Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
adka, myslime na teba, tfuj tfuj tfuj a daj o sebe vediet ano? ;-) vela stastiaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute kočky, Silwi uži si posledné dni v práci a hurá dovolenka :-D Sloniii držím palce a teším sa na nové info, dúfam, že nám niekto dá vedieť :-)
Odpovedať
ahojte prave som si precitala na konovi: sloniiiiicek uz rodi ... drzte jej palce ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Macka díky za info, držíme pästičky :-) Ako sa máte vy s Terezkou?
Odpovedať
jeda baby...akurat som vstala....moc myslim na teba sloni... :-) :-)
Odpovedať
andrejka - drzim palce! nech ide vsetko rychlo a hladko!
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule, kukla som julovky a ziadne nove info o adke tam nebolo... ale stale na nu myslime a drzime palceky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
kočky dúfam, že nás niekto bude informovať :-N x-)
Odpovedať
ja si myslim ze urcite niekto...neboj dozvieme sa to moni :-p uz sa tesim na fotecky malej 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
júúúúj už sa neviem dočkať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ani ja... dufam, ze to pekne zvladaju....
Odpovedať
Profilova fotka
idem este raz kuknut do juloviek ci nemaju novsie info ako my :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
nic nove... ale ved sa isto ozve aj niektorej z nas...
Odpovedať
Profilova fotka
volala Lenka, všetky vás pozdravuje, tiež je zvedavá čo nové... :-) keby sa jej Aďka ozvala, dá nám vedieť ;-)
Odpovedať
jeeej Andrejka, strašne silno držkám palčeky, nech to v pohode zvládnete ;-)
Odpovedať
volala som s Lenkou Matka je na svete, o 11:58 s mierami 3010 g a 48 cm ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som sa to práve dozvedela, strašne sa teším :-D x-) napíšem Alex, lebo sa zdá, že dnes nie je na fóre. Huráááááá, Martinka vitaj na svete :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jej, blahozelam x-) strasne sa tesim.... prajem vela zdravicka predovsetkym x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Moni vďaka za sms ;-) Mala som veľa práce, tak som tu nebola, ale teraz sa už idem s vami vytešovať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
moncus dakujem za info 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Takže maličkej aj mamičke želám veľa zdravíčka, nech sú čoskoro doma!!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
juj ja mam z nich taku radost... ale zaroven na mna ide strach :-p
Odpovedať
jedaaaaaaaaaa baby to je super spravicka :-) :-) :-) :-) Andrejka gratulujem k dcerke...samozrejme aj pysnemu tatovi :-) nech je malinka zdravucka a nech vam rastie do krasy :-)
Odpovedať
to je krásne :-D Maťka vitaj medzi nami, nech si zdravučká, rastieš do krásy a robíš svojim rodičom len a len radosť!
Odpovedať
Profilova fotka
Alex bavili sme sa s Lenkou, že by sme Aďku išli tak vo štvrtok pozrieť, ešte sa s ňou spojíme, či jej to bude vyhovovať. Ale najprv ju necháme trochu vydýchnuť :-D Takže keby si sa chcela pridať, môžeme sa dohodnúť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Silwi, nooo, už aj tebe sa to blíži :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Silwi žiaden strach, teš sa, že o pár mesiacov budeš aj ty mať pri sebe svoje bábätko x-) Ja som z toho taká happy :-D :-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Moni, no ja by som rada išla, ale asi to nestíham, lebo z práce môžem ísť až o štvrtej a vôbec netuším, ako sa z Avionu dostanem k Ružinovskej nemocnici a či by som to stíhala do návštevných hodín. Tie sú tuším len do piatej. Kedy by ste vy chceli ísť? Možno ak by som sa s Michal dohodla, že by prišiel pre mňa do práce a hodil ma tam, resp. by išiel so mnou, ale to neviem, či by sa mu chcelo.
Odpovedať
Profilova fotka
že s Michal.... my tam vypadlo pár písmenok :-N myslela som s Michalom :-D
Odpovedať
ja som kecala s Lenkou o ockovani nasich ratolesti a ked sme sa rozlucili, tak mi opat zavolala, ze Matka je uz na svete, bol to rozdiel cca 30 sekund, som nechapala ... juj sa tesim, cely den od rana som na nu myslela, ako sa to dozvedela ze ide rodit .... ;-) dufam, ze vsetko prebehlo hladko ;-) ja by som si to znova v pohodke zopakla najma tu druhu dobu porodnu a tie chvile tesne po porode, boli naj ... za prvou dobou porodnou mi luto nie je :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?