Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
silwi: ty si iny spiooooooooooooooooooooooooooon 8-) :-D :-D chcela som pridat aj nove fotky do albumu ale babulka mi to dnes nedovolila, lebo mame den slzaveho udolia ;-( boli nas brusko, tak mame doma mensiu pohotovost ... ale manzel bol dnes predpisat vitaminy Terezke a spominal lekarke aj tie kvapky proti naduvaniu a mozeme jej ich pekne davat, tak som rada, tak ma potesil, som jej ich hned nasadila, by sa chudatenko moje bobatko male uplakane netrapilo a sa jej ulavilo, tak mi konecne po 2 hodinach urputneho kriku a boja zaspala ;-) a tatikovi zlizala kvapky v polospanku z lyzicky jedna radost, len tak ich hltala, bo su sladke :-D
Odpovedať
ahojte krasky, tak sa vam sem docasne zase navtieram :-D boli sme vcera v poradni, mame 3800g a 55cm, boli sme pochvaleni ze mame nadherneho drobizga a ze je sikovna a pevna, posledny tyzden s tym spankom to nebolo nic moc, mame nocnu babsku zurku tak od jednej do stvrtej, ak ma niekto zaujem pridat sa tak nech sa prihlasi :-D na picasovi sme pridali nove foto tak mozte nakuknut, papa
Odpovedať
Bože Lenka malá je nádherná, prajem Vám nech je stále zdravá a nech máte noci plné pánku x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Leni, strasne je chutnucka... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
babule aby ste nemuseli hladat link, tu to mate http://picasaweb.google.com/klestinec...
Odpovedať
Profilova fotka
caute babulky. tak fotky ninky su krasnucke. akurat som tusim zaciatkom tyzdna na picasu kukala a nic tam nebola pridane. ;-) tak konecne lenka doplnila album. ;-)
Odpovedať
cau a dik babuli!
Odpovedať
ahojte krasky tak my sme sa prave vratili z poradne a mala zahajala .... ;-) uz mame 4600g a obvod hlavicky 38 cm a meriame cca 57 cm :-D krasne drzime hlavicku a sme pevny, pokozku mame pekne dohneda osmahnutu a to sa neslnime, len sa slniecko na nas chyta, ked sme vonku a kocikujeme sa aj v tieni .... ;-) a nozicky su uz ok, mame este mesiac cvicit a bude to number one x-) mliecko malej plne staci, tak sme radi ;-) Terezka bola ako anjelik u lekarky, cely cas cusala a kukala a baky spustila az ked ju lekarka obratila na brusko a presla jej po chrbtici aby videla, ako dviha hlavicku :-D bo na brusku sa jej moc nepaci, len ked lezi na mamine a to len obcas, ked sa chce pritulit a pomojkat, tak vtedy vydrzi aj zachrniet na mne x-) v utorok ideme na sono bedrovych klbikov, tak dufame, ze dopadne tiez na jednotku ako dnes x-) s tym spankom to mame aj my divoke, nakolko nevieme sa vyprdiet a vykakat, tak sa niekedy trapime aj hodinu aj pol, kym zaspime po druhom nocnom krmeni, cca o stvrtej rano papa a dnes sme zaspali az o pol siestej a o siedmej si opat pytala papu ... takze tuto noc som naspala asi len styri hodky a som total K. O. :-D niekedy si s babikou aj ja poplacem, ked sa velmi trapi ale dnes mi pomahala sestra s nou, tak som bola rada :-) Leni: bambulka je kraaaaaaaaaaaaasna okana x-) ;-) babenky, tu babsku zurku mozete najskor absolvovat u Lenky a potom sa presunut ku nam :-D keby ste mali malo :-D
Odpovedať
ahojte krasky tak my mame dnes presne mesiac, ako to letiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii x-) dnes som spozorovala, ze mala zacina vnimat aj ockami, sa tak zahladi a tak som skusila jej dat pred oci farebneho konika a jemne nim hybat na stranu a otacala hlavicku x-) dnes sme boli aj prvykrat v kostoliku na omsi, sice sme boli vonku ale vydrzali sme do konca prijimania a potom som utekala dom, bo sa budila na jedlo a domov prisla s takym vreskom, ze akonahle strcila didinu, tak div, ze mi ju neuhryzla :-D buducu sobotu krstime tak dufam, ze tam vydrzi celu omsu aj ked velmi tomu nedavam a viem, ze ju budem v sakristii isto tisit a krmit ;-) ale inak je mala vychcanica, zacina spavat len pri mojej didine a inak nechce zaspat :-S :-D snad sa mi tento tyzden podari dat aj nove fotky do albumu, povyberat, pozmensovat a vlozit 8-) inak sa mame ok, len trpim asi chronicky nedostatkom spanku :-D ale to je asi aj tym pocasim - je take spiace tak vam zelame krasnu nedelu aj s Terezickou x-)
Odpovedať
caute babulky, tak sa hlasim po dlhsom odmlcani.... mala som tu sestricku s buducim svarom na prazdninach :-D tak nam bolo veselo...uzivali sme si krasne dni plne slniecka, zazitkov a vsetkeho.... boli sme na 3 dnovom vylete v Parizi....uuuuuuha ten je krasny...piknikovali sme vo Versailskej zahrade ;-) no uplna pohodicka... Lenka mala je krasna :-) Eli - ako bolo v NL??? asi ste mali plny program ked si sa neozvala... drzte sa a prajem krasny slnecny pondelkovy zaciatok ;-) p.s. ja mam manzela v Rumunsku tak som zase sama :-(
Odpovedať
Profilova fotka
caute babule... v piatok si mame ist pre vysledky z amnia... uz sa neviem dockat...
Odpovedať
Profilova fotka
eri pozeram, ze ste to mali dobre akcne to posledne obdobie ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
silwi - este trosku strpenia... aj ja cakam na piatok, ale len tak, aby uz bol zas vikend ;-) v sobotu musime ist uz pokosit travu na nasom pozemku - sme si vybavili nove starosti :-| eri - boli sme len na skok k moru (minulu nedelu) v Zeelande http://www.vvvzeeland.nl/. Cez Antwrpy sa tam clovek z Brusselu dostane za hodku (my sme bludili okolo Antwerp, takze nam to trvalo trochu dlhsie). poznas to tam? pieskove duny a Middelburg su velmi pekne. NL nesklamalo a privitalo mo usporiadanymi, pedantne upravenymi farebnymi domcekmi, holandania sa bicyklovali na hradzi pri mori a vsetko vyzeralo o trosku krajsie nez v Belgicku... inak som bola v Brusseli - celkom som sa tam s kamoskou spolocensky vyzila 8-) dnes rano zubar :-S ale viac som sa bala, nez som sa skutocne musela.
Odpovedať
silwi a to nieje vsetko....buducu stredu pridu manzelovej sestry svokrovci...na 5 dni a potom 2 kamaratky...2 mesiace uplne plne...takze som len uteraky a postelne pradlo prala :-D inak drzim palce, neboj dobre to dopadne ;-) eli - tam to nepoznam poznam ine miesta pri mori...a Antwerpy??? vcera sme cez ne cestovali z Pariza... tak to je super, ze si si to uzila, oddychla a snad nacerpala novu energiu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
eleni, kosenie travy poznam... rastie akokeby sme jej za to platili, kotuha jedna :-p
Odpovedať
Profilova fotka
baby tie vase cestovacky tak dobre zneju ;-)
Odpovedať
xixi tak to ano :-) a ako tam bolo dobre... rozmyslame kam zase pojdeme ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule, tak sa tiež hlásim po predĺženom víkende, na východe bolo super, len málo :-| Silwi aj pirohy sme mali :-D Na piatok držím palčeky, všetko dobre dopadne. Ninka je krásnučká, len som sa tak nad tými fotkami rozplývala x-) Fialllka verím, že nedostatok spánku dokáže človeka zdeprimovať, neviem ako to budem zvládať ja, som totiž strašný spachtoš. Hlavne, že Terezka je krásne zdravé bábätko, časom ti prespí celú noc, ani nebudeš vedieť, že ju máš :-) Eri perfekné a zábavné dníky si mala, teraz to bez manželíka nejako vydrž a o chvíľu budeš mať o zábavu zase postarané :-) Ako ti to ide v robotke? Už žiadny úchylní černosi? :-D Eleni tak aj vy ste mali super dni, fakt sa to dobre číta a predstavuje :-) Zubára sa aj ja strašne bojím :-S Sloni čo vy máte nové?
Odpovedať
Profilova fotka
moncus som rada, ze ste sa mali u svokrovcov dobre... prezila si cestu v pohode? inak ja som tiez spravila pirohy vcera ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Silwi neznášam tie cesty vlakom :-p Smerom tam sme mali v IC zapnutú klímu tak, že sme tam odmŕzali a smerom späť sme zase dostali lístky len na rýchlik a tam tak strašne kúrili, že sme sa cítili ako v saune :-D Nevyberieš si. Ale naspäť bola cesta veselšia, lebo išiel so mnou aj Marek :-) Dnes nám namontovali do haly vstavanú skriňu, tak sa strašne vytešujem, neviem sa dočkať, kedy prídem domov a začnem ju čistiť a leštiť a naukladáme si tam veci :-)
Odpovedať
juj moni v robotke super, je to konecne super zmena...aj ked nerobim kazdy den ale tak 2-3x do tyzdna je to spestrenie a stiham vsetko, pracu, porobit co to doma, varit...ja som spokojna...chcem sa dohodnut na take 4 dni a to bude uplne super, len nas je tam nejako vela... :-) zajtra idem poobede do prace tak sa tesim, dnes navarim este sosovicnu polievku nemali sme dlho a nejake masko na sampionoch 8-) akurat som sa vratila z obchodu...
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je super eri, máš to teraz také pestrejšie :-)
Odpovedať
@eri: antwerpy su pekne, ale tam sme sa zastavili cestou naspat uz len na kavu. ani sme nesli do centra, lebo sa nam tam v takej secesnej stvrti zapacilo... ...aby ste mi rozumeli - to som mala damsku jazdu, ten moj brusselsky vikend; Tomi ostal doma ;-) Silwi, ved aj Ty si pocestujes... My sme si vcera zobrali od svokry kosacku a v sobotu to bude premiera. Susedia tam uz zazeraju na nas dzunglovy kus zeme - vsetci maju travicku pekne zastrihnutu. Ja som sa v sobotu utrhla a bola som po dlhej dobe behat - tak super mi to padlo! Snad mi to chvilu vydrzi...
Odpovedať
eli - hej domyslela som si ale az dnes, predtym som si myslela ze ides s mangelom 8-) takze babska jazda no paradicka :-D aj moj mangel si chce urobit pansku jazdu v juli...tak som zvedava ako to dopadne no aj ja som zacala cvicit trosku na brusko, zadok :-D treba udrziavat kondicku 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute babule. tak ja som od vcera sama. prvu noc som spinkala samucicka v nasej postielke (ked neratam 2 noci v nemocke :-( ). manzel isiel na sluzobku do belgicka. ale nastastie sa mi uz zajtra vnoci vrati. tak sa na neho tesim. velmi mi chyba. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
cauko slonii... este dobre ze to je taka kratka sluzobka, to sa da vydrzat... horsie by bolo keby chodieval na tyzdnovky... ale inak ani ja nemam rada ked moj drahusik nie je doma... neviem poriadne zaspat bez neho...
Odpovedať
ahojte babenky eli a eri: normalne vam ticho zavidim tie cestovatelske chvilky :-D x-) my sa snad s nasou babikou dostaneme tento rok, teda leto aspon do Tatier, to by som rada ..... a pobehat nejake hrady a zamky, to by mi pacilo ale uz sa tesim na leto ako malu budeme cvachtat vo vanicke vonku, ked bude teplo :-p silwi: drzime s Terezkou palceky na piatok, na 100% sme presvedcene, ze to bude ok ;-) moni: ja som tiez velky spachtos, Majko ma v nedelu natacal na video, ako som spala pri malej a ona kukala ockami ;-) a ked sa pomrvila, ze som sa postavila, hodila som jej plienku pod bradu a hybaj hned som odpadla spat :-) :-D ale tuto noc spala v kuse 5 hodiek, co bol jej rekord, aj ked my sme s Majkom isli neskor spat ako ona ale predsa 5 hodiek v kuse je uz pekne a potom sa opat po dalsich 3 hodkach zobudila, a potom opat po 3 hodkach, tak sa to uz celkom da ;-) sloniii: verim, ze manzelik ti chyba, to aj mne chybal, najma ked si clovek zvykne, ze niekto vedla neho spi ;-) my mame dnes super den, fajne sa 1x povracala, este tak nikdy a uz sme aj po vecernom kupani, ktore sme absolvovali o pol piatej, bo sa tak polajdala, ze komplet cela okakana bola ale mali ste vidiet ten jej blazeny usmev, ked som ju vybalila, a jej dohovarala samozrejme v dobrom, ako sa tvarila a ksichtila ;-) x-) no uzasne nieco take vidiet a samozrejme sme ju aj odfotili bo tak sa este vobec nepokakala, takze zajtra budem zmensovat fotky a konecne pridam, bo dnes som mala praci den a aj okolo Terky behala a teraz si sladko spi napapana, vyvonana x-) ;-)
Odpovedať
sloni - tak to si mozeme podat ruku :-) tvoj v Belgicku moj v Rumunsku :-D je to tazke, ale ja som si uz zvykla... fialka - neboj aj vy budete chodit...my si to chceme este takto uzit a pobehat...rozmyslame nad takymi 4 dnovymi vyletmi do Londyna a Barcelony, uvidime ake budu letenky :-p tesime sa na fotecky
Odpovedať
Profilova fotka
eri, tak to si pozrite letenky uz v predstihu... tak polroka dopredu sa daju kupit za superne ceny...
Odpovedať
no jasne trosku v predstihu, no tu je toho viac ako na SK - tych spolocnosti ... tak to je super...a maju dobre ceny..treba vystihnut a sup sup urobime 4 dnovku... aj ked do londyna sa chystame autom :-) mam tam kamosku tak prespime u nej :-) sa tesiiiiim a vy planujete dovolenku???? ja som rozmyslala ze na rocne vyrocie bud londyn alebo barcelona ;-) to by bolo super nie???? musim kuki na kedy ten datum padne 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?