Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
babenky fotky z Tatier ;-) http://picasaweb.google.com/macafialk...
Odpovedať
babenky kde ste kto? co ste vsetky na dovolenke? x-)
Odpovedať
ahoj Marcelka :-) no niektori dovolenkuju, niektori pracuju :-p mate naozaj nadherne fotecky z Tatier... mala je uplne uzasna, aj vam to pristane ;-) inak vam poriadne rastie... nase krsniatko Dami ma rok aj mesiac a vazi pre porovnanie cca. 12 kg (mozno aj viac, lebo sme tam neboli uz par tyzdnov) ;-) nech vam teda chuti aj nadalej, to je len dobre, ze Terezke chuti papat... ked Lenka pisala, ze Ninka jej "protestuje" pri papani vsetkym vam prajem krasny predlzeny vikend (to je asi pre pracujuce najlepsia spravicka) 8-) ... a nech to rychlo ubehne v praci... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ja som tu, ale kedze skoro nikto okrem mna neprispieva, tak som uz aj ja ticho :-x
Odpovedať
Profilova fotka
idem si pozriet fotocky
Odpovedať
Profilova fotka
kraaaaaasne x-)
Odpovedať
Profilova fotka
bamulka, ahojky... uz sa chudatko dost tesis na predlzeny vikend, ze? pekne si ho uzi, si zasluzis, ked teraz makas ako fretka...
Odpovedať
jeeej Silwi ahojky ;-) no ja sa uz nesmierne tesim od pondelka 8-) keby som mala viac dni dovolenky, tak si asi zoberiem tento tyzden cely... u nas v praci je len polovica ludi a druha ma dovolenku :-| na druhej strane je tu vacsi klud :-p a ty sa ako citis este 2 v 1? v pohodke ci uz by si radsej bola 1 v 1??? :-N ozi a meno uz mate vybrate? ci som to prehliadla... ? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
citim sa este celkom fajn, aj ked vecer som uz riadne zmordovana a chcela by som to uz mat za sebou... meno mame vybrane Misko ale este zvazujeme dalej ci nenadabime na nieco lepsie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky. tak my sme boli vcera u pani doktorky a mame uz 4050g :-D a pekne rastieme. poslala nas na uzv klbikov. inak vsetko postarom. ja som bola dnes u zubarky. tak sa majte pekne.
Odpovedať
no to ti verim Silwi... ja si napriklad vobec neviem predstavit, ked budem mat take velke brucho, ze ako budem spavat :-S lebo ja najcastejsie len na bruchu... tak mi asi manzel vyreze do postele dieru na brucho :-N ahoj Andrejka... krasne rastiete ;-) len tak dalej... uz mam normalne doma zalozkovane albumiky co mate a poctivo sledujem :-D cakam este na Silwi ;-)
Odpovedať
jeminenku... ja som trdlo :-S SILWI... vseeetko najlepsie k meninam!!! Nech ste stastni, spokojnucki, zamilovani... nech vsetko dobre dopadne s babatkom... nech sa ti splnia vsetky snicky x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dakujem bamuli x-)
Odpovedať
Profilova fotka
album samozrejme pridam, uz som sa zaregistrovala na picase 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
sloniii, tak kocka pekne rastie... to je super a u zubara si bola len na prehliadke, alebo aj vrtal?
Odpovedať
Silwi aj ja sa pripajam ku gratulacii...vsetko najlepsie k meninam!!! Vela zdravia, stastia a lasky, nech mas rychly a lahky porod a nech Misko poslucha ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem jahodka x-)
Odpovedať
silwi vsetko naj ku sviatku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jej silwi aj ty mala vcera meniny? ani som si nestihla vsimnut. |-| tak vsetko naj, naj, naj, a jedine, co ti zo srdca zelam, aby s mala bezproblemovy porod a vsetko dobre dopadlo a obaj ste boli zdravucki.
Odpovedať
Profilova fotka
fialllka dakujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem sloniii, dufam, ze to tak bude, to by ozaj bol jeden z tych najkrajsich darcekov x-)
Odpovedať
silwi bude neboj ;-) kedy mas vlastne termin? by som nieco nepremeskala pri Terezke :-D
Odpovedať
Profilova fotka
macka podla poslednej MS by to malo byt 20. septembra... este je cas ;-)
Odpovedať
silwi .. budem si pamatat ;-) moja kamoska mala mat 13.9. dvojcata a vcera mi sestra volala, ze ju pustaju uz z nemocky z malym Matejom a malou Timejkou ... takze ku jednemu chlapovi, co uz doma maju, pribudli surodenci a ju obdivujem ako to zvladne ... moja Terka je sinter a niekedy som z nej total grogy, ako vymysla a chce neustale pozornost a nic cez den nenaspi, tak si nemam kedy ani oddychnut a nieco si precitat ... uz tyzden robim jej fotoknihu, co si chceme dat urobit a vzdy maximalne hodinku cez den, ked mi spi po etapach ... a kym som navyberala fotky a potom to ulozit a urobit si aku taku predstavu ako to tam chcem dat ... no skratka nic pri nej sa neda ... niekedy ani WC nestiham a normalne som rada, ked pride svokra abo svagrina dom, ze mi ju zabavia a si mozem trosku oddychnut x-)
Odpovedať
Profilova fotka
nebojte, ja niektorej z vas co ste stale na nete dam vediet, ked sa drobec narodi 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
sice taky priamy prenos ako nam robila lenkina mamina nebudem vediet zabezpecit, ale hlavnu spravu isto dam vediet ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
verim ti ze mas plne ruky prace, ja si to ani neviem predstavit ako to budem stihat... uz mam doho du s mamkou aby na par dni dosla a potom tu budem mat svokrusu celkom pobliz... ta sa uz nevie dockat... isto mi rada zoberie maleho kocikovat aby som si oddychla alebo upratala... podla toho co budem viac potrebovat :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte moje, tak sa hlásim po dovolenke. Bolo super, ale málo. No lepšie ako nič ;-) Počasie sme mali ukážkové, tak som ležala na slničku a vyhrievala sa. Potom sa mi vyhodila alergia na slnko a bolo po radosti. Ale za dva dni to prešlo a mohla som si opäť užívať slnička. Urobím na picase albumík a potom vám dám vedieť link.
Odpovedať
Profilova fotka
jej ahoj alex, vitaj doma... vravis, ze dobre bolo? tak to je super...tesime sa na fotky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
alex kde su fotkyyyyyyyyyyy?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?