Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Sloni, vitaj medzi nami opäť po svadobnej... 8-) hm, aj keď si toho veľa nenapísala, muselo byť super aspoň z toho, čo som čítala... Fialllka tiež len nakukávam trošku... a už je to trošku lepšie, ale diéta to istí ešte aj zajtra :-S inak vďaka za podporu Krásny víkend babenky... 8-)
Odpovedať
Ahojte dievcence, mlade panicky ;-) , v piatok sme sa vratili z Egypta, bolo nadherne, super, len tych 50 stupnov dalo zabrat, skoncila som tam dva dni napojena na infuziach, ale aj tak...mam krasne spomienky, ale fazulka asi nebude, lebo som dostala MS...tak som trosku smutnucka, ale inak dakujem mojmu uzasnemu manzelikovi za krasne chvilky stravene na svadobnej ceste....zajtra konecne budeme mat fotky od fotografa, tak ich sem hodim...pekny vecer...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte vydate panicky, tak som konecne nahadzala fotky na web... idem sa teraz rychlo suchnut k manzelikovi do postele... slonii, anjelinka, dufam, ze ste si svadobne cesty vychutnali, moncus, ty si tu svoju uzi dosyta... fialllka, daj vediet ak mas dobre news ;-) a co sa tyka toho albumu s foliou - ja jeden taky mam a kedze som ho mala asi pol roka na takej policke, kde mi svietilo slnko, tak je to take prizltnute cele :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zienky... mne sa uz konecne stranka natiahla, ale islo to tak na 15-ty pokus :) pekne ranko vam prajem!
Odpovedať
ahojte holky, ideme konecne dneska podpisat kupnu zmluvu na bytik, tak drzte palce nech si to na poslednu chvilu predavajuci nerozmysli, lebo minuly tyzden mi to tak prislo jak stale sme sa dotahovali na zmluvach :-| silvi idem hodim ockom aki ste boli krasavci ;-)
Odpovedať
ahojte, ani mne neslo nahodit stranku, ale uz sa mrkla .... silwiii krasne fotecky, este raz vsetko naj, nadherne ste zavrsili ten nas mesiac svadobny ;-) silwiii pockam si do dovci a podla toho rozhodnem, ci testujem alebo nie ;-) aj ked by to bolo necakane a neplanovane, to rozhodne .... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
babuli, drzim palce s tou zmluvou, dufam, ze si to majitel nerozmysli... a potom hladky priebeh pri byrokratickych zalezitostiach... fialllka, tak potom daj vediet, ja by som sa tak tesila...
Odpovedať
silwiii dam vediet a asi to nevydrzim a nabehnem uz dnes do lekarne ;-) videli ste tu fotky Gonciho a aj fotky Ingoly? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
fialllka, ja na tvojom mieste by som uz mala testnute vsetky telesne tekutiny z ktorych sa to da :) tych dvoch som este nevidela, ale idem sa troska pohrabat...
Odpovedať
Profilova fotka
no nasla som ju... tak trocha zvlastne, ze si tu dala fotky...
Odpovedať
silwiii aj ona sa chcela asi pochvalit ako kazda z nas ;-)
Odpovedať
tak poslusne hlasim, ze vsetko mame podpisane o tyzden a pol mame aj kluce,tak sa tesim, mozme ist kupovat novy nabytok ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
supis babuli, blahozelam ;-)
Odpovedať
babuli gratulujem... :-) A kde ste si kupili bytik? Aj my sa zaciname po niecom pozerat... :-)
Odpovedať
jahodka:v petrzalke, nikde inde sme ani nechceli
Odpovedať
no ja som tiez z petrzalky, ale moj manzel by tam byvat nesiel...tak musime hladat inde :-( ...a samozrejme, ze si za to priplatime...a kupili ste novy alebo stary?
Odpovedať
pred 4 rokmi kompletne zrekonstruovany objekt, a vtedy dostal povodny majitel ten byt ako holobyt takze take staro-nove :-D
Odpovedať
no tak to znie zaujimavo...nas caka asi dlha cesta k nasmu vysnivanemu bytiku.. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
babuli tak blahozelam, este stale ho chcete prenajimat?
Odpovedať
jasne, vsetko zapada do planu patrocnice :-D
Odpovedať
Profilova fotka
babuli aj vy mate 5-rocnicu? ;-) my tiez, ale nebola publikovana a stale sa dozvedam nejake detaily z nej :-D
Odpovedať
babuli - gratulujem k bytiku...je to super pocit ked ma niekto strechu nad hlavou no nie??? ;-) a hlavne vase nove hniezdocko lasky.... fialka - juj aj ja sa tesim na nove info....
Odpovedať
silvi - pekne fotecky.... ;-) jupi jupi ze sa uz aj vy mozete pochvalit...ja som si moje pozerala kazdy den...uz mi s toho prasilo xixi :-D
Odpovedať
ahojte dievcata davam na znamost, ze zatial tehu nie sme :-( a vsetky tie na piiiiiiip priznaky su z tohto debilneho pocasia a tepla ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Fialllka nič to. Treba skúšať a uvidíš, že raz to vyjde ;-)
Odpovedať
alex, my sme to ani neskusali, len ma seru tie na piiiiip priznaky .... clovek sa citi mrtvy a unaveny a kaput a to to debilne pocko ]-(
Odpovedať
ahooojte babuľky, ufff, čo všetko sa tu udialo :-o ... Babuli - gratulujem aj ja!!! to je supiš, že už máte svoje hniezdočko :-D ... Silwi - krásne fotečky máte, úžasné... ste zlatučkí... a tá posledná s tými obrúčkami... som sa musela lepšie prizrieť, že ktoré prsty ukazujete :-D :-D ... Fialllka - to počko je pasé... ja som z neho mala víkendovú brušnú virózu... ževraj z neho... a nebuď smutnučká, raz to príde, držkám palce ;-) Inak, od včera máme konečne albumík, bavkala som sa včera s fotečkami, už sú konečne pokope...
Odpovedať
Profilova fotka
jo jo, to teplo dava cloveku zabrat...
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby. tak konecne som sem dnes nakukla. maaaam tolko roboty. :-D vcera sme uspesne doma spromovali. a sestra to uz ma za sebou.
Odpovedať
Profilova fotka
Sloni a ako si znášala dovolenku? A čo let? Sestričke gratulujem.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?