Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
no babenky aj napriek tomu, ze sme mali dlhy a tazky porod, mam nan pekne spomienky aj zabavne a aj na cely pobyt na roomingu, kde sme boli tri babenky a neskutocne sme si rozumeli a sme sa vela nasmiali ... vymenili sme si telefonne cisla a som im povedala, ze vzdy ked bude mat Terezka narodeniny, tak si spomeniem aj na ne, na ich poklady Filipka a Matuska, dvoch napadnikov nasej slecny, ktori prisli na svet v rovnaky den ako nase slniecko ;-) a este vam zhodnotim personal v TN porodnici: lekari: vsetci super ;-) super pristup, ochota, odbornost, a ku tomu aj sympatickost, mladost a vidno, ze svoje povolanie miluju ;-) pomahat detickam na svet x-) klobuk dole pred kazdym x-) sestricky na porodnej sale: detto ako lekari x-) pomahali ako sa dalo a mohli ste tam aj steny skriabat a kricat kolko vam hrdlo racilo x-) sestricky na porodnickom oddeleni: ako ktore .... niektore boli velmi mile a ochotne ..... ked som mala problem s mocenim, 2x ma museli cievkovat a vobec nefrflali aj potom, co so mnou boli v sprche to skusit, ci to nepojde same .... ine boli zasa take nemastne neslane .... a niektore akoby tam ani byt nemali, pristup otras .... spolupacientka si sla vypytat glycerinovy cipok a oni jej povedali, ze na co chce cipok, ze ved to nema v karte napisane .... no no comment ... som jej povedala, ze jej mala povedat, ze na co je asi cipok aby lahsie isla na toaletu a sa tak nebala prvykrat nie? ;-) no niektore fakt total hlupe husi, co ste nemali napisane v karte, tak to akoby pre nich ani neexistovalo .... lekari z novorodeneckeho oddelenia: neskutocne mile a ochotne a vysoko erudovane lekarky ;-) odpovedali nam na kazdu nasu otazku pocas vizity, ked sme sa pytali .... sestricky z novorodeneckeho oddelenia: mile, ochotne kedykolvek vam prist pomoct s babatkom aj v noci o tretej, stacilo im iba zazvonit pri oddeleni, co sme mali hned z izby na 5 krokov a prisli ... mne zo zaciatku pomahali s malou bo nechcela sa prisat ku prsnikom a robila neskutocny cirkus .... kazdu noc nas chodili niekolkokrat kontrolovat, ako sa maju babatka, clovek niekedy ani nevedel, ze tam boli, vosli potichu, pozreli na babatka a odisli ... pomahali pri kupani, teda ony ich kupali a my sme si ich potom poobliekali, lebo im to slo ako od ruky a babatka umyvali pod tockou a doma sme sa to naucili samy, my sme to uz zvladli krasne ;-) vsetkym fakt patri moje velke DAKUJEM! ;-) idem povyberat par fotiek, ktore potom zmensim aby som mohla konecne malej urobit albumcek ;-)
Odpovedať
monci: lekar ma trosku nastrihol, ale mam to len na dva stichy vonkajsie, tak si myslim, ze mi to pomohlo .... viac mam stichov vnutornych, teda si myslim, lebo tie ma boleli ale tie vonkajsie pohodicka .... som lekarovi povedala, ze ani som nevedela, kedy ste ma nastrihli a on, vystihol som ten spravny okamih :-D injekciu pri zasivani som samozrejme dostala a mam taky tichy pocit, ze az dve ;-) aj ked posledne dva stichy som trosku citila, lebo to uz asi v tom mieste neucinkovala ale nebolo to nic strasne, len take stipnutie :-)
Odpovedať
;-) monci: ja ked som si v aprilovkach precitala, co tam moj Majko napisal, tak sa mi vtisli slzy do tvare ;-) on im dal vediet o Terezke aj pridal prve fotky a napisal, ze som bola velmi statocna a riadne som si vytrpela a ze podla neho kazdy muz by tam mal byt, aby to prezil so zenou, aby videl, ze co to je, ked sa rodi novy clovek a kazdy muz si potom bude svoju zenu neskutocne vazit ;-) ze on nikdy neolutuje, ze bol pri mne x-)
Odpovedať
Profilova fotka
fialllka na základe tvojich opisov sa už pôrodu bojím menej. Lebo napriek tomu, že tvoj pôrod nepatril medzi tie "pohodové", zjavne si s tým vysporiadaná a berieš to v pohode. To sa mi páči a dúfam, že aj ja budem mať aspoň štvrťku tvojej guráže ;-) Tešíme sa na fotečky, potom nám sem hoď link :-) Silwi sa nám už dlhšie neozvala. Ak je dnes na tej amniocentéze, silno silno jej držím palčeky, aby všetko dobre dopadlo 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
a ešte k tomu personálu... zjavne si si vybrala dobrú nemocnicu. Nám by to asi do TN trvalo ešte dlhšie než do Brna.
Odpovedať
fialka - tak musim ti povedat ze mi normal az slzicky vyhrkli... :-) uzasne... jasne to ked zena ma po...a vidi drobca je to vsetko OK :-) urcite si to mala tazke ale zvladla si to...nic ine ti predsa neostavalo...no si hviezda... skoda ze nam aj babulina nenapise...nie som s nou v kontakte cez sms...jedine tu...no snad posle nejake foto ninky a na tvoje foto sa tiez tesime.... super ze si nam to takto opisala...mna tie tvoje opisovacky tak bavia, ze nevnimam vtedy svet :-D a okolo co mi mangel rozprava 8-) xixi
Odpovedať
Profilova fotka
caute babule. nasla som nove fotecky ninky. ;-) http://picasaweb.google.com/klestinec...
Odpovedať
jé sloni to je super, ďakujeme, malinká je krásnučká x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule... tak ja uz mam amnio za sebou... v utorok rano som volala do nemocky ci ma mozu zobrat este tento tyzden, tak doktorka mi vravi ze sa mam rychlo zbalit a utekat do nemocky.. tak sme sa naranajkovali, zbalila som sa a isli sme na antolsku, tam ma v prijmacej kancelarii pochvalili ako pekne rychlo sme to stihli :-p poslali ma hore na oddelenie, tam mi spravili ultrazvuk a kontrolne vysetrenie a potom som sa zvysok dna uz len nudila na izbe... vsetky 3 baby co sme isli na amnio (inak celkovo nas bolo asi 7)... tam sme sa tam navzajom ukludnovali... od polnoci sme mali nejest nepit... v stredu rano ani vizita nebola, len dobehla jedna sestricka, ze mame ist uz na chodbu... sme si mysleli ze dokoncia najprv vizty a potom zacnu s amnicentezami... ale oni hned supom, takze nieco po pol osmej som uz bola vybavena na izbe... vobec to nie je nic hrozne, najhorsie na tom celom bol ten dezinfekcny roztok, ktory stekal vsade a dost to stipalo... ale samotny vpich bol dost v pohode, skor som citila len taky tlak, ale inak fakt ziadne bolesti... horsia bola ta injekcia co mi pichli kvoli protilatkam, ta bola strasne stiplava, ale nastastie mi sestricka poradila, ze si to mam rozmasirovat a tak ma to potom az tak nebolelo... no a dnes rano nam oznamili, ze to kontrolne AFP z plodovej vody dopadlo dobre, tak sme isli vytesene domov...a dufam, ze aj tie vysledky po tych 3 tyzdnoch budu rovnako dobre...
Odpovedať
Profilova fotka
inak fotocky su krasne... vsetky co ste popridavali linky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jej, silwi, tak vy ste take sikulky. rychlo ste to zvladli. ;-) a nechces ist predtym este aj na ten uzv, co som vyssie spominala? kym sa dozvies vysledky.
Odpovedať
Profilova fotka
marcelka, ten opis porodu bol perfektny, tak ako vzdy od teba to posobi, ze napriek moznym problemom,, je to vsetko malina ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
sloniii posli mi kontakt ak mas, pojdem este za svojou doktorkou a sa s nou poradim, ze co este by bolo dobre urobit, lebo aj ona by mi mala teraz robit nejaky detailny uzv...
Odpovedať
Profilova fotka
bola som v pondelok za tou kamoskou. a ona sa objednala tu - euromedix. kazala, aby si si klikla na www.euromedix.sk dufam, ze som to dobre zapisala.
Odpovedať
Profilova fotka
inak ak by si chcela, tak jej kludne napis IP. nik ma trpezliva. urcite ti rada a ochotne napise podrobnosti. povedz, ze mas info odo mna. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dik sloniii o tom som uz pocula... sa este porozpravam s doktorkou, uvidim aky uzv mi ponukne ona a ked nebudem na 110% spokojna, tak sa este doobjednam na dalsi...
Odpovedať
ahojte dievcence ;-) tak som tu zasa na skok ;-) malinka konecne zaspala .... cez noc spala ukazkovo .... krmili sme sa o pol deviatej, o pol dvanastej, o pol tretej, o pol siestej a o pol deviatej ;-) tak sme sa aj vyspali .... vcera som bola taka mrtva, ze som si podvecer o piatej lahla spolu s malou a zobudila som sa o osmej a mala az o pol deviatej x-) spali sme obe ako zabite :-D uz som si dala prat dalsie pradlo, caka ma zehlenie ale vobec sa mi don nechce a skor pojdem upravit fotky aby som malej mohla urobit konecne albumcek :-D Andrejka: diky za link, mala Ninka je krasna ;-) Silvi: super, ze tu amnio uz mas za sebou a vysledky zatial ok, drzim palceky aj s Terezkou aj na tie vysledky po 3tt x-) som rada, ze ste sa mojho opisu nezlakli, to som nemala v plane .... vystrasit nase dve tehulky, to ani nahodou .... kazdy porod je indi vindi a clovek sa moze len modlit, aby ten jeho bol rychly a lahky a ked to tak nie je, tak dakovat Bohu, ze aj napriek tazkostiam vsetko dopadlo na jednotku x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasneee silwi. ale tej babule kludne napis. je zlata a urcite ti napise. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Silwi som rada, že si amnio zvládla v pohode, myslela som na teba ;-) Držím palčeky, aby výsledky boli ok a hlavne prajem veľa trpezlivosti pri tom čakaní. Sloni vďaka za fotečky :-) Ericulka Lenka nemá doma PC, tak preto nám sem nemôže napísať, čo je aj mne ľúto :-( Ale občas jej niektorá z nás pošle sms alebo zavolá a potom sem zverejníme najnovšie info ;-) Fialllka fajn, že sa ti podarilo aj trošku oddýchnuť, viem, že je to značne náročné každú chvíľu v noci vstávať a kŕmiť a utišovať bábo. Ale zdá sa, že Terezka bude veľmi dobručké bábo a keď sa trošku prispôsobí režimu, ani nebudeš vedieť, že ju doma máš :-D A čakáme na ďalšie fotečky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem moncus...
Odpovedať
Fialllka pozerala som Terezkin albumcek, je straaaaaaasne krasna... :-) Silwi drzim palce aby vysledky boli v poriadku.
Odpovedať
jahodka: ;-) dakujeme x-) pre ostatne babenky tu je link: http://www.modrykonik.sk/album/album.... konecne mi nas anjelik dovolil urobit jej albumcek x-) dnes cely den spinka, a zobudi sa len na papanie, kedy prebalime, napapame sa a zasa zabuva x-) brusko ju dnes vdaka Bohu neboli, tak nemame kazdu chvilu uplakanu x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Fiallka, super opis, napriek tej bolesti sa uz normalne tesim ked budem stat pred tym okamihom... a malinka je na spapanie. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
marcelka veľmi krásne fotečky, tam kde spinká napapaná sa tak úžasne spokojne tvári, je rozkošná 8-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
juj velmi je chutnucka, drobatko malinke...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, Silwi som rada, že už máš amnio za sebou a verím, že výsledky dopadnú super. Fialllka malá je rozkošné bábätko x-)
Odpovedať
Ahoj fialka, tak malinká je úžasná, normálne že poklad dieťatko. No a poviem ti že velmi sa podobá na tatinka x-)
Odpovedať
babenky dakujeme ;-) marti: vsetci vravia, ze sa podoba na Majka, teda z fotiek isto ale nazivo ma aj moje crty ;-) no idem si urobit vecernu toaletu, kym mala este spi a nebudi sa na papanie a potom s nou zalahnem x-) tak bru nocku a zasa zajtra ak mi to dovoli sa tu zastavim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
fiallla, ale nos má tvoj si myslím ;-)
Odpovedať
alex: ja si tiez myslim, ze frtan ma po mne a aj tmave vlasy ma po mne a kazdym dnom jej viac tmavnu ;-) a dlhe prsty a tvar nechtom ma tiez po mne, to som si vsimla ako prve, ked som ju videla, ze je to moja dlhoprstana ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?