Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
ahojte babulky na chvilu som si sem sadla, mala buva, manzel mi isiel urobit veceru, bo nestiham nic ked je hore, tak mi aspon takto pomaha .... aj zo sprchy som vyletela ako strela dnes, bo som ju pocula bacat a ze neuticha a pridem do izby, mala na prebalovacom pulte, Majko jej pustal hrkalku, hudbu, co som jej aj v brusku ked bola pustala a ona vrieskala ako najata a on, ze som chvilu s nou chodil na rukach a hojdal ju ale ona chce jest, tak som ju polozil, nech sa vyreve :-D no hold, ked je hladna, tak ju neutisi :-p aj keby sa rozkrajal :-D moni: vsetko naj ku dnesnemu sviatku a vecera nech je prijemna a na jednotku x-) ja celkom tesim na zajtra, bude aj Majko doma a mozem si porobit v skrini poriadok, ked bude mala hore, tak bude on zabavat x-) :-p budem to musiet vyuzit a ho takto zneuzit ;-) vsetkym vam zelame krasny dnik volna zajtra a alex, tebe predlzeny vikendik, pekne nacerpaj silu ;-) silwi: drzime palceky na piatok a neustale na teba myslime aj s Terkou ;-) x-) no idem sa navecerat, Majko mi uz vecerku doniesol a ptoom sa vrhnem na pradlo - plny maly kos zehlenia Terkinych veci, tak kym spi, tak to do hodky zmaknem, bo som cula, ked som si podvecer s nou zo 2 hodky zdriemla x-) tak papa babenky a krasny den volna zelame x-)
Odpovedať
ahojte kocky, ja ze si tu precitam romany a tu nikto ani ockom nekukol.. :-D no ja tiez len teraz bo som bola v robote, tu ziaden sviatok ako na SK nemaju...a potom som sa bola slnit za domom, sadla som si na lavicku a citala som si knihu "ucitel lasky" co mi doniesla sestricka :-) no ze som sa aj zabudla a sedela som tam 2 1/2 hodiny :-D prisla som domov a ja som sa vam baby aj trosku opalila :-) xixi lebo som si dala plavkovy vrch 8-) 8-) zajtra idem na poobednu takze skoncim o 22:30 a mangel ide kuki hokej do pubu kusok od roboty tak pridem za nim....a potom je sobota, nedela a pondelok mame volno tak si uzijeme predlzeny vikendik sa tesim ako mala :-D a pojdeme asi k moru :-p bo to mame 1/2 hodinku od domu autickom..tak sa poopalujeme a pokupkame :-D tesim....len aby bolo slnecno... tot z mojej strany vsetko, drzte sa...hlavne tebe silwi drzim palceky na zajtra...no mysli pozitivne a neboj sa, vsetko bude OK. pa a pekny zajtrajsi dnik...
Odpovedať
Profilova fotka
Eri to máte tak krásne v Holandsku? Tu je tiež teplúčko, no kúpať by som sa určite ešte neodvážila. Tak si to užite aj za nás ;-)
Odpovedať
no alex co ti budem hovorit tu musis vyuzit slnko ako sa len da...takze teplo neteplo ide sa kupat :-D ale nie je tu tak 25-6 stupnov...co je na holandsko kraaaaaaaaaaaaasne a u vas je ako?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievčatá, pozdravuje vás všetky Lenky, pred chvíľou som s ňou volala, Ninka je veľmi poslušná, krásne spinká aj papá, Lenka sa cíti veľmi dobre a je plná optimizmu a nadšenia x-) Veľmi jej pomáhajú jej rodičia, s ktorými bývajú, takže sa nemusí veľmi venovať domácnosti a môže naplno vychutnávať chvíle s malou. No a Michal je hrdý tatino, keď je doma, tak len on môže mať Ninku pri sebe :-D Stredajšia večer v číne bola super, dobre sme si pochutili a príjemne strávili večer. Včera v Brne bolo tiež super, boli sme na hrade, potom na dobrom obede a ešte sme stihli aj nákupné centrum popozerať :-) Alex si určite dnes užíva voľno. A vy ostatné sa ako máte? Eri užite si predĺžený víkendík pri mori. Eleni do ZOO by sme chceli ísť na celý deň, na tú pandu sa strašne teším, ale vraj tam majú aj koalu, tie ja milujem. A ešte sa teším na tučniakov a žirafky.... Na Silwinku dnes myslíme, dúfam, že nám dá vedieť ako dopadla. Verím, že všetko ok. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
samozrejme som chcela napísať pozdravuje vás Lenka (nie Lenky) :-D Tuším píšem ako hotentot, stredajšia večera tam mala byť. Dnes sa mi veľmi nechce trčať v robote :-p
Odpovedať
neboj moni...aj tebe rychlo prejde piatok a budes zachvilku domka...ved je pomaly uz obed ;-) ja idem trosku upratat bytik a za 3 hodky idem do prace...tak sa mi opatrujte cez vikend a uzite si ho s polovickami... eli a vy dobre pokoste travnik :-D nech na vas pozemok uz rakusaci nepozeraju... :-p silwi cakame.... papa a dnes hra slovensko tak ideme fajdiiiiiiiiiiiit :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Eri to sa nemáme čím chváliť, že dnes hráme o záchranu :-p Dúfam, že sa nedočkáme tej hanby, že vypadneme zo skupiny ]-( Tak poriadne fandite. Pekný predĺžený víkendík si užite :-)
Odpovedať
no jasne budeme :-D xixi aj ty si pekne uzi vikendik s mangelikom 8-)
Odpovedať
@eri: ani ja som vcera nemala volno... len volno od MS, kedze sa tu nic nedialo ;-) pokosime-pokosime :-N a tiez zafandime, ale od vysledku sa svet nezruti (vzdy mozme fandit dalej este cechom 8-) ) moni - dik za info od lenky - velmi pekne ju pozdravujem. @silwi - drzim stale palce!
Odpovedať
Profilova fotka
caute babule, tak my sme vcera nakoniec neboli ani v Brne ani vo Viedni, ale isli sme do Smolenic, je tam ozaj krasne, ale je tam riadny stupak k jaskyni (kde sme nakoniec ani nesli, lebo dalsi vstup bol az o hodinu a pol ked sme sa tam vystverali, tak sme isli radsej pozriet zamok) a ten krasny stupak mi spravil krasnu svalovku na lytkach, takze dnes sa ledva hybem...
Odpovedať
Profilova fotka
no a vysledky a amnia su suprove, vsetko je v poriadku a drobec bude chlapec... takze prvy chalanisko u nas v junovkach ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dnes som bola aj na poradni a doktorka sa pokusala spravit morfologicky ultrazvuk, ale drobec sa stale hybal, potom sa schoval uplne na spodok pod kosti, nemohla ho dobre pomerat, tak budem musiet prist este raz, ale voooooooobec mi to nevadi x-)
Odpovedať
silwi tak to sa mooooooooooooooooooc teskam :-D ze si nam dala takuto dobru spravicku.... takze idete vyberat meno pre chlapca??? tak daj do placu co sa ti paci.... xixi prvy balic bab Ninky a Terezky....zachvilu aj Martinky... :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojcek krasky silwi: blahozelame ku vysledkom a ku chlapcovi ;-) prvy napadnik nasich kociek :-D x-) my mame dnes krstiny, Terka uz nie je pohan ale krestan, celu omsu prespala aj ked som ju hned na zaciatku omse musela ist uspat do sakristie, bo strasne plakala a hojdanie nepomahalo, tak som odisla a akonahle som jej dala didinu, tak dvakrat potiahla a chrnela a ja som sa mohla vratit x-) ;-) a potom spala az kym sme neprisli dom a aj tu este potiahla hodku x-) aj ked som sa obavala, ze sa zobudi ked jej budu liat vodu na hlavu a ona oci otvorila a potom v pohodicke zaspala dalej x-) 8-) tak teraz uz len zvladnut tu kopu ludi tu vo vnutri a snad z toho mala nebude hotova, aj ked je cely cas zavreta v nasej izbe aby mohla v klude spinkat ale predsa, chodia na nu nazerat a aj zvuky z obyvky sem dolahnu, ked je hned vedla izby x-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
fiallka jej vy uz mate po krste? super... tesime sa na fotocky x-)
Odpovedať
Profilova fotka
eri, mame par predbeznych mien Samko, Richard, Michal...
Odpovedať
tak mate navstev a navstev fialka...aspon sa stretnes s tymi, ktorych mas rada... 8-) malu by si mala ucit trosku aj na hluk, podla mna je to super, pustit si niekedy telku a tak...moja svagrina tiez nic take neriesila a ked sme prisli na navstevu tak sme museli byt zavrety a hovorit posepky :-| lebo mala bola uz zvyknuta a keby nas pocula rozpravat tak je hned hore a moze natrasat... :-D silwi - peknucke mena... my sme si dnes urobili bikovy vylet...bolo super a potom sme isli do parku a tam sme sa opalovali...parada...tak sme trosku chyteni, zajtra by sme radi isli k moru a vecer na veceru...bo som slubila mangelovi ze za prvu vyplatu bude vecera ;-) tak to idem slubit...xixi :-p a v pondelok tu mame volno...tak sa tesim oki babulky drzte sa, mangel tu uz na mna caka, chce aby som ho smykla...cmuk papa
Odpovedať
Profilova fotka
eri aj ja striham manzela... najprv som iba strojcekom, ale teraz zacinam machrovat uz aj s noznickami cim dalej tym viac... a on mi na oplatku dnes spravil melir... nie je to zle, ale este musi trenovat :-p
Odpovedať
Profilova fotka
a uzite si volno s manzelikom v pondelok...
Odpovedať
xixi no my sme hviezdy nebeske.... :-D xixi ja ho striham dole zo strojcekom a hore s noznickami lebo on to nosi take speci ze si to hore nageluje do takeho kohuta...no ako mal na svadbe :-p ale to som ho nestrihala xixi dakujem silwi uz sa tesime...ten vikend tak leti ze :-S co uz... pa aj ty si uzi nekonciaci vikendik 8-)
Odpovedať
eri: my babulu ucime na ludi ale vcera to na nu bolo moc, vela ludi chodilo nazerat a zrovna, ked sa ukladala, tak mi nic nespala za cele poobedie a stale plakala ... ja si pri nej v pohodke pustam hudbu, cez net telku a manzel pri nej klepe na klavesnici, parkety nam v izbe vrzgaju ako na zamku :-D takze ona je na zvuky zvyknuta .... ved zajtra napisem blizsie, idem do hajan, ked aj ona spi, by som vladala v noci pri krmeni a sa relativne ako tak vyspala ;-)
Odpovedať
no jasne fialka to je spravna technika :-D ja len ze viem aj ine skusenosti tak aby si to zvladla lepsie...ale ked to u vas tak funguje tak paradicka... my sme sa boli dnes opalovat, potom na korculkach a v meste...uplna pohodicka 8-) zajtra mame volno a ked sa nezmeni pocko tak ideme k moruuuuuuuu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky... fialllka, tak ste to pekne zvladli... je ozaj dobre, ze mala je zvyknuta na rozne zvuky... eri, takze korculky? no super... ja by som tiez skocila na korculky... ked som to minule zahlasila manzelovi tak skoro zinfarktoval...
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam dnes posledny den doma, od zajtra idem znova do prace... dufam, ze to po tak dlhej dobe zvladnem :-p
Odpovedať
Profilova fotka
caute babule. tak sa opat ozyvam, po trosku dlhsom case. akosi som nemala sem cas prist. ;-) silwi - gratulujeme k dobrym vysledkom a ku chlapcekovi. ;-) my sme boli v piatok na kontrole. vsetko je ok. malinka rastie. trochu malo som zatial pribrala. ;-) ale co uz. ;-) uz mi vypisal matersku, takze od dnes som oficialne na materskej - huraaaa. a idem dnes k obvodnej zrusit pn a este som chcela skocit za pediatrickou, ci nas vezme k sebe, ked sa mala narodi. chodila som k nej aj ja a boli sme s nou velmi spokojne, tak dufam, ze bude mat volne miesto. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jej sloni, takze od dnes zacina materska? no super, uzivaj si to... kedy popridavas fotocky do albumu?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule, Silwi veľmi sa teším z dobrých výsledkov a gratulujem k chlapčekovi x-) Držím palce, aby si to v práci zvládla. Fialllka gratulujem ku krstinám a že ste to tak super zvládli :-) Sloni gratulujem k materskej ;-) Eri čítam, že ste mali super víkendík. Predpokladám, že dnes si to užívate niekde pri mori :-)
Odpovedať
ahojte, aj ja sa pripajam ku gratulaciam: Sliwi tebe k zdravemu chlapeckovi, Terezke ku krstinam a Sloni tebe k materskej... :-) V sobotu som bola pozriet na kamoskinej svadbe...bola krasna nevesta a som si tak trochu zaspominala na nasu svadbicku :-) ....
Odpovedať
caute baby... tak my sme sa naranajkovali, urobime rychlo sup sup poriadok ;-) a ideme k moru 8-) 8-) jupiiiiiiiiiii je tu krasne silwi tak si uzivaj posledny den doma a neboj zachvilu budes na materskej ako sloni....tak to ubehne ;-) jasne ze to zvladnes neboj...prvy den budu obdivovat tvoje krasne brusko...inak kuki som album pekneeeeeee 8-) a smolenicky zamok milujem ja mam dalsiu dedinu od smolenic babku tak sme tam chodili dost casto :-) moni a co ty a vikend????
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?