Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
...hm - mna by len zaujimalo, ci to bol dress code, ze kazdy chlap mal neonovu koselu (s kratkym rukavom) v rovnakej farbe ako saty svojej garde-damy, alebo ci to boli vsetko tanecnici latinsko-americkych tancov :-N kazdopadne, ste sa z Majkom od nich v tomto prijemne odlisovali
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule. super, ze ste pridali ten link, nech to nemusim hladat. :-D inak fiallka - tak ten svagor sa hrooozne podoba na tvojho manzela. akoby mu z oka vypadol. :-D a inak ak som to spravne pochopila, tvoj manzel ma 4 bratov?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, Sloniii ako sa máte s Martinkou? :-) To je pravda, že sa hrozne podobajú, vidno, že sú bratia :-D
Odpovedať
veru - rodinu nezapru som zvedava, na koho sa Martinka a aj Terezka zacne podobat. zatial v nich nevidim ani jedneho rodica ;-) [inak - preco sa aj chlap vola "rodic", ked s rodenim vlastne nic nema... :-x ]
Odpovedať
ahojte kocky tak to mate pravdu, ze sa svagor s manzelom velmi podobaju a keby ste videli fotky z detstva, skoro ako dvojicky, sme sa smiali, ze ti nezapreli, ze su bratia :-D sloni: manzel ma dvoch bratov a jednu sestru ;-) to tam tak salamunsky popisali k tym fotkam asi v rychlosti, lebo uz dnes odchadzali na svadobnu cestu do Turecka .... juj tak uprimne im zavidim, hned by som sla aj ja na medove tyzdne :-D :-p svadba bola supis .... cely tyzden predtym sa tu vypekalo, s Terkou sme sa snazili pomahat aspon tym, ze sme nezavadzali a ked sa dalo, tak aj viac .... Terka zvladla tuto spolocensku udalost ukazkovo ... cez den si pospinkala trosicka, aj ked tu bol ako taky ruch, potom sa vytratili vsetci po nevestu a my sme boli dohodnuti, ze sa stretneme s nimi az v kostole, tak sme pospratavali zo stolov, Terezku sme este stihli osprchovat, bo bola taka chudatko spotena, obliekli sme ju a vyrazili sme do kostola .. v kostoliku cusala chvilu v kociku, potom na rukach a potom som ju sla nakrmit ku kaplnke Panny Marie Lurdskej a tam mi zabuvala a zobudila sa na konci obradu ... vonku sme stihli zablahozelat, odfotit sa a rychlo sme ficali do saly, lebo sa spustil taky lejak ako ked isli po nevestu ... sme sa smiali, ze im padaju kvapky stastia a super, ze im vyslo fotenie, ze im neprsalo .... v restike som si stihla dat slavnostnu veceru a potom sme sli Terezku zaviest dom ... sestra bola s nami v restike, tak sme sa mohli s manzelom v klude napapat, aj ona sa stihla aspon polievku a hlavny chod sme jej dali zabalit a sli sme Terku ulozit .... oslava bola v tej istej restauracii ako sme mali my, takze som to mala domov cca 3 minutky rychlou chodzou ... a ked sestra zavolala, ze si nevie dat s malou rady, tak som dobehla ... samozrejme, ze moja buchticka o siestej zalomila len na kratky cas 30 minut ale potom sa este vyhrala ... sme sa so sestrou smiali, ze prdy ju zobudili a nevie prdiet ked spi :-D tak som dobehla naspat dom, okupali sme ju, chvilu som sa s nou vyhrala a zalomila okolo osmej vecer, tak som sa o pol deviatej vratila spat do saly ..... o pol desiatej mi sestra volala, ze mam prist, bo mala jej nechce pit mlieko, co som krvopotne odsala pocas piatka a soboty aj ked flasu chytila ... no skratka chcela mamu ... tak sme s Majkom sadli do auta rychlo, bo ked som ju pocula v tom telefone ako Terezka place, tak mi Majko vravi, ze ma tam odvezie ... prisla som, strcila malej cicik do pusy, podudlala si, trosku si zapila a zaspala a my sme sa o desiatej mohli vratit spat na zabavu .... cely cas som sice bola na ihlach a drgala do manzela, ci neucitil vo vacku vibracne zvonenie ale nie a ked sa sli mlady okolo stvrt na dve prezliect, tak sme sli s nimi, ja skontrolovat malu Terezku, a aj som vedela ze kazdu chvilu sa zobudi na papanie a len co sme dosli, stihal som toaletu a mala sa zacala mrvit, tak som jej dala v spanku papat a spala dalej Elenke som pomohla do siat popolnocnych, a Majko mi povytahoval sponky z ucesu a hodila som si rychlu sprchu a zalahla som ku Terke a sestre do postele .... aj ked ma to este lakalo vratit sa spat zabavat ale potom som si uvedomila, ze by som sa mala aspon troska zospat, bo Terezka v nedelu nebude brat ohlad, ze my sme boli na svadbe, tak aby som nebola unavena a aj pre tvorbu mliecka aby som si trosku oddychla .... v nedelu rano sme sa zobudili okolo pol siedmej, co Terezka vstavala ale sme ju so sestrou este ukecali, ze sa ma spat :-D ze cela chalupa buva, tak si s nami este potiahla do pol deviatej ... :-D a o jedenastej opat chrnela a to aj my s nou, sestra, Majko a ja a spala az do tretej, s malou prestavkou na papanie, ktoru zvladla v spanku, bo som vedla nej lezala, tak len nasla prsnik, napapala sa a pustila ho a spala dalej :-D uzasnu fotku nam segra urobila ako vsetci traja drichmosime :-D x-) svadba bola super ... mali vela veci podobnych, teda kameraman, fotograf, hudba, restauracia ako my x-) uz sa tesim na fotky od fotografa, bo ten si zobral na musku aj nasu Terezku a fotil ju aj v kostoliku aj v sale, ako sa hrala s hrackami x-) ;-) a bolo prijemne si so vsetkymi nasimi dodavatelmi poklabosit :-D takze tolko ku nasej spolocenskej udalosti x-)
Odpovedať
eleni: na nasu Terku vravia, ze je to cely tato, len oci ma velke po mne a aj tvar nosteka, inak pusinka a fyzimonia cely tato, ako vravia, tatova dievka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
eli dobrá poznámka, no ale zas nemôžu rodiča volať vychovávateľ :-D fialllka tak ste to super zvládli, aj ste sa stihli zabaviť, aj o Terku postarať, aj oddýchnuť, no všestranní to rodičia :-D
Odpovedať
monci, tak to teda ano ... vsetranni rodicia ale dnes je ako sto certov alebo ako sa hovori za sto chalanov :-D jedoska mala .... :-p asi si uvedomuje, ze presne pred 4 mesiacmi hnevala mamu v porodnici, ked sa pytala na svet a chce si to zopakovat aj tu nejako ... tak len sa jedosi a mrnci a krici ako by som ju tyrala :-D :-p barancek nas jeden ... ale aj tak ju lubime x-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, prišla som vás pozdraviť. V robote mám toho veeeľa, tak sa vám nemôžem venovať :-( Vidím, že sa máte všetky dobre, čo je super. Inak som asi dva dni dozadu stretla babulinkovcov. Malá Ninka je kráááásna a taká maličká, akoby sa len teraz narodila. Ale krásne sa na mňa usmievala :-D tak pa pa
Odpovedať
Profilova fotka
a v piatok idem na svadbuuuu, juchuuuuuuuuuuu, tááááááááááááááááák sa teším :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj alex, už sem nakukujem, že kedy niečo napíšeš, lebo som ťa objavila v téme doklady :-D Dúfam, že aj vy sa máte dobre, napriek toľkej robotke ;-) Ty sa máš, že si stretla lenkovcov 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
užite si svadbičku, piatok nebýva veľmi častý ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
inak, babule - ani neviem, ci som to sem pisala, ale teraz som si trochu klikala cez nase svadobne fotky a tak mi to znovu prislo luto: nasu macicku (je aj na fotkach zo svadby) zrazilo auto ;-( normalne mi v dome u nasich chyba - taky je prazdny :-o
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocule... par dni som vas zanedbavala, lebo tu bol brasko s rodinkou, tak som sa im venovala...
Odpovedať
Profilova fotka
fialllka, perfektny popis tej svadby, vidim, ze ste sa v pohodicke zabavili, terka vas nechala zurovat 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
alex, dufam, ze sa ti to v praci konecne skludni... kedy idete na dovolenku?
Odpovedať
Profilova fotka
eleni, vasej macicky mi je luto... ta fotka co si sedela a cakala a popritom ju hladkala je krasna... mas aspon ozaj krasnu spomienku na nu |-|
Odpovedať
Profilova fotka
inak som bola v utorok na poradni, doktorke sa nepaci aka som opuchnuta, tak mi brali krv na plno roznych vysetreni a potom podla toho sa uvidi co s nami bude dalej... zajtra by uz mali byt vysledky tak som zvedava...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Elenka mačičky mi je ľúto, bola krásna. Keď máš nejaké zvieratko dlho, tak už ho berieš ako člena domácnosti a nie ako zvieratko, takže je samozrejmé, že ti chýba. Silwi, no v práci toho menej nebude, tu je stále čo robiť, už len čakám, kedy konečne niekoho ďalšieho zoberú. Vraj už majú niekoho, tak som zvedavá... No a dovolenka o dva týždne, aj keď len na týždeň, ale dúfam, že bude pekne. Moni, no piatky nebývajú na svadby obvyklé, ale keďže je ten magický osmičkový dátum, tak ich bude určite dosť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, Eli je mi ľúto tvojej mačičky a a ko písala Silwi, máš krásnu spomienku na ňu na tých fotkách ;-) Silwi, návšteva prebehla v pohodičke? Dúfam, že si sa veľmi nenamáhala a neobskakovala ich. Nemôže to opuchnutie byť z toho tepla? Dúfam, že to nie je nič zlé, len únava organizmu a reakcia na teplo. Daj nám zajtra vedieť, ako dopadli výsledky :-) Alex my už o týždeň cestujeme na dovolenku, neviem sa dočkať. Určite budete mať aj vy pekne a za ten týždeň si oddýchneš ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej navsteva bola uplne v pohodicke, nenechali sa obskakovat, som bola rada ze sa citili ako doma, lebo o to islo, aby sa mali dobre a necitili sa ze musia cakat kym ich ponuknem...
Odpovedať
Profilova fotka
zajtra sa ozvem, ked budem vediet vysledky, teda ak pochopim o co ide =-) ... ale hadam je to ozaj hlavne z tepla...
Odpovedať
hm - to s tymi osmicakmi mi nedoslo. tak sa dobre zabavte! silwi, vysledky budu urcite fajn :-) drzime palce! no, aj ja uz ratam dni do dovolenky - zaciname 21.8 a ostavame az do 7.9.; na SK - najprv v Kovacovej a potom na nasej chate na Liptove.
Odpovedať
Profilova fotka
Silwi čakáme na výsledky a držíme palce ;-) Eli tak aj vy si to užite, dúfam, že budete mať dobré počasie, toto leto je také čudné :-)
Odpovedať
ahojte kocky mne babula buva, tak si vas idem precitat a nasla som si aj IP, tak som nan reagovala, si viete o co ide a som povedala, ze no comment, takych ludi neznasam, ktorym sa treba doprosovat ..... ked nechcu, tak nech si vytru s prepacenim rit :-D
Odpovedať
silwi: cakame na tvoje vysledky, isto to je tym teplom neboj ... a ked sa to tak vezme, uz si v 34tt co uz je za vodou ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zatial je to ok 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem ze ste mi drzali palceky x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ohladom tej IP - fiallka suhlasim uplne s tebou... keby sa dalo tak takych ludi vyzmizikujem zo sveta 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Silwi takže výsledky dopadli dobre? To je super ;-) Fialllka súhlas, tiež som jej to takto napísala ;-) Niektorí ľudia nemajú chrbtovú kosť ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?