Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
monci: v pohodke, aj potom ti dam o nich vediet ;-) no prepichovanie sme v piatok zvladli .... aj ked, my s tatinom ako "velki hrdinovia" sme usli z izby a pri malej bola svokricka .... chudatenko male, tak sa na nich usmievala, ked prisli a sa jej prihovorili, ja uz som mala vtedy slzicky na krajicku a samozrejme, ze ked som ju zapocula kricat a plakat, tak som plakala tiez ... ona v izbicke a za dverami .... a potom sme ju utisili a sa napapala a zaspinkala .... dufam aj ja, ze sa jej to v tom zapale nezapali .... ale pekne jej to dezinfikujem septonexom, nausnicku pretahujeme cez dierocku a aj natierame mastickou ... ma to malicko zacervenane, dnes to je menej ako vcera, tak snad to bude ok x-) nausnicky dostala od krstnej maminy, teda mojej sestry ku krstu, zlte zlato s bielym kamienkom, aj som ich odfotila a potom hodim na web x-) je z nej uz riadna slecna, strasne jej pristanu a uz si ju nik nepopletie s chlapcom aj ked jej dam modre body, ktore jej velmi pristane x-) :-p my tieto dva dni strasne zle spime cez den, asi je to tym teplom a kazde dve hodky je Terky pricucana na prsniku .... naj mi zaspi na brusku aj sa na nom vyspi, ale ked ju cez den obratim, tak sa mi do 10-15 minut zobudi a papame a zasa sa nevieme ulozit a tak dokolecka .... von sa neodvazim ist skor ako o 17-tej co tam taky upek ... v izbe mame stale zastrene zaluzie aby jej teplo nebolo .... ja som spotena ako prasa ked ju dokrmim alebo ked s nou hopsam na fitlopte aby som Terku utisila a ukludnila ... inak sa mame skvele, ked sa dobre vyspi, tak hadze usmevy od ucha ku uchu, uzasneeeeeeeeeeee, a cely den ficime na Canakyho a Pohradskej pesnickach pre deti, tak sa jej to paci, ked s nou santim a jej spievam a tlieskame pastami a holymi nohami ... len tak od radosti viska ;-) dnes slavime 8tt od porodu, neskutocne to letiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a vlastne Terka aj prvy velky sviatok, den deti x-) tak aj vam zelame krasny sviatok deti, ved kazda sme dietatom svojich rodicov, tak je to aj nas sviatok x-) my sme od svokrovcov vsetky deti dostali kinder cokoladky, a aj Terka, takze tatino sa "stazoval" s usmevom na tvari, ze to je nespravodlive, ze ja mam dve krabicky a on len jednu :-D ved ak to chce Terka spapat, tak to musi vlastne mamina aby sa jej to dostalo v mliecku x-) vcera som robila v skrini poriadok a vytriedovala veci, z ktorych uz Terka vyrastla a ked tak spala a som vedla nej dala dupky, v ktorych sme prisli z porodnice, tak som nechcela ani vlastnym ociam verit, ako nam uz vyrastla, tie dupky su jej tak maximalne po kolena ... sme urobili aj taku foto, tak hodim potom na web, len neviem fakt, kedy sa ku tomu dostanem ale ved snad sa niekedy dostanem x-) po kupani sa s nou aj svokricka odvazila a mala uz ma 5600g, cize od minuleho tyzdna zasa 300 g pribrala a sme dlhy cca 58-59 cm, co sme ju s tatom tak naoko v spanku merali x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahote dievčatá! Elenka gratulujem k 1. výročiu, dobre to oslávte :-D Ja som sa takto pred rokom lúčila so slobodou a o týždeň máme výročie aj my :-) Ako to rýchlo ubehlo... |-| ja by som to opakovala aj každý rok, len keby to celé nebolo také drahé. Ale to by mi to potom už asi nebolo také vzácne. Inak minulý týždeň som stretla babulinku s Ninkou na prechádzke, takže som si ich konečne obzrela obe. Majú sa dobre, malá je krásna, taký drobček.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte junovky eli vsetko naj k prvemu vyrociu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
eli aj ja prajem vsetko naj k prvemu vyrociu x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Eli aj ja sa pridávam ;-) Fialllka super, že ste to prepichovanie takto zvládli. No to teplo nerobí dobre ani nám dospelým, tak čo potom takému bábätku. Držte sa ;-) Kočky chystáte nejaké špeciálne oslavy 1. výročia? Keď si spomeniem, že takto pred rokom sme mali svadby a navzájom sme si chodili omrkávať svadbičky.... niekedy mi je ľúto, že už nikdy nič také nezažijem :-(
Odpovedať
eli: vsetko naj ku vyrociu ;-) babenky ja vobec neviem, co drahemu dam ku prvemu vyrociu a do obchodakov sa mi tak lahko nepodari ist, ked mame Terku x-) ale na druhej strane, Terka by mohla byt ku vyrociu x-) :-D a mozno upiect tortu jahodovu a bude, to by sa asi dalo, bo na zahrade mame krasne jahody, dufam, ze vydrzia :-D ;-)
Odpovedať
dakujem pekne! gratulujeme samozrejme aj jahodke!!! :-)
Odpovedať
moncus - ziadnu speci oslavu neplanujeme. dohodli sme sa, ze pojdeme spolu podakovat do kostola. a asi nieco doma navarim, lebo to nerobim velmi casto. no a pojdem asi o 4 hodky skor z roboty ako obvykle 8-) a kupim dobre portske :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my mame na plane pripit si zo svadobnych poharov (ja len dzusik ;-) ) a mozno pojdeme na veceru do podniku kde sme mali svadobnu hostinu...
Odpovedať
aj ja sa pripajam eli vsetko naj k 1. VYROCIU :-) aj ja som rozmyslala, ze pojdeme na veceru a objedname si tam na noc hotel...no nejako to nevychadza a asi prideme na SK skor ako bude vyrocie... tak sme este rozmyslali ist na 4 dni niekam....uvidime ako to vyjde ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
eli to portské znie veľmi veľmi dobre :-p silwi my si tak isto chceme pripiť zo svadobných pohárov s vínkom, ktoré sme si priniesli zo svadobnej cesty a tiež chceme ísť na večeru do reštiky, kde sme mali svadbu :-D fialllka tiež plánujem dať urobiť tortu (lebo ja torty neviem piecť) ;-) Tie jahôdky vám závidím :-) Okrem toho mi neterka poradila taký kreatívny darček, urobiť manželíkovi foto album so všetkými spoločnými fotkami a ku každej fotke nejaký pokec :-) Tak idem dnes zháňať fotoalbum, do ktorého sa dá písať.
Odpovedať
Profilova fotka
moncuska - ten napad som dostala aj ja. ze spravim album odkedy sme sa zoznamili. a z kazdej akcie, co mame fotky dam 2-3 vyvolat. a k tomu popis. ale uz to nestiham. tak mozno inokedy mu to dam. my sme sa dohodli, ze pojdeme na veceru. a ze si pozrieme nase svadobne videlo. a kupila som potom aj listky do divadla.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
inak portske je faaaakt super. mnam. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a aj to ze si pripijeme zo sv. poharikov. :-D tak to este planujeme. :-D
Odpovedať
...hm - tak portske nebolo, lebo som si to namierila (na poslednu chvilu - ja chytra) do vinneho obchodiku, kde som nakupovala speci-vina pred rokom. no a ten medzicasom zrusili. stala som tam a neverila vlastnym ociam :-o kostol bol, ale nekonala sa nikde omsa, hoci podla oznamov na nete sa mala konat v 3, ktore sme obehli. a veceru som tiez nenavarila, lebo blizko pri kostole je restika, kam radi chodime a ked sme zavetrili vabne vone, nechali sme sa zlakat x-) dobre sme sa pripili, strasne vela smiali a citili sme sa ako na dovolenke 8-) a navyse sme uplne zabudli, ze doma mame zamrazeny kusok svadobnej torty pre tuto prilezitost.
Odpovedať
ja som rozmyslala ze kupim nejake satenove spod. pradlo drahemu... :-p nech je na spapanie x-) eli svad. torta bude este suprova...aj my sme si dali zamrazit a moja mamca stale vytahuje ked prideme :-D po kusockoch...ale uz asi nemame ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
eli takže ste výročie oslávili super a veselo aj bez portského :-) sloni aj my si plánujeme pozrieť svadobné video ;-) Tuším máme všetky podobné plániky na oslavu výročia :-D Na aké predstavenie pôjdete do divadla? Eri pekné prádielko je vždy dobrý darček. Aj manželík by mohol tebe nejaké pekné kúpiť ;-) Baby vy sa máte papať svadobnú tortu ešte rok po svadbe. Tá naša sa pojedla hneď na druhý deň.
Odpovedať
eleni dakujem a aj tebe dodatocne gratulujem k vyrociu. My sme si zobrali obaja dovolenku a vyborne sme si oddychli, manzelik ma prekvapil super ranajkami a kytickou. Boli sme v meste na zmrzku a kavicku potom na omsi sa podakovat a vecer sme isli do restiky. Jednoducho veeeelmi prijemny den...:-)
Odpovedať
moni - on mi stale kupuje nejake drahe...a ja som mu este take poriadne nekupila...tak som sa rozhodla ze tentokrat do neho investujem aj ja x-) super ste baby oslavili...
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaj, a zabudla som, ze sme si dali zamrazit kusok zo svadobnej torty. takze este to rozmrazime a vychutname si. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no vidíte, vy to máte s tými tortami super, ja musím dať niekde urobiť ;-) Kočky neviete odporučiť nejakú dobrú reštiku, nie príliš drahú, ale aby to nebola krčma :-D Podľa možnosti niekde v centre alebo v Petržke :-N
Odpovedať
Ahojte kočky :-) Lenka, prajem Ti všetko najlepšie k meninkám, veľa veľa všetkého čoho máš nedostatok a vela krásnych chvíl s Ninkou x-)
Odpovedať
ahojte kočky ;-) Lenka, tiež všetko naj ku dnešnému sviatku ;-) babenky: pridali sme nové fotky ;-) tak aby ste to nemuseli hľadať ;-) http://www.modrykonik.sk/album/album.... monci: si chcela vidiet ake mame nausnicky, tak tu su ;-) http://www.modrykonik.sk/album/album.... a takto pekne rastieme a mame uz dva mesiaciky, ale to beziiiiiiiiiiiiii x-) Terka nam rastie rovno pred ocami ;-) http://www.modrykonik.sk/album/album....
Odpovedať
Profilova fotka
Fialllka krásne bábätko je Terezka a také správne bacuľaté x-) Veľmi zlatunká. A náušničky sú veľmi peknučké. Ušká sú v pohode?
Odpovedať
Monci: dakujeme ;-) uska mame trosku zapalene a este nevyhojene, ved uvidime, co povie lekarka buduci utorok v poradni, kedy zaciname aj s povinnym ockovanim plus na pneumokoky .... dufam, ze to Terka zvladne bez teplot a problemov .... ja mam zasa v pondelok kontrolu u gyndosky po porode, tak tiez dufam, ze je vsetko ok x-)
Odpovedať
drzim palce fialka. ste krasna rodinka! hm... ako sa tvoj zivot zmenil - zrazu zijes len pre Terku 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak Eli ;-) Fialllka držíme palčeky, aby sa ušká zahojili a všetky očkovania a tvoja kontrola prebehli úspešne a bez problémov :-)
Odpovedať
eleni: dakujeme ;-) a mas pravdu, neskutocne sa mi zmenil zivot x-) vychutnavam si s Terkou kazducky okamzik, kazducky jej usmev, sibalstvo a iskricky v ociach ako aj slzicky, lebo tak neskutocne to leti a nam rastie pred ocami, ze sa obavam, ze sa ani nenazdame a pojde do skoly x-) :-D monci: dakujeme, ved my isto dame vediet ako sa mame a ako sme to zvladli ;-) zajtra rano ma Majko vezie s Terkou ku nasim az do nedele, tak som rada, ze vypadnem a zmenim prostredie, nebola som s nimi dva tyzdne a uzije si ju aj druha babka a aj krstna mamina a ja si mozem od Terky trosku oddychnut ;-) tak idem teraz este rychlo zbalit veci a potom do hajan ku Terke ;-) tak vam zelame krasny vikendik x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Fialllka aj vám krásny víkendík, uži si to u rodičov ;-) My budeme mať v nedeľu balkónovú grilovačku u segry, tak sa teším. A príde aj jej brácho s manželkou a malou Karolínkou, ktorá sa narodila 16.5., tak sa veľmi teším na malinké bábätko :-) Pekný víkendík vám všetkým kočky x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule. dnes som tu cely den nebola. bola som cely den u doktora. cakala som od 8.h (resp. asi okolo 8.15h) a na rad som sa dostala snad az pred 15.30h. hruza. hovorim, ze to je za to, ze som tam bola poslednykrat. ale inak sa mame dobre. krcok este zavrety. len vnutorna branka otvorena na 4mm. ale na porod to zatial nevyzera. a odporucil ma do rizikovej poradne v nemocnici. jaj a aby som nezabudla predstavte si, ze vcera sa nam narodil prvy julovy chlapcek a dnes julove dvojcatka. asi sa nam to zacina rozbiehat. uz mame 4 julovcatka. trochu zacinam mat strach, ze sa to blizi. :-D ale uz sa aj celkom tesim, ze by som mala malu pri sebe. :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?