Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sloniii veru obkukavaci mam uz za sebou, dnes asi uz budem musiet zacat pracovat :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ja na stretko budem moct az po manzelovych statniciach, ma ich buduci stvrtok...
Odpovedať
Profilova fotka
Sloni to je super napad, tiež by som vás rada videla :-) Silwi žiadny problém, prispôsobíme sa. Predpokladám, že naše maminy sa zúčastniť nebudú môcť, takže kto pripadá do úvahy? Zatiaľ sa hlási Sloni, Silwi, ja, dúfam, že aj Alex a ak by náhodou mala čas aj Eleni, bolo by to super. Dúfam, že som na nikoho nezabudla, tak sa hláste baby a navrhujte termíny. Mne to vyhovuje zatiaľ kedykoľvek, cez týždeň môžem až okolo 18.00, víkendy sa dajú zariadiť.
Odpovedať
Profilova fotka
tak to nie je tak daleko. ;-) a kedy mozete vy ostatne. ;-) inak pridala som nejake nove fotky do mojich albumov. tak mrknite - brusko, vecickky a nas "big" prebalovaci pult. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sloniii, teda ten prebalovak je riadny... skoro ako v jaslickach co boli pre niekolko deti naraz ;-)
Odpovedať
baby chcem sa vas opytat uplne na inu temu...neboli ste nahodou niektora z vas prechladnuta zo spodu??? ze ked ste boli na malej na wc vas to strasne pichalo a bolelo???a co ste nato brali? ake lieky aby to ustupilo??? bo kamoska mi dnes volala a je zufala a este k tomu dostala aj mrchu tak gyncos nepripada do uvahy... :-( ak mate skusenosti, prosim poradte...
Odpovedať
Profilova fotka
hej, to uz nam niekto hovoril. ale potrebovali sme schovat sijaci stol. tak sme ho schovali pod prebalovak. a navyse aspon tam mozem mat polozenu vanicku a malu hned vedla polozit a prezliect. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je sikovny plan sloni ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
eri neviem, nemala som take... ale pocas mrchy toho asi aj tak vela nevyriesi... no ak by to bolo velmi zle, tak nech ide na gyndu aj pocas mrchy.... hold je to gynekologova praca, on to videl uz milionkrat...
Odpovedať
sak to a lepsie ako trpiet, no tu su taki divni dokory...obyc doktor robi vsetko...by ta tu vystrelo ... a ani ti nechce dat lieky...videla som to na vlastne oci ked bol drahy...normalne si musel pytat dajte mi toto, dajte mi hento...otras...
Odpovedať
Profilova fotka
Eri kamoška to mala, bola s tým normálne u obvoďáčky, tá jej predpísala antibiotiká. Antibiotiká jej dala preto, že to je vlastne nejaký zápal (buď obličiek alebo močového mechúra). Pokiaľ tvoja kamoška vie, že to má naozaj z prechladnutia, tak nemusí ísť na gyndu a obvoďáčka ju tam dole nebude vyšetrovať :-D
Odpovedať
no nevie, ja som jej povedala ze som pocula ze taketo priznaky su s prechladnutia a ona povedala ze to moze byt...tak neviem :-) ale obvodna tu v holandsku robi aj gynekologicku tak sme si aj mysleli ze jej da antibio a ze nebude na nu kuki... tak uvidime.... ale dakujem moc moc ze ste mi napisali...ja jej to referujem poctivo ;-) ved treba si pomahat nie? :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Sloni ten prebalovák je super. Môžeš to používať aj ako bežný stôl keď už bude bábo veľké :-)
Odpovedať
Profilova fotka
moni - hej to tiez planujeme. ze ked bude velka, bude to mat aj ako pisaci stol. a vpohode sa jej tam zmesti aj pocitac. :-D
Odpovedať
ahojte ja len idem zareagovat a ficim ku malej eri: pravdepodobne ma kamoska zapal mocaku, ked ju picha a stipe a boli pri malej ... sluchaj, nech pije na litre urologicky caj, moze to zabrat a ak nezaberie, tak musi pre antibiotika ... drzim palcek 8-) sloniii: ten tvoj manzelik je inak sikovny ... super prebalovak ;-)
Odpovedať
ahojte kocky konecne sa mi podarilo vlozit dalsie fotky, teda ako rastieme ;-) je to v dvoch albumoch a snad sa mi dnes podari vybrat zo 245 fotiek z krstenia nejake a tie potom pridam ;-) inak sa mame super a mala uz je riadny macek, predvcerom som sa s nou vazila pred kupanim a vazime uz 5,1 kg :-D http://www.modrykonik.sk/album/album.... http://www.modrykonik.sk/album/album....
Odpovedať
Profilova fotka
no tych fotiek je vela, ale jedna krajsia kao druha... malinka je strasne zlatucka x-)
Odpovedať
fialllka aj ja som pozerala fotky...kraaasne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Marcelka krásne fotky. Počuj tá vaša malá bude nejaký veľký mysliteľ :-) Strašne sa mi páči, ako si vždy podloží rúčku pod bradu. Len ešte jedno upozornenie, možno som paranoidná, ale fotky nahého bábätka by som na internet radšej nedávala. Vieš, sú rôzni ľudia, ktorí by to mohli zneužiť. :-x Teším sa na fotky z krstín x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babizne, fialllka malá je krásnučká x-) Ten nápad s tým stretkom sa mi pozdáva, takže čakám návrhy termínov. Ja môžem hocikedy, prispôsobím sa.
Odpovedať
Profilova fotka
takže Alex a ja sa prispôsobíme termínu, Silwi môže až po 22.5., Sloni a hlavne Eleni by mohli navrhnúť nejaký termín. Eleni je pracovne dosť vyťažená, tak by sme sa mohli prípadne odpichnúť od dátumu, kedy bude v BA. Eli čakáme na tvoj návrh ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule. ja mozem teoreticky hocikedy. :-D
Odpovedať
ahojte! ja som v BA v nedelu 25.5 (v noci pred tym na svadbe, takze by som navrhla termin niekedy poobede-podvecer) potom znova cez vikend 7-8.6. co vy na to? aky cas vyhovuje maminam? cez den alebo skor vecer?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, takže máme tu návrhy termínov od Eli, vyjadrite sa prosím :-) Mne vyhovuje aj 25.5. aj 7-8.6., časovo sa viem prispôsobiť.
Odpovedať
Profilova fotka
ja som skôr za termín 25.5., ale som schopná prísť aj 7-8.6. takže tak :-D
Odpovedať
Profilova fotka
inak mohli by sme dat vediet aj lenke. ;-) mozno by prisla s ninkou tiez. ale zrejme podvecer jej urcite nebude vyhovovat.
Odpovedať
Profilova fotka
Sloni keď dohodneme konkrétny termín, dáme vedieť aj Lenke :-) Ale pochybujem, že sa bude niekam do mesta trepať s malým bábätkom :-N Silwi vyjadri sa nám aj ty k navrhnutým termínom :-) Kočky ešte musíme premyslieť, kde sa stretneme. Ja navrhujem nejaké sedenie vonku, už je pekne a nebudú nám tam vadiť fajčiari :-)
Odpovedať
super! ak bude pekne, mozme sa stretnut aj poobede v sade janka krala - tam by snad mohla za nami prist kocikovat aj Lenka a odtial to mame pesi blizko do Leberfingera alebo do Auparku - sediet vonku...
Odpovedať
Profilova fotka
cafte babule, no pozeram, ze na stretko ste navrhli same vikendy... coz mne az tak nevyhovuje, nakolko ma samu vlakom uz manzel nepusti a odviezt ma tam a cakat na mna sa mu asi tiez nebude chciet... a cez tyzden po praci byvam uz celkom utahana.... takze kludne sa dohodnite na akykolvek termin, mozno motyka vystreli a pridem aj ja ;-)
Odpovedať
ahojte babule stretko vam uprimne zavidim, skoda, ze sme tak daleko, isto by sme sa aj my s Terkou radi zucastnili ;-) tu som vlozila fotky z krstin x-) prihlasila som sa pod novym uzivatelom, aby som ich tam vlozila, tak potom ked budem davat fotky do noveho nicku, tak dam vediet 8-) http://www.modrykonik.sk/album/album.... dakujeme za komplimenty v mene Terezky x-) moni: no snad nik ich nezneuzije, ved tu je kopec fotiek malych miminiek, ako sa kupu, tak som to nepovazovala za zle x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?