Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
takze, na dovolenke sme sa mali uplne perfektne. mali sme dokonca menej stupnov ako bolo tu. letela som prvykrat. nebolo mi vsetko jedno, ale je to uzasny zazitok. krasny vyhlad, tie polia, mesta,... hotel bol perfektny, kazdy den nam upratovali. tolko jedla a pitia po cely den. jednoducho perfektne a dokonale. teraz este nestiham popisat, co a ako. ale dufam, ze si tento tyzden najdem cas. :-D ked bude menej roboty.
Odpovedať
Sloniii vitaj :-D konečne si opäť medzi nami... hm, ja tiež neviem ako prežijem, ak budeme tiež letieť... ešte som neletela tak to bude teda niečo =-) tešíme sa na dojmy...
Odpovedať
babenky letiet je nieco uzasne ... ja som to minuly rok absolvovala sama a teraz sa na kazdy len tesim, ked nahodou niekam idem pracovne a letecky ;-) je to uplna parada, ked lietadlo nabera rychlost a vas pricucne k sedadlu a potom odrazu sa odlepi od zeme .... paradicka ;-) a ten uzasny vyhlad, ked je slnecno, vidite tie polia, mesta, lesy .... a potom ked ste nad oceanom alebo morom a dokazete rozoznat lodky na nom, uzasne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
uplne mi citas fialka myslienky, presne to som pocitovala aj ja. stale som kukala z okna. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No ja by som si asi cvrkla :-N Ja sa bojím už keď som na nejakej vysokej budove, lanovke... Ale chcem si to určite vyskúšať. Len sa bojím, že sa tam pogrckám. Keďže mi je zle aj z reťazovky.
Odpovedať
Profilova fotka
to aj ja mam strach z vysky. ked sa hupem na hupacke mam divny pocit v zaludku a staci mi nakuknut z nejakeho poschodia na panelaku. ale toto bolo uzastne. take akoby namalovane. vobec som nepocitovala strach. skor prvy sok z toho lietadla zvnutra. take uzke, male, ako ponorka. ale poptom to preslo. a to zvlietnutie. ako pridalo lietadlo. no krasa. hoci som sa pritom drzla draheho za ruku a pri kazdom kyvnuti som ju stiskala. :-D
Odpovedať
alex - neboj sa lietania je to uzasny pocit, ja mam uz niekolko letov za sebou a vela pred sebou a na kazdy sa velmi tesim... ;-) v lietadle to nebudes vnimat ako na centrifuge...lebo je to uzavrety priestor ja sa v lietadle citim bezpecne,...vidim okolo seba ludi, stale ta letusky obskakuju....clovek to nevnima...a ked tak nemusis sediet pri okne keby ti bolo s toho zle....ale predstav si to v lietadle ako v kupe vlaku...tiez su tam nakope ludia.... a keby nahodou tak pred sebou mas vzdy sacik :-D
Odpovedať
sloni daj do albumiku nejake foto z dovolenky....aspon ma nazhav, lebo moja dovolenka je nedohladne :-( dufam ze nieco vymyslime....asi zrusim drahemu projekt, len aby sme mohli ist....lebo sa caka na jeho ukoncenie...brrrrr
Odpovedať
Babenky, viete mi odporučiť nejaké miestečko v Chorvátsku??? Kde ste boli spokojní... hľadáme niečo na svadobnú, ale neviem si vybrať... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
sloniii, daj nam par zaberov z dovolenky, ani my sa s drahym najblizsiu dobu nechystame a ja by som uz taaaaaaak straaasne potrebovala....
Odpovedať
Profilova fotka
Bamulka mi sme boli v mestečku Baška Voda. Bolo tam super. Ale je to také malinkaté.
Odpovedať
bamulka ja som bola na makarskej...ale podla mna moze byt uz teraz dost draha...to som bola pred 5 rokmi....
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
bamulka - my sme s drahym prechodili cele pobrezie chorvatska a mozem ti povedat, ze ani jedno miesto nebolo skarede. vsade sa nam lubilo. ale my sme boli v stane. vy chcete ist ako? ja osobne som bola z makarskej (pod ktoru patri aj baska voda) dost sklamana. je hrozne preludnena turistami zo slovenska a z ciech. ale bolo tam pekne more. mne osobne sa pacilo na ostrove krk - mesto krk, alebo potom na ostrove brac - a tusim tiez rovnomenne mesto, tam bol uzastny kemp. a este sa nam lubilo na poloostrove peliesac - mesto orebic, tam mas aj blizko ostrov korcula, ktory je hrozne krasny. alebo potom mozte ist blizko sibeniku a ist urcite na vylet k rieke a vodopadom krka - tak to je perfektny zazitok. je velmi vela krasnych miest. skus napisat aku mate predstavu o svadobnej ceste, aspon priblizne, ako daleko, co mate radi a skusim ti poradit. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Je pravda, že Chorvátsko je naozaj drahé. Minulý rok tam bola švagrina a minuli tam nenormálne prachy. Povedali, že sa tam už neoplatí ísť. Radšej si zaplatiť dovolenku letecky, all inclusiv do Egypta.
Odpovedať
vďaka babuľky, ste zlaté :-) Sloni: keďže to bude svadobná cesta, tak by sme boli radi, keby to tam nebolo veľmi preľudnené, skôr také kľudné, trošku "zabudnuté" miestečko... ale aby to bol hotelík príp. penzión. Tie ostrovy, čo si písala, môžu byť fajn, vyzerá to dobre... aspoň podľa opisu. A nepôjdeme vlastnou dopravou, takže niečo cez cestovku, ale aby sme vedeli, čo hľadať... idem si to asi odpísať ;-) Dúfam, že chytíme nejaký dobrý last minute, príp. niečo nie až také drahé, nemusí byť ani all in-exclusive... chceme si to vychutnať... :-D ... inak ten Egypt je asi dosť horúci... chcela by som tam raz ísť, ale nie na svadobnú...
Odpovedať
Profilova fotka
my osobne sme boli velmi spokojni. chodime tam uz niekolko rokov. je tam krasne ciste more. my sme tam chodili s autom do stanu a 2 osoby. nasa tolerancia bola 20 euro na noc, do ktorej sme sa vacsinou zmestili. v niektorych kempoch aj pod hlboky limit. a jedlo sme si nosili z domu a varili si. ono sa asi velmi neda porovnavat ceny, lebo by si si nic nekupila. my sme boli na 3 tyzdne a na osobu nas to vyslo okolo 14. alebo 16.000,- Sk. a to sme chodili kazdy den na zmrzku, aj parkrat na veceru a ked sme dopili malinovky sme si kupovali a chodili na vylety. tazko povedat.
Odpovedať
a do Bulharska nechcete ist??? mne sa tam celkom pacilo,..aj ked krajina ked sme isli z letiska do miesta nasho ubytovania...bola hrozna az som sa zlakla ze lunik v kosicoch....ale potom tam bolo fajn...a hlavne aku si urobite atmosku....
Odpovedať
Profilova fotka
bamulka, ak chcete nieco kludnejsie, tak urcite nie makarsku rivieru. tam sa teraz pohybuje dost ludi. mozno skor nejaky ostrov, predsa tam chodi menej ludi, lebo sa tam musi ist trajektom. ostrov krk je dost blizko a da sa tam ist cez most, na rab sa da ist iba trajektom, ten je hned pod krkom. na ostrove pag bolo tiez vela turistov. tam neodporucam,tiez som sa citila ako na zlatych pieskoch - samy slovak. este mi napadol jeden ostrov, kde sa nam velmi pacilo aj ostrov brac a mesto bol, tam je taka najznamejsia plaz zlatni rat (zlaty roh) je to taky vybezok do mora, ktory sa meni podla vetra. to bolo tiez krasne. je to take pokojnejsie miesto.lebo je to ostrov a tusim sa tam chodi od splitu. a su tam krasne zatoky s nadhernym morom. a boli sme odtial na vylete na ostrove hvar - v meste hvar. to bolo typicke rybarske mestecko. cestovku ani hotel, ci penzion ti velmi neviem odporucit. inak po celom pobrezi je mnozstvo penzionov na ubytovanie, takze to by nebol problem.ale s tym autom tak, to je trosku problem. to fakt jedine cez tu cestovku. ale inak, ked pridete do cestovky a poviete im, co by ste chceli, oni vam budu vediet poradit. my sme dosli s tym, ze chceme ist niekam (ani krajinu sme nemali vybratu). ze moze byt aj letecky, a ze nechceme mat o nic starost, iba sa rano zobudit. a vacsinou sa pytali na cenovu relaciu. takze tolko. moje napady.
Odpovedať
Bulharsko sme kukali tiež... nevedeli sme sa rozhodnúť, či Chorvátsko či Bulharsko... ale na Chorvátsko mám dobré referencie, tak neviem... sa mi zdá Bulharsko dosť ďaleko... atmoška bude (ešte) posvadobná - medové týždne, nie :-D :-D
Odpovedať
bamulka my ideme na Dalmaciu do Primostenu ... dostali sme velmi dobre doporucenia od mnohych znamych a je to asi 30 km od Splitu, tak sa tesime ;-) ale je pravda, ze nas to vyslo drahsie len sme nechceli cakat na last minute a sme v hlavnej sezone, ale aj tak sa tesime ako male deti :-D
Odpovedať
bamulka - bulharsko mas ovela lacnejsie ako chorvatsko si myslim... ale ako aj sloni pisala....ostrov bol a brac su krasne...boli sme tam na celodennom vylete a tam bolo pekne.... my sa chystame na kanarske ostrovy...tak dufam ze sa to podari vybavit.... fialka - este nevies??? no tooooooooo predsa...nerobila si si testik?
Odpovedať
Profilova fotka
my mozno na vikend pojdeme do chorvatska - su tam mackovi rodicia v karavane, tak nas volaju na vikend. tak uvidime, ci bude auticko posluchat,ale rada by som isla. :-D
Odpovedať
kolko vam trva cesta??? idete tym aftom co ste pri nom foteni na svadobnych???
Odpovedať
ericulka robila a pisala som hned rano .... ziadne 2/ sa nekonaju ... to mam asi z toho piiiiiiip pocasia a tepla :-|
Odpovedať
Profilova fotka
hej s tym nasim zlatickom. :-D aj cele chorvatsko po dva roky sme s nou prechodili. minuly rok sme vyrazilo o 20.h a na druhy den skoro rano sme tam boli s tym, ze sme po ceste asi hodinu spali. neviem ci sme neprisli okolo 6. h
Odpovedať
Profilova fotka
Na Hvare sme boli aj my. V meste Jelsa. A aj na Brači v meste Bol a na tej slávnej pláži. Akurát sme ale chytili menšiu búrku, tak sme si to neužili. Inak Bulharsko je podstatne lacnejšie ako Chorvátsko. V Bulharsku sme boli v septembri min. roku. Porovnala by som to s našimi cenami.
Odpovedať
fialka - tak to je naprd, no neva...bude na buduce :-D sloni tak to je haluska...no super ze sa na take cesty date...
Odpovedať
nooo Sloniii.... tak klobúk dole, že poslúcha ten váš "zázrak"... musí to byť ale normálne zážitok ísť takým avetkom do zahraničia... nebáli ste sa, že vás niekde "nechá"??? 8-) Myslím, že ste ma dosť "navnadili" a dnes večer posurfujeme a pokukáme s manželíkom tie ostrovy :-) Bulharsko nám tiež odporúčali, ale neviem si predstaviť 3000 km autobusom... letecky sa tam ide len občas, aj to za ceny že až... to Chorvátsko hádam zvládnem, lebo ja cestujem "na kynedrile"... býva mi zle, najmä zavčasu ránko :-(
Odpovedať
ericulka bude .... ved aj tak by nas to velmi prekvapilo ... zatial sa o mimi nepokusame, tak to by sme boli v soku, keby sme tehu :-D sloni je to odvaha s takym autickom do Chorvatska ;-) ale ked je v dobrom stave, tak preco nie, ze? ;-)
Odpovedať
fialocka - no sak ano...neboj aj to bude, teraz si musite uzit samych seba....tak to aj my robime...ak nieje manzelik moc pracovne vytazeny....co je skoro stale :-( fnuk bamulka - letecky sa tak casto nerobia? my sme isli...a bolo perfisne...skus si pozriet www.balkantravel.sk majitel tejto cestovky je jeden velmi prijemny bulhar....velmi dobre ho poznam osobne...robila som mu nejake pracovne veci...tym ze bol moj danovnik na danovom urade....xixi :-D a ma dost letov do bulharska...tam si za 2 hodky co je brutal pohoda ;-) skus kuk
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?