Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Ahojte, Alex ty mas tusim teraz niekedy v decembri narodeniny, vsak? Tak ti prajem vsetko najlepsie a nech sa ti splni vsetko po com tuzis! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, babule alex, vsetko najlepsie k narodkam, ty si ich mala v piatok, ze? ja som na to aj myslela, ale maly bol vo stvrtok na ockovani a v piatok ho chytili teploty, tak som sa mu musela venovat...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Alex, zatial som nemala ani cas si urobit nejaky album. Chodila som na anglinu a tak som skoro nic nestihala. Ale minuly tyzden mi skoncil kurz, tak dufam, ze teraz uz budem mat cas aj na album. Musim poprosit manzela, nech mi odfoti brucho. Nevolnosti ma nastastie uplne obysli. Len teraz ked vidim mäso (v akomkolvek stave, ci surove alebo uvarene, pecene) tak normalne ze fuuuuuuj. Nejako mi prestalo mäso chutit. Lenze manzel by jedol stale len mäso. Ale dnes mam zemlovku a prave ju jem, lebo som uz bola hladna. Alex vsetko naj k narodeninam. Inak knihy od Vasilkovej poznam, dost vela som ich citala. Svokra ma skoro celu zbierku. A este mam rada od Nagyovej-Džerengovej.
Odpovedať
Profilova fotka
Babuľky ďakujem, no v piatok som mala narodky, Silwinka má dobrú pamäť ;-) Moni no už mi je veru lepšie, len mám ešte trošku plný nos. Zajtra mám aj zubárku konečne na pláne, naposledy som bola v marci 2007, takže už je to cez rok :-N Adi budem striehnuť na fotečky, veľmi som zvedavá. Od tej Nagyovej som ešte nič nečítala.
Odpovedať
Profilova fotka
Alex pripájam sa tiež, všetko najlepšie k narodeninám, hlavne veľa zdravia a nech už v práci nie si toľko zaneprázdnená ;-) Adi to je super, že nemáš nevoľnosti, to by si isto želala každá tehuľka. Tiež sa teším na fotečky ;-) Baby tá Vasilková píše také romantické dojáky ako sú filmy od Rosamundy Pilcherovej a Daniele Steelovej? Lebo také naozaj nemusím :-p
Odpovedať
Profilova fotka
monci ďakujem :-) Čo sa práce týka, tak toho bude veľa stále, lebo sme sa dozvedeli, že ani neplánujú zobrať niekoho nového, takže namiesto štyroch sme tu dve a musíme to stíhať. Už nech som na materskej, aj keď podom budem mať zase iné starosti. Vasilková píše romány, ale nie je to také sladké ako filmy, je to také zo života a páči sa mi, keď v knihách opisuje Bratislavu, to si to viem potom tak živo predstaviť.
Odpovedať
Profilova fotka
Alex tak to je dosť na nič, tieto veľké firmy len zdierajú a zdierajú a v rámci svojho šetrenia neváhajú človeka zodrať úplne. Moja segra tiež kvôli tomuto odišla z jednej firmy, kde robila roky rokúce a dokonca na dosť vysokom poste, ale už proste nevydržala, ako stále prepúšťali "jej dievčatá", ktoré to už psychicky ani fyzicky nezvládali robiť. Držím palce Tebe aj sebe, nech nám tá materská vyjde čo najskôr ;-) Tak to je trošku iné, keď píše také reálne príbehy z reálneho života a dokonca odohrávajúce sa v BA :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute babule. Tak vcera som si konecne urobila na konikovi album. Tak sa mozte pozriet, zatial je tam malo fotiek. Ja som robila v tej istej firme ako Alex, a teraz som v malej firme. A poviem vam ze je to tu lepsie. Teda zatial, ak sa to nepokazi. Moni, Alex tak nech vam ta materska co najskor vyjde. Aj moja kamoska s manzelom sa pokusaju o babo. Podla mna to pride ked to budete najmenej cakat. Aspon u nas to tak bolo. Bol to mesiac, ked som si myslela ze vtedy sa nam to urcite nepodarilo. (boli sme chori, malo sme sa snazili - minimum) a zrovna sa to podarilo.
Odpovedať
Profilova fotka
a tu je link na moj album, aby ste ho nemuseli hladat http://www.modrykonik.sk/album/album....
Odpovedať
Profilova fotka
Moni bohužiaľ je to tak, ale ja sa zase zodrať nenechám, ja si aj voľno spravím, keď už ma to nebaví. Adi aké máš pekné bruško, už sa to tam krásne črtá x-) Dúfam, že budeš fotečky často pridávať, nech vidíme, ako bábo rastie. Super, že sa vám to podarilo takto nečakane a rýchlo, môžeš byť stašne šťastná, lebo dnes každá 6. žena má problém otehu. Držím palce, nech všetko prebieha v najlepšom poriadku a teším sa na nové fotečky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Alex viem ze vela zien ma problem otehotniet. A samozrejme som si myslela ze ho budem mat aj ja. Ked som dostala menzes, tak som revala jak mala. Fotky sa budem snazit pridavat.
Odpovedať
uz sme to napravili :) http://www.dancingsantacard.com/?sant...
Odpovedať
Článok sa načítava...
a okrem ineho sme pridali nove fotky z Terkinho 8. mesiaca ;-) http://picasaweb.google.sk/macafialka... vcera som ju vazila a uz nemame 9300 ako pred tyzdnom ale presne 9,5 kg x-) riadna buchta x-) :-D potom sa stavim, idem si asi dite uspat, bo zatial lozi po posteli ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Fialllka Terezka je krásna bambuľka :-) Ada teším sa, že máš albumík, budeme poctivo sledovať ;-) Určite máš pravdu, otehotnieť sa vždy podarí vtedy, keď na to nemyslíš. Keď sa bude mať zadariť, tak sa zadarí :-)
Odpovedať
Profilova fotka
adi pekne brusko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
fiallka, pozerala som fotocky co si si popridavala, super, ze sa tak vela fotite, budete mat plno peknych spomienok ;-)
Odpovedať
dakujeme kocky ;-) silwi: ved nam tie fotky v PC zaberaju uz cez 8 giga .... Majko ma stale nuti, ze to musim pretriedit, ale ked ja akosi nemam pri Terezke cas a je mi aj luto niektore zabery vymazat .... aj ked vzdy robime viac zaberov ale nikdy to nie je ten isty aj ked podobny :-D :-p no budem sa musiet do toho niekedy pustit, by mi to on neurobil ... a najma sa budem musiet pustit aj nejake vytriedit, co si dame vyvolat ... bo zatial este ziadne nemame, len par .... takze ma caka asi medzi sviatkami pekna baviacka x-) ;-) silwi: na margo kupovania darcekov pre manzela cez net ... ja to tak robim, a vlastne odkedy som na materskej, tak to robim stale, ze kupujem nieco cez net .... bo do obchodaku sa tazko dostanem cez tyzden, len najnutnejsie veci ako potraviny, drogeria .... a ked chcem manzela prekvapit, tak jedine net to isti ... postarka si uz zvykla, ze ku nam chodia balicky x-) ;-)
Odpovedať
caute kocky, tak ja poctivo citam, ale nestiham pridavat info...lietam ako fredka, z roboty na nakupy darcekov...nas odchod sa blizi tak chcem mat pre kazdeho nieco :-) nech su tie vianoce krasne...a teraz ked mam velku family tak sa neda nic robit len behat a zhanat :-D :-D ale nastastie uz pre vsetkych ako tak mam len pre ocka nie...ale zajtra pred robotou snad este nieco stihnem kuki ;-) citam ze sa mate vsetky OK tak to je super...vsetky zdravucke...to je najdolezitejsie...okrem Alex ale ta sa da sup sup do poriadku ;-) moc to v praci neprehanajte :-) a ti co su na MD neprehanajte s pecenim ;-) drzte sa, papa 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babule. Dnes som posledny krat na nete do vianoc. Tak vam chcem vsetkym popriat krasne sviatky, vela darcekov a aby ste mali pekne vianoce. A mamiciek sa chcem spytat ci nevedia co je to morfologicky screeninig. Mala som sa tam objednat, a netusim co to je. Teda ci to je nejaky ultrazvuk, alebo vysetrenie.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak teraz som nasla ze je to ultrazvuk, a vedia tam oni povedat uz aj co to bude? a boli ste tam s manzelmi alebo bez. Lebo na ten 3D ultrazvuk som citala ze si bravaju aj manzelov.
Odpovedať
Ahojte, ja som tiez dnes posledny den v praci...Prajem vam vsetkym príjemné prežitie vianočných sviatkov, veľa štastia, zdravia a lásky do Nového roka. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, pridávam sa, dnes posledný krát v práci a na internete v tomto roku. Všetkým Vám aj vašim rodinám želám krásne Vianoce plné pohody, pokoja a lásky a do Nového roka veľa zdravia, šťastia, lásky a úspechov x-) V pondelok cestujeme na východ a vrátime sa až okolo šiesteho januára, takže siedmeho vás čítam ako na koni ;-) Majte sa krásne.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule, prajem pekny predvianocny vikend, neupratujte, nevarte, nepecte, nestresujte, uzviajte si volno a rodinku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
asi ja som bola na morfologickom na kramaroch, mohol tam byt aj manzel... mali by ti povedat aj co to bude... ja som to uz vedela z amniocentezy a tam mi to potvrdili
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babuľky, tak vám aj ja želám krásne Vianoce, Ježiško nemusí byť bohatý, aj maličkosť poteší, no najmä ako napísala aj silwinka, užívajte voľno so svojími manželíkmi, a aj detičkami samozrejme :-) Ja budem v práci aj 23. a aj medzi sviatkami, takže si voľna veľa neužijem, ale v januárii budem oddychovať na horách. Darčeky už máme nakúpené konečne, včera sme boli zase v Brucku, a aj v Parndorfe, tak tam sme nakúpili pre všetkých handričky aj sebe som zase nakúpila veľa.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcence, my sme dnes s manzelikom oslavovali, presne pred dvoma rokmi ma poziadal o ruku x-) tak maleho sme poobede dali babicke, nech kocikuje a my sme si skocili do Trnavy na kavicku a horucu cokoladu, sme sa po dlhsej dobe tak kvalitne porozpravali o vsetkom moznom ale nie o takych beznych veciah ako zvycajne, ale o planoch a snoch a co chceme este dosiahnut...
Odpovedať
jej silwi - to musela byt krasna oslava! rozhovor, kedy nejde len o riesenie bezprostrednych problemova a praktickych veci... aj u nas to bolo teraz niekedy 2 roky, ale presny datum? musela by som pozriet do kalendara... ostal prekryty prave tymi vsednymi praktickymi starostami.
Odpovedať
Profilova fotka
Silwi my sme mali tiež výročie zásnub, už 7. ale tiež sa na to akosi zabudlo, najmä preto, že sme sa zasnúbili na moje narodeniny a tak nemyslíme na zásnuby ale na narodky. Ale veď nevadí, dôležité je, že sme stále spolu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj moj manzel zabudol, ale on sa mi uz dopredu pred rokmi ospravedlnil, ze on nie je na datumy, takze sa nehnevam :-) ale hlavne je ze nam bolo dobre 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
cafte babule, zajtra prchame na vychod k nasim, budeme tam az do noveho roka... drzte palce nech maly zvladne cestu v pohodke... pekne oslavte novy rok... papa
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?