Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a este ma napadlo, co sa nam nepacilo, ze ked sme vysli von z hotela, tak ti otravni obchodnici, ze stale lakaju, nevadilo mi ked na ulici vsetci ponukaju tovar, ale ked nas niekto zaslavil, a ze aby sme sa isli pozriet do ich obchodu, a ked sme aj povedali ze nie, tak hned a preco nie, a ved len na chvilku a tak, to mi dost vadilo.
Odpovedať
Profilova fotka
jéj ada tak to muselo byť všetko super x-) Teda až na tú "pomstu", vás to tiež neminulo? To je problém nás európanov, vždy nás to tam chytí ]-( Moja segra ide v októbri na poznávací do Egypta - plavba po Níle, tiež sa na to strašne teší. Možno to bude aj menej náročné ako tie vaše výlety, keďže sa tam vždy doplavia loďou. My ideme v auguste do Grécka na Chalkidiky a potom ešte na pár dní na východ x-) Už sa neviem dočkať. A adi tiež sa chceme na dovolenke začať snažilkovať, tak si potom môžeme vymieňať skúsenosti :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no, neminulo nas to. My sme sa tiez plavili po Nile, ale len asi takych 15 minut. My sme boli minuly rok na Krete a tam bolo krasne, ako krajina sa mi to pacilo viac, ako Egypt. Z vyletov bola najkrajsia ta jazda po pústi, to bolo take zazivne, take akcnejsie.
Odpovedať
Profilova fotka
super, tak to sa uz musis tesit na dovolenku, ja teraz tisko zavidim ludom ktori este len idu na dovolenku, ze ja to uz mam za sebou,
Odpovedať
Profilova fotka
no na tých otravných obchodníkov si asi tiež nezvykneme. U nás musíš robiť všetko možné, aby si upútala pozornosť predavača a tam sa ho zas nevieš zbaviť :-D S týmto som aj ja mala trošku problém v Grécku, keď sme chceli ísť na večeru do taverny, pred každou nás zastavili a silou mocou nútili ísť práve k nim :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Fakt sa už neviem dočkať. Ty ale máš pekné spomienky a určite aj fotky, tak nemusíš závidieť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no na Krete sme na to tiez trochu nadavali ze dost lakali do tych tavern, ale egypt sa s tym neda porovnat, to ta doslova tahaju za ruku az a aj ten baksis, aj v obchode ho chceli, ked sme kupovali papyrus tak nam povedal, ze aby sme mu nieco dali akoze pre jeho deti nejaky dar. to sa nam stalo dvakrat, z troch razi ktore sme boli v meste, koli tym predavacom sme nemali chut ani do mesta chodit.
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, mame aj fotky, o dva tyzdne ideme k nasim, tak sa tesim, ze im budeme ukazovat fotky, a mame aj video, tak bude super trosku sa vratit spomienkami. inak normalne sme sa aj z vyletu ked sme isli v autobuse skladali na soferov, ze lebo maju nizke platy, inak potom sme si vsimli ze v rozpise vyletu bolo ze tam zaratali ten baksis, tak sme ho platili dva krat, ale co uz.
Odpovedať
Profilova fotka
za chvilu idem domov, tak prajem pekny vikend
Odpovedať
Profilova fotka
adi, tak super dovolenku ste si zažili. My sme boli v Egypte minulý rok, ale neabsolvovali sme žiadny výlet, nechcelo sa nám trepať tak dlho autobusom a my sme boli v Tabe, čo je dosť mimo od Luxora a Káhiry. Určite sa tam chcem teda ešte vrátiť a pobehať pamiatky. Faraónová pomsta sa nám vyhla, chvala bohu. Teda mňa raz prehnalo, ale to bolo v pohode. Dávali sme si veľmi veľký pozor na to čo jeme. Tento rok ideme na týždeň do Chorvátska, s kamarátmi, taká partia 8-mich ľúdí. Teším sa veľmi, aj keď mi to príde strašne málo, ten týždeň. Ale ešte si musíme počkať cez mesiac, lebo ideme až 22.8..
Odpovedať
Profilova fotka
Ada pekný víkend :-) Alex čakáme a čakáme na tú dovolenku, čo? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule ja sa hlasim na chvilku z kaviarne, kym ma manzelik rokovanie... nemame nove info od adky?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Silwi absolútne žiadne info, tipujem, že už je asi v nemocnici. Už si na východe?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky. tak sa hlasime doma. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zatial ziadna zmena. bola som na monitore. a vooobec to zatial nevyzera na porod, ze sa maternica pripravuje. ale ak sa cez vikend nic nezmeni (co doktorka nepredpoklada), tak v pondelok nastupujeme do nemocky a v utorok sa mala narodi. ze to jej davame posledny termin. :-D teraz mi nechce vyvolavat porod, lebo nic tomu nenaznacuje a zeby som sa zbytocne trapila a nakoniec by mi museli robit cisarsky. tak radsej este pockame. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
cauko moncus, hej uz sme na vychode, v poprade, asi este budeme musiet do presova a az potom k nasim... uvidime...
Odpovedať
Profilova fotka
slonii, takze mala herecka caka na obecenstvo, ze? ;-) velmi rozumne rozhodnutie od lekarky... drzim palceky aby si mala pohodkovy vikendik 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja vam zelam pohodovy vikendik. inak dnes ma lenka narodkyyyyyyyyy. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vazne? tak to jej idem poslat smsku... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej, hej. ja som jej tiez akurat poslala. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bude vediet ze sme sa dohodli :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aku ste mali inak cestu? zvladali ste to? hlavne ty?
Odpovedať
Profilova fotka
sloni uplne v pohodke, aj ked aut uz bolo celkom dost, ale mame jemne pustenu klimu, ja som si zobrala vankusik... pohodka... a v ziline sme stali skoro hodku tam mal drahy tiez jedno rokovanie...
Odpovedať
Profilova fotka
tusim uz odchadzame...papa
Odpovedať
Profilova fotka
Silwi príjemný zvyšok cesty a pekný víkendík :-) Sloniii takže opäť doma? Celý deň čakáme na info :-D Súhlasím so Silwi, že lekárka to múdro urobila. Užite si teda víkendík ešte 2v1 a v pondelok/utorok držíme palčeky ;-) Idem aj ja napísať Lenke :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jasne moncus. uz poslednyyyyy vikendik. hoci som si to myslela uz o minulom. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
joooj sloniii, ešte že si nás upozornila. Už som aj ja Lenke napísala. Tak sa držte sloniii, myslíme na vás :-)
Odpovedať
ahojte babulky x-) tak nasa Andrejka s Martinkou este nic? Dufam, ze to vsetko bude dobre, sa mi tak zda, ze Adka by uz mala Martinku pri sebe, vsak? Veru sa jej ani nedivim... sice som si to neprezila este :-D ale to cakanie asi nie je velmi prijemne hlavne ked uz je aj termin... No my mame v "Zilincankach" uz prve babatko... tam sa to s mamickovanim este az tak nerozbehlo ;-) je to maly Marcel, narodil sa 7. 7. o 20:20 - take rymovacie, ze? Vsetkym vam zelam krasny tyzden, ja koooonecne idem dovolenkovat... ved uz ani neviem, co je to mat dovolenku :-| tak sa strasne tesim...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule, uz som doma... v piatok mi volala Lenka, ze vsetkym dakuje za smsky x-) a samozrejme vsetky pozdravuje, maju sa dobre, akurat kojila malinku, maju za sebou jedno ockavanie, zvladli to... no idem odpocivat, lebo som teraz vsetko povybalovala, upratala este z piatka co ostalo, a idem sa prichystat na posledne dva dni v praci ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky. tak ja som sem nachvilku nakukla. este stale sme pokope. :-| dnes sa od rana necitim velmi dobre. takze uvidime ako to dopadne. kazdopadne zajtra nastupujem do nemocky. a pravdepodobne v utorok by sa mala mala narodit, ak si to nahodou nerozmysli skor. ;-) tak sa zatial drzte a ja sa potom ozvem. :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?