Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
jasne len o ochote...ako keby som sa opytala veduceho ci mozem ist tak povie urcite ano...no ostatni kolegovci by ma zozrali =-) za ziva....xixi no tak to by nezvysil...ale raz musime mat rodinu.... ved uvidime ako to dopadne...hlavne by sa to mohlo vyriesit .... a uvidime ako dlho tu budeme,...lebo to tak leti ze koncom aprila by sme mali ist na SK...to uz budu 2 roky co sme tu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
juj eri, tak to je neprijemne... ale zase na druhej strane, ked uz budes mat trocha praxe, tak by si si mohla najst uz sikovnu robotku, no nie?
Odpovedať
Profilova fotka
alex a uz som sa polepsila a pridala fotocky bruska 8-)
Odpovedať
silwi - no neviem ked odideme nahodou v aprili domov ci sa mi oplati hladat robotku...v tejto musim dat mesacnu vypoved...podla mna je to zbytocne....ale keby sme ostali este rok tak to urcite hej :-D no ja som kuki vcera brusenko....uz ho mas poriadne velike :-D krasne :-p
Odpovedať
ahoje zienky :-D ako sa mate? ked tak krasne svieti slniecko, dufam, ze dobre... :-D Eri, tak drzkam aj ja palceky, nech sa s drahym dobre rozhodnete s tou pracou... inak je to sila dat "naschval" smenu, ked si ju nechcela... ... a Eli, ani si sa nepochvalila (alebo som to prepasla?) =-) ze Bezaz ma uz babatko... je to ta tvoja sesternica, nie? Som smirovala v temicke... hehe Andrejka, drzkal palceky s malinkou, nech to dobre vsetko ide... daj vediet, keby daco ;-) Vsetkym prajem krasny dnik, vsak sa nam uz pomaly zvikendieva, nie? 8-)
Odpovedať
ahoj bamuli :-) no hej dnes s nim budem tak budeme diskutovat celu smenu ... som zvedava co povie nato ked mu poviem ze som mu to hovorila min. mesiac dopredu...ale sak okaslat to...len to cloveka nahneva... u nas cely den prsalo, normalne som si musela v bytiku zakurit a vyhecovat na 25 :-D mi bola volajaka zima...no teraz svieti slniecko a ja sa rozhodujem ci idem na biku do prace alebo elinou...neviem este ake pocasie ma vecer caka cestou spat :-) myslim ze si neprepasla...teda ani ja neviem o tom ze by eli sa chvalila...aj ja som checkovala albumcek, ma mini pipi brusenko 8-) a ako sa mas ty?
Odpovedať
ahoj Eri... tak mu to poriadne vysvetli... aspon budes na cistom :-) to pocasie nezavidim, nam tu krasne svieti slniecko... vas to tam akosi obchadza, nie? radsej si zober aj nieco so sebou do prace, lebo nikdy nevies a vecer moze byt kosa... Oops, ja som pochopila z tej temy, ze uz ma bezaz babatko narodene... :-N tak som asi mimo... Co sa mna tyka, zatial sme v pohode... trosku aj smutno doma, ale uz to pomalicky prechazda... drahy sa rozhodol menit matrace, tak mame pred sebou pracovny vikend. Oslavili sme vyrocie, ani neviem, ako to preslo :-D krasny cas to je... dufam, ze vsetky sa mate fajn s vasimi polovickami ;-) ... no a zatial sme este dvojclenna rodinka, uvidime, ci z dovolenky neprideme uz traja... hehe Niekedy ma to uz strasne laka a niekedy sa toho bojim... ale nad tym asi netraba velmi prorokovat... V auguste sa chystame na svadbicku mojej naj-kamoske, tak sa uz tesim... :-) ... asi zhruba vsetko o mne... Ty si si ako zvykla v NL? ;-)
Odpovedať
no pocko je tu divoke ale mali sme aj take horucavy ze 29 a u vas vtedy bolo zimsie :-) stale sa to meni... hej zoberiem si aj puli aj bundu ... aj ked vcera o 21.00 bolo paradne.... najviac sa mi tu paci ze este o 22.30 je tu svetlo co na SK nehrozi...ono to zacne tak o 23.00 sa zotmievat ale je to uplna paradicka potom sa nam nechce spat tak chodime neskoro ale rano zo vstavanim je problem nie bezaz este len cakaju uz skoro 5 mesiac aspon myslim...kuki si jej albumcek neboj bude lepsie...tieto zaciatky su tazke...ale casom to preboli :-( aj ked je to smutne... celkom som si zvykla...bude sa mi tazko odchadzat...moc mam rada ked chodim na biku do prace, vlastne ked je fajn pocko a neprsi tak chodim stale bikom...tak je to taky mensi sport ;-) aj ludia su tu ako tak fajn... asi v juli nas pridu pozriet moji rodicia tak tu trosku pochodime zase nieco nech vidia a nech maju zazitok... vsetko je tu fajn..okrem toho pocka...more mame na skok pol hodku autom...pariz 5 hodin londyn tiez kamenom dohodit...a dokonca aj dovolenky su lacnejsie...aspon sa mi zda...tak to treba vyuzit ked sme tu no nie???? :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, Eri takže uvidíte, či sa budúci rok už definitívne vrátite na SK? Bamulka som rada,že ste tú smutnú udalosť zvládli. Treba sa tešiť na budúcnosť. Ja sa už tiež neviem dočkať dovolenky a to už začneme aj snažilkovať :-) Pridala som fotečku, ako sme oslávili naše výročie ;-) http://www.mojasvadba.sk/album/album....
Odpovedať
jeeej Moci, to ste pekne oslavili vyrocie, peknu kyticku ti dal manzelik :-) takze z dovolenky tiez mozno pridete traja? :-D tak drzkam palce... Eri, ten "kusok" sportu ti v dobrom zavidim... ja sa akosi nemozem rozhybat k nejakej aktivite a tak len priberam... hehe, od svadby teda tie 3 kilecka pribudli... vsak sa hambim do plaviek dat :-N ]-( a kedy planujete prist na SVK? na bud. rok uz? ved ano, treba vyuzit, ked mate vsetko tak blizko... to musi byt krasne, mam kamosku v NL tiez vydatu... len teraz presne neviem, ako sa to tam vola... ale je spokojna Rodicia budu mat aspon vylet, tak ich povodte riadne ;-) ja by som si neviem ako zvykla najma na tu ich cudnu rec... ale to je asi fakt zvyk. Ja som taky tip ze by mi bolo smutno za domovom, za ludmi tu... ale ked sa mate vratit, tak to nejako zlvadnite :-D
Odpovedať
moni - hej...no vlastne uz v septembri sa budeme musiet rozhodnut ci ostavame, alebo ideme naspak :-) niekedy nas to taha na SK, niekedy sme tu radi....sme ako vahy vahave....snad sa nejako rozhodneme... snazilkovat? uz na dovolenke? no paradicka... drzim palceky ;-) fotecky peknucke...v albumiku bamuli - sport mam teraz, ale 3/4 roka som sedela na zadku doma tak som tiez pribrala nejake to kilecko...ale snad to mam uz dole :-) hej ten bike je perfektna vec....som rychlejsie v meste, ako keby som isla elinou... no plan na SK je...teda konci matkovi zmluva koncom aprila...tak ak sa rozhodneme odist tak koncom aprila sme fuc...ak sa rozhodneme tak mozeme ostat este rok....alebo matka + mna daju niekde inde...napr. jeho kolegu zo SK co bol tu v NL skoro 3 roky poslali do rumunska...dostal ponuku tak ju prijal.... teda najskor ju dostal moj manzel :-) len ten nechcel ze som si konecne nasla pracu ... zase ist behom 3 mesiacov do rumunska a zase tam byt sama a bez prace....tak sa toho vzdal a teraz trosku lutuje :-| ale co uz...taky je zivot...ked clovek nevie najskor co ho tam caka a potom to vyzera celkom slusneeeeeeee.... =-) ja nehovorim tou ich recou :-D odmietla som...xixi iba sem tam zahlasim nieco po holandsky....a ked som pri kase tak odpovedam po holandsky...ale ked na mna holandan zacne hovorit co chce....tak vzdy mu odpovedam po anglicky...som si istejsia 8-) o tej viazanosti na rodinu by som ti mohla porozpravat :-D :-D :-D my sme mohli ist spolu byvat a nejako som sa nevedela od nasich vymotat...a to iste aj segra...ma teraz svadbu ale nevie si to predstavit ze uz nebude doma...my sme take rodicovske cecky :-p :-p :-p xixi ale je to na nieco dobre...clovek sa nauci s druhym zit, na druheho sa spolahnut, uz nie na rodicov....a hlavne moja mamca je typ ze vola kazdy den a kazdy den by bola schopna byt na navsteve u dcery....co je na jednej strane krasne, ale neviem dokedy by to bavilo moju polovicku :-) ja uz som si zvykla na zivot tu...na vsetko....a hlavne obchody su tu bajecne....tu ked su "sale" tak to su poriadne zlavy nie ako na SK...napr. tu si v esprite v zlave kupim take tricko alebo puli ze to ani na mileticke v BA si take nekupim lacne...proste je to parada.... chcem si tu nakupit aj pre mimco nieco...uz som si kupila aj tehotenske nohavice :-D :-D :-D xixi sa mi pacili tak preco nie??? sak tehot budem niekedy :-p aj kamoske som kupila pre mimi no nesli sme tam kvoli tomu ze mala nieco mala a nemohla mat navstevy a teraz sme boli v BA a uz by jej to bolo male tak som si to nechala pre svoje :-D som ja ale sikovna co????
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky. v stredu som bola na kontrole. tak sme zevraj stale uzavrety. a buducu stredu idem na prietoky a biometriu. a vo stvrtok opat na kontrolu. vcera som cely den behala a poobede ked som prisla domov som myslela, ze ma porazi. strasne ma boleli krize a brusko. ale bolela ma to stale, nie v nejakych intervaloch. a noc sme mali hroznu. takmer vobec som nespala a malinka bola so mnou hore. nemohla som dychat, resp. nemohla som sa nadychnut a to nehovorim, ze ani spat.
Odpovedať
Článok sa načítava...
jeeeeeeeeej sloni to mi je luto...tak si lazkaj teraz...a dobre si oddychni...neboj uz budete spolu :-) zachvilu ale malinka ti neda spat tak ci tak....sak tie skvrniatka by len papali
Odpovedať
Profilova fotka
monci, ta kyticka bol krasny napad od manzela.... pekna oslavicka x-)
Odpovedať
ahojte babule: v rychlosti kym mi mala spi ;-) mame sa ok ;-) Terka riadna buchta a strasne zlataaaaaaaaaaaaaaa x-) pridala som aj nove fotky x-) http://www.modrykonik.sk/album/album.... monci: krásny nápad od manzela na kyticku, pekne ste to oslavili a tesime, ked prides z dofci a povies, babenky, sme uz traja x-) sloniii: teraz si davaj bacha a vela nebehaj, posledne dni mas oddychovat a hlavne vela spat aby si nabrala co najviac sil na porod ale aj na samotne materstvo x-) Andrejka ides rodit klasicky ci sekcia? silwi: pekne brusko x-) eri: aj ja som taky rodicovsky cecek :-p a ked s nimi nie som cez tyzden, tak aspon na vikend sa snazim ;-) len si nakup veci aj pre mimco, bo tu je to drahsie a podstatne a ja viem aka som napr. vdacna sesterke, ked mi z anglicka donesie kopec veci pre malu a za babku, vsak vypredaje nie? :-D 8-) bamulka: som rada, ze si opat medzi nas zavitala x-)
Odpovedať
jej fialocka uz som kuki .... ta je kraaaaaaaaaaaaaaaaasna :-N :-N :-N tak to ano...chcem to vyuzit...predtym ako odidem...aj segra mi hovori uz aj mne kupuj :-D a ta este ani vydata nieje.... :-) :-) :-) ale ked sa oplati tak preco nie? dobre je mat take sesterky co???? verim...aj moja segra sa tesi....ze som mimo...
Odpovedať
eri: diky, je uzasnaaaaaaaaaaaaaaa, doslova by som ju spapala :-D :-p tak to ano, je to super, ked mam aj niekoho mimo SK a moze doniest kopec handier pre malu, ktora tak neskutocne rastie a tam to je za babku ;-)
Odpovedať
no ved to ze male babo to ani nevynosi...ale tvoja sestricka ti zase bude vdacna ked ona bude cakat a ty jej to z radostou posunies....to su vyhody :-)
Odpovedať
eri: my sa malej snazime tocit veci co najviac, aby ich vynosila aj ked mozem povedat, ze niektore kusky mala len 2x na sebe a uz z nich vyrasta alebo vyrastla ;-)
Odpovedať
asi netreba kupovat do sveta :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky :-) Moci, super kytička a aj tortička, to ste super oslávili. Fialllka malá je nádherná x-)
Odpovedať
Profilova fotka
že Moci, to čo som napísala... :-N myslela som Monci :-)
Odpovedať
Profilova fotka
fiallka, mala je strasne zlatunka, taka buchticka x-)
Odpovedať
Profilova fotka
s obleckom pre kinderka - potvrdzujem, ze dostat nieco od rodiny/znamich je na nezaplatenie... mam uz slusnu vybavicku a to som zatial nakupila minimum...
Odpovedať
Profilova fotka
inak som dnes bola na poradni a vsetko v poriadku... tak sa vytesujem... aj kociariky sme boli pozriet a zatial sme namotani na X-lander... tak piste ak mate nejake skusenosti...
Odpovedať
jeej, fialllka, mala je uzasna x-) mala princeznicka, krasne rastie... vy mate teda stastie s tymi znamymi "vonku"... ja ked si predstavim tie ceny, co teraz len sem-tam kupim krsniatku nieco, tak je to strasne... a za par tyzdnov z toho vyrastie, no co uz ;-) Andrejka, drzkame palceky a riadne teraz oddychuj, nech je aj malinka v pohodicke s maminou... babulky, krasny vikendik vsetkym 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
bamulka aj tebe krasny vikend 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
silwi X-lander je super, aj mne sa veľmi páči. Najviac tento: http://www.modrykonik.sk/album/view.p... a vy chcete trojkolku, či takúto štvorkolku? Tá trojkolka je na stránke SOI evidovaná ako nebezpečný výrobok. Prečítaj si: http://www.soi.sk/index.php?show=280
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, len sa vam tu nachomejtnem silwi nebola si dnes v predeti na kosickej? nebola som si ista a nechcela som traposit, boli sme tam aj so siciliou ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky bezaz... hej boli sme tam okolo obeda s manzelom... len ja som sa vobec nepozerala na ludi okolo seba... vsimla som si tam nejake tehulky, ale v takom obchode nic nezvycajne :-p skoda, mohla si sa ozvat ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?