni gratulujem!!! Tak kočky idem sa vám pochváliť. Dnes som prvý deň v novej práci ;-) rýchlo som sa vám prišla pochváliť a zase bežím, aj keď ešte vlastne nič nerobím.
Odpovedať
no aj ja sa pripajam aj ked neskoro :-) ale predsa....Lenka vsetko naj k meninkam ;-) alex hovor co je to zac :-D sme zvedaveeeeeeeee 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
alex no super, blahozelam, co to je za robotku?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, no je zo mňa asistenka. Pripravujem podklady pre účtovníčku, pokladňu mám na starosti, dochádzku, stravné lístky, kancelárske potreby, občerstvenie, vystavovanie faktúr, poštu a tak. Zaujímavé. Zatiaľ nič nerobím, teraz momentálne sú všetci preč a som tu len ja :-D Mám mladú kolegynku a kolegu, ale ten stále behá po stavbách a potom je tu ešte šéfino. Je to firma zaoberajúca sa údržbou budou od elektro, cez vodu, záhradu, teplo, bazény, garáž. brány a tak.
Odpovedať
sloni tesim sa spolu s vami zo stvornozkovania x-) Alex tebe gratulujem k novej praci, verim, ze sa ti tam bude pacit a budes pokojna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vdaka babule. alex - gratulujem k pracicke. strasne mi pripomina moju pracu. :-D dokonca som mala tiez mlady kolektiv a bola to stavebna firma. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Bamulka, Adi, Alex, vsetko najlepsie k vyrocku 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pripájam sa k Silwi a želám všetkým 9-júnovkám krásne výročie :-) Alex to je super, že máš robotku, gratulujem, nech sa ti tam darí a nech si spokojná :-) My sa vo firme chystáme na sťahovanie, od júla budeme v nových priestoroch ale ešte neviem kde :-D Tak tu skartujem, balím a tak...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, až teraz som sa dostala na net. Ďakujem za blahoželania, ste zlaté x-) No a robota super. Ale tá kočka, čo ma začala dnes zaúčať je teda riadna brzda. Ja viem tie veci robiť sto krát lepšie a rýchlejšie ako ona. Teší ma to, je to nová firma, takže tam nie je ešte bordel vo veciach ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute babule, tak ako ste oslávili 2. výročie svadby? ;-) Neviete mi poradiť, kde by som zohnala šablóny, podľa ktorých môžeme namaľovať na stenu do detskej nejaké rozprávkové postavičky? Napr. krtka, včielku maju a tak. Viem, že sa dá objednať na nete, ale neexistuje aj nejaký kamenný obchod, kde si to môžeme normálne pozrieť a vybrať?
Odpovedať
caute baby, ake to tu noviny ;-) , alex blahozelam k novej robote, no uz je asi koniec vstavaniu o 11h :-D :-D :-D , ale takto je asi lepsie, no to je super super sloni, to je bombove ze martinka lozi, ja som ti hovorila ze to raz pride, asi sa inspirovala miskom a ninkou ;-) moni, ja som videla iba nalepovacky na stenu, v hornbachu a baumaxe a dakujem za priania :-)
Odpovedať
Alex blahoželám k robotke, veľmi sa teším, hlavne nech tam nemáš toľko stresov ako v starej robote ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?