Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
tak Silwi, aspoň niečo bude... vám je hey keď tam máte senecké jazerá... my tu len vodné dielo :-p Monci, tak to ste v Grécku ako doma už 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
jo jo senec je dobry... a mame to dost blizko... asi tak 10-15 minut autom, takze pohodka ;-) a keby nahodou nieco tak odtial mam aj do porodnice blizsie :-p
Odpovedať
ahojte som len na skok ... hlasim, ze vcera na poradni Terka ma 7200 g a aj sme po druhom ockovani, teda preockovani a zvlada to super ... dnes aj vcera mi potiahla okolo obeda cez 4,5 hodky ... sa smejeme s manzelom, ze by ju mohli aj kazdy den ockovat :-D inak nic nestiham ... v sobotu sa svagor zeni, tak tu sa vypeka o dusu .. si viete predstavit a som dnes povedala, ze Terka je najvacsia pomocnicka a najlepsia, lebo ona spi ako drevo a my mozeme robit :-D ked budem mat viac casu, tak sa ozvem ... inak sa mame ok, Terka je zdrava ako buk a velmi sikovna, lekarke sa predviedla, co vsetko uz zvlada a aj si s nou pokecala ako bolo v Tatrach ... sme sa smiali ako sa u nej rozprozpravala x-) tak sa zatial majte a ked sa mi bude dat, tak sa ozvem a napisem aj prispevok o Tatrach x-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute babulky. aj my sme boli vcera v poradni a mame 3260g - krasne sme pribrali a to pri prepusteni z nemocnice sme mali pod 3 kila (podotykam pred tyzdnom. :-) )
Odpovedať
Profilova fotka
nech len babulky dalej pekne rastu x-)
Odpovedať
jeeeeeeeeej terka a matka teda poriadne rastu...a to je super ze s maminkinho mliecka.... :-p musi im chutit... silwi jasne senecke su fajnove ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Maminky to je super, že sa vašim dievčatám tak darí, veľa zdravíčka im želám aj naďalej ;-) Fialllka teším sa na tvoju story o Tatrách :-)
Odpovedať
tak to hej fialka to teda vie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no na to sa tesim aj ja 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky. tak my konecne spinkame. akosi sa malej nechcelo doobeda spinkat. mozno z toho tepla. eri - kde ste presne v holandsku. kamoska tam idete teraz na rok, niekde na sever. ale teraz som zabudla nazov mesta. ;-)
Odpovedať
my sme priamo v AMS cca 15 minut bikom od centra :-) a co tam ide robit? ci jej manzel?
Odpovedať
ahojte, tak ja zase na skok, mame sa super, sice drobco mierne strajkuje proti dennemu spanku ale inac vsetko super, hlavne ze nam v noci spinka, o piatej ako rybicka ocka roztvori a poctivo si dzavoce pokym tato neodide do prace, uz sa vieme otacat na brusko, skusame si nacpat nozicky do pusinky, rucicky uz ma ninulka uplne ale uplne ozulane,tak na rade si nozicky :-D , ked ju chytime za rucky tak sa snazi dostat do sedu poctivo si pomaha pusinkou, tak sa zlaticko moje snazi, najnovsie co objavila tak je smiech, este je na neho trosku skupa ale snad casom bude viacej uchechtana vsetky vas pekne pozdravujem majte sa krasne a ninka posiela uslintane pusinky :-p :-p :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte babulky, mne dnes dojde brasko s rodinkou na prazdniny, tak to tu budem asi trosku zanedbavat... ale dufam, ze napisete vela vela, ja si vas rada docitam 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
babuli, krasne pokroky robi malinka, musi byt radost ju pocuvat rano ako si dzavoce... aj ja sa uz tesim... predvcerom mi manzel slubil ze nas maly bude dobre babo :-p dakujeme za uslintane pusinky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sloniii, som si pozerala vase nove fotocky na konikovi, mala je strasne chutna, taky maly skriatocek... vyzera byt take spokojne babo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no idem dalej upratovat... papa
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, teším sa, že Lenka s Ninkou sa majú dobre a malinká robí také pokroky x-) Silwi užite si návštevu a hlavne nezabudni aj oddychovať ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Sloniii pekný albumík na koňovi ;-)
Odpovedať
xixi aj ja som akurat skoncila s kuki....
Odpovedať
Profilova fotka
Slonii, malicka je uzasna, som prave aj ja dopozerala albumcek. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute babule. vdaka za pochvalu. uz som konecne dala aj par foteciek na konika, ale aj tak najviac fotiek davame na to picasa. tam si mozete pozriet vaic. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sloniii stále tam špízujeme :-D
Odpovedať
ahojte babulky tak idem vam konecne napisat :O))) prispevok o Tatrach: vyrazali sme v pondelok ale nakolko sa rano strasne rozprsalo a bola prietrz mracien, tak sme zvazovali, ci pojdeme alebo nepojdeme a Majko povedal, nech ideme, aj ked bude len na izbe ale aspon zmeni prostredie a nebude to doma :-D tak sme nas odchod odlozili na poobedie x-) mala spinkala, prebudila sa na papanie, ktore zvladla v spanku, tak vravim Majkovi, kym je otapena, bude este buvat, ideme ... supli do autosedacky, a aj ked sa zobudila, tak sme sli a stavili sa pre segru u nas a mala v aute zabuvala .... a zobudila sa az okolo Kralovian, kde sme si dali prestavku, nakrmila som ju, trosku sa zahrala v aute poleziacky, prebalili ju a sli sme dalej ... velmi sa jej v autosedacke nepacilo a tak sme mali asi cca 2 prestavky a ked uz strasne plakala, tak sme na odpocivadle tesne za Mikulasom museli nafukat fitloptu a na nej som ju utisila :-D sme sa smiali ako kone, a Majko povedal, ze dalsie dieta sa na loptu ucit nebude .... a segra sa smiala, ze to ma este z porodnice, ked som na nej skakala .... Terezku sme utisili a prispali a aj ked spustila opat baky akonahle sme ju vlozili do autosedacky len co sme sa pohli, uz sme vedeli, ze bude dobre a ona zabuva a aj zabuvala a zobudila sa akurat, ked sme vchadzali do Popradu ;-) a to sme mali ku sestre na byt uz len kusok, tak to vydrzala ... ale mali ste vidiet ten jej blazeny usmev, ked sme ju polozili na postel, ako sa rozpravala a smiala a obzerala, kde to je .... na druhy den v utorok sme sa vybrali na Hrebienok, je to taka prechadzka, kde sa da ist aj s kocikmi, po asfaltke a kedze pre Terezku je kocik geopatogenna zona :-D tak polovicu cesty smerom hore nam prerevala, co sa chcela uspat inak ako v kociku ale potom zabuvala a presne ako sme vysli hore, sa zobudila, dala si tam krmiacu pauzu a sli sme dole, lebo chcela opat buvat a aj ked sme chceli s Majkom sa prejst este na jedny vodopady, len tam sa s kocikom nedalo, bolo to z Hrebienka cca 10-15 minut, ked sme videli, ze mala nespokojna aj na rukach a sestre sme ju nechceli tam nechat, bo sa ponukla, ze ona tam pocka na nas a postrazi kocik a my mame ist aj s Terkou, ale isli sme teda dole a mala najskor plakala na rukach, co ju manzel uspaval a potom opat v kociku pol cesty smerom dole a nakoniec zalomila, tak sme sa stihli este poprechadzat po Starom Smokovci, pomedzi penzioniky .... a hajde na byt, ked sa zobudila .... obed mi museli doniest zo salasa na byt, tak sme obedovali na byte :-D bo mala klasika strajkovala ..... v stredu sa tam rozprsalo a tak sme sli do Popradskeho Maxu na nakup, ktory sme tiez skratili na minimum a tak rychlo ako som si kupovala na seba novu garderobu, nohavice a bluzku, tak tak som este nikdy nenakupovala :-D ako rychlo som sa prezliekala a velmi nerozhodovala :-D ked mate dieta, ktore vam vela nenaspi a je strasne zvedava a aj umrncane,, tak to je sodoma gomora s nou nakupovat :-D ;-) a ked sme videli ake ma byt pocasie na dalsie dni a ma sa oteplit az cez vikend, padlo rozhodnutie, ze pojdeme vo stvrtok dom, bo Majko mal ist aj po nove avetko, ktore sme si konecne kupili x-) v stredu sme zbalili vsetky veci a sme sa dohodli, ze hned rano pojdeme dom, ako sa mala skoro rano prebudi na papanie, tak ju nakrmim, ona pri nom vzdy spi, my vstaneme, obriadime sa, znesieme veci a poslednu malu ... ale ta sa klasika prebudila ale nastastie sa chvilu so mnou rozpravala vzadu a potom zabuvala a zobudila sa az o siestej ked sme vchadzali do Ziliny, tak sme vedeli, ze uz mame vyhrate ze to uz len kusok do PB a o 6:45 sme vystupovali z auta .... oddychli sme si aj ked pocasie nam nevyslo ale na Terku to bola celkom velka zmena podnebia a prostredia a nevedela sa akosi aklimatizovat a stale bola umrncana a slabo spinkavala cez den a to by sme potrebovali este aspon dva dni na aklimatizaciu a to by sme uz boli balili ... ale stalo to za to ;-) tuto sobotu sme boli na spolocenskej udalosti na svadbe a Terezka to zvladla na jednotku ;-) sme na nu strasne hrdi a pysni x-) to asi napisem neskor, bo sa mi Terka budi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, Fialllka tak ste to mali pestré, Terezke sa tam asi veľmi nepáčilo, no čo už, skúsite, keď bude staršia ;-) Možno bola z toho naozaj zmätená, že je v úplne cudzom prostredí. Ale aspoň ste si aj vy trošku oddýchli, zmenili klímu a otestovali, ako reaguje Terka :-) Škoda, že malá tak neznáša byť v kočíku, to je pre väčšinu detí uspávacia zóna, vy musíte nafukovať loptu :-D Museli mať ostatní vodiči šou na tom odpočívadle, keď ťa tam tak videli skákať na fit lopte :-D Ale veď malinká sa určite polepší, aj sa naučí prispôsobiť sa ;-) A super, že svadbu zvládla v pohode, asi tam bolo pre ňu aj veľa známych tvárí, tak mala čo študovať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky, znovu sem vkladám link na Aďkinu Martinku, lebo sa mi to nechce hľadať spätne v našich diskusiách ;-) A Martin poctivo dopĺňa nové fotečky aj s komentármi :-D http://picasaweb.google.com/m.zitny/M...
Odpovedať
Profilova fotka
fiallka, tak pekny vikend ste mali, aj ked nevyslo vsetko idealne, ale predsa len to bola zmena...
Odpovedať
Profilova fotka
martinkine fotky su suprove aj tie komentare 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Fialllka vidím, že tvoj švagor s manželkou už majú tiež vytvorený svadobný albumík ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som si mrkla...zlatunki boli :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pre tych co sa im nebude chciet hladat ;-) http://www.mojasvadba.sk/album/album....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?