Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
babuľky lúčim sa s vami, majte sa tu zatiaľ pekne, drže palce aby sme tam nevyhoreli a čítam vás zase v septembri ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
moncus tak dufam, ze dovolenka sa vam vydari, ze si dobre oddychnete a donesiete ten najkrajsi suvenir ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bbay mozte si kuknut nove fotky malej Martinky... link je na predchadzajucej strane... Martinka uz ma mesiac, sa ani verit nechce...
Odpovedať
Profilova fotka
Elenka všetko najlepšie k meninám :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja sa pripajam ku gratulacii x-)
Odpovedať
aj ja sa pripajam. Eleni vsetko naj!! :-)
Odpovedať
DAKUJEM vam vsetkym moc! to viete, tu vo W nase slovenske meniny nikto neoslavuje, takze bez Vas by som snad aj zabudla, ze mam dnes o dovod viac, otvorit vecer flasu vina 8-)
Odpovedať
btw - dnes mi prisla sms-ka k meninam aj od Bofa - nasho fotografa. nie je to mile?
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je ozaj mile... spomenut si viac ako po roku...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule... dnes som absolvovala svoju prvu poradnu u porodnika, teda u porodnicky konkretnejsie a nakolko som bola u svojej gyndosky len v piatok tak ma ani nevysetrovala len sme trosku pokecali a zmerali mi tlak, ale aspon si mozem dat ciarku ze som uz bola :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no a potom som sa stretla s lenkou nakolko boli s malou na prechadzke popri drazdaku, tak ma dosli pozriet na antolsku... sme si pokecali, sme predebatili trosku porod na antolskej nakolko mi uz zacina stiskat ritku :-p malinka je strasne zlatunka, mala spinkat ale sa jej nechcelo, tak su zuzlala trochu ponozky, ked si ich postahovala tak nozicku si trochu ozuzlala, povyskierala sa na nas... lenka vyzera byt velmi spokojna, mala uz celkom pekne spinka, na papanie sa budi vecer okolo 9 potom okolo 12 a od piatej je hore... takze celkom pohodka... trosku som zreferovala co je tu nove, ale tu vladne uhorkova sezona, takze to bolo dost rychle :-D pozdravuje vas vsetky 8-)
Odpovedať
jej - tieto vase stretka vam celkom zavidim. ja sa tak malo dostanem do BA... Silwi, dufam, ze Ta Lenka ohladne porodu trochu ukludnila!
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte krasky x-) jeeej, tak Monci prajem dodatocne krasnu dovolenku... uzite si ju... a pridite uz traja... bodaj by ;-) Eli - ja oneskorena este sa pripajam ku gratulaciam k meninam... hlavne nech si spokojnucka a stastna x-) je to mile, ze si na teba spomenul aj vas fotograf... to sa casto teda asi nestava, nie? Silwi, kedy mas presne termin? Uz teda budu mat nase junovky-princeznicky aj napadnika medzi sebou :-D vdaka za linky na albumiky, neskutocne rychlo sa menia babatka... rastu nam do krasy a rodicom pre radost... A dufam, ze ta Lenka informovala ze to bude v pohode a zvladnes to a teraz sa uz tak nebojis (aj ked ten strach z neznameho asi bude vzdy). vsetkym kraskam prajem krasny vecer... aj den, aj ked neviem, ci tu zajtra kuknem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
veru babule, mate pravdu, vcera som bola velmi kludna a vyrovnana co sa porodu tyka, videla som malu Ninku a aj kamoska mi poslala link na jej maleho, tie deturence su tak mile a chutne a mi to doslo ze nech sa v tej porodnej sale deje cokolvek, ten vysledok stoji za to....
Odpovedať
Profilova fotka
bamuli termin mam vyratany na 20.9 ale matersku mi ratali od terminu 16.9, takze tak nejak... zatial sa mi nezda ze by som mala ist rodit, ziadne priznaky... teda brucho mi trci samozrejme :-D ale inak pohodka ;-) ale este mesiac pred nami...
Odpovedať
krasny dnik vsetkym :-) ja mam este chvilku volnejsie, tak pismenkujem... Silwi tak to je fajn... my sme asi rovnaka krvna skupina, ja ked vidim babulo tak by som tiez najradsej take mala uz... je to strasne nadherne taky maly zazrak x-) len potom si spomeniem na porod a nemocnicu a to teda akosi este nemam v sebe spracovane... tak to mas termin skoro na moje narodky 16.9. ;-) a este mas teda mesiac... tak to zvladni, maly nevystraja velmi?
Odpovedať
Profilova fotka
bamuli, mozno sa to aj na tvoje narodky zadari ;-) vystraja tak primerane by som povedala... aj ked vcera vecer bol riadne zivy... sme sa smiali ze aj on sportuje (pozerali sme olympiadu :-D )
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky. silwi ja som mala tiez strach z porodu, ale bola som prekvapena, ze ked to zacalo som bola uplne pokojna. a vsetko sa dalo zvladnut. uz som na to vobec nemyslela, ze ako to zvladnem. brala som to tak automaticky. ale mozno som sa uz nevedela dockat martinky, ked som tyzden prenasala. ze kedy to uz budem mat za sebou. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sloniii tak si ma celkom potesila... rozmyslam, ze u mna to bude tak ako zvycajne, ked ma caka nieco velke... najprv strasne stresujem a ked pride den D, tak som kludna, akokeby sa ani nic nedialo :-D sa mi to stalo na maturach, na vodicaku, na statniciach...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky. som vam nestihla napisat, ze sa uz snazime dvihat hlavicku. taka je vtedy krasna martinka. a uz sa na nas vie krasne usmievat, najma ked je cerstvo zobudena a napapana. a uz si obcas dzavoce. nas prvy vyraz je "a gggggggg". :-D a uz nam putuje po postielke. najnovsie ju vzdy rano najdem pri tyckach postielky opretu hlavicku, resp. o hniezdo, ktore obcas zuzve. :-D a ked som ju mala na velkej posteli (v sobotu sme do deckej konecne doviezli rozkladaciu postel), tak sa mi otoci o 90° a potom sa raz vyrovnala a zliezla z deky, ktoru som mala pre nu vyhradenu na lezanie. :-D takze musime na nu davat pozor. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je mala sikovnica 8-)
Odpovedať
ahojte kocky my sme sa dnes vratili po 2 tyzdnoch stravenych u nasich, sme ok, ab ste vedeli a ked si vas precitam, tak aj odpisem ako sa mame a sme sa mali ;-) inak vas s Terezkou vsetky pozdravujeme ;-)
Odpovedať
ahojte kocky :-) vitaj Marcelka, veru sa mi zdalo, ze si tu uz dlhsie nezavitala... tak uz viem, preco ;-) dufam, ze vam u vasich bolo dobre aj s Terezkou Andrejka, mala Martinka je teda sikovnica... len tak dalej ;-) nech sa vam dari ... a pridavam vam link na albumik, pridala som fotecky zo svadby mojej naj-kamosky... http://www.mojasvadba.sk/album/album.... krasny vikendik :-D
Odpovedať
ahojte, hlasim update fotiek na picasovi :-D musim sivlinku pochvalit ze je z nej prekrasna tehulka, velmi ale velmi jej to slusi ninunka nam trosicka robi starosti lebo najnovsie protestuje pri papani ale snad sa casom umudri lebo i tak je taky mrnus tak snad z nej nebude este mensi mrnus, papa krasky
Odpovedať
Leni uzasni ste ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
leni dakujem za pochvalu x-) hned sa na chvilku necitim ako velryba :-p
Odpovedať
Profilova fotka
pozrela som si nove fotocky, mala je strasne chutna... fakt sa uz neviem dockat nasho mrnusa x-)
Odpovedať
Profilova fotka
bamulka zlati ste na tych fotkach ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
marcelka cakame na zapisky z dovolenky u vasich 8-)
Odpovedať
silwi jasne porozpravam, ked sa mi malu podari dnes uspat ;-) bo cez den sa nam spat nechce a stale by sme len vsetko obzerali a nosili sa na rukach a tych jej uctyhodnych 8,1 kg mi dava dobre zabrat an moj chrbat a krize, ktore si necitim :-D svagrovci pridali fotky aj od profesionala, teda toho, co aj nas fotil, tak mozete kuki ;-) : http://www.mojasvadba.sk/album/album....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?