Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
alex, aj mne sa najviac paci ten co tebe... este aj farebnu kombinaciu sme rozmyslali taku orandzovu, aby nas bolo uz z dialky vidiet - kvoli bezpecnosti...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky. tak my sa mame zatial fajn. cez vikend sme videli malu ninku a lenku. ninka je naaadherne babatko. bola u nas na navsteve a hned nam vyskusala postielku aj s kolotocom (hrozne sa jej to lubilo a usmievala sa na to) a aj prebalovak si vyskusala. tak uz ho mame pokrsteny. :-D a v nedelu sme boli v kostoliku pri jej krste, tak uz je aj pokrstena. bolo ich tam 5 babatiek. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, Fialllka Terezka je strašne zlatá a totálne fotogenická x-) Silwi teším sa, že je všetko ok a užívate si pohodičku :-) Sloni poriadne oddychuj, nech sa cítiš v pohode. Takže ste si užili návštevu Lenky a Ninky, to je super. Dúfam, že Lenka hodí aj nejaké fotky z krstín. A ako to Ninka zvládala? Eri budete to mať teda ťažké rozhodovanie, či sa vrátiť, alebo ešte nie. Ale do Rumunska by som asi nechcela ísť :-p Kočky už sa taaaaaaaaaaaak neviem dočkať dovolenky. Ideme až v auguste, dovtedy sa budem pariť v robote :-S Dnes bude obzvlášť horúco, už od rána tu mám zapnutý ventilátor.
Odpovedať
Profilova fotka
monci vy na dovolenku aspon pojdete... my maximalne k nasim na vychod :-p
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja sa uz tesim na fotky z krstin :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sloni, uz mas vsetko nachystane? mna uz kamoska strasi, ze by som sa mala zacat chystat... tak na mna prisla mierna panika, ze nemam este nic na poriadku
Odpovedať
Profilova fotka
a sloniii, nespravila si ty nejake fotky malej ninke?
Odpovedať
no moni tak to by si radsej asi bola tentokrat u nas v NL...ze ventilator...to my nemusime take cudo mudo pouzivat .. my tu mame asi 20 stupnov :-o vobec si neuzijeme leto...ani mi to nepripada ze je leto, len ked vsetci co som s nimi v kontakte mi povedia boze tu je teplo 32 stupnov neda sa ist ani von ...
Odpovedať
Profilova fotka
Silwi ja by som brala aj ten východ s najväčšou radosťou, ale teraz si už nemôžem brať dovolenku, lebo v auguste budem mať voľno skoro polovičku mesiaca :-D Eri tak to máš pravdu, ja takéto teplo nemám rada, pri mori sa to dá v pohode zvládnuť, ale tu... :-p Na dnes hlásili 35 stupňov. A skús sa trepať v tom teple v našej úžasnej mhd 8-(
Odpovedať
no takt o nezavidim moni....to nemam rada... lenze keby sme mali aspon tak 25 a slniecko tak by to bolo fajn.... aj my planujeme ist v auguste tak budeme spolu dovolenkovat....
Odpovedať
Profilova fotka
v takychto teplotach sa aj vytesujem ze mame v praci klimu... aspon mi to tak nepride...
Odpovedať
tak to hej klima je fajn...no mojmu mangelovi klima v aute moc nerobi dobre...tak ochorel ze dovi dopo :-S brrrrrr....akurat som kuki na teplomer vonku tak je 17 :-( :-( :-( kosa kosata....
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Tak tak eri, tých 25 je ideálne, teraz tam máte naozaj kosu Silwi celkom som aj rada, že nemáme centrálnu klímu, ja to nemusím, bolia ma z toho oči a celkovo mi to vadí. A potom ten prechod vonku do tepla... :-p Človek si nevyberie.
Odpovedať
Profilova fotka
takze, veci uz mam prichystane a zbalene do nemocky. silwi - neboj a nestresuj, ved este mas casu dost. ak nemas ziadne zdravotne problemy, tak mozes kludne vyckat az do nastupu na matersku a potom si pomalicky balit veci do nemocky. uz si rozmyslala, kde budes rodit? zial, malu ninku som nefotila, ale michal ju u nas fotil a lenkina mamina na krstinach. urcite vlozia fotky cez picaso. moni, ani my nejdeme nikam na dovolenku. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sloniii asi na antolskej... zatial som na 90% rozhodnuta ze tam...
Odpovedať
caute kocky! zdravim po kratuckej dovolenke! ...moju zlatu sesternicu som nexcela bonznut - ale to je jasne, tesime sa cela family a nevieme sa na male babo dockat!!! uz dlho u nas v rodine nebolo ziadne vzruso, tak nam Zuzka s Petrikom zlepsuju rodinnu statistiku ;-) vsetkym vam prajem krasne vyrocia, ktore som pocas dovolenky prepasla.
Odpovedať
Profilova fotka
Elenka a kdeže ste boli dovolenkovať? Sloniii tak už to máš za pár, dúfam, že si už manžela poučila, aby nám podal info. Alebo aspoň sestričku. Ja som taká zvedavá na malú Martinku.
Odpovedať
v Spanielsku - pri Barcelone! 8-) 8-) 8-) len tu je horucejsie ako tam... =-) cakala ma nova kancelaria (sme sa v robote prestahovali), vsetky moje veci v krabiciach, tisic mailov a mne sa len chce spat... este aj dnes 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to vám muselo byť super, Barcelona je vraj veľmi kráááásna. Rada by som tam tiež zavítala niekedy. A teraz sa len dostať do zabehnutých koľají, čo. To je vždy najťažšie.
Odpovedať
Profilova fotka
jej aj ja by som isla do Barcelony x-) eleni, ale to je dobre, ze ste nemali prilis horuco...aspon ste sa v ulickach neuvarili...
Odpovedať
Profilova fotka
juj a stahovacka v praci? to je este horsie ako stahovat domacnost...
Odpovedať
Profilova fotka
sloniii, veru mala by si niekoho poverit, kto nas bude v tvojom mene informovat co sa deje.. alebo budes smskovat napriklad mne, a budem pekne informovat ostatne 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ved uvidime, kedy to pride. ;-) manzel bude pekne so mnou. a sestra bude mozno v tabore - veduca. :-D zrovna jej to ten tyzden vychadza. takze sestra dufa, ze sa mala narodi skor. :-D inak dnes poobede idem na prietoky a biometriu. tak potom vam dam vediet. :-D inak u nas v julovkach sa to uz poriadne rozbieha. tusim uz pomaly 5-7 deticiek by mala by dnes na svete. myslim od zaciatku. :-D vcera jedna rodila, dnes tusim 2. mame totizto velmi vela cisarskych v teme. inak my nakoniec budeme rodit normalne. maternica sa mi uz davno upravila. takze rodime normalne. :-D malinka si tam pekne spravila miestecko. :-D aj sme spravne otoceny uz hrozne daaavno. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
čaute kočky, Eli tak to ste sa mali super. V Barcelone som náhodou bola, veľa sme síce nestihli popozerať, lebo to bolo v rámci hromadného výletu, keď sme boli na dovolenke v Španielsku. Ale klasika Sagrada Familia, ktorá bude asi ešte tristo rokov s lešením :-D, pomník Krištofa Kolumba, La Rambla, spievajúca fontána - to bolo super. Sloni som zvedavá, ako dopadnú dnešné vyšetrenia a držím palce, nech vám vyjde taký termín, ako si želáte :-) Alex vy sa máte ako s manželíkom a pracovne?
Odpovedať
Profilova fotka
a šmírujem šmírujem na picase, ale nové fotečky Ninky z krstín tam ešte nie sú :-(
Odpovedať
Profilova fotka
moni no máme sa celkom fajn. Neviem sa dočkať dovolenky, ale ideme až koncom augusta, tak to nejako musím vydržať. A aspoň mám čas so sebou niečo urobiť, nech nevyzerám v plavkách ako tuleň. V práci už som si tiež zvykla a sa teším, lebo nám schválili angličtinu, takže sa budem poctivo učiť. Tehu zatiaľ nie som, takže nič nové ani v tejto sfére. Akurát čakám na madam, ale bruško bolí, takže čoskoro je tu. Šmírujem aj ja na picase, ale nič :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Alex držíme palčeky naďalej :-) Noooo, ja budem v plavkách vyzerať ako tuleň, ale už kašlem na to. Sú aj horšie postavy a keď to nejde, tak to nejde :-D A kam idete na dovolenku? Tuším budeme všetky dovolenkovať v auguste, teda okrem našich mamín, ktoré majú teraz dovolenku tri roky ;-) To je dobre, že v práci sa vám to už ustálilo a angličtina by sa zišla aj mne. Lebo keď tak pozerám pracovné ponuky, všade ju vyžadujú. A ja som sa učila hlavne nemčinu, do angličtiny som len tak zabŕdla.
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem. Ideme do Chorvátska, už sa neviem dočkať. Ide nás 8, takže bude sranda. No som rada, že v práci je to už ako tak dobré, lebo tie stresy na začiatku boli hrozné. Niekedy som mala chuť sa na to vykašlať. S tou angličtinou sme na tom rovnako, ja som sa tiež učila nemčinu a angličtinu len ako vedľajší jazyk. Preto som sa rozhodla si to zopakovať všetko odznovu od základov. Už sa teším. Budem vás informovať o mojich jazykových pokrokoch :-D
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak, informuj :-) To budete mať ozaj zábavu a určite bude super na dovolenke, keď budete partia :-) Veď potom si napíšeme, ako sme sa mali. Zatiaľ musíme prečkať júlové teploty tu v meste, už nech je august 8-)
Odpovedať
ahojte babenky tak som sem na chvilu zasa nakukla ..... rychlo som si vas precitala idem reagovat ;-) v prvom rade sa tesim na fotky z krstin Ninky ;-) sloniii: tebe sa to pekne uz krati ;-) drzim palceky, aby dnesne vysetrenie bolo na jednotku a som rada, ze budete Martinku privadzat na svet prirodzenou cestou x-) Martinko bude pri porode? kde v BA budes rodit? Ruzinov ci Antolska? eleni: super, ze vam dofca vysla ... v tichu zavidim, ze este mozete vsetky bez deticiek brazdit svetom a spoznavat jeho krasy ... len si to uzivajte x-) alex: Chorvatsko ... hmmm hned by som sla ... minuly rok sme tam boli a bolo uzasne ... zaraz by som si to zopakovala .... total relax a vypnutie od vsetkych problemov ;-) som rada, ze v praci sa to uz polepsilo a zelam vela zdaru pri speakovani 8-) monci: diky, aspon niekto v rodine je fotogenicky :-D my sa mame ok, Terka pribrala od minuleho tyzdna 400 g, takze uz mame uctihodnych 6,6 kg a je to co nosit a uspavat na rukach :-D ale su to tie najkrajsie chvile, ked vam to bezbranne telicko zaspi na rukach, normalne by som ju vtedy vybozkavala .... aj za cenu, ze sa v tomto teple lepime o seba ako take dve zuvacky :-D ... a inak to teplo Terka moc dobre neznasa tak mame v izbe cely den zatiahnute zaluzie a len minimum svetla sem pustam a tajne dufam, ze si nepopletie den s nocou :-D ... asi sa vyberieme kupit nejaky ventilator, ved tie hiciky este len teraz zacali, neviem co bude v juli a auguste .... :-p Terka sa neskutocne rada kupe, to je cela blazena tak jej kupel a ovlazenie doprajem aj viackrat za den aby sa trosku schladila .... mame zasa na mrte fotiek uzasnych, tak nieco vyberiem a zmensim, kym mi spi a zasa hodim na kuki mrki x-) predvecerom sme mali kakanie v priamom prenose ... sa mi zobudila po 15 minutovke spania ]-( a tak sme ju opreli o periny a som sa s nou rozpravala a Majko vzal kameru a ju snimal ako sa rehli a dzavoce a natahuje podbradnik a sermuje rukami a do toho zacala prdiet a kakat ale tak, ze to mala aj na chrbate a aj na brusku, sme sa smiali a ona ked sa vysrala, tak usmevy od ucha ku uchu a ked ju rozbalila, tak este vacsie .. uzasne nieco ... prajem vam to vsetkym zazit x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?