Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
bamuly - tak to hej aj ja som si ho vymodlila :-) xixi tak sme dve....neboj aj porod bude fajn... my sa mame teraz dobre, konecne nam 2-hy den svieti slniecko tak som cela happy...ak bude aj zajtra tak pekne, lebo tu sa stale meni pocko, tak pojdeme asi k moru alebo niekam na vylet...tak sa tesim :-) :-) jej videla si kyticku??? xixi som sa tesila...bola kraaaasna ;-) ;-) ;-) alex- posli aj mne zoznamik :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok kočky, spíšem to a pošlem vám to do IP ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky. vidim, ze ste rozprudili zaujimavu temu. mne epiduralku pichala doktorka - ani neviem, ze by to mohli pichat sestricky. a mala som cez nu 2 kontrakcie a dalo sa to zvladnut. pevne som stiskala sestricke ruky. a bolo to vpohode. manzel vtedy radsej vyssiel von. lebo mu odporucili, ze ked mu pride zle, nech si sadne, alebo vyjde von. :-) a inak som musela absolvovat prednasku o epiduralke a doktorka tam hovorila, ze tie reci okolo toho su zbytocne. ze tie komplikacie su malo pravdepodobne a ze vsetko je liecitelne. silwi - ja ti to mozem len odporucit. ale jasne, ze sa musis sama rozhodnut. :-D moni - inak mamina martinku nevidela tyzden a vravela mi, zevraj pribrala - aspon podla fotiek, co im posielam.
Odpovedať
Profilova fotka
Sloniii pozeral som opäť fotečky na picase, malá je krásnučká, taká maličká. A tie komenty pod fotkami nemajú chybu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky. vdaka alex. to je dielo mojho manzela. a tie komentare vymysla on. :-D malinka je hrozne zlata. :-D a ked spinkaaaa. tak je na spapanie. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pozrela som si aj ja... dost dobre su tie komenty... mala je strasne chutna, hlavne ked sa skeri ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Sloniii ten tvoj Martin je ale číslo :-D :-D Veruže Martinka pribrala, na tých posledných fotkách to je vidieť, že dobre papá ;-) Tiež sa mi to akosi nezdá, že epidurálku pichá sestrička :-N
Odpovedať
hlásim že Alex poslala diétku ;-) už len nájsť tú odvahu začať :-p Andrejka, malá princeznička je úžasná... a tie komentáre fakt super ;-) Eri vy tam asi nemáte veľa slniečka, však? Aspoň čo tak čítam od teba... ale more blízko, to musí byť super ísť sa tam poprechádzať... my chodíme aspoň na vodné dielo 8-) Silwi, šatky mám a sú presne moje vysnívané, aké som vždy chcela... po sobote pridám foto :-D zo svadby aj, aby sme sa pokochali nevestičkou, keď my to už máme "za sebou" =-) už sa strašne teším... Inak všimli ste si že augustové svadbičky majú rovnaké dátumy ako naše júnové? to len tak okolo :-N
Odpovedať
Profilova fotka
bamuli, tak sa na tie satocky tesime...
Odpovedať
Profilova fotka
a tie augustove svadbicky som si nevsimla... to je mile x-)
Odpovedať
bamuly - mas pravdu, zase u nas prsi...takze to prechadzanie pri mori nieje az take caste :-S alex - d za dietku :-) no je to uf uf divocina...
Odpovedať
Profilova fotka
baby drzim vam palce na to chudnutie, dajte potom vediet ci je to dobry system... po septembri aj ja budem potrebovat nejake to kilecko zhodit... ale zatial sa spolieham, ze to pojde tak trosku same :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
moja to pojde same...uvidis...moja svagrinka pribrala dost ...a podarilo sa jej to po roku ale teraz je este chudsia ako bola...normalna spagetka :-D lebo len lieta za malou aby nieco nevyviedla uz je z nej poriadne sidlo 8-) takze neboj to schudnes...mozno aj rychlejsie...
Odpovedať
Profilova fotka
tak to si ma ukludnila, idem sa niecim natlacit :-D
Odpovedať
hehe ale to myslim vazne...kamoska ma 3 deti ale je chudsia ako ked sa vydavala...ved to uvidis ako budes lietat za babom...ked sa bude ucit chodit a vsetko...ked ti pojde do kvetiniek a bude ti rozhadzovat zem :-D :-D divocina..... budes radsej sliedit :-D :-D :-D a behat od sporaku...
Odpovedať
Profilova fotka
no to hej... to uz nebude kludne vysedavanie pred kompom :-p
Odpovedať
jj tak to uz nie 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
čaute kočky, tiež vám držím palce pri tej diétke. Ja už žiadne takéto srandičky skúšať nebudem, aby som si nejako nezblbla organizmus a potom bude problém otehotnieť ;-) Bamulka som zvedavá na tvoje šatky aj na nevestičku :-) Eri želám vám, aby sa aj u vás to počasie umúdrilo, nech si trošku užijete mora :-) Silwi inak aj Lenke som minule hovorila, že schudla a ona že to išlo úplne samo. Možno aj tým kojením :-D
Odpovedať
8-) ahojte babuľky aj vy máte v BA také strašné horko ako my tu v ZA? neznestiteľné... najprv zima ako v ruskom filme a teraz opäť horká... nedivím sa, že je toľko ľudí chorých ]-( Silwi, myslím, že sa nemusíš báť, či zhodíš... presne ako písali baby, pri malom to vybeháš... moja kamarátka má dve detičky a je ešte chudšia, ako pred svadbou. len to teraz spevňuje, aby nemala "huspeninu" vraj :-D Eri - asi to pri mori teda nie je výhra... :-| ale zase bude dobre a budete výletovať... s polovičiakom Monci, a kam idete dovolenkovať? K moru? joooj, ja by som hneď ešte išla na dovolenku... ale teraz makám za dvoch... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Bamuli aj tu je také teplo... až ma z toho včera príšerne bolela hlava. Na dovolenku ideme do Grécka na Chalkidiky ;-)
Odpovedať
hm, Grécko je úžasné 8-) síce som tam bola len raz (na sv.ceste na Rhodose) ale určite sa tam ešte vrátime raz... a ešte by som rada videla aj Krétu a Atény s pamiatkami... to sú také moje sníčky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no Grecko znie dobre aj mne... raz tam isto pojdeme 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme takí grékofili :-D Boli sme už na olympskej riviére, na Thassose, Samose aj Rodose :-) Ja by som ešte strašne chcela ísť na Lesbos a drahý zas na Kos. Len ak sa zadarí bábo, tak tento rok to bude asi naša posledná dovolenka do Grécka na dlhší čas. Je to strašne dlhá cesta pre dieťa a letecky je to drahé keď budem na materskej :-| Takže potom skúsime asi nejaké Chorvátsko alebo Taliansko. Atény som videla a musím povedať, že som bola trošku sklamaná. Keď sa v 40 stupňoch štveráš hore na kopec na Akropolu, kde praží slnko, ktoré sa ešte odráža od tých mramorových stĺpov :-p Atény ako také sú hrozne preľudnené mesto a veľmi ma neoslnili. Ale som spokojná, že som tam bola, lebo chodiť do Grécka a nevidieť Akropolu to je pre mňa ako ísť na dovolenku k moru a celý čas sa kúpať v hotelovom bazéne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vcera mi brasko navrhol, ze ci by sme nesli s nimi na vikend do chorvatska... ja by som isla aj hned, ale manzelova reakcia mi bola jasna... si tehotna, budes doma :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Silwi, ak sa cítiš na to, že zvládneš cestu, prečo by si nemohla ísť? Veď tehotenstvo nie je choroba 8-)
Odpovedať
silwi ja si myslim to co moni...kamoska rodi v novembri a ma velke brusenko uz a teraz sa vratili z chorvatska...a dokonca predtym boli stanovat.... to je o tom ako sa citis...ci ti byva zle ak nie tak preco si neoddychnut trosku? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja sa mu ani necudujem, on sa strasne boji... aj ked sme isli k nasim sa pred cestou bal... kamoska ma strasila ake je cestovanie nebezpecne a mozne je cokolvek (ona sama potom aj porodila v skoro mesiac pred terminom)... ved pojdeme o rok aj s mrnusom ;-)
Odpovedať
ved ano...vy si musite povedat co je pre vas dobre...a jasne ze pojdete 8-) buduci rok sa da ist normal...
Odpovedať
Profilova fotka
silwi tak možno aspoň nejaký relax víkend tu na Slovensku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
skocime sa vykupat do senca... to mi bude stacit 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?