Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
juj moni tak to nezavidko....tu nudu :-| :-| a nechcete vybehnut s Mareckom niekde na chatu s kamosmi na Silvaka???? 8-) ako dlho tam chcete byt? ... asi dlho co? tak budes pomahat svokrush ako dobra nevesticka...
Odpovedať
Profilova fotka
Eri to práve riešime, že ako dlho tam budeme. Marek by tam bol najradšej až do januára, ale mne sa fakt nechce. Na Silvestra sme boli každý rok s našimi kamarátmi v Michalovciach, najprv u nich na byte a potom v meste na ohňostroj a dicsu. Vždy to bola super zábava, ale pravdupovediac, tento rok sa mi do toho akosi nechce. Voľajako som spohodlnela, najradšej by som sedela doma v teple pred telkou :-D No a svokra pomoc veľmi nepotrebuje, jej jediná robota je navariť pre celú rodinu a to spraví už ráno od šiestej, kým ja ešte spím :-D
Odpovedať
nechce??? fuuuuuuha dufam ze nieco pred nami netajis??? 8-) 8-) 8-) hm tak to je fajn ze je taka rychla a ze ti da aj oddychnut :-) super svokra...
Odpovedať
Profilova fotka
eri netajím :-D skôr nemám vianočnú ani oslavovaciu náladu, snáď sa ešte objaví :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte... moncus uvidime s akymi novinami prides po novom roku ;-)
Odpovedať
caute! na navstevu krtsniatka sa chystame teraz v nedelu. zevraj "hrozi" ze bude spat, tak aspon sa porozpravame po "dospelacky". tak som zahajila popijanie puncu a vareneho vinka na vianocnych trhoch - kupila som si super dlhu a teplu paperkovu bundu, v ktorej mi aj pri tom ladovom vetre cez vikend bolo krasne teplucko. a zahajila som aj korculovanie - mame tu pri robote otvorene klzisko, hraju tam hudbu, predavaju varene vino a vecer maju otvorene az do 21 x-) s kamoskou konecne trochu vybavujeme nasu 30kovu oslavu v sobotu. naokniec sa nam pozbieralo vyse 60 ludi, tak to ten podnik aj praskne... ja tiez riesim, ze ake budu vianoce, ked budeme u svokrush, ktora chce vsetko robit sama. a ja by som rada nieco spravila, aby mi to pripominalo MOJE vianoce - no, ved to este nejak presadim... silwi - nove teplaky su nahodou doleizita novinka! dokonale dotvaraju obraz zivota na materskej ;-)
Odpovedať
moni dobre ze netajis, tesime sa na novinky 8-) ja mam zase naladu ojojooooooooooj, uz moc tesim na vianoce...bude to zase paradicka 8-) stretneme sa vsetci, sa mi to moc moc rata :-) :-) juj tak pekne eleni, len pekne popestuj bezuliatko 8-) aj ked bude spat...nech sa to rata trosku krsnej no nie? fuha super - varene vinko, korculovanie....aj u nas to je v centre.... + 3 trhy :-D :-D :-D musim to nafotit :-p vyse 60 ludi na oslave? to bude ina masovka....parada...to budu len kamarati?, rodina asi nie co????
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, včera som bola na školení, tak dnes vás opäť čítam :-) Eleni to znie tak super to popíjanie vínka a punču v teplučkej vetrovke a ešte aj korčuľovanie. Z toho musí mať človek vianočnú náladu aj keď nechce :-D V sobotu si to riadne užite a zabavte sa a samozrejme ti želám všetko najlepšie x-) Eleni, konečne to niekto definoval, prečo sa vlastne veľmi neteším na vianoce na východe. Lebo to nebudú MOJE vianoce. To si vystihla dokonale :-D Uži si krstniatko :-) Eri, Silwi zatiaľ sa netešte, žiadne novinky tak skoro nebudú. Mám z tej HAK dobre rozhádzaný cyklus, som z toho na nervy. Kúpila som si Femigrad - vraj bylinky, ktoré by mali upraviť cyklus a tiež ovulačný mikroskop, tak si robíme srandu s Marekom, že budem každý deň pľuť a uvidíme :-D Pekný víkendík vám prajem 8-)
Odpovedať
moni len pekne pluj :-D :-D :-D hehe to je sranda...a ako dlho budes plut?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky :-) Ja som bola dnes pomíňať korunky v Rakúsku, nakúpila som si plno krásnych vecičiek...rifle, nohavice, svetríky, tričká. A kúpila som aj neterke darček k narodeninám. Krásnu ružovú mikinku a ja som si kúpila takú istú, samozrejme vo väčšom ;-) a krásny nalepovací meter na stenu. Je to taký zámoček, veľmi sa mi to páčilo, tak som neváhala. Unavená a uchodená som teda riadne, ale veľmi spokojná s nákupom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Moni na Femigard sú veľmi dobré ohlasy, rozmýšľam, že aj ja si ho objednám. Eleni všetko najlepšie k narodeninám a dobre to oslávte! :-)
Odpovedať
fuuuuuha Alex tak dobry predvianocny nakup :-) a kde si bola v pandorfe?, shoppingu priamo vo Viedni? ELENI aj ja sa pripajam k narodeninkam, aby sa ti splnilo vsetulinko co chces...vela zdravicka, lasky, stasticka, pozitivnej energijky, vzdy dobru naladu....cmuk x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Erika boli sme v Brucku. Je to kúsok od Parndorfu aj sa mi to tam páči viac ako v Parndorfe.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, Alex super nákup :-) S tým Femigardom uvidíme, lebo ho zabúdam brať pravidelne tri krát denne pred jedlom, tak snáď aj tak zafunguje :-D Alex keby si ho chcela, majú ho v jednej lekárni oproti zimnému štadiónu na Bajzovej ;-) Eri no pľuť budem dovtedy, kým zo slín nezistím, že mám ovuláciu :-D Dnes som úplne hotová, celý víkend sme makali na kúpelke, konečne sme opravili tie vytopené steny, nahodili omietku a vymaľovali a ako bonus sme nanovo prešpárovali kachličky, teraz vyzerajú ako nové 8-)
Odpovedať
Alex tak tam som este nebola...a v Pandorfe skoro nikdy nic nekupim tak tam ani nechodim radsej :-D :-D ale ty si mala super ulovok... Moni tak zistuj ;-) Inak ste mali uspesny vikend, ked ste to stihli vsetko porobit ... parada 8-) aspon mate pokoj ....
Odpovedať
Profilova fotka
Eri ja som si v Parndorfe kúpila akurát tak peňaženku, keď som tam bola. V tomto Brucku sú také obchody ako aj u nás. New Yorker, Esprit, sOliver, Orsay, Intersport, Daichman, Pinky a aj také čo som nepoznala, ale cenovo super. Veď za nohavice v Orsay som dala 10euro, čo je úplne smiešna suma. Za rifle 16euro :-D
Odpovedať
ty kokso to co su za ceny???? :-o :-o :-o to boli sale? alebo normalna cena????
Odpovedať
Profilova fotka
no tie rifle stáli nejakých 30euro, potom bola cenovka prelepená na 20euro a pri pokladni nám dali ešte 20%zľavu, lebo mali na všetok tovar v tom obchode 20% zľavu. Tie nohavice tiež boli zlacnené, ale aj bežné ceny neboli hrozné. Určite tam budeme chodiť nakupovať. Napr. aj topánky z Daichmanu sú tu drahšie ako tam. Jaj a ešte je tam aj C&A obchod, veľká drogéria, majú tam parfumy a aj iné veci, DM-ka tam je, potraviny Spar, no super to tam je. Sme si povedala, že tam budeme chodiť častejšie. Moni a majú tam marcipánovú Milka čokoládu, som si kúpila, bola super. Stojí 0.79euro, čo je cca 25 našich. Po januári, keď aj u nás bude euro sa bude chodiť nakupovať super.
Odpovedať
tak super nakupik.... x-) x-) x-) fuha coko??? to je na vas.... :-) co?
Odpovedať
Profilova fotka
Alex tak to sú ozaj super ceny. A tá čokoládka mňam :-p Len škoda, že Mareka asi nepresvedčím, aby sme tam občas zbehli autom, on je celý vystrašený keď má jazdiť po BA, nieto ešte do zahraničia :-D Ani v Parndofre som ešte nebola a ani neviem kde to je :-N Toto znie ale oveľa lepšie, tiež som počula, že Parndorf nič moc.
Odpovedať
Profilova fotka
Eri tak to vieš, že my čokoládky môžme ;-) Moni Parndorf je odtiaľ kúsok, ja som aj hovorila, že nabudúce, keď pôjdeme, tak sa môžme skočiť aj do Parndorfu pozrieť. Inak cesta v pohode, nešli sme vôbec cez nejaké mesto. Len malé dedinky a poľné cesty, takže sa Marek nemusí báť. Veď keď niekedy pôjdeme, tak ti dám vedieť a mohli by ste ísť buď s nami, alebo ak by sme boli full, tak by sme vás viedli ;-) Ale netuším kedy to bude, asi až vo februári, marci...
Odpovedať
xixi hej hej poznam vas ....vy maskrtnici ;-) moni, alex ma pravdu, pandorf je kusocek...raz sa ukaze cesta a mozete tam chodit...a je to naozaj jednoduche.... skor sa mi zda zlozite shopping city sud :-) neviem ci si tam bola alex...ale to je divocina podla mna...tu cestu si nepamatam...hehe :-D to je brutalne velke....mrte obchodov..
Odpovedať
Profilova fotka
eri tam som nebola, kde to je? =-) Aké sú tam obchody, dá sa tam dobre nakúpiť? Daj tip, nech sa ideme mrknúť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Alex to je dobrý nápad, mohli by sme niekedy ísť autom za vami, to by hádam Marek zvládol :-D A keď už budeme mať euro, bude to pohodička.
Odpovedať
ja som tam bola cca 4x a to vzdy tak raz max 2x do roka....takze cestu moc nepoznam to by ti mozno eleni mohla poradit.... je to vo viedni...ale na vypadovke ziadne centrum... je to brutal velke asi 5x aupark a brutal vela obchodov...ja som si tam vzdy dobre nakupila...mna nebavia obchody na SK kazdy chodi v tom istom....ale clovek nic nenarobi ked nema inu moznost :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok, už to hľadám na nete ;-)
Odpovedať
hehe ty si rychlovka 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no vyzerá to tam super. A ceny sú tam aké? Treba asi vychytiť nejaké dobré výpredaje, že. Lebo predsa len v takýchto veľkých nákup. centrách sú veci drahšie najmä pre vysoký nájom, ktorý tam platia.
Odpovedať
vies co jasne niektore su drahsie...ja som nebola uz 2 roky co som mimo....ale niekedy sa tam da vela peknych veci aj v pohode nakupit....nohavice za 10 eur som nenasla je pravda...ale za 20 urcite ked nebola zlava...treba tam ist kuki je to velke...
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky. dnes sme sa vratili od p. doktorky. a mame 5.500kg. :-D a aj nas ockovali. resp. preockovavali tu hexa vakcinu a proti pneumokokom. prvu nozicku sme zvladli vpohode, ale pri druhej sme pakaliiiiiii. teraz spinka na dvore, chudatenko moje.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?