Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, dodatočne všetkým 30-tkovým prajem všetko naj, naj, naj k výročiu. Som happy, že sa nám každej v manželstve darí. Maminky babuľky sú zlatučké, určite vám robia každý deň viac a viac radosti. Andrejka držím palce, už bežíš cieľovú rovinku, tak som zvedavá, kedy to príde. Manželíka chválim, že sa rozhodol byť pri pôrode. Je skvelý, to len potvrdzuje, že si si dobre vybrala ;-) Tak ako každá z nás, že baby! :-D Silwi, no ty si teraz aspoň v týchto teplách oddýchneš doma, keď budeš na materskej a nebudeš musieť sedieť v kancli. No kočky u nás sa bábenko zatiaľ nekoná, tak Moni, už sa začnite snažiť, nech sa môžeme tešiť z ďalšej tehuľky ;-)
Odpovedať
baby ja mam do soboty volno tak sa tesim ako mala :-) :-) :-) v piatok bude matko pracovat doma tak si urobime aspon doma taku pohodicku :-) dakujeme moc ze myslite na nas...na nasu vyrocnicu 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky. tak sa poctivo hlasim, ze u nas vsetko po starom. vcera sme boli oberat ribizel. tak dnes ho idem odstopkovavat. ;-) silwi s tou materskou - tu ti vypise lekar a to potom odnesies zamestnavatelovi, ktory to potvrdi a mal by odniest do socialky (ja som si to pri mojom motakovi radsej odniesla sama :-) ) a este musis zahlasit v zdravotnej poistovni, ze ides na matersku. ja som s tym papierom od doktora isla najskor do zdravotky, tam si to ofotili do mojho spisu. spytaj sa v robote ci ti to vybavia oni, alebo mas si to vybavit sama.
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem babulky... musim si zistit ci i to potvrdenie vypise aj iny lekar z centra, alebo musim pockat na moju doktorku, ona je teraz mesiac na dovci... a najblizsiu poradnu mam az 5 augusta, a na matersku by som mala ist 11... dovtedy mi ale naplanovala rozne testy, aby som sa nenudila :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, Sloniii super, že sa nám hlásiš, nerady by sme o niečo prišli :-D Silwi to máš super, že si ešte pred MD vyberieš dovolenku, to budeš mať času a času... ;-) Pozerám, že voľajako meníš fotečky :-) Alex tiež sa teším, že nám to všetkým super klape x-) Obzvlášť keď si čítam tému prvý rozvod, normálne nechápem :-( No a čo sa týka tej ďalšej tehuľky, neviem a veľmi tomu ani neverím (hoci veľmi veľmi dúfam), že sa hneď zadarí. Začíname až na dovolenke, tak ešte je dosť možné, že ma predbehneš :-) Eri super, že máš toľko voľna, to je aspoň menšia náplasť za to "odpracované" výročie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
moncus hej menim fotecky... som pomahala jednej babe si pridat fotku a potom som nevedela najst tu co som mala predtym a so ziadnou nie som tak spokojna :-p
Odpovedať
Profilova fotka
alex a mozno nakoniec budete s moncus spolu tehulkovat, tak ako lenka s mackou 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
a veru najdolezitejsie je to ze sme vsetci zdravi a ze sa lubime... ostatne sa da zvladnut ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute babulky. dnes ideme do poradne do ruzinova. tak som zvedva, co nam povedia. :-D inak silwi, to ti kludne staci ta materska vybavit aj toho 5.8. mne to tiez vypisoval stvrtok a od pondelka som nastupovala na matersku (resp. som zasla k doktorke, aby mi zrusila PN). takze neboj nic ti neutecie. vpohode to stihas.
Odpovedať
Profilova fotka
sloniiii no ako bolo u doktorika? co nove ti povedal? je to na spadnutie alebo este mate cas?
Odpovedať
Profilova fotka
a dobre vediet ze to staci takto na poslednu chvilu... idem aspon napisat tete na ludske zdroje, nech vie co ju potom caka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute babulky. tak sa hlasim po poradni. zaciname sa konecne pomalicky otvarat. som na 1,5 cm otvorena, ale ze krcok mam este dost dlhy. no, najblizsia poradna je v stredu o 8.10h. a preistotu si mam priniest uz aj veci. takze to tak vyzera, ze ak sa drobcek neumudri skor, pride na svet v stredu. :-D je to taky zvlastny pocit. ;-) ked mi vravela, ze preistotu si prineste veci v stredu. az mi zovrelo srdiecko. ale snad to dobre dopadne. :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jej sloniii takze je to uz ozaj na spadnutie 8-) budem drzat palceky, neboj, vsetko bude v poriadku... tesime sa s tebou x-)
Odpovedať
ahojte babule sloni ... myslim na teba kazdy den a nakukam jednym ockom na Julovky, ci si este tam ;-) .... Andrejka, ja by som si asi vyvolavacku pichnut nedala ..... v nasej teme a aj kamosky co mam v Junovkach, tak tym, ktorym porod vyvolavali, tak mali dost hnusny porod ... viac ako 24 hodin ... a to rodili na Antolskej ... vraj to uz nikdy nechcu zazit s vyvolavackou .... ale zasa na druhej strane, Lenka mala vyvolavacku a zvladla to super ;-) .... asi fakt zalezi na kazdom organizme, co s nim ta injekcia urobi .... ale byt tebou, pockala by som si, kym sa Matka sama nevypyta ... citala som si, ze si zacala spinit .... tak to moze byt ta hlienova zatka a mozes do 24 hodin kludne porodit .... ale myslim si, ze do stredy uz budes maminou a bez vyvolavacky ... drzime palceky s Terezkou a tesime sa na spravy ;-) babenky, potom mi dajte echo cez sms o Adke, leob odchadzam v sobotu ku nasim a budem bez netu cely tyzden najmenej, ak tam neostanem aj dlhsie, tak nech nie som na ihlach ;-) diky x-)
Odpovedať
Profilova fotka
vdaka marcelka. uvidime. v teme missedky mi termin tipuje cez vikend alebo 7.7.. ze ten sa im paci. :-D akurat som is nasla temu o tej zatke, tak si to idem precitat. :-D
Odpovedať
adi: ale moze to byt aj zo vcerajsieho spinenia ;-) ja ti prajem na nedelu ... ja som rodila v nedelu a nedelne babatka su vraj najstastnejsie a najkrajsie :-D x-)
Odpovedať
adi: oprava, vcerajsieho vysetrenia u dokiho :-D
Odpovedať
Profilova fotka
uz som nad tym rozmyslala aj ja. ved uvidime. ale vcera som trolilinku krvacala poobede - resp. vecer. a ked ma kukala doktorka troska ma to bolelo. fakt neviem. nechame sa prekvapit. :-D
Odpovedať
adka: jasan .... ono ku koncu tehotenstva uz je aj to vysetrenie viac neprijemne, hlavne ak sa Matka uz tlaci dole a lekarka jej moze v pohodke ucitit hlavicku ako mojej Terke .... a ku tej hlienovej zatke ... ja som ju mala najskor bezfarebnu a potom s primesou krvi ale to si predstav ako ked ti praskne nejaka kapilarka alebo mala zilka, nic brutalne .. teda ziadne krviprelievanie, aby som ta nevystrasila ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Adi budem na teba cez víkend myslieť, som zvedavá, či sa Maťka rozhodne alebo počká do stredy :-D Držím palčeky a teším sa na ďalšie bábätko júnových manželiek :-) Pekný víkendík vám všetkým kočky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
adi myslime na teba ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky. tak sa hlasime este stale 2v1. vikend prebehol vpohode. :-D sice v sobotu som sa citila horsie a myslela som si, ze to uz nebude dlho trvat, ale teraz sa citiim vyborne a zase mam pocit, ze vydrzime az do stredy. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sloniii takze streda bude zrejme tvoj den? drz sa zlatinko...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, cely víkend som tŕpla, že premeškám nejakú podstatnú informáciu od sloniii :-D Takže to vyzerá, že budeme opäť pri tom v priamom prenose? ;-) Sloniii držím palčeky, som zvedavá, kedy to bude x-)
Odpovedať
aj ja ti drzim palce, Sloni!
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, tak ja som strávila krásny víkend na chate, no tiež som každú chvíľku myslela na sloniii, či už je malá Martinka na svete. Tak som rada, že som to nepremeškala. Andrejka moc, moc držím palce, nech to zvládnete, rýchlo a čo najmenej bolestne.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky... adka dnes ziadne inforsky???? idem kuknut julovky ci sa tam nedozviem nieco viac...
Odpovedať
Profilova fotka
alex jeana pred dvoma dnami porodila... pamatas si ju zo snaziliek? ma dievcatko....
Odpovedať
Profilova fotka
no vypatrala som ze adka isla vcera okolo obeda zehlit a potom sa uz v julovkach neozvala... tak hadam poda spravu ako sa jej dari....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky. dnes sme si troska dlhsie pospala. vdaka za povzbudzujuce slova. :-D velmi ste ma potesili. :-D zatial nic nove, stale 2v1. :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?