Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jej adi to je super... ako sa citis? stale to vidis na tu stredu?
Odpovedať
Profilova fotka
no, ja vobec netusim. :-D ale citim sa celkom dobre. takze uvidime. snad ma v stredu uz ubytuju a hned ma daju rodit. :-D vcera som mala mensiu krizu, tak som sa drahemu vyplakala v naruci. a vecer uz bolo dobre a bola som plna optimizmu. :-D dnes ma mala trosku hnevala rano, vobec sa nevrtela. ale predchvilou som ju zase citila. tak som sa upokojila. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak nam daj vediet ak sa nieco zmeni... a samozrejme ked sa princezna narodi tak takisto ;-) drz sa!!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
sloniii stále na teba myslíme a už sa nevieme dočkať, ale isto ani ty :-D veľa šťastia zajtra x-)
Odpovedať
@alex, kde ste boli na chate? partia alebo len manzelska romantika?
Odpovedať
@silwi, ty ako? ako dlho este budes pracovat? ;-) moja zlata Beza zacala po dlhsej dobe znova robit - potom, co jej na zaciatku byvalo tak velmi zle. no nemate to tehotne babule asi lahke v praci :-o
Odpovedať
ahojte kočky :-) Andrejka, tiež na teba veeeeľmi myslím, nech všetko prebehne OK a ste zdravučkí! Eli - kedy Bez čaká prírastok? Ja som si minule pomýlila, že už majú drobčeka... :-N Babuľky, som rada, že sa máte všetky dobre a že vám to v manželstve klape... Monci, to čo čítaš za témy? To sú tu aj také? :-S no asi to ale patrí k životu... škoda. ... a držím palce ďalším snažilkám - Monci a Alex ;-) nech sú medzi nami už ďalšie čoskoro... Krásny večer aj dník všetkým! 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, Eli boli sme celá partia, na Jahodnej, to je za Dunajskou Stredou. Bolo nás okolo 20. Mali sme pečené prasiatko, chlapci mali pípu na pivko, vozili sme sa na motor. člne po malom Dunaji, čvachtali sme sa v bazéniku. No naozaj super víkend. Sloni, tak nerozmyslela si to Martinka ešte ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule, preluskala som temu jul a ziadne nove informacie od adky tam neboli...
Odpovedať
Profilova fotka
hadam sa ozve niektorej z nas...
Odpovedať
Profilova fotka
eleni, ja sa mam dobre, aj ked drobec mi uz tlaci na vsetko mozne.... v praci som uz len do buduceho utorku, potom uz lehnim doma na dovolenke... a od polky augusta na materskej...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, Silwi keď budeš už doma, budeš mať aj tak prístup na net, všakže? Lebo by nám chýbali pravidelné správičky od teba :-) Uži si posledné dníky v práci a hurá na dlhodobú dovolenku :-D Alex to ste mali parádny víkend 8-) Ja som celý tento týždeň u segry, tak mám tiež takú menšiu oddychovku. Bamulka kamže ti zmizla fotečka? |-| Dúfam, že aj vy sa máte dobre a tie smutné udalosti v rodine ste už predýchali ;-) A čo vy, ešte sa snažiť nebudete? Nuž do tej témy občas nakuknem, lebo je tam jedna kočka, ktorej prípravy aj svadbu som sledovala, obaja mi boli veľmi sympatickí a ona teraz prežíva naozaj smutné dni a je neuveriteľne statočná :-( Tak jej tam všetci držíme palce a povzbudzujeme ju. Žial aj také veci sa v živote stávajú a nikdy nemôžeme povedať, že nám sa také niečo nikdy nestane, pretože to nevieme. Ale dosť už o smutnom, treba myslieť pozitívne :-D Sloniiiiiiiiiiiiiiii drž sa! x-) Čakáme na najnovšie info, dúfam, že niekto sa odhodlá nás informovať, keď Aďka už nebude môcť 8-) Eli vy sa ako máte? Nejaké novinky čo sa domu týkajú? Grilovačku na pozemku už plánujete? :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Lenka ma poprosila aby som Vas informovala, Adka je uz nemocnici bola na monitori Matka je v pohode,ale esta cakaju aby ich ubytovali (zatial nema postel prideleny)
Odpovedať
Profilova fotka
jéééj ďakujeme Lenkina mamina a pozdravujeme Lenku aj Ninku ;-)
Odpovedať
adka drz sa - mysliiiiiiiiiiiiiiime :-) :-) :-)
Odpovedať
Adi - nech sa dari! Moncus - s domom nic noveho a ani s garden party. je tolko vela roznych inych starosti - preto sa tomu momentalne nevenujeme. o 2 tyzdne nas caka dalsia svadba (musime vymysliet a zaobstarat dar) a tento vikend pomahame so stahovanim svokry do jej noveho domceka... ale snad v auguste niekedy...
Odpovedať
Profilova fotka
jooooj, takže dnes, alebo zajtra už bude maličká na svete x-) juchúúú Idem teraz na obed, dúfam, že mi nič dôležité neujde.
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujeme za informacie x-) Strasne silno drzime palceky...
Odpovedať
Profilova fotka
Monci, inak tu debatu sledujem aj ja a nenormalne ju obdivujem ako to znasa... strasne silna baba....
Odpovedať
aku debatu sledujete????
Odpovedať
Profilova fotka
moni, silwi, tak ja som bola v šoku, keď som si to prečítala. Ale ozaj to berie super. Eri, prvý rozvod.
Odpovedať
Profilova fotka
Eli s tou party si ťa len doberám, pochybujem, že teraz v čase dovoleniek by sme boli schopné sa všetky dohodnúť na jeden termín :-D Super, vy máte tých svadieb toľko x-) Aj ja by som chcela na nejakú ísť. Hoco starosti so zháňaním svadobného daru vám nezávidím, hlavne zistiť, čo by bolo vhodné. Nech vám to sťahovanie ide od ruky :-) Eri v tej téme, ktorú napísala alex je kočka janino, ktorej manžel po roku manželstva oznámil, že sa chce rozviesť, lebo ju už nemiluje :-( Ja z toho úplne žasnem, čo niektorí chlapi dokážu :-o
Odpovedať
tak si idem kuki nech som v obraze...
Odpovedať
Profilova fotka
ja neviem čo je to vo vzduchu, ale v poslednom období sa v mojom okolí dosť ľudí prozchádzalo |-|
Odpovedať
Profilova fotka
tiež som sa dopočula o jednej známej, ktorej manžel si našiel milenu, hoci majú doma len trojročnú dcérku. Zbalila kufre aj dcérku a odišla od neho :-|
Odpovedať
Profilova fotka
malo tam byť milenku nie milenu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky. tak sa vam opat hlasime doma. zatial nas poslali domov. vyzeralo to tam dost perne. :-D najskor rano moja doktorka operovala, tak ma zatial poslali na monitoring a o 11.h som isla za nou na 10. poschodie. kukla vysledky, malinka sa ma ok. ale stale sa neotvaram poriadne. :-| tak ma zatial poslala domov. v piatok si to zopakujeme. :-D a ked ani vtedy nie, tak sa uz definitivne dohodneme na termine. :-D vdaka za podporu, a aj lenke a jej mamine, ze vas informovala. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
prepacte, ze som sa hned neozvala, ale dosli sme tak strasne unaveni z tej nemocky, ze sme s manzelikom hned zalahli do postele. a spali sme vyse 2 hodin. lebo v noci som akosi zle spala a rano bola dost vypata. :-D a potom sme sa zobudili a najedli. a hned som sadla k netu. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jej ahoj adi.... no je dolezitejsie aby si si poriadne oddychla... takze v piatok bude repete? budeme na teba mysliet ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej, hej. maju to tam teraz hodne napraskane. akurat som volala s lenkou. a ta mi to tiez hovorila, ze koch je zatvoreny a kramare tiez nefunguju na 100%. ze na antolskej maju aj 20 porodov denne.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?