Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
moncuska - to sa vobec nemusis bat. vobec to babatko neboli a je to rychle, ze sa ani nestihne spamatat. len martinka ma este malinke nosne dierky, ze sa jej to tam poriadne nezmesti. je to lepsie ako rucna. to je skor trapenie pre to babatko
Odpovedať
Profilova fotka
čaute babule, tak tu sú fotky z Piešťan :-) http://picasaweb.google.sk/Moncuska79...
Odpovedať
Profilova fotka
moncus, mne ten link nefunguje :(
Odpovedať
Profilova fotka
moni, ani mne ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
sorry holky, tak ešte raz :-N http://picasaweb.google.sk/Moncuska79...
Odpovedať
Profilova fotka
jéééj Moni, muselo vám byť fantasticky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no super... ozaj bolo krasne a nadherne pocko vam vyslo... dobre popisy... mne sa najviac pacili nafetovane kacky :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
čaute babuľky, bolo to fakt super, povedali sme si, že o rok si to zase zopakujeme (častejšie si to nemôžeme dovoliť :-D). Tie kačky vážne vyzerali, že sú nafetované, ale možno boli aj mŕtve :-D :-D :-D Lebo sedieť celý deň pri takých horúcich smradľavých výparoch...
Odpovedať
piestany su fakt super! mocus - dik za pekne fotky!
Odpovedať
Profilova fotka
a čo vy, ako sa všetky máte? Maminy čo vaše ratolesti? Silwi ako sa darí Miškovi priberať?
Odpovedať
no, ja som uplne ustvana - nie sice z prace ale zo stavby domu a z vecneho preratavania, na co este mame a co musime z rozpoctu skrtnut... hlavne nech sa to uz poriadne rozbehne. A nech nemrzne! :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Eli nezávidím tie starosti, chce to riadnu trpezlivosť a výdrž, ale nakoniec budete mať krásny domček :-) Zatiaľ to vyzerá tak, že by nemusela byť tuhá zima, tak držím palčeky, nech stihnú postaviť čo najviac ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte babulky. som tu len na skok. lebo teraz intenzivne pracujem na rigorozke, ktoru musim onedlho odovzdat. tak sa nemozem zasivat. ;-) nove infosky. - v pondelok sme boli na ockovani. trosku sme si popakali. ale zvladli to super. na druhy den sme boli dost mrzuti a mali sme zvysenu teplotku. tak mamina dala paralenovy cipok a krasne sme spinkali. 3 hodky vkuse. aj obkladiky maminka davala. dnes je to uz lepsie a uz sa jej chce aj s hrazdickou hrajkat. tak papa.
Odpovedať
Profilova fotka
sloniii tak drzime palceky nech sa ti rigorozka zdari ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som planovala studovat spanielcinu ked budem na materskej, ale teraz mi to pride strasne naivne... este si niekedy ani poriadny obed nestiham navarit :-N
Odpovedať
Profilova fotka
eli drzime palceky, nech je slaba zima a nech domcek rastie "ako po dazdi" ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
moncus az na buduci tyzden pojdeme na prevazenie... ale suseda co ho tyzden a pol nevidela tvrdi ze je vyrazne buclatejsi... mne sa ani nezda kedze ho vidim kazdy den... ale verim ze pribera v pohode...
Odpovedať
Profilova fotka
Sloniii tiež držím palce pri rigorozke ;-) Martinka je šikovná, že tak v pohode zvládla očkovanie :-) Silwi som rada, že Miškovi sa darí a dúfam, že aj ty to zvládaš v pohode, i keď máš toho teraz určite veľa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaaj a zabudla som vam povedat, ze mame 5.170 g. :-) dnes sme boli na uvitani deticiek do zivota u nas na miestnom urade. zahrali nam na klaviri a husliach, potom jeden pan povedal par slov a zaroven hrala gitara. a potom nam davali ruzicku, album na fotky a 2.000,- korun v obalke. ;-) aspon nieco. a vdaka za povzbudenie. to viete cely rok som to flakala, tak teraz musim makaaaat. esteze mame take dobre babatko. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jéj Sloniii to ešte existuje to uvítanie detí na MU? Som myslela, že to bolo len za komančov namiesto krstu :-D Doteraz mám doma takú pamätnú medailu a básničku, ktorú som dostala ako bábo od štátu, ale žiadna obálka sa nekonala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sloniii to sa este robi? jej to je mile? to vas nejak pozvali ci ako?
Odpovedať
ahojte kocky tak aj my dnes bojujeme cely den od rana s horuckou ... Terezka v noci zle spala, rano o siedmej budicek, podla stareho casu o siestej a pozeram, ze hori a mala aj plny nostek, tak som jej dala libenar a skusali sme aj odsavat ale nic neslo, ale teplota 38,5 ... tak sup ho paralenovy cipok, o jedenastej zrazena na 36,8 ale do hodiny jej vystupila na 37,5 .. tak sme cakali a o dve dalsie hodky zasa 38,2 .... tak som este chvilu pockala, ci pojde hore alebo nie a hodime rychlu sprchu na klesnutie ale nakolko mala studene rucky, tak som opat dala paralenovy cipok ... do toho sme uz 3x kakali, aj ked normalne a nie riedke a dla mna to bude mat z hornych zubkov, teda dufam a ze to nebude nejaka viroza .... ked mi zaspi, tak len na 30 minut .... :-S ja som total grogy, nevyspata z noci a aj dnesneho dna, co sa chce stale nosit a mojkat x-) tak uvidim ako dalej a zajtra, ked na nu budem sama, dnes sme boli na nu dvaja s manzelom ale zajtra .... x-) pri dolnych zubkoch sme ziadne taketo trampoty nemali .... a mimochodom, svokor je uz asi 4. den chory ]-( inak mame ok, Terezke velmi smakuje zeleninka, je to moj srotovnik :-D :-p aj ked stale este davame kupovanu ale na zajtra som jej nachystala varenu papu, karfiolik, ryzu a zltko z vaja, tak uvidim aky uspech to bude mat :-D :-p sloniii: to uvitanie je pekna tradicia z cias socikovych a peniazky vzdy pomozu do rodinky, my sme zial taketo nic nemali 8-) drzim palceky u rigorozky, mas moj obdiv, ja by som mala spisat dizertacnu zaverecnu pracu ale pri Terezke som rada, ze stiham jest a cikat :-D :-p mamu si naplno uziva ... Martinka je super, ze tak zvladla ockovanie, nasa Terezka tiez po ockovaniach spavala 3-4 hodky v kuse, comu sme boli nesmierne vdacni a sme sa smiali, ze ju mozu ockovat stale :-D :-p silwi: sledujem foto Miska na konovi a je krasny, a isto pribera, neboj sa x-) monci: fotky z Piestan boli super, isto ste sa mali vynikajuco a tie nafetovane kacky nemaju chybu 8-) :-D bamulka: uzasne ste sa mali na dovolenke, tie pieskove duny, nadherneeeeeeeeeeeeeeeee x-) eleni: drzim palec, nech starosti s vybavovanim a papierovackami okolo domceka rychlo pominu .... ale isto stoja za to ... ved budete mat vysnivany domcek ;-) zatial tolko, majte sa a my sa zasa ozveme ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no, u nas si sa musela prihlasit a poziadat o financny prispevok od obce. a aby to zrejme nedavali tak sucho. tak si nas volali a spravili nam program. u nas to funguje stale. je to velmi mile. co si pamatam, tak v nasich novinach byva odjakziva foto z uvitania deticiek do zivota. :-)
Odpovedať
dik moc vsetkym - uz by som vam rada oznamila, ze sme zacali stavat, aspon vykop a zaklady, ale stale este cosi pripravujeme a organizujeme... ale aspon uz finalizujeme :-) prispevok od obce je spravna vec - a ked to este vedia takto sprijemnit. nech sa vam dobre pracuje, mamickuje, snazilkuje a aj rigirozkuje (kazda si vyberie to svoje a nehodiace skrtne)!
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, Fialllka dúfam, že to dnes s Terezkou zvládate a že jej už je lepšie, hlavne aby to bolo len z tých zúbkov, nech nie je chorá ;-) Eli tak naďalej držíme palce, nech sa čo najskôr začne stavať a hlavne aby ste boli spokojní s výsledkami :-)
Odpovedať
ahojte tak mi noc ok, o pol 10 dala cipok a zabal, bo sme zasa horeli a pootm sme super spali ... ale dnes mame detto, horucky, zrazime, vystupia a stale dokola ... popritom sme asi zacali aj prehanat a dnes sme extremne uplakane ... a mna boli hlava ako kona ide mi ju roztrhnut, akoby som ju mala vo zveraku :-S ;-( zajtra sa ideme pre istotu ukazat lekarke aj ked stale dufam, ze to su ite zuby .. bo pancuchy len tak natahuje a doslova hryzie, cakam, kedy tam dieru urobi x-) musela som ist pred chvilou uspat Terezku do erga na balkon, tak sme boli zababusene a urobila som dve obratky a chvilu vykukala spod paplona, ze kde je ale potom polozila hlavu a zaspala, tak ju supla na postel opatrne ... len ma hneva, ze spime tak kratko, aj ked mame horucku ]-( :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Macka úprimne ťa ľutujem, že aj ty sa cítiš takto zle, obzvlášť, keď musíš teraz skákať okolo Terky :-( Želám Tebe aj Terezke, nech sa rýchlo polepší, aby ste si mohli obe poriadne pospať a oddýchnuť ;-) A to sa bábätkám dávajú hrýzť pančuchy keď im idú zuby? To počujem prvý krát :-N
Odpovedať
Monci: diky ... to ona si ich natahuje tak, ze ked sedi, tak supne nohu s pancuchami do pusy a uz hryzie a natahuje :-D pred chvilou sme sa zobudili, konecne pri mne Terezka vydrzala dlhsie buvat ako 20 minut a potiahla celu hodku a nieco, comu som nesmierne rada a aj mne to pomohlo na hlavy bol x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Macka díky za vysvetlenie, ja už som si predstavovala, ako dávaš Terezke silonky, že nech hryzie :-D :-D :-D Už som pochopila... :-N To je fajn, že ste si pospinkali a je ti lepšie :-) Ja som z tej zmeny času mierne vykoľajená, večer som bola mŕtva už o ôsmej a dnes ráno som sa sama zobudila o hodinu skôr |-|
Odpovedať
Profilova fotka
ten posun casu je celkom vtipna zaleitost... vcera vecer sme uz o 3/4 na 9 isli obaja s manzelom spat a dnes rano sme o siestej uz pomaly ranajkovali :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?