Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
ahojte babulky my už spíme .... Terezka bola po celom dni o pol siedmej uz K.O. ... nasa poradna: miery: 9200 g a 74 cm, obvod hlavicky 45 cm .... takze my sme schudli ale sa ani necudujem, ked sa hybe stale .... aj ked sestricka povedala, ze vsak sme naposledy vazili 9100 g ale to bolo v novembri a viem, ze Terezka uz mala aj 9500 g pred mesiacom ... ale inak sme zdrave .... ockovanie dobre, keby jej neboli pichali aj prevenar, tak by ani nevedela, ze jej pichli predtym hexu .... len zamrncala a dala najavo, ze sa jej nepaci, ked ju drzime aby nekopla ci nedrgla sestricke rukou do injekcie .... inak viskala o dusu v cakarni a aj vo vnutri u sestricky ... mala tam takeho plysoveho zlteho psa cca 40-50cm vysokeho a nasa Terezka ked ho zbadala, hotovo ... pes a pes a pes ... viskala, tak, ze v usiach zalahovalo, akoby prehltla pistalku, potom zmenila toninu do hlbokeho hlasu, lebo si s nim musela pokecat ... a to vtedy nahodi taky baritoooooooon ako medved :-D :-D :-p lekarke sa nechcela dat popocuvat, stale jej ten fonendoskop davala prec z tela, sme sa na nej smiali ... pusu otvorit ani za svet ved hadam si neda ocumovat svojich 5 zubov a hrdlo a jazyk, nie? :-p a najlepsie bolo ked lekarke pohrozila no no no ... len vztycila prsty a sla sa s nou vadit, ked mi nieco hovorila, a ked nam lekarka povedala, aby sme pockali, lebo sestricka akurat ockovala dalsie babatko, tak aby to Terezka nevidela a neplakala, tak Terezka na nu no no no a zvedana, hned sa vytacala aby videla ... 8-) :-) takze nasa poradna dopadla super ... x-) lekarke sa vraj nepozdava Terezkino jedno ocko .... vraj sa jej zda, ze ho ma mensie, to som aj ja postrehla ale myslim si, ze to ma skor vdaka obociu, jedno ma take ovisnutejsie a druhe ma take napnutejsie, tak tam kde ho ma napnutejsie sa zda byt ocko vacsie ako to druhe ... ale ked opadne tento naval chripok, tak mame ist na ocne pre istotu ... ale ja si myslim, ze je to ok a je to len esteticka vada :-D 8-) vraj super, ze stvornozkuje, ze nemam ju silit chodit, ze aspon sa jej lepsie prepoja nervove drahy, ktore maju, ved teraz stale o tom pisu ale aj keby uz chodila a bez stvornozkovania, tak sa nic nedeje, lebo kazde dieta je indi vindi a nerozkazes mu, ze ma najskor po 4 a potom po 2 behat x-) dalsiu poradnu mame presne na Terezkine prve narodeniny .... tak to som zvedava ako budem stihat urobit oslavu a aj poradnu x-) ;-) inak babenky: dnes mi Terezka prvykrat odmietla sa ist kupat .... plakala ako tur, ked som ju vlozila do vane, tak sme to s manzelom vzdali a len ju poutierali mokrou spongiou na manzelovych rukach ... asi bola taka mrtva zo dna, ze chcela len mna a spat .... ale sa jej necudujem, lebo cestou z poradne v aute zaspala a len na 10-15 minut a potom ficala naplno az do vecera 8-) my kyvame o dusu, tlieskame, len tak vselijak ukazujeme, no no no sa hrozime a najradsej sa vadi so mnou, ked jej nieco zakazujem a vztycim prst, ze no no no tak aj ona prst hore a vadi sa so mnou, v celej zvieratkovej knizke najde opicu, to ju zabavam ked umyvam riady, ze Terezka najdi opicu, tak listuje, prevracia a ked ju najde, tak na nu ukaze prstom, usmeje sa a zaviska ako pistalka :-D :-p x-) dokaze rozoznat na babike a plysakoch, kde maju ocko a nostek .... na hovoriaceho psa ked jej poviem, kde je a jej ho pustim, tak to tancuje az sa postielka trasie a smeje sa pri tom, ked povieme, kde je svetielko, kde je tik tak, kde je boze boze a najnovsie kde je motyl, tak na vsetko v dome ukaze ... len vystrie ruku hore a uz hlada pohladom co jej poviem zlata je x-) .... a najradsej ma, ked jej rano v posteli poviem, kde je mama a schovavam sa jej pod paplon alebo podhlavnik, tak to ma odkryva a strasna zabava to pre nu je :-D :-p zatial nerozpravame, len svoju hatlaninu mame a najradsej napodobnujeme auto ... to je oplute vsetko, co je nablizku :-D :-p 8-) posledne tyzdne som zacala Terezke znakovat veci, ale to na mna pozera ako na sasa, co to vyvadzam :-D =-) :-p ;-) tak som zvedava, ci budeme mat uspech ... ale ked jej ukazujem babiku a ja ju volam babo a potom jej to ukazem rukami, tak sa na mna usmieva, a ked jej poviem, kde je babo tak hned mi pozera na ruky, ci ukazem znak pre babo x-) adi: som rada, ze cysty su na ustupe ;-) a to je jasne, ze sme to prezivali s tebou, ved sme spolocne prezivali nase svadby, tak preco nie aj tehulkovanie, snazilkovanie a maminkovanie? ;-) sloniii: dodatocne vsekto naj ku narodkam a aj Matke ku zubku ... kto dostane na nove saty? kto ho objavil? :-D x-) alex a bamulka: skore zotavenie a vyliecenie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky. objavila som ho ja. :-) a uz som jej dala take rifliky, co som mala schovane k 7. mesiacikom. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, obcas som sem nakukala a citala vas, tesila sa s vami aj strachovala. Som rada, ze sa vsetky mate v podstate ok. Vsetky maminy mate uzasne deticky, pozeram fotky co pridavate na picase, konikovi a facebooku. Adi, drz sa, nech ste zdravi a rastiete do uspesneho konca :-) Tie co si zatial uzivate manzelikov, pracu a konicky tiez pozdravujem a nech sa vam dari. No a teraz moja velka novina: 3. septembra 09 je nas velky den, kedy sa nasa dvojclenna rodinka ma rozsirit na trojclennu. Takze drzte palce aj mne aby bolo vsetko ok. :-) Od Vianoc som prechadzala skuskou mlcanlivosti, ale uz to vie aj najblizsia rodina, aj v praci, takze uz to mozem smelo trubit do sveta. Sme spolu s muzickom velmi stastni a dufame, ze budeme zdravi. Byt uz mame v tych hrubych rysoch dokonceny, este nas tam sice caka miliony drobnosti, ale ta najvacsia makacka uz je za nami, takze je to fajn.
Odpovedať
ahojte :-) jeeeej Greti krásna novinka... gratulujeeeem k bábätku x-) prajem vám nech to všetko v pohode zvládnete... takže tu máme ďalšiu maminku budúcu... krásne sa nám to rozrastá ;-) inak si veľmi všímam, že v mojom okolí je straaašne veľa tehuliek, aj vám sa to tak niekedy zdá??? aj moja naj-kámoška čaká bábätko už v júli... v práci je tiež dosť tehuliek... akýsi je prajný rok 2009 :-D ale strašne sa tešííím s každou budúcou maminkou, je to nádherný a obrovský dar! ... ak nám Pánbožko požehná naše plány, tak aj my sa od marca budeme snažiť aby sa naša rodinka rozrástla ;-) už kvôli tomu papám Calibrum babyplan vitamínky a mám aj dobrovoľné poistenie kvôli vyššej materskej... ale to sú skôr technické záležitosti, my sme veľkí plánovači s manželom :-D tak to dávame teraz do rúk nebeskej Matky všetko... Marcelka ďakujeme za krásny príspevok, tvoje príspevky sú vždy také kratšie :-D ale nie, normálne by si mohla Terezke z toho urobiť denníček, raz si to prečíta ako to maminka krásne písala pre nás... inak mám (možno úplne blbú a vopred sa ospravedlňujem ak o niečom neviem) jednu otázku - prečo Terezke znakuješ veci? =-) resp. môžeš o tom niečo bližšie? Alex prajem skoré uzdravenie, ja som ešte tento týždeň tiež doma, choroba ma nechce opustiť akosi 8-( Adi gratulujem tiež k prvému Martinkinmu zúbku... to je zlaté, už sa na vás bude pomaly škeriť zubato... ... a ostatným kočkám prajem krásny zvyšok týždňa... nech sa vám darí :-)
Odpovedať
ahojte, same super spravicky... Gratulujem Gretocka k babatku!! x-) Andrejka tebe dodatocne k narodeninam a Martinke k prvemu zubku. :-) Alex a Bambulka skore uzdravenie prajem....:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Gretocka aj ja gratulujem k babatku, a nech je tvoje tehotenstvo v pohode. Inak som zvedava, ci budete mat chlapceka, alebo dievcatko. Ci sa to vyrovna, alebo nie. My sme sa vcera boli pozriet na kocik. Paci sa nam X-lander a Cam mb x6, v predajni bol mily pan, a hovoril nam ake su rozdiely medzi tymito kocikmi. Ale aj tak este nevieme ktory by sme si vybrali. Esteze mame dost casu.
Odpovedať
Profilova fotka
No kocik - to bude ina sranda. Aj my sme vcera vbehli do jedneho obchodu, ale som zufala z toho, ake male vanicky maju kombinovane kociky... dnes som pisala kamoske, ta ma septembroveho chlapceka a pytala som sa jej, ako zvladaju zimu v hlbokaci, odpisala mi, ze od zaciatku decembra chodia v sportovom. Co by som asi nerada stvor/patmesacne dieta uz prehadzovala do sportaku. Predsa mi ta vanicka pride ako lepsia opora na chrbatik. Takze tymto sa obraciam aj na nase skusene maminy, nech napisu ako to s tymi vanickami mali, ake velke dieta sa este vlastne do vanicky zmesti... Dnes som mala ist na ultrazvuk, teda moj doktor mi povedal, ze tam mam zajst kedykolvek po jedenastej, tak som sa tam hodinu trepala cez cele mesto a ked som to konecne nasla kde to je, tak mi povedali, ze samozrejme ma bez objednania nezoberu, takze ma objednali a cvalala som dalsiu hodinu naspat. Inak vam maminy kedy robili ultrazvuky? Lebo moj doktor je taka stara skola, ze staci v 10, 20, a 30. tyzdni. No a kedze dnes ma objednali az na 16. 2., tak to budem uz vlastne v 12. Trocha sa mi to aj zda neskoro, ale snazim sa doverovat svojmu doktorovi, ze vie, co robi.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, greti z celého srdiečka ti gratulujem!!! je to skvelá správa x-) Ja mám stále plný nos, ale poctivo zarezávam v práci, no čo, po dovolenke sa nemôžem ešte flákať doma. Andrejka gratulujem k 1. zúbku :-) a ako to Martinka zvláda, neplačká veľmi, keď sa jej už prerezávajú?
Odpovedať
ahojte kocky alex, zmenila si nick? gretka: este raz congratulation ..... x-) na mailik odpisem ako sa mi zadari, chcela som aj vcera ale nedalo sa .... bo ked som sa rozhodla vecer, ze idem odpisat, kukam, dost hodin, tak idem chrr a to sa nasa buchticka zobudila a rozhodla sa nespat hodinu a pol a len plakala a plakala .... nasledok ockovania a ide nam dalsi zubok, takze super ... dnes rano som bola ko, lebo vcera mi dosla aj MS, tak som myslela, ze umriem ... a teraz vecer opat boj so zaspavanim, skoro dve hodky som ju uspavala ... ja neviem, co tie zuby tak bolia akurat vecer a v noci :-| ]-( greti: ku UTZ ... tak ja som mala prvy od svojej gyndosky robeny v 11tt ´kedy mi aj vypisala tehotensku knizku ... takze je to myslim ok ... dalsi bol tusim cca v 15-16tt abo neskor? mrknem Terke do dennicka a zajtra napisem ... ja ked som si volala lekarke, ze som tehotna, ze mam // tak ma sestricka neobjednala skor ako v polke septembra a to som volala v polke augusta ... vraj aby tam lekarka nieco uz videla, teda rozhodne aby tam bola akcia srdiecka ... ale my mame kamarata lekara a chceli sme si tehu dat potvrdit skor a tak som bola na konci augusta, v cca 7tt ... ale myslim si, ze ten 12tt je ok x-) greti: ku kociku: tak my mame Cam cortinu ... ma jednu z najdlhsich vaniciek, aj ked je uzka a ja osobne som ju pouzivala do jesene, teda sportak sme vytiahli presne na Terezkin pol rocik ... lebo ona mi cca uz od 4 mesiacov v kociku nechcela lezat ked nespala, tak som povinne od septembra nosila v kociku aj vankus, ked sa zobudila, tak aby tam vydrzala tak sme sa vozili oprete o vankus ;-) Gretka, nasa Terezka ma 10-mesiacov a cca 74 cm, a to sme obaja vysoki a co mame maminky v teme na MK, tak tam deticky max. 78 cm .... len u vas sa bude riesit to, ze sa budete vozit v hlbokom a to vo fusaku a ten teda zaberie v kociku ... presne ako moji svagrovci, ktori cakaju mimi v auguste, tak sa pozeraju po kociku aby sa tam fusak vosiel ... kazdopadne by som asi pozerala kociky so sirsou vanickou ;-) tot moja rada ;-) bamulka: diky ... to vies, dostanem sa sem raz za cas a som rada, ze niecim prispejem a tak to byva dlhsie .... :-D a Terezke dennicek pisem ... x-) ;-) ku znakovaniu: teraz je taky boom, ze deti sa dokazu lahsie naucit komunikovat, ak zacnu veci znakovat ... ze im ot ulahcuje komunikaciu s rodicmi, ked este nevedia rozpravat ... tak to skusame .... Terezke sa to zatial paci a ked jej pustim dvd so znakmi pre deti, kde vystupuju rozpravkove postavicky, macko, opicka a batolive deticky tak pozera a uz mam pocit, ze sa zacina aj na to chytat a napodobnovat ... inak to je taka znakova rec pre batolata, nie taka pre nepocujucich ... skratka psa ukazes napr. tak, ze si tlapkas po nohe a vyplazis jazyk akoby si psa volala ku sebe ... knihu: otvaras a zatvaras dlane ku sebe a od seba ako ked sa otvara a zatvara kniha ... capicu: tlapnes si po hlavicke .... macku: ukazujes prstami fuziky .... a atd atd .... je to zabavne ... ja jej ukazujem zvieratka a potom spat, kupat, babo, papat, pit ... ale mame aj svoje znaky a to, ked Terezka sa napapa, tak jej poviem, jeeeeeeeeeeeeej Terezka spapala, kraaaaaaaaaaaaaasnaaaaaaaaaaa a pri tom tlieskam a ona sa raduje a tlieska so mnou ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Gretka, mne robi doktor ultrazvuk vzdy ked k nemu pridem. Ked som zistili ze som tehotna, tak som prestupila k novemu doktorovi, a hned mi robil ultrazvuk, ale neviem kedy to bolo. Ale babo malo dva centimetre. A odvtedy mi robi ultrazvuk stale, ale zase je pravda ze som tam chodila dost casto, lebo stale bolo nieco koli comu som prisla, a tak robil ultrazvuk. Poslem vam linky kocikov, ktore sa nam pacia. Na tom cam sa trochu obavam tych koliecok. Ale inak sa mi asi viac paci. Je to ten zeleny. http://www.babetkovo.sk/index.php?pag... a X-lander tento (asi tiez v zelenej) http://www.babetkovo.sk/index.php?pag...
Odpovedať
Profilova fotka
fialllka a kočky, hej zmenila som nick, aby som sa odlíšila od MK, ale kľudne mi môžte IP písať aj na starý nick, fungujem pod oboma ;-) o tom znakovaní som už aj ja počula, kamoška trošku malú účí. Adi ten X-lander sa aj mne veľmi páči, takže ak raz bude aj nám treba kočík, myslím že už som rozhodnutá.
Odpovedať
Profilova fotka
alex, v obchode nam hovorili, ze ten X-lander je dost tazky, tak neviem, hlavne koli tomu mi to vadi. A tiez neviem, na jedenej strane nafukovacie kolesa su fajn, ale neviem, to treba nejako dofukovat, alebo co??? lebo jedna znama, ked sme sa dohadovali ze ideme von s nimi, tak ona ze musia dofukat kolesa. o nom nam povedali ze je taky pevny, do terenu aj. a ten cam, ze je tak do mesta, a ze je lahsi.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
čaute babuľlky, chvíľu som tu nebola a vy ste toho popísali :-) Adi veľmi sa teším, že výsledky sú ok a srdečne gratulujem k chlapčekovi x-) Greti to je nádherná novina, želám vám, nech všetko prebehne bez problémov a hlavne, nech ste ty aj bábo v brušku zdravučkí x-) Sloniii gratulujem k prvému zúbku, dobre sa to číta, samé pekné správy :-) Fialllka tvoje "záznamy z Terezkinho denníčka" sú super, vždy to rada čítam. Terka je ozaj šikuľka, také malé šidlo :-) Bamulka na tej knižke som sa dobre pobavila :-D Dúfam, že už je zdravotne lepšie a nech vám tie plániky vyjdú podľa predstáv. Občas človek dopadne na hubu, keď niečo plánuje a zistí, že Boh to zariadil inak :-| Alex dúfam, že aj ty už si zdravá a super, že si si užila dovolenku a hlavne oddych, veď stále máš toľko roboty;-) Idem kuki tie vaše kočíky.
Odpovedať
Profilova fotka
tie kočíky vyzerajú fakt dobre, len z tých cien mi je trochu mdlo :-D Adi tie nafukovacie kolesá treba dofukovať, myslím, že k tomu dávajú aj pumpu, ale v tom by som problém nevidela. Mne sa práve páčia také väčšie kolesá, tým malým alebo dvojitým moc nedôverujem.
Odpovedať
caute vsetky! @adi - vynikajuce spravy - som stastna, ze ti odpadol tento kamen zo srdca a uvidis, aj nadalej bude vsetko dobre, len sa nenechat zbytocne vystresovat :-) @greti - Moc gratulujem - som zvedava, ci sa travis na 3.9 (ako moj dobry znamy) alebo predsa na 2.9 (ako moj bratranec) ;-) @bamuli - tak smelo do toho a nepreplanovat ;-) ja sa mam dobre - zatial stoji zakladova doska a cakame na rozmrazenie pody. super sme si pocas tejto zimy oddychli od stavebnych stresov - vobec mi nechybali ;-) chodime von - na bezky alebo lyzovat a bola som par dni na chate daleko od civilizacie v Zazrivej... :-) idem poobzerat albumy, ale uz vopred chvalim vsetky maminy, ake krasne a sikovne deti vychovavate! moj uprimny obdiv!
Odpovedať
ahojte kočky ;-) Marcelka ďakujem za vysvetlenie ;-) sa mi zdá, že som už o niečom takom počula... teraz si spomínam už... myslím, že je to dobrý nápad ako komunikovať s detičkami, keď im ešte riadne nie je rozumieť :-) zaujímavé, na čo ľudia všetko neprídu... určite to vymyslela nejaká šikovná mamina :-D tak nech sa vám dobre darí s Terezkou Monika viem, že plány nie vždy vyjdu podľa našich predstáv... ale v to - o čom snívame - aj pevne veríme, tak dúfam, že to bude požehnané ;-) možno je niekedy lepšie ani neplánovať a nesústrediť sa na to... ale aj keby to nevyšlo hneď podľa našich predstáv, tak nevadí, príjmeme to... napr. moja naj-kamarátka s manželíkom plánovali bábo tak dva roky po svadbe... no otehotnela ale dva mesiace po svadbe x-) a sú veeeľmi šťastní z toho ;-) plánovanie je niekedy fakt na nič :-D človek mieni a Pánboh mení (ako sa vraví) ja naozaj každej z nás prajem, nech sa vám splnia sníčky - akékoľvek x-) a držím palčeky nech sú tu o chvíľku ďalšie budúce mamičky... ... joooj som sa zase rozpísala =-) Eli super správičky o domčeku... základné kroky teda máte za sebou, tak nech sa vám podaria aj tie ďalšie... tehla k tehle ;-) a nech ste rýchlo pod strechou. Zázrivá je blízko pri nás, tam ste určite nejaký ten sneh vychytili... taký oddych by som aj ja prijala, muselo byť super! Adi nafukovacie kolesá mala na kočiariku aj švagrinká a boli spokojní... vraj sa s ním lepšie chodilo, nebol taký "tvrdý" pri ovládaní a chodení s ním... a dofúkali kolieska asi len 2 krát za celý čas ;-) tak si dobre vyberte No ja už som vraj zdravá, vypísaná z PN a v pondelok pálim do práce... sa mi veľmi nechce síce :-N ale čo už... som si zvykla doma leňošiť akosi... Alex veď som sa divila, že máš nejaký iný nick... ale si to ty :-D dúfam, že už si tiež na tom zdravotne lepšie... Všetkým vám prajem krásny týždeň, aby vás bacile obchádzali zďaleka :-D držkajte sa...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, Eli muselo byť ozaj fajn si oddýchnuť od stresu a stavebných problémov. A na jar hor sa zase do stavania, nech máte krásny domček ;-) Bamuli tak to je ten lepší prípad, keď plánovanie nevyjde podľa predstáv - keď sa bábo podarí skôr, ako sa plánovalo :-) Nech sa vám darí, čo ste si predsavzali a veľa zdravíčka a málo roboty prajem :-)
Odpovedať
ahojte koculky, tak aj ja sa hlasim po dlhociznej dobe :) nebudem sa rozpisovat ale GRATULUJEM vsetkym, ktorym sa podarili nejake uspechy ci uz v syncekovi, v tehulkovani, k 1 zubku, pri domceku...no proste vsetkym :-) nechcem sa tu rozpisovat, viete preco :-) mam sa dobre, zatial vsetko po starom...pocasie je tu vselijake vcera snezilo dnes je normal :-| a neskor zacne svietit oskar...a mna jedine s tych zmien boli hlava ]-( hrozne... ak budete o mne chciet vediet nieco viac...tak napiste do sprav ;-) myslim na vas...drzkajte sa :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky. chvilu som sa tu neukazala a co to tu necitam. :-) gretocka - gratulujeeeeeem. a drzime silno palceky, nech ste zdravucky. a dufam, ze nas budes vzdy podrobne informovat. inak my sme povodne tiez planovali babatko az o taky rok. :-) od minuleho tyzdna si vieme dat palcek do pusinky. je to sranda ju pozorovat. je podarena, ako si to cucka. fialka - s tym znakovanim je to super. tiez by som to chcela zacat robit.
Odpovedať
Profilova fotka
inak buduci tyzden ideme na lyzovacku - na kysuce. tak sa tesim. na narodky som dostala novu lyziarsku vybavu a martinka dostala na vianoce sanky. tak bude sranda. ideme so star. rodicmi a svagrovcami a ich rocnou dcerkou.
Odpovedať
Profilova fotka
caute babule, tak vcera som bola u gyn. a poslal ma na glukozove testy. Boli ste na nich vsetko, ked ste boli tehotne?? ako to tam prebiehalo? sloni, tak sa uz urcite neviete dockat buduceho tyzdna.
Odpovedať
ahoj adi ano boli sme na ne vsetky ... to je povinne testovanie tehotnych, ci nemas tehotensku cukrovku .... daju ti vypit cistu glukozu, ktoru budes musiet v sebe udrzat 2 hodiny ... niekde to robia tak, ze ti vezmu krv pred tym, ptoom vypijes glukozu, pockas 2 hodky a opat ti vezmu krv .... mne to robili tak, ze mi dali glukozu domov, rano o siestej som si ju urobila do pohara vody, vypila, lahla som si opat spat a na osmu som sla ku Dr. na odbery ... len ja som tu glukozu vydrzala v sebe udrzat len 1,5 hod, ptoom sla rovno do zachoda ... je to strasne sladka voda a mna z toho bolel zaludok a mi prislo zle .... nastastie mi to lekarka nedala robit opat, lebo niekde to musia opakovat, ked to maminky vyvratia ... sloniii: mas IP ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aha, tak super, uz sa tesim. dufam, ze to tam neskonci na zemi u nich niekde. Mne povedal doktor ze mam tam prist, a az tam to zarobia a tak. a kontrolovali ti aj moc? lebo v teme som nasla ze niektore tam pisali, ze aj moc kontrolovali. pred a po babule pozrite co som nasla, k tomu znakovaniu http://www.cas.sk/clanok/105663/viete...
Odpovedať
ada: mne moc kontrolovali na kazdej prehliadke ... ;-)
Odpovedať
caute baby, najprv gratulacie - gretocka gratulujem gratulujem k drobcekovi v brusku,je to uplne super super, ada- vdakabohu tie testy dopadli dobre, sama viem ake nervy to robi, ale hlavne ze je vsetko ok, k tym kocik - xlander ma trosku problemy so SOI-kou, tak si to cekni, ale kamosky su s nim spokojne a ten cam, tak baby mi hovorili ze ta trojkolka je lepsia, ale tiez to boli nasi favoriti :-) teraz trosku o nas mame tri noviny dve dobre, jednu zlu - najprv dobre - mame konecne zub -vlavo hore jupi jupi, a druha - vcera sme sa postavili prvykrat, a nakoniec zla - ninka kasle ako stary hrniec, takze som zvedava co nam zajtra lekarka povie sloniiicek - speci odkaz pre teba - uz mam aj DVD o tom znakovani :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute babule, aky ste mali vikend? my celkom fajn. Uz si nevyberame z dvoch kocikov, ale zo styroch. Namiesto toho aby sme to zuzovali, tak vyber rozsirujeme. Ked najdem linky, tak ich sem dam. babuli, to su super spravy s tym zubom a ze sa Ninka postavila. A ten kasel nech vam co najrychlejsie prejde.
Odpovedať
Profilova fotka
tak tu su tie kociky. Keby ste si mali vybrat z tychto dvoch, ktory by to bol? dnes sa chystame pozriet ten Jane Nomad, a vcera sme boli pozriet Concord fusion http://www.aaakocarky.cz/Product.aspx... v tejto farbe, ale s inou konstrukciou. http://87.197.96.247/kociky-babyland.... s takouto konstrukciou este neviem ci to vobec ide spojit, ale na internete som nasla ze vraj ide, tak dnes si to zistim. a tu je druhy kocik http://www.predeti.sk/?idmenu=790 manzelovi sa paci Travel set FUSION - Apple a mne polar tak som zvedava na vase nazory.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, babuli skvelé správy a Ninke prajem skoré uzdravenie. adi mne sa tiež páči ten Fusion polar, ale je to strááášne drahý kočík :-S aj keď ja som si povedala, že na bábätku šetriť nebudeme, ale toto je podľa mňa moc. No čo už, keď nevedia, čo za to pýtať. Ale kočík je to krásny, to máš pravdu. Ja sa mám fajn, mám za sebou kino týždeň... v stredu sme boli na Pokoj v duši, v sobotu na Nestydovi a včera na Podivuhodnom príbehu Benjamina Buttona. Dnes mi je ale divne, dúfam, že som nechytila črevnú chrípku, nejako mi motá črevá, bolí ma brucho. Zatiaľ nebehám na záchod, čo je úspech, ale uvidíme kedy to prepukne...
Odpovedať
Profilova fotka
alex tu je strasne drahy, ale kupovali by sme zvlast vanicku a zvlast sportovy, vanicku na SR sme videli lacnejsiu a sportak v Madarsku. Takze tak, potom nevyjde celkovo o moc viac. Snad ta bolest brucha prejde, a budes v poriadku.
Odpovedať
Profilova fotka
tak ak je taká možnosť, tak by som si vybrala ten fusion polar ;-) uff, no dúfam že ma to prejde. Chcem ísť dnes aj cvičiť, veď načo som sa trepala s vecami do roboty.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?