Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky, ako ste vikendovali? ja tu mam rodicov na navsteve, takze u nas bolo stale rusno... vcera sme skocili vecer este aj k bratrancovi pozriet... si kupili domcurik s manzelkou, tak sme boli kuknut... dnes este zneuzivam situaciu, ze su este tu a mamku som poprosila aby spravila pirohy na obed, tak sa tesim, ze si pochutime x-) a zajtra idem na kontrolu ku gynekologicke po amnio, tak drzte palce, nech je vsetko v poriadku...
Odpovedať
Profilova fotka
caute babule. tak mi sme mali pracovny vikendik. aspon drahy. robil skrine do detskej izbicky. resp. komodu a chystal si dvierka na skrine. korpusiy pouzijeme zo starych skrin. uz sa neviem dockat kedy to bude hotove. ale to este potrva. :-| aj 2 tyzdne. ale ved ked som doteraz vydrzala, tak vydrzim. a este chce robit prebalovaci pult.
Odpovedať
Profilova fotka
silwi - budeme na teba zajtra mysliet. my ideme na kontrolu v piatok.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, Silwi zajtra držím palčeky. Mňam, pirohy milujem, dúfam, že svokra urobí, keď prídeme. S čím ste ich mali? Nech ma trošku navnadíš :-D Sloni manželík je fakt šikovný 8-) A veľa ušetríte, keď si všetko robíte takto sami. My sme boli v piatok na autosalóne, v sobotu na predstavení Andalucia (slovenský súbor tancujúci flamengo) a včera som doma pracovala. Zajtra ide Marek na východ, tak budem týždeň sama, potom pôjdem za ním na tri dni ;-) No a objednali sme vstavanú skriňu do haly, dnes nám ju prídu zamerať. Tak ja sa zase teším na toto :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem za drzanie prstekov... zajtra sa potom ozvem, co a ako... moncus, my robime niekolko druhov: zemiakove so syrom, a sladke s ceresnami a s dzemom... je ich trocha viac, takze budem mat aj do mrazaku ;-)
Odpovedať
silwinka: drzime palceky aj s Terezickou a verime, ze vsetko bude number 1 a OK x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule. tak silwi dufam, ze sa skoro ukazes a das vediet, co a ako. sme napate. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, kočky čo máte nové? Silwi netrpezlivo čakáme na správičky od teba. Tuším sa mi dnes v noci niečo s tebou snívalo :-) S tými pirohmi si mi narobila také chute... :-p
Odpovedať
ahoj moni... tusim tu je nejako zase smutno... no ja som nepisala, bo sme tu mali kamaratov zo SK, ti odisli a prisiel dalsi kamarat :-) vcera isiel pozriet nejakeho kamarata do Haagu a vo stvrtok pride s nim a v piatok odchadzaju...no pekne.... a v piatok pride moja sestricka s fesim ;-) ;-) ;-) tak sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiim , kamos odide rano a segra pride vecer...takze operiem postelne pradlo pre dalsiu navstevu 8-) xixi inak baby aj ja mam novinku...nechcela som vam to pisat skor kym nebude vsetko cierne na bielom, ale teraz to je vsetko potvrdene....a ja sa mozem pochvalit.... ;-) mam robotku 8-) viem ze ste si mysleli vacsina z vas, ze sa pridam k silwinke a sloni :-D ale pre mna to je super spraaaaaaaaaavicka :-p robim v jednom suvenir shope v centre...je to fun. uz som tam bola asi 4x je to parttime job, ale aspon nieco...chcem aby som robila viac, uvidim ako mi to dopadne...som nova, tak nemozem moc vymyslat...ak nie tak si najdem popri tom este nejaku inu pracu...teraz robim 2-3x do tyzdna ... dnes som free tak to tu budem checkovat :-) pekny dnik...
Odpovedať
ahojte kocky ;-) prajeme vam s Terezkou krasny dnik ;-) silwi: cakame na spravicky od teba ;-) vcera som volala s Lenkou, cinkla mi, boli na prechadzke s Ninkou, tak sme si pokecali o mamickovskych radostiach ;-) a zistili sme, ze tie nase babiky su ako dvojicky :-D odgrgnut si nevedia, vsetko im prechadza bruskom a to su potom kriky, mlieko hlcu akoby sme im ho nechceli dat a tahaju to niekedy akoby z paty, ako to moj Majko raz v noci nazval, ze keby mi to mala vytiahnut z paty, tak to odtial dostane :-D jeduju sa, ked nieco nemaju hned a zaraz a pod. ;-) mliecka ma dost, uz mala aj zapal prsnika, ale zachytili to v pociatocnom stadiu, takze ok a stihli to preliecit, vraj len jeden den nedojcila, kvoli tomu, ze mala 38 teploty ale inak uz ok .... malej sa velmi paci vonku a taaaaaaaaaaaak no my sme dnes mali celkom ok noc, az na posledne papanie v noci o tretej, kedy sme bojovali so zaspanim a asi aj bruskom az do pol piatej, uz som myslela, ze zaspim nad malou ale nakoniec sa jej podarilo zaspat a spala az do pol osmej, kedy si znova vypytala papat a o pol desiatej sa opat zobudila ;-) to uz som vdaka Bohu bola naranajkovana, lebo niekedy nestiham pri nej sa ani najest 8-) potom sme prebalili, a naj bolo, ked som jej sla davat cistu plienku, tak zacala takym prudom cikat, ze sme museli komplet prezliect aj ju aj zavinovacku dat druhu, bo tamtu precikala .... :-D teraz cuci na posteli a mrnka si pre seba a snazi sa zaspat x-)
Odpovedať
jej no fialka dakujeme za spravicky... tak to je super ze lenka s ninkou su OK :-) no len nech terezka pekne zaspinka, aby si si mohla nieco poroboti, resp oddychnut aj ty. ja si chcem dnes zacvicit, trosku upratat ale hlavne oddychovat...mangel mi pride o 21.00 vcera zahlasil :-| co uz...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule... mame zblbnuty net, teraz som sa mi nachvilku podarilo napojit.... kontrola dopadla superne, srdiecko krasne bilo tak som sa ukludnila... uz len cakam o dva tyzdne dobre spravy ;-) eri, blahozelam k robotke x-) fiallka, babulinka, som rada, ze sa mate dobre... dufam, ze babule sa coskoro naucia ogrgovat a bude sa mi potom lahsie zaspavat...
Odpovedať
Článok sa načítava...
silwi - nadalej drzim palce!
Odpovedať
ericulka - GARTULUJEM! to je uplne super! len tak dalej :-) precvicujes si tam aj holandstinu?
Odpovedať
fialllka - tak si si to svoje pretrpela a snad, ak by si nemala svoje dojmy zachytene takto cierne na bielom, uz by si pri dnesnych radostiach/starostiach ani davno nevedela, ako to vlastne bolo ;-) prajem pekne mamickovanie a nech je Terazka zdrava. Fotecky su uzasne!
Odpovedať
eri - ja som cez vikend v Bruseli. rozmyslame aj nad vyletom k NL-tulipanovym poliam. teraz prave by mali krasne kvitnut (Keukenhof atd). ake mas ty plany na vikend?
Odpovedať
eli - dakujem :-) hej trosku ma ucia po holandsky, lebo kasa je robena v holandstine tak ju musim ovladat...ale su tam super ludia tak sa s toho vytesujem :-) vcera som robila s polkou som myslela ze budeme klabosit ja v slovencine ona v polstine...sak si rozumieme, ale celych 7 hodin v anglictine ;-) ale aj to je pre mna super... Keukenhof??? paradicka, isli sme okolo bolo to tam kraaaaaaaaaaasne 8-) rozkvitnute...je otvoreny tusim do maja, takze pohodka :-) Plany na vikend??? Zatial ziadne...pride sestra s fesakom ;-) ale mozeme si vymenit tele...ak by sme boli v AMS. resp. robili nejaky vylet tak si mozeme dat vediet ci sa nestretneme :-p
Odpovedať
eri: blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaame ku robotke! to je super x-) nech sa ti tam dari a paci ;-) eli: veru, keby som si to tu obcas neprecitala ake to bolo, tak by som sa vrhla cochvila na dalsie :-D bo sa citim uz total fit akoby som ani nerodila .... ked ma v nedelu videli nasi, tak na mna kukaju, ci som vobec rodila, ze vobec nevyzeram 8-) ostalo mi cca 1,5kg, ale to sa nejak do leta zo mna dostane, kojenim isto, teda dufam 8-) eli: tak tie tulipanove polia by som aj ja brala .................. to musi byt kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasaaaaaaaaaaaaaaaaaaa x-) ach jaj, ticha zavist :-D x-) silwi: super spravicky, drzime s Terezkou aj nadalej palceky silno silno 8-) babenky, mam dnes novy parfeeeeeeeeeeem :-D citit ma mliekom, normalne prvykrat si pripadam, ze "smrdim" mliekom :-D neviem, ci je to tym, ze som rano musela odstriekat, kym sa babika zobudila, lebo ma bolel prsnik a mala som ho uz naliaty a tvrdy ale citim mlieko vsade :-D
Odpovedať
sme sa s Lenkou smiali, ze cele dni nic nerobime len kojime :-D :-D :-D a obcas prebalime a perieme a zehlime ale hlavne a hlavne kojime a kojime a kojime :-D
Odpovedať
xixi fialka to je vasa pracovna napln :-)
Odpovedať
eri: tak to teda ano x-) Rajo sa moze oproti nam schovat :-D
Odpovedať
xixi ;-) ale co ked musi aj mala papat....aj ked casto...neboj sak to ju zachvilu prejde ak vam vyrastie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
fialllka, ale to je dobre, ze im chuti papat... aspon budu krasne rast, aby boli z nich pekne velke slecny ;-)
Odpovedať
babenky ved ja viem, ja som len rada, ze je taky srotovnik, nie je nic lepsie ako materske mliecko x-)
Odpovedať
Profilova fotka
vculeky som mudra jak radio, ale ked ja nabehnem do funkcie mliekarne na plny uvazok, tak budem asi trosku inac hovorit, ze? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
čaute babule, no konečne nové správičky :-) Eri srdečne gratulujem k robotke, je super, že si si našla takú, ktorá ťa baví ;-) Vidím, že to tam teraz máte ako návštevné dni :-D Silwi som veľmi rada, že je všetko ok a isto budú aj výsledky o pár týždňov v poriadku :-) Fialllka teším sa, že si nám napísala aj nové správičky o Lenke. Je dobré, že Terezka ľúbi tak papkať, nech len pekne rastie. A ty si daj ten nový parfém patentovať :-D Eli úprimne závidím, tie tulipánové polia by som tiež chcela vidieť x-) A ako sa máte vy, nejaké nové správičky s pozemkom alebo domčekom?
Odpovedať
no moni...neni to moja profesia co som vystudovala, ale ked nechcem aby som stvrdla doma pri nete a pozerani telky cely den tak je to fajn...hlavne som medzi ludmi, komunikujeme a tak xixi inak vcera som bola pri kase a jeden starsi pan cernoch cuco si kupoval u mna taku kriklavo oranzovu siltovku :-D velice som sa mu pacila a hovori ze je zo zimbabue :-D (neviem ako sa to pise) a ze ci by som nesla s nim 8-) tak som na neho kuki ze ty si v poho ujo???? ]-( ]-( ]-( ti cucovia su ale drzi.... silwi no za chvilu budes trenovat :-D ani sa nenazdas....
Odpovedať
Profilova fotka
Eri ty máš tuším na takých úchylov "šťastie" :-S
Odpovedať
Profilova fotka
inak ja som bola vcera u manzelika v praci pred tym ako som isla na kontrolu a sedela som na volnom mieste ked tam dosiel nejaky kolega, ktory ma nepoznal, chvilu tam so vsetkymi debatil a potom sa tak intimne pytal akurat mojho manzelika, ze co to tam sedi za babu a on nahlas, ze to je moja manzelka, tak najprv chudak nechcel verit a potom sa aj divne citil, ze akurat si jeho vybral koho sa spytal :-p
Odpovedať
silwi: myslim, ze nebudes ani vo funkcii mliekarne zmyslat inak :-p a ked si vezmete, ze MM je najlacnejsie, vzdy k dispozicii so spravnou teplotou, najzdravsie a ku tomu aj lahko stravitelne, no co mozeme ine dat nasim babatkam ako MM x-) x-) x-) a preto sa dojcene deti castejsie hlasia ku papaniu ako deti nedojcene 8-) silwi: to je dobreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :-D :-D :-D chudak, sa musel prepadnut od hanby x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?