Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
eri vychadza nam to na pondelok...
Odpovedať
tak to by bolo celkom fajn...nie ??? ze napr. od stvrtku do pondelka na dovolenke 8-) alebo do nedele...sak to staci... co porabas???? ja robim sosovicnu polievku, mangel mi rano doniesol kufor z Rumunska a isiel do roboty, tak mu upracem veci a rozmyslam ci nejdem uvarit este maso na sampionoch...
Odpovedať
Profilova fotka
ja obed este od vcera, svokrusa ma nabalila, ze aj pre manzelika, ale on to nechcel, takze budem mat to iste co vcera...
Odpovedať
Profilova fotka
dnes iba tak bezcielne surfujem, nic sa mi nechce... ale asi spravim poobede ovocny salatik... pozriem co mame doma a zaimprovizujem troska...
Odpovedať
tak super aspon nemusis varit...ja som si vcera urobila cestoviny lebo som bola sama doma...a naco varit vela no nie? 8-) takze dnes oddychujes???
Odpovedať
Profilova fotka
a taka dovolenka - predlzeny vikend znie dobre... len neviem kam by sme isli... my mozme len autom... takze nieco relativne blizko...
Odpovedať
Profilova fotka
eri, aj ja si robim iba take drobnosti, ked som sama doma...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, tie vaše cestovateľské plány znejú fakt dobre :-) My sa práve dohadujeme so segrou, že vo štvrtok cez ten sviatok by sme skočili do Brna alebo do Viedne, len tak trošku pochodiť. Silwi tak si urobte taky predlzeny vikend niekde na hotel do blizkych lesov alebo nejake kupele. Maju rozne ponuky, tiež som nejaké pozerala. Sú aj také bez procedúr, lebo to ty teraz nemôžeš, ale ako oddych je to super. :-)
Odpovedať
ahojte, Moncuska ak nahodu pojdete vo stvrtok do Brna, tak odporucam vystavu Artefaktov Titanicu. My sme tam boli minuly tyzden a velmi sa nam to pacilo. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jahodka, tak je to dohodnuté, ideme do Brna :-) Hovoríš, že tá výstava stojí za to? Idem to omrknúť na nete, ďakujem za tip ;-)
Odpovedať
hej, mne sa to velmi pacilo, malo to super atmosferu :-). Napr. na zaciatku dostanes palubny listok s pribehom osoby co sa plavila na Titanicu a na konci mozes pohladat na zoznamoch, ci to ta tvoja osoba prezila alebo nie...fakt zaujimave. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sa tiez chystame na nejaky mini vyletik... zatial rozmyslame nad viednou a brnom...
Odpovedať
Článok sa načítava...
vidim, ze tieto 2 mesta su ozaj oblubene.. ;-) . My sa totiz tiez chystame do Viedne vo stvrtok :-D . Btw. cestou z Brna sme sa zastavili aj v Ledniciach a tam bolo tiez kraaasne ;-).
Odpovedať
Profilova fotka
no obe mesta su tak celkom blizko a zaujimave aj co sa pamiatok tyka, ale da sa tam aj nakupit :-D
Odpovedať
tak tak..vsak prave to bude tentokrat ciel nasej cesty...obchody traste sa!!! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som uz tiez rada isla vybrakovat obchody, ale manzelik mi tvrdi ze s vybrakovanym uctom sa to velmi neda :-N tak si asi dame len vylet a kavicku 8-)
Odpovedať
No myslim, ze taky vylet a kavicka s milovanym manzelom maju tiez svoje caro ;-).
Odpovedať
Profilova fotka
no to isto x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jahodka aj do Lednic sa chystáme v júni :-) Presne ako píšete, obe miesta sú blízko a dá sa tam aj nakúpiť aj kultúrne vyžiť :-) Viedeň si necháme na inokedy, lebo je trošku drahšia ako Brno a Silwi presne ako píšeš, vybrakovaný účet je nanič... :-D Ešte sa v blízkej budúcnosti chystáme aj do viedenskej ZOO ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
moncus, ja len nechapem, ze ktory hajzel nam ten ucet vybrakoval :-p tak teraz dufam, ze ma doktorka este pusti do prace, nech mam este aspon dva mesiace normalnu vyplatu...
Odpovedať
Profilova fotka
caute babule. prajem pekny dnicek. hlavne tebe moni. vsetko naj, naj k tvojim meninkam, vela zdravia, stastia, lasky, uspechov v praci a splnenie vsetkych snickov a nech sa vam coskoro zadari male miminko. :-D teda, ked sa zacnete pokusat. :-D
Odpovedať
jeeej ozaj, dnes ma meniny Monika..tak aj ja sa pripajam ku gratulaciii. Vsetko najlepsie!!! :-)
Odpovedať
jeeeeeeeeeeeeeeeeeej aj ja...moni vsetko naj k meninkam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Moncus, vsetko najlepsie k meninkam x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, ďakujem Vám všetkým za gratulácie :-) Sloni aj ja dúfam, že sa rýchlo zadarí keď začneme, lebo v robote to vyzerá všeliako, neviem, či dožijeme do budúceho roka :-| Dnes oslavujem meniny nič nerobením v práci :-D Fakt sa mi strašne nechce :-p Večer ideme s Marekom na večeru do čínskej reštiky, tak sa teším. Silwi tak čo ste si vybrali Brno alebo Viedeň zajtra? V piatok budem na teba myslieť, keď pôjdeš k doktorke.
Odpovedať
Profilova fotka
Moni všetko len to najlepšie k meninkám! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
moncus, este sme sa nerozhodli... drahy sa tvari nejak nafucane... tak som zvedava ci vobec niekam pojdeme...
Odpovedať
Profilova fotka
silwi snáď sa odfučí a urobíte si pekný výletík :-) Všetkým vám zajtra prajem príjemný deň, užite si slniečka.
Odpovedať
Profilova fotka
babuľky ja mám predĺžený víkend až do pondelka, tak sa teším. 5 dní voľna, konečne si oddýchnem.
Odpovedať
moncus - vsetko NAJ! dufam, ze vecera bola prijemna! a urcite pridi do ZOO, len si naplanujte dost casu - maju tam (o.i.) malu pandu a maleho ladoveho medvedika ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?