Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Silwi neboj, aj ty to určite zvládneš ;-) keď uvidíš ten svoj malý "uzlíček" keď ti ho donesú, tak bude všetko trápenie zabudnuté... určite ten malý poklad za všetko stojí... ja som napr. tiež taký bojko, ale viem, že keď zistíme že budeme traja, tak sa zmením a to malé bude pre nás stredobodom vesmíru :-D teším sa na fotečky malej Martinky ;-) hlavne nech sú zdraví...
Odpovedať
Profilova fotka
fialllka ja by som tiez prvu dobu porodnu najradsej preskocila :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Alex v pohode, nestresuj sa kvôli tomu. Ja to mám tiež trošku problematické, lebo tiež robím do piatej a návštevné hodiny sú do piatej. Ale vypýtam sa skôr, snáď mi to šéf povolí. O tej štvrtej by sme tam chceli ísť.
Odpovedať
Profilova fotka
silwi, no ja by som kľudne prijala len byť tehotná a potom mať bábo pri sebe, žiadem pôrod by byť nemusel... len neviem, ako by sa to malé zo mňa inak dostalo :-N keď nerátam cisarák, ten by som nechcela. Aj ja sa už teším na fotečky. Moni, ak by sa mi náhodou nepodarilo prísť, tak prosím porobte fotečky ;-)
Odpovedať
jasne silwi...musis si povedat, ked to vsetky baby zvladli pred tebou, preco by si to ty nezvladla... viem ze aj ja budem mat strach, lebo clovek ide do neznama...a urcite to nebude lahke porodit babatko....ale ked uvidis to male skvrniatko :-o tak si povies .... stalo to zato .... :-) :-) :-)
Odpovedať
fialllka, to je ale telepatia :-D vlastne to vedela prvá Lenka?
Odpovedať
Profilova fotka
a to ju chytili bolesti, či jej vyvolali pôrod.
Odpovedať
Profilova fotka
no jasne, sak som kus baby tak to zvladnem... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
moncus potom poslii fotocky, sa budeme tesit x-)
Odpovedať
Profilova fotka
silwi, neboj, bude to malina :-D :-N
Odpovedať
no dovie lebo rano pisala ze sa necitila andrejka dobre a potom ako to prebiehalo...ale ja si myslim ze jej nevyvolavali...lebo to jej mali tusim v stredu nie? tak to baby pisala
Odpovedať
Profilova fotka
aha, včera písala, že dnes ide do nemocky a zajtra jej mali vyvolať, tak asi sa maličká vypýtala sama :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
andrejka - levica silna - gratulujem!!! Matka, vitaj na svete 8-) Vsetky sme uz na Teba zvedave =-) babule - potom pridajte / poslite fotky - uz sa tesim!
Odpovedať
eli - to je zlate :-D tiež dúfam, že dáte nejaký link na fotky aj mne... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej, gratulujem Andrejke a prajem jej aj Matke vela zdravia... drzte sa :-)
Odpovedať
jeeej gratulujem aj ja a vitam moju menovkinu na tomto svete...prajem vela zdravicka Martinke aj jej mamicke!!! :-)
Odpovedať
menovkina = menovkyna samozrejme :-N
Odpovedať
bre ranko ;-) sa mi to paci, ako sa rozprudila debata, ked prichadza novy cloviecik na svet ... hned sa tu ukazu vsetky junovky :-D silwi: neboj sa, isto to zvladnes ...... nie je to nic hrozne ..... ;-) naopak, je to zazitok na cely zivot .... skoda, ze tych par sekund, keď uz ide do finale a babatko sa s teba "vypluje" ako taky slizik, je takych kratkych oproti tomu, kym sa samo posunie a sprave nasteluje ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Gratulujem Andrejke, tak uz ma malicku pri sebe. Tesim sa na fotky, som strasne zvedava. A tiez im prajem vela zdravia obidvom.
Odpovedať
Profilova fotka
veru pekne to tu zasumi ako v uli, ked prichadza novy cloviecik na svet x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, takže Lenka volala s Aďou, zopár najnovších info: v pondelok o štvrtej ráno prišli na Aďku pôrodné bolesti, išli na pohotovosť, tuším o šiestej jej pustili plodovú vodu, dostala epidurálku, ktorá jej dosť uľahčila pôrod. No a ostatné už viete, obe sú zdravé, len Aďka sa Lenke zdala trošku unavená, čo je samozrejmé. Vo štvrtok by sme ich teda chceli ísť pozrieť ;-)
Odpovedať
http://www.modrykonik.sk/album/view.p... ;-)
Odpovedať
malinka Matka je krasnucka, taky maly anjelik :-)
Odpovedať
jahodka, si ma predbehla ;-) krasna je ;-)
Odpovedať
jeeej Jahodka dakujeme x-) Martinka je uuuuzasne krasna princeznicka...
Odpovedať
fialllka prepac ;-) ...to vies, som v praci a nechce sa mi pracovat tak surfujem :-D ako sa mate? Terezka poslucha? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jej aky zlatucky maly chrustik x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
malicka Martinka je zlatunka, krasna
Odpovedať
hehe to je super ze uz vidime Matku 8-) krasne babatko ;-) ;-) na spapanie
Odpovedať
Profilova fotka
rozkošné bábätko x-) Čo myslíte, na koho sa viac podobá? Ja to u bábätkách nikdy neviem posúdiť :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?