Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
supis babuli, peknucke ;-) ozaj babuli, ake bolo odcepcenie? ;-) priebeh a dojmy a taaaaaaak, ked si to mala ako prekvapenie x-)
Odpovedať
anculik - v robotke som bola vcera vecer. kym nevychladne byt, radsej si tu popracujem...
Odpovedať
eleni ja sa do bytu chodim schovavat pred teplom v praci, ked tu ziadna klima .... z toho tepla som mala vcera migrenu, a pritom dodrziavam pitny rezim a vypijem 2,5 flase 1,5l mineralky :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Fialllka tá fotka bola presne myslená na štýl Oooooo Tish, preto sa tam tak rehocem :-D Inak presne ako opisuješ, tiež som mala včera brutal migrénu a večer som skapínala na posteli. Našťastie som sa z toho vyspala, ale nerobí mi dobre toto teplo, už aby sme sa váľali na pláži pri mori 8-) Ozaj, podarilo sa mi cez víkend vyrobiť tie ďakovné karty, niektoré som už poposielala a mali úspech :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babuli tie detailíky sú super ;-)
Odpovedať
Monci aj som si myslela, ze to bolo na ten styl ;-) je to super. A kam idete k moru? Ja sa tiez uz tesim, mne tiez toto teplo nerobi dobre a dodrziavam pitny rezim a migreny v zivote nemala ale zato ta vcerajsia stala za to .... spala som do rana a vyspala sa z nej ... Monci nemozes poslat ako vyzerala tvoja dakovna karta pre inspiraciu? ;-) Ja teraz tiez nieco robim vo photosphope na ten sposob ale neviem zatial ako to mam komponovat, ci viac foto na jednu foto alebo len jedna foto a textik aky dat. Diky, pomohlo by ;-)
Odpovedať
my sme s tym dakovanim uplne hrozni - polovicku sme napisali a aj rozoslali a polovicka nam tam kvasi na stole - nie a nie sa k nej dostat. este ani dodavatelom sme sa nepodakovali :-S nakoniec sme nalepili jednu fotku na take otvaracie ciste pohladnice a dovnutra napisali "list". vybrali sme fotku, ako na nas hadzu konfety, lebo je tam po bokoch okrem nas aj vela hosti, ktori sa tam mozu "spoznat" ;-)
Odpovedať
supis eleni .... a daju sa niekde kupit ciste otvaracie pohladnice? mate nejaky tip? ;-)
Odpovedať
daju - ja som ich kupila normalne v papiernictve, tu sa to vola "Libro". taky hrubsi maslovy papier, z ktoreho su v jednom baleni aj obalky k tomu. a pisem takym gelovym zlatym perom -> no skratka vytesujem sa z toho ako kedysi na hodine vytvarnej :-D
Odpovedať
aha a snad budu aj v BA niekde .... popravde sa mi v tomto upeku nechce behat po meste, ale ak sa pocasie umudri, tak buduci tyzden skusim pozriet ... mam za ulohu kupit aj kufor na dovolenku, ale vobec neviem, kde mam zacat, resp. na co sa pytat a dat si pozor ... viete poradit? ;-) eleni a nemas foto tvojho umeleckeho skvostu? nech sa vytesujeme aj my aspon pri pohlade? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Fialllka tie ďakovné karty nemám odfotené, ale robila som to na ten štýl ako Eleni. Kúpila som taký hrubší farebný papier (bordový) a preložila na polovicu, aby z toho vznikla otváracia pohľadnica. Gélovým strieborným perom som na jednu polovicu napísala poďakovanie (text bol podľa toho, či boli na svadbe alebo len poslali blahoželanie) a na druhú polovicu som nalepila jednu našu fotku z fotenia z parku. Stručné, jasné, výstižné 8-) Na dovču ideme na grécky ostrov Samos, letecky na dva týždne, už sa neviem dočkať. Grécko je naša srdcová záležitosť x-) K tomu kufru - Fialllka pozri si, či je na kolieska, či sú v poriadku a neodpadnú pri prvej príležitosti, či má takú tú vysúvaciu rúčku a hlavne či sa dá uzamykať, lebo keď ideš letecky, požadujú uzamknutú batožinu. No a potom už len akú veľkosť chceš. ;-)
Odpovedať
Ahooooje kočky, ako to zvládate v BA? 8-) musíte sa riadne "variť"... Inak my akurát čakáme na fotos na poďakovania a presne ich ideme robiť ako Moncuska, len to vytlačíme na tlačiarni a dolepíme fotku a podpíšeme... presne - jasne stručne výstižne :-D Babenky, ja som sa to už raz pýtala, ale neviete mi poradiť, či sa dajú albumy na svadobné foto objednať aj cez internet??? Dobre by padol nejaký link... :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
... a ešte to Babulina :-D chcela som podotknúť, že (apoň na fotkách) máš krááásnu farbu vlasov, naozaj ;-) vždy som chcela mať také vlasy... a kukala som ďalšie fotky a to odčepčenie, neopíšeš? Muselo to byť super... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby... idem docitat zameskane... a potom ked dojde drahy si pozrieme fotky ktore konecne dnes dosli od fotografa a ked nebude velmi neskoro, tak ich este dnes suchnem do albumu... uz sa neviem dockat kedy ich uvidim...
Odpovedať
... :-D super Silwi, tešíme sa!!!
Odpovedať
ahojte babenky monci, diky, ja som vo photosphope uz urobila par navrhov a ked som to poslala dnes rano drahemu, tak mi napisal, ci ich nemozem este aspon 10 urobit, lebo sa nevie rozhodnut :-D samozrejme, ze to myslel ironicky ... ale vyzera to tak, ze na foto bude datum svadby a nase mena a vo vnutri dakovanie, a to v pripade ak boli na nasej svadbe alebo sme od nich dostali dar a tym, co nam poslali blahozelania, posleme fotku a na nej je dakovanie za mile blahozelanie a podpisy ;-) monci, diky za radu, len som chcela vediet, ci tie koliecka umele alebo take pogumovane ... lebo niektori vravia, ze tie kvazi pogumovane su lepsie ... asi sa pojdem pozriet do Samsonite, tam maju kufre a kedze je to znacka, dufam, ze budu aj kvalitne ;-) bamulka, myslim, ze sa daju aj cez net objednat fotoalbumy, skusim mrknut niekde a potom hodim link a to vies, ze sa tu potime ... ako prasce ;-) silwi sup sem s fotkami ;-)
Odpovedať
no tak par slov k tomu cepceniu: najpr zahrali take divadielko, na dedinskom jarmoku trkocu zenske akeho zleho muza kazda ma a preco sa vobec vydala, potom chlapi ze sa zeny o nich nestaraju iba na klabosia so susedami, no ale potom prisiel starsi muz a ukoncil to tym ze i tak lubia a ze za zenata/vydata je vzdy veselsie nez ked je clovek sam potom isli popytat radu starsi ci moze priviest nevestu a uviest do radov vydatych zien, tak zacal hladat po slave, vytiahol moju kamosku do tanca ale sa mu nepozdavala, ze sice pekna aj sikovna ale ze ona to neni, potom hladal dalej a vletel mu do narucia prezleceny chlap a zacal ho vykrucat a robil take grimasy, podareny boli, no a nakoniec si prisiel pre mna predstavili ma rade starsich ti ma odsuhlasili, baby zacali spievat ze som si nedavala pozor na partu a stratila som ju, a dali mi dole zavoj a korunku, michalovi dali dole pierko a nasadili klobuk a vestu, zdvihli nas na stolickach pili sme si hodili pohare a o zem, a ked nas dali dole tak som si vsimla ze michalovi dali na nohu okovu, mne dali klucik a musel mi slubit co som chcela inac ho nemam pustit, tak mi slubil ranajky do postele kazdy den az do smrti :-D a potom isla klasicka vykrucanka nemam basnicke crevo tak iba tak v skratke opisane, snad ste ma pochopili co som chcela napisat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babuli znie to krásne, už sa teším, ako si to pozriem na DVD ;-)
Odpovedať
no a este dovetok, ako nas zdvihli na stolicky tak ako sme si prekrizili ruky s poharmi tak sme ich vyliali na moje krasne biele saty, cervene vino tam ziarilo na siroko daleko, ale ako som uz pisala islo to hned dole tak problem sme vyriesili rychlo, len som si neuzila to cepcenie poriadne inak ako sme zametali crepiny tak baby zo suboru spievali ze ... zametaj, zametaj, naberaj naberaj, zametaj zametaj dobre zametaj, a toto som si spievala jak pokazena platna este cely tyzden po svadbe, michal ma skoro isiel roztrhnut ako zabu ako som mu tym liezla na nervy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky ja sa už neviem dočkať DVD maratónu. My ešte stále nemáme DVD, kameraman mal nejaké rodinné problémy, tak na tom nepracoval, ale hádam už nabudúci týždeň bude :-|
Odpovedať
babuli, to muselo byt super ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
cauko babule... babulina, to ste mali super, sa tesim na ten DVD maraton... aj my by sme mali zacat s dakovnymi kartami, ale sme najprv chceli za peniazky co sme dostali ako dary nakupit veci a poslat aj fotku toho co sme kupili, aby ti ludia vedeli ako sme s korunkami nalozili... ale este nebol cas na nakupy... fotky sme si vcera pozreli, ale nakolko ich je cca 800 (ani neviem presne) tak len pozeranie nam zabralo strasne vela casu a uz som sa k tomu nedostala... a v ramci toho aby som dnes v praci nieco porobila (a este k tomu cez obed vybehla do banky dat si doporiadku papiere na hypo) som preventizne CDcka do prace nezobrala, lebo by som mala asi cly den pichnuty nos v tych fotkach...
Odpovedať
alex aj ja tesim maratonu, to tu ostanem na vikend aby sme to stihali ;-) a nic si z toho nerob, ani my nemame este DVD, len v nedelu sme mu doniesli podklady a vraj to tiez este nevidel, lebo im padol komin a museli to opravovat a pred nami ma este 2 svadby, takze tiez sa ho dockame asi az po lete
Odpovedať
ahojte, v poslednom case mam tak rusno v praci, ze sem nemam cas ani len nakuknut ]-( ...no snad dnes to uz bude trosku lepsie....co sa tyka tych podakovani, tak ani ja som este nic neposlala...sa hanbim... :-N Mame spravenu taku peknu dakovnu kolaz, ale chcela by som pridat este nejaky text tym, co nam dali dary a boli na svadbe...no nic ma nenapada...mozete mi prosim poslat na inspiraciu? Dakujem :-) .
Odpovedať
dnes nam to tu akosi utichlo ;-) pridala som do albumu foto, co som vo photosphope upravovala a sa s nimi hrala ... resp. zmenila povodne za upravene .... a najradsej by som uz cestovala domov za manzelikom, ale musim este jeden den a jednu noc vydrzat ]-(
Odpovedať
... no asi nikto nevládze písať z toho tepla =-) Fialllka kukala som, si šikulka, krásne si to urobila :-D ... inak som sa vam zabudla "pochváliť" - v utorok 17. 7. 2007 ( tri sedmičky :-D ) sa nám narodil synovček a zároveň naše krsniatko... tak som happy, dnes som kukala fotečky z pôrodnice... nádhera!!! ... hmmm, že by sme si aj my také "poriadili" ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Fialllka, krásne si to urbila. Inak ku mne sa tiež dostalo pár nových fotečiek a konečne aj šaty popolnočné, tak nakuknite do albumíku ;-)
Odpovedať
bamulka, supis, blahozelame x-) ... a chystate sa poriadit? ;-) .... ja som dnes drahemu pisala, ze mam plodne dni, a ze by som chcela bobo ... ale nechytal sa zatial na to ]-( ... ale na sestricku a doktora sa na dovolenke chce hrat jedna radost ... chlapi jedny nezdareni ... :-D
Odpovedať
Fialllka, možno mu to v tom teple pomalšie "zapína" :-D alebo skús polopatistickejšie (to je slovo :-N ) ... hm, mám teraz dobrú inšpiráciu, už sa teším, keď ho budem mať na rukách a hojdať a ... sa mi baby v robote smejú, že aby sa "nenalepilo" na mňa ... a bolo by vlastné o nejakých 9 mesiacov... :-D Alex, idem kuknúť... ... a Fialllka, na svadobnej už nebudú plodné? Žeby to tam vyšlo s tou sestričkou :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bamulka gratulujem :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?