Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tiež sa prikláňam skôr k elektrickej, len som chcela počuť vaše názory ;-) Sloni si hrozne zlatá, ďakujem, ale viem, že elektrické sú hrozne drahé a bála by som sa, že ti ju pokazím :-N Radšej by som odkúpila, ale ty ju ešte budeš isto potrebovať na druhé :-)
Odpovedať
Profilova fotka
na tom sa neda nic pokazit. a zatial ju nepotrebujem. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ved sa este dohodneme.
Odpovedať
Profilova fotka
ok :-)
Odpovedať
Adi: blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaame ;-) ja som tusila, ze na den deti bude Matusko na svete, krasny datum narodenia x-) x-) x-) monci: ja mam rucnu od Avent a tiez si ju neviem vynachvalit, bola super x-) gretka: treba ho dokopat, nech zacne selektovat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Adi blahozelam, to je krasne... a ake ma ukazkove miery drobcek... aj datum narodenia ma super 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
moncus, ja sa priklanam k elektrickej... ja som nastastie nepotrebovala, ale mala som pre istotu rucnu vakuovu a ta je na dve veci a v nemocke som mala pozicanu rucnu, tak ta celkom usla, ale bola to makacka a odsala som 30ml a trvalo mi to asi 15 minut 8-(
Odpovedať
ahojky, pridavam sa ku gratulaciam, nam vyhovuje streda, elbo vo stvrtok ideme cvicit, ale teoreticky by sme to zvladli mozno aj vo stvrtok ja mam elektricku medelu a je super, moni kludne poziciam aj ja, pouzila som ju asi tak 5krat dohromady, vtedy iba ked som mala zapal prsnika, ja by som totiz nemala odvahu to stlacat a privodzovat si bolest sama, takto to urobila odsavacka za mna v pravidelnom tempe :-) , ale to iba pri mastitide boli inak nie, aby som nahodou ta nestrasila moc ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj my ideme vo stvrtok cvicit. ale o 12.15. takze poobede by sme to stihali.
Odpovedať
Profilova fotka
inak pockajme teda este na alex. a uvidime. zatial to vyzera, ze len my dve s lenkou by sme isli.
Odpovedať
aj my tak, len dokym sa ninka dospi tak bude po 4h, tak to moc asi nestihame do ruzinova, inak adi cez prazdniny bude nejaky kurz v babyfite ale v ruzinove,mate nejake info? ja som sa zabudla angeliky opytat
Odpovedať
jeeej gratulujem Adke k malemu Matuskovi!!! x-) Krasne miery a krasny datum :-) Moncuska gratulujem aj tebe k tehotenstvu, som ani nevedela, je to super :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dosiel nejaky mail. este som to necitala.
Odpovedať
Profilova fotka
tak podme zajtra.
Odpovedať
moze byt, cikni mi ked sa ŕozhodnes, resp cikni este adi ci sa na to citi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok.
Odpovedať
ozaj, aby som nezabudla, eleni gratulujem k druhemu vyrociu svadby, dobre s manzelikom oslavte ;-) my sa chystame na veceru do restiky, tak sa tesim x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jahodka a Eleni aj ja gratulujem k 2. výročiu :-) Jahodka dakujem za gratuláciu, veľmi som to tu nerozvádzala, tak preto nevieš ;-) Babule díky za info, som myslela, že pri kojení odsávačku nevyhnutne potrebujem, ale u vás zisťujem, že ani veľmi nie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, v prvom rade veeeeeeeeeeeeeeeeeelikaaaaaaaaaaaaaaaaaanska gratulácia Aďke a Matúškovi, je to skvelá správička, prajem najmä zdravíčko! x-) Ďalšia gratulácia elenke a jahodke k 2. výročiu! x-) čo sa týka návštevy, tak ja môžem len zajtra, lebo vo štvrtok mám na starosti segrinu malú.
Odpovedať
Profilova fotka
Jej to je uz nas mesiac x-) Eleni, jahodka, krasne vyrocie prajem 8-)
Odpovedať
dakujem x-) Moncuska jasne, chapem...ja som si to tiez zo zaciatku nechavala pre seba...tak drzim palce, aby bolo vsetko v poriadku a potom si budeme spolu vymienat rady a skusenosti, kedze termin mam len o nejaky mesiac skor ako ty :-)
Odpovedať
Profilova fotka
moncus - ja som ju pouzivala parkrat. najma z nemocnice ked som prisla, lebo sa mi martinka nevedela prisat na jeden prsnik, tak aby som stimulovala. a potom som si odkladala do mrazaku mliecko. preistotu. parkrat som ho aj pouzila.
Odpovedať
Profilova fotka
takze je to rozhodnute - ideme zajtra. a alex o kolkej mozes ty ist? jej, aj ja prajem krasssne vyrocie vsetkym babulkam. :-D ako ste to oslavili?
Odpovedať
Profilova fotka
sloniii ja môžem hocikedy. Takže dajte čas, neviem ako sú tam návštevy.
Odpovedať
Profilova fotka
jaaj, prepac, ja som zabudla. ze uz nepracujes. ;-) tak napr. bud o 15. alebo o 16.h. zavolam lenke, ze kedy to vyhovuje jej a napisem.
Odpovedať
Profilova fotka
tak dovolala som s lenkou a dohodli sme to na 16.h pred vchodom do nemocnice v Ruzinove.
Odpovedať
Profilova fotka
ok. Tak o 16:00 tam. Teším sa :o)
Odpovedať
ADKA - GRATULUJEM, MATUSKO vitaj medzi nami a bud cely zivot zdravy a stastny! Baby, dakujem za Vase mile priania! Jahodka - dufam, ze uz pekne oslavujes, ja sa prave chystam vypadnut z roboty.
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky. tak volala som sa adou, vsetky vas pozdravuje a tesi sa na nas. bude nas cakat, len dufa, ze nas maly matusko nevyzenie. :-) lebo ze dnes ju bol pozriet manzel, cely den bol tichucko a potom zacal plakat. pripomenulo mi to nasu martinku, tak ta takisto vcase navstevnych hodin vymyslala a ja som pendlovala medzi rodinou a nou. :-) porod sa mi zda, ze mala hrozne rychly. o 11. h volala svojmu doktorovi, ze ma bolesti, ten najskor myslim, ze hovoril, ze to nic nie je, ale nakoniec si ju zavolal, ze sa na nu pozrie, tak tam prisla, pozrel ju a povedal, ze idu rodit. potom jej prepichli plodovu vodu a o 18.30h sa maly narodil. tiez si dala pichnut epidural a bola rada. :-) velice dobre poznam. :-) aj som sa zabudla spytat na manzela, ci bol pri porode a co hovoril. bola unavena ale stastna a matuska som pocula sa ozyvat. :-D na izbe su 4. je to tam dost plne. tak to snad vsetko. ak som nieco zle napisala, tak ada ma potom istotne poopravi. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky. tak vytvorila som novy album. http://picasaweb.google.sk/m.zitny/Ma...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?