Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
tesim sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaaj a v nedelu budeme mat 2 mesiaciky a aj krstiny. a vcera sme boli na kontrole na klbikoch a uz nemusime balit na siroko.
Odpovedať
Profilova fotka
tak sa majte uz sa mi prebudza. asi budeme papat. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, Lenka mi dala vedieť tú super novinu, teším sa, že Silwi aj Miško sú v poriadku a že môžeme v júnovkách priviítať prvého chlapca x-) Silwi srdečná gratulácia a rýchle zotavenie želám :-) Sloniii super ako ste to zvládli na tej svadbe, zdá sa, že Martinka je ukážkové bábätko :-) Eli teším sa, že nám občas napíšeš, čo nové. Takže už staviate dom? To je super, nech vám to rýchlo a hlavne dobre odsýpa. Ja budem mať 30 budúci rok, tak daj nejaké tipy na oslavu. Ako to budeš mať, v reštike, koľko hostí? Som zvedavá, že? ;-) Jahodka vy sa máte dobre? Nejaké novinky? :-) Teším sa na predĺžený víkendík. V pondelok ideme do Viedne do ZOO v Schonnbrune. Už som tam dávno nebola, teším sa na koaly :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Moni ďakujem za sms :-)
Odpovedať
Profilova fotka
niet za čo ;-) Sloniii pekné krstiny vám želám v nedeľu a budeme sa tešiť na fotečky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Silwinke samozrejme gratulujem!!! Je to super správička, teším sa veľmi.
Odpovedať
Profilova fotka
Caute, prave som si precitala ze Silwi sa uz narodil Misko, tak aj ja jej gratulujem a som zvedava na fotky.
Odpovedať
@Silwi, srdecne Ti gratulujem a moc sa tesim, ze je vsetko v poriadku. Misko, nech je z Teba velky fesak a v zdravi budes obstastnovat vsetky zenske naokolo ;-) @Jahodka - dik za promptne info! @Moncus, tak si uzi ZOO - aj pandy, aj tucniakov. Aj ja by som tam zas niekedy zasla. no tuto nedelu nema byt moc pekne... Ohladne oslavy este neviem podrobnosti - bude az koncom novembra, ale chceli sme zarezervovat podnik a tak to riesime uz teraz. nejaku mensiu restiku/bar v BA. kolko ludi, to este nevieme.
Odpovedať
ahojte kocky co to tu necitam ... mne nik nedal vediet a keby sem nenakukla, tak ani neviem :-S blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam silwi x-)
Odpovedať
silwi aj ja sa pripajam... :-) hlavne nech ste obaja zdravi .... tesim sa, ze si to zvladla :-) akurat dnes som ti chcela pisat...ze sa ti to pomalicky blizi a ty mas uz potom :-D parada GRATULUJEM aj tatovi...ze mu zenuska porodila synatora
Odpovedať
kocenky my sa zajtra chystame ku svadobnemu stolu na Oravu, tak dufam, ze to zvladneme tak super ako Andrejkina Martinka, aj ked my sme uz ovela vacsie babo a tak ani toho spanku vela nenarobime :-D potom sa ozveme, ako sme dopadli ... ale pre pripad nudze berieme krstnu maminu ako aupairku, teda moju segru :-p x-) eli a monci: aj ja buduci rok 30tka a tiez nemam paru, ako to oslavim, ci doma alebo to urobim v restike :-D x-) moni: uzite si ZOO, to by som aj ja brala, snad ked bude Terezka vacsia a vnimavejsia uz aj na zvieratka, tak sa vyberieme, do Lešnej isto aj ked aj Vieden by nemusela byt zla ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
slonii: vydarene krstiny zelame ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Díky babuľky, určite si tú ZOO užijeme, dúfam, že nebude pršať. Eli ideme až v pondelok, lebo na SK je sviatok ;-) Nech sa ti teda tie prípravy na oslavy vydaria :-) Fialllka užite si ďalšiu svadbičku, nech vás Terezka veľmi nehnevá, aby ste všetci boli v pohodičke :-) A budúci rok si teda budeme dávať tipy, ako osláviť tridsiatku :-D Pekný predĺžený víkendík vám všetkým prajem, užite si tie vaše udalosti :-)
Odpovedať
ahojte kocky my sme sa vcera vratili z Oravy, v sobotu boli pri svadobnom stoel a Terezka to neuveritelne krasne zvladla x-) x-) slniecko zlate, len tak pozeralo, vsetko bolo pre nu nove a ze waaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuu a aj s mamou a tatom zatancovala neskor pridam fotky ... ;-) x-) cestu na Oravu celu prespala, comu sme boli nesmierne vdacni, a aj ked sme stali za Strecnom cca 40 minut v kolone, spala dalej .... robia tam totizto upravu cesty, stromy povedla cesty rezu a spratavaju ... ale cestou domov sme to radsej obisli cez Terchovu ... istota je gulomet a nechceli sme stvrdnut v kolone 2 hodky :-D x-) vcera sme boli take grogy, ze sme prisli, vybalili, napapali sa a obe zalahli a vecer o pol osmej spala uz aj Terezka aj mama ani nevieme, kedy tato ku nam prisiel a spali sme do osmej rana a vculenky opat chrniiiiiiii x-) x-) babenky, ale na tej Orave uz riadna jesen, ty koki ... ved tam taky studeny vietor fucal a bolo cca 7 stupnov 8-)
Odpovedať
...ono je az neuveritelne, ako rychlo sa to pocasie zmenilo. este minuly tyzden na Liptove boli skoro 30ky - slniecko, modrucka obloha a jesen pripominali len sipky, ktore dozrievali a zozate polia... som rada, ze nam pocko vyslo, lebo takto je to skoro uz na lyzovacku.
Odpovedať
Silwi - strasne velmi moc gratulujem... som na teba veeelmi myslela, a az teraz som sa konecne dostala k PC a precitala tu krasnu "novinku" (ved Misko ma uz 4 dnicky tak ti s malym Miskom prajem, aby ste boli zdravucki hlavne a pekne rastli, aby vam s tatinom robil len a len radost! x-) tesim sa na prve foto... ;-) ... a si teda uzasna, ze si to zvladla tak dobre - ak teda tie infosky vyssie su pravdive ;-) Marcelka a kde ste boli na Orave na svadbe presne? Nasi boli tiez v Babine... ale tych svadieb bolo asi tiez dost... a zima teda riadna, ja som nechapala =-) vsetkym prajem krasny skrateny tyzden ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky. tak nasa martinka je uz riadne pokrstena. krasne to zvladla. bola uplne super a vobec neplakala. mali sme to cez sv. omsu. pocas nej bola v kociku a ked zacala samotny obrad krstu, tak som si ju vzala na ruky. a to nase slniecko sa zacalo na mna usmievat a dzavotat. ;-) taka bola podarena. a ked ju to prestalo bavit, tak sa zacala obzerat za seba, kde to vlastne je. ;-)
Odpovedať
bamulka .... boli sme v Sedliackej Dubovej, tam bol obrad a hostina v Krusetnici x-) sloniii: super ste to zvladli .... blahozelam x-) z domu ste odchadzali s pohankou a vratili ste sa s krestankou x-) ;-) uz sa tesime na fotky 8-) ja som pridala par fotiek, bo mi babula buva, tak som vyuzila prilezitost: ;-) http://picasaweb.google.sk/macafialka... vsetkym prajeme krasny dnik, aj ked je taka kosa ... normalne neviem, co Terezke obliekat, ked sa tak zrazu zozimilo a ona sa nerada oblieka .......... to su revy a jedosenie ......... neskutocne sa zacala v posledne dni certit a jedovat :-S barancek nas maly 8-) ale aj tak je to nase slniecko uzasne usmiate x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, včera sme boli kuk Silwinku a malého Miška, aj keď maličkého sme nevideli, lebo sa ,,opaloval,, pod lampou. Chytili žltačku, tak sa musí slniť. Silwinka nám ho ale ukázala aspoň na foťáčiku. Mišulko je maličké, krásne bábo. No strašne zlatučký x-) Silwinka je šťastná mamička a jej manžel je hrdý tato. Babulinka s Ninkou sa majú tiež dobre. Ninka je taký malý smejko, snaží sa veľmi komunikovať s okolím, no šikovné bábo to je. Sloniii gratulujem ku krstu :-) Fialllka vaša Terezka je nádherné bábo a ako čítam, tak aj poslušné, je to super, že si takto popri malej môžte užiť aj svadbu. Ja sa mám fajn, u nás nič nové :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Fialllka krásne fotečky zo svadby, mladomanželia sú veľmi sympatickí a pekní :-) No a Terezka je jednoznačne hviezda s tými krásnymi veľkými okáľmi x-) Sloniii gratulujem k pokrsteniu Martinky, dúfam, že aj vy hodíte nejaké fotečky :-) Alex díky za správičky. Lenka mi tiež niečo zreferovala ;-) Som zvedavá na fotky. A ty by si nám mohla častejšie niečo písnuť, aspoň do IP ;-) V pondelok sme teda boli vo Viedni, i keď ZOO sme zrušili, veď v tej kose a daždi sú všetky zvieratká určite zalezené. Boli sme pozrieť v Hofburgu a potom hurá po obchodoch :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule, dakujeme krasne za blahozelania x-) som sa rozplakala ako mala ked som to citala... inak hormoniky so mnou kyvu jedna radost a ked sa pozriem na toho drobceka, tak sa mi od stastia rozkotulaju slzy...
Odpovedať
Profilova fotka
Silwi už ste doma?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky. tak my sme boli vcera u doktorky. mame 4.580g . :-D takze pekne priberame a pani doktorka nas pochvalila, ze pekne rastieme. a na svoj vek - 2 mesiace je hodne komunikativna. a to jej predviedla nasa princezna len slaby odvar toho ako vie kraaasne dzavotat. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kočky vidím, že všetky máte šikovné bábätká, to je super, teším sa s vami :-)
Odpovedať
Profilova fotka
silwi - ak budes mat cas napis podrobnosti, ako to cele prebiehalo a tak. ;-) uz sa nevieme dockat.
Odpovedať
Profilova fotka
hej uz sme doma... predvcerom poobede nas na nase dost velke prekvapenie pustili, vcera som este ale musela naspat na vyberanie stehov a dnes by mal prist okolo obeda pediater nas kuknut...
Odpovedať
Profilova fotka
Silwi teším sa, že už ste doma. A Miško je už ok alebo ešte má žltačku? Lenka spomínala, že na Antolskej je to natrieskané, takže sa vás možno budú chcieť čo najskôr zbaviť :-| Sloniii teším sa, že ste zdravučkí. Veď Martinka má byť po kom taká ukecaná :-D
Odpovedať
silwi vitaj doma ;-) babenky,mne dnes Terezka pred pol hodkou zletela z gauca na zem ... uz sme si obe poreavali ... segra vravi, ze sa skor zlakla ako si ublizila, bo by mi nezaspala a bola malatna a nechcela ani jest a by vracala .... som z toho na nervy trosku, bo som pri nej bola a som ju neustriehla .... a to som pri nej stala hned a len sa na sekundu otocila, ze si napravim sponku a zrazu bum a bola na zemi .... si to teraz vycitam, aby sa jej nieco nestalo, ani uspat som ju velmi nechcela dat,lenze ona ma teraz svoj spanok denny v tuto hodinu presne, tak sa napapala, odgrgla si, sme sa poprechadzali trosku a sama sa uspala spievanim na rukach a rehlila sa na mna, ako som si cistila nos x-) tak dufam, ze bude ok ... normalne si idem ku nej asi lahnut, by som ju citila, ci spi .... som to ja ale mama ]-( :-S :-( ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
fialllka nestresuj sa, ak je mala komunikativna a negrcka, tak je vsetko ok... inak ja som tiez mamke spadla z gauca a tusim to nemalo nejake nasledky :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?