Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj bamulka, no uz sa mi to blizi, vcera som volala sestricke doktora ktoreho budem mat pri porode, ze som skoncila uz u svojho a mem chodit do poradne do nemocnice. u svojho som bola 13teho na poradni, a teraz mam termin az 25.teho tak sa mi to zda trosku dlho, hned ma napadlo ci skor aj nahodou neporodim. a nech sa vam dari s tym snazenim, aby tu boli dalsie tehu
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule, vcerajsie stretko sa mi strasne pacilo x-) som rada ze som vas znova videla... pekny dnik prajem
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tiež sa teším, že sa nám po dlhej dobe podarilo stretnúť vo väčšej zostave, bolo to super, dúfam, že si to ešte zopakujeme :-) Pre tie, ktoré na stretku neboli, fotky niekam vycapíme, keď sa podarí ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babule, včera bolo super :-) aj častejšie by sme sa mohli stretávať ;-) Netrpezlivo čakám na foto :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky. inak ada - ja som chodila ten posledny mesiac kazdy tyzden k doktorke na kontrolu do nemocky. tak babule, ja som tiez strasne rada, ze sme sa videli, len skoda, ze tak kratucko a ze ste si nemohli martinku uzit. ale bala som sa, aby vase deturence nahodou nenakazila. ked sme nevedeli co jej je. inak vecer sme ju isli kupat a zistili sme, ze sa vyhadzala. a rano to bolo este horsie, chudatko je vyhadzana po celom telicko, boli sme u doktorky a zevraj mame tu 6 detsku chorobu - "detsku ruzienku". nastastie som bola poucena od babuliny, s ktorou sme vecer o tom rozpravali. takze ovcie kiahne to nakoniec neboli. :-D aj som rada. a zevraj sme presny pripad z ucebnice. 3 dni teplota a potom zrazu klesla a vyhadzala sa. ale zevraj to nie je svrbive a za par dni to ma zmiznut. ale inak je riadne vyhadzana po celom telicku. hlavne brusko a prsia. a dnes sme museli toho gynekologa odlozit.
Odpovedať
Profilova fotka
Sloniii, tak som rada ze uz viete co to je..
Odpovedať
Profilova fotka
čaute babuľky, tak som hodila do albumu zopár fotiek, ktoré som spravila na stretku, dúfam, že Babulina nejaké pridá na picassa :-) http://www.mojasvadba.sk/album/album....
Odpovedať
Profilova fotka
moni - fotky su perfektne. :-) inak vsimli ste si, co si mala fotky z druheho stretka, u teba v albume prve, tak to bolo takmer na den rovnaky datum len pred dvoma rokmi. :-D :-D pani, ten cas letiiiiiiiiii. martinke uz vyrazky ustupuju, uz takmer ziadne nema. jupiiiiiii. a tesim sa aj na ostatne fotecky. okrem lenky a moniky este niekto fotil?
Odpovedať
Profilova fotka
Moni super :-) Dúfam, že urobíme čoskoro ďalšie stretko, lebo určite si ešte máme čo porozprávať. Strašne rýchlo to ubehlo.
Odpovedať
Profilova fotka
Caute babule, som rada ze som sa s vami stretla. U mna sa zatial nic nedeje. Aj ked, ked sa pozriem do kalendara, ze o par dni bude Matusko uz tu, tak neviem ci sa viac tesim, alebo bojim. Inak vsetky mate zlatych drobcov.
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky toto vám sem musím napísať, dostala som IP od úplne neznámej kočky a veľmi ma to potešilo a keďže sa to týka aj vás, tak zverejňujem :-) ahoj moncuska, sice vas nepoznam, ja budem junovka 2010,ale ten album ma dostal.super!!!ake kamosky, cez planovanie svadby strasne pekne, uz aj s babatkami... gratulujem ku svadbam, detickam a priatelstvu, super!!! No nie je zlatá? Adi držíme palčeky, budeme na teba stále myslieť, dúfam, že nám sem ty alebo niekto od teba hodí info, keď už bude Matúško na svete ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, Moni tak tá babizňa je zlatá, že si to takto všimla. Tiež si myslím, že sme sa stretli dobrá partia a som rada, že nám to takto drží aj po svadbe. Teším sa aj keď príde Erika z Holandska a aj ju stretneme osobne, určite by som aj Fialllku a Terezku rada videla a aj Bamulku... škoda len, že to majú kočky tak ďaleko.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte, jej tak to je od tej babeny mile... ale inak aj ja som rada, ze sme sa stretli, pred svadbou, aj teraz, mam vas rada babule x-)
Odpovedať
ahojte, slubujem ze fotky cochvila zavesime na picasa, je ich tak cez 40, mozte sa uz tesit, ste tam vsetky krasne prenadherne, stretko bolo super najlepsie, musime toto zopakovat, papa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeej to je super moni. velmi pekne ti to napisala. predstavte si, ze si uz piseme a pozname sa vyse dvoch rokov. ten cas tak strasne leti.... nechce sa mi tomu verit.
Odpovedať
Profilova fotka
veru veru babule, o chvíľu všetky oslavujeme druhé výročie svadby, to si zase pospomínam, ako sme to všetko plánovali :-) Som rada, že sme sa tu takto spoznali, navzájom si radíme, držíme palce a pomáhame, tešíme sa z úspechov ostatných, je to super x-)
Odpovedať
...fakt - ma pravdu ta babula a uplne zlate, ze ti to napisala. tak ma pri tom napadla pesnicka "vsetci nam mozu zavidiet..." - ved ste mi uz v tolkych veciach pomohli a poradili! a bolo mi s vami v sobotu fakt velmi prijemne. A Monci, to len vdaka tebe mame nase stretka tak krasne a pokope zdokumentovane - dik moc! Adi - drzim stale pevno palce a nech uz mas za tym!
Odpovedať
caute krasky, akurat sa loaduju fotky tak zachvilu mozete nakuknut, ked bude done hodim link, ale je to klasika na picasovi kde ma ninka fotecky, dneska isla adka s martinkou na gyndu, tak snad bude vsetko ok, btw zajtra ma ninka rande s miskom, tak kto chce byt pri tom, tak nech sa pripoji, mozme dat mini stretko :) papa
Odpovedať
http://picasaweb.google.com/klestinec... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Leni fotky sú supeeeeeer x-) Vyšetrenie Martinky dúfam dopadlo dobre, držíme palčeky. Užite si to rande zajtra, škoda že ešte musím chodiť do roboty :-|
Odpovedať
ahojte babulky hlasime sa cez net v mobile, lebo uz 2. tyzden prazdninujeme u mojich rodicov, kto chodi na facebook tak vie preco x-) stretko vam dopadlo super, fotky su krasne a zavidime, ze sme aj my neboli ... no budete nas musiet asi prist pozriet :-D ;-) ked budete mat cestu okolo, tak kedykolvek sa ozvite ;-) monci: krasne ti to ta kocka napisala ..... a vazne som rada, ze sme take priatelky aj ked na dialku ale stale sme a ze to nasimi svadbami neskoncilo x-) x-) sloniii: drzime palceky Martinke, snad to dopadne ok a nebudu matku trapit ... tohto som sa aj ja bala, tak som malej pri kazdom prebalovani pysteky otvarala a pri kupani aj vytierala a dobre umyvala, aby jej nezrastli ale vraj dievcata maju s tym problem aj do 4 rokov ... hold chlapcov trapia s natahovanim predkozky a dievcata zasa moze postihnut toto ... kazdopadne dajte vediet ako ste dopadli .... ;-) vsetkych vas pozdravujeme a posielame pusinky x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute, fotky su super, som rada ze sme sa stretli. Dufam, ze Martinka je v poriadku. Fialka super ze si uzivate prazdniny. Ja som dnes bola na poradni, zatial sa nic nedeje. Na dalsiu idem 4.6. , tak uvidime ako to bude potom vyzerat. A maly ma 2800g.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteee,my ideme zajtra za lenkou a ninkou, mame rande x-)
Odpovedať
Profilova fotka
heh tak nie som aktualna :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, hej boli sme na tej gynde. mne sa uz vo stvrtok nechtiac podarilo jej tu blanku natrhnut a zacalo sa jej to coraz viac otvarat. tak doktorka povedala, ze je to fajn a uz jej to len trosku pretrhla. dokonca vravela, ze martinku by to ani nemalo boliet. ale ona plakala este skor, ako jej to robila. :-D pretrhla jej to takym hacikom podobnym ako na hackovanie. a raz do tyzdna to mame potierat kalciovou mastickou. takze sme to super zvladli. ja som bola hrozne nervozna, ale doktorka aj sestricka boli strasne moc mile a zlate. sestricka sa z martinky nevedela vynadivat, ale ta jej neopatovala pohlad. :-D :-D :-D
Odpovedať
čaute baby, Lenka fotky sú super, všetky ste na nich nádherné. Najviac sa mi páči tá s Miškom kde má prstík v pusinke a strašne sa ksichtí. Nádherná fotka :-) som rada že sa máte všetky fajn x-) Lenka, Silvi užite si dnešné rande ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Adi stále držíme palce a trpezlivo čakáme, čo sa bude diať :-) Sloniii som rada, že už je to ok a že to bol len taký maličký zákrok. Ty si sa určite viac bála ako Martinka, super ste to zvládli :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ahoj... tak my sme uz doma, dnes sme stravili nadherne doobedie s Lenknou, Ninkou, Andrejkou a Martinkou... decka nechceli spat ale aj tak boli svetovi, vsetci traja... strasne dobre mi bolo x-) a potom sme s muzikom skocili na obed, Misulo spal ako zabity takze sme sa po dlhej dobe uplne v klude najedli, a ked sa zobudil isli sme ku mne do prace, odovzdala som ziadost na zdravotne zuctovanie a potom sme kukli mojich kolegov, Misulo sa najprv okunal, ale potom sa rozlozil po office a ocumoval baby z vedlajsieho teamu :-p
Odpovedať
Profilova fotka
caute kockyyy. tak na nasom mini stretku bolo perfektne. :-) uz sa tesime, ze si to opat zopakujeme a dufam, ze sa k nam pripoji uz aj ada s matuskom. pridala som fotecky do albumu. http://www.mojasvadba.sk/album/album.... inak martinka nakoniec zaspala asi na hodku u lenky, iba co sme sa stihli s lenkou naoobedovat a zaliat si kavicku, asi si myslela, ze jej nieco ujde. a potom sme isli domov 59 a to ste mali vidiet. isiel s nami ako s ukradnutymi a v polke cesty si zrazu zacala opierat hlavicku o tycku, tak som ju dala lahnut, ani nezaprotestovala a do minuty bola mrtva. :-) tak sme sa este u nas poprechadzali. aby si poriadne pospinkala. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule, krásne fotečky detičiek máte zo stretka, škoda, že som sa nemohla pridať :-) Ale dúfam, že ešte zorganizujeme ďalšie hromadné stretko ;-) Baby krvné testy na AFP mám dobréééééééééé 8-) x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?