Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no pekne, tam to teraz musi ficat ako na beziacom pase... ale myslim, ze v septembri to bude o tom istom, vtedy bude vela babatiek...
Odpovedať
Profilova fotka
no ved uvidime. snad sa mala umudri a rozhodne sa sama prist na svet. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale ano... verim tomu... budeme na vas mysliet ;-) a psychika podla mna tiez vela spravi...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj adi, tak Maťke sa ešte nechce? :-D Verím, že jej v brušku je super. Skús s ňou prehodiť pár slov a presvedčiť ju na piatok :-D Držím palčeky. Dúfam, že do piatku nás budeš priebežne informovať ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no, dufam, ze si to rozmysli skor. resp. ved ma na to dnesny vecer a zajtrajsi den. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no jasne, hadam jej to dojde aj samej :-D
Odpovedať
jeeej Sloni... teda malej sa páči pri maminke? Ale už by sme ju radi videli aj "naživo" ;-) Tak sa držkajte... nech to dobre všetko dopadne... Monci - nemám foto, lebo som si ho chcela zmeniť a neberie mi nové... pritom je to typ .jpg, tak neviem, čo s tým... Asi blbne stránka, aj keď sa o to snažím už druhý deň. Silwi, tebe sa to ako podarilo? Ja som bez podoby teraz kvôli tomu :-( Teším sa na nové správy od Andrejky... a držkám place!
Odpovedať
Profilova fotka
Bamuli a nie je tá fotka príliš veľká, preto ti ju asi nechce zobrať.
Odpovedať
ahoj Alex hm, má len 150 kB, takže myslím, že nie je taká veľká... ja netuším, prečo to blbne... ale už som písala adminovi, tak to hádam nejako porieši... skúšala som dať aj predošlú fotku, čo som tu mala a neberie mi ani tú 8-( ale vďaka za pomoc... ako v práci, už si si zvykla na novú pozíciu? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bamulka, neviem ti poradit, ale viem, ze to blblo viacerym babam... proste treba skusat, skusat...
Odpovedať
Profilova fotka
Bamuli, tak potom už netuším, kde by mohol byť problém. Dúfam, že to admini rýchlo poriešia a ty nebudeš dlho bez tváre ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sloniii... este spiiiiiiiiiiiis?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
caute babulky. tak zatial nic nove. prebudili sme sa spokojne do noveho rana. ale uz som zistila pricinu preco mala nechce ist von!!! :-D 8-) :-D lebo su vsetci po dovolenkach - :-D :-D :-D a ona sa urazila, ze ju nikto nepride pozriet. :-) takze svagrovci su na vychode u rodicov, moja sestra je v tabore a z rodiny su jedny v chorvatsku na dovolenke. takze asi tolko. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sloniii, takze mala herecka caka na publikum :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to uz teraz vidim, ze to bude maly expert... uz sa na nu tesim x-)
Odpovedať
Profilova fotka
hehe sloniii si ju odhalila :-D Myslíš, že by jej stačilo aj nerodinné publikum? Akurát včera som myslela na to, že by som vás cez víkend prišla pozrieť ak dovolíš a ak sa Maťka rozhodne, že je načase sa pozrieť na maminu zvonku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, ze mozete prist. :-D len neviem, ci to bude cez vikend. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
babule, ja odchadzam z netu, ideme do Bardejova k nasim, mozno sa mi este vecer podari pripojit, ale neverim tomu velmi, takze ak by sa do pondelka rana nieco udialo, tak mi prosim dajte vediet, dobre? dakujeeeeeeeem x-)
Odpovedať
Andrejka moc na teba myslim...rano hovorim manzelikovi...a nasa babula z junoviek uz vcera bola v nemocnici a dnes rano zapnem comp a ze si precitam ze Matka je na svete...a vy ste doma...este 2v1 no neboj vsetko pojde ako ma....a budem moc moc mysliet ako vsetky tu baby...zvladnete to...a na piatok privolavame porod :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute babule, hlasim sa vam po dost dlhej dobe - vela prace a boli sme na dovolenke v Egypte, a musim sa vam pochvalit aj ked trosku smutne, ze mame za sebou prvy mesiac snazenia, ale neuspesne. obcas tu citam, co ste popisali, ale nemam moc casu sem pisat.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Adi, tak to je pravda, že si tu dlho nebola, už som sa aj bála, že si na nás zanevrela :-) A to že sa vám to nepodarilo na prvý pokus, z toho si nič nerob. Uvidíš, že čoskoro nám sem napíšeš, že si tehu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj alex, dufam, ze mas pravdu
Odpovedať
Profilova fotka
Silwi uži si východ a príjemnú cestu :-) Ada ahoj, dúfam, že Egypt ste si užili a nebuď smutná, ešte len začínate, málokedy sa zadarí tak hneď ;-) Držíme palčeky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jooj a Egypt ti závidím. Kde ste boli? Silwi uži si rodinku na východe a oddychuj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Alex boli sme v Hurghade
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ak sa nemýlim, tak sloniii by už mala byť v nemocnici? Snáď sa dozvieme niečo nové :-) Ada veď sa nám trošku rozpíš ako bolo, čo ste videli, boli ste aj na výlete? Nech sa trošku navnadíme na dovolenkovú atmosféru :-) Eri ako sa máte vy? Dávno si sa nám neozvala ;-)
Odpovedať
neozvala moni ale citam si vas stale... neboj...mame sa dobre az nato pocasie...vytiahli sme zimnejsie bundy ... stale nam tu prsi a mame 17 stupnov :-| take leto mame...
Odpovedať
Profilova fotka
fúúú tak to vám naozaj neprajem takúto kosu ]-( A na dovolenku teda nepôjdete, nedali ti v robote voľno?
Odpovedať
snad pojdeme...clovek potrebuje trosku vypnut 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Moni nemala som cas pisat. ale bolo dobre. boli sme na 12 dni. Isli sme na 4 vylety - Luxor, Kahira, Orca show a jeep. V Luxore v udoli kralov bolo strasne teplo, ale bolo tam pekne, boli sme v dvoch hrobkach. Bol to dost narocny vylet, vecer som uz mala dost ked sme prisli na izbu. Kahira - pyramidy boli pekne, mohli sme ist do jednej, ale ja som nesla. Tam bol taky uzky tmavy vchod, ja som prisla asi po piaty schod (to sa islo tak dolu) a vratila som sa, bolo mi z toho zle, strasne som sa bala, mala som pocit ako keby ma tam mali pochovat. no des. Orca show - to bola lod ktora mala presklene dno a pozerali sme sa na podmorsky zivot, na to ze v rozipse vyletu bolo napisane ze budeme 2 hodiny pozerat cez tie skla, tak z toho bolo asi tak pol hodinu, a potom bol program, tancovala tam brusna tanecnica. a ten jeep bol super, to sme mohli ist aj na stvorkolkach ale kazdy sam, to som ja nechcela, tak sme isli na jeepe 10ti. isli sme cez púšt do beduinskej osady, tam nam ponukli vodnu fajky, tak niekto to tam skusal. vozili sme sa tam na tavach, potom sme sa vracali naspät a este nas poslali ze mame vyliest na taky kopec boli tam same kamene, a ked sme boli hore, tak z druhej strany bol krasny piesok, to bolo uplne super, ked sme sa rozbeli po tom piesku dole kopcom. cez púst naspäť sme isli tri auta, a to sa soferi nahanali, ten nas isiel 100kou, no myslela som ze tam vyprazdnim obsah zaludka. potom nas zaviezli do "garaze" (ako to oni volali) a tam nam dali jest, a tancovala tam brusna tanecnica. more bolo super, to mi strasne chyba, neboli vlny, co sa mi pacilo. ale dost neprijemne bolo ked na nas prisla faraonova pomsta, neviem ci to poznate, tak kolii tomu som uz chcela byt nasät doma. ale inak bolo dobre. kam sa chystate na dovolenky vy?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?