Menu Forum

Svadba v júni 2007. Pridajte sa

4. okt 2011  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
fialllka
Registrovala sa 8. júna 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 844 príspevkov a 3 albumy. Má 38 priateľov. Považská Bystrica, okres Považská Bystrica.
  • Svadba bola 16. júna 2007
    V Považskej Bystrici, okres Považská Bystrica
fotoportrét
fotoportrét
fialllka
Registrovala sa 8. júna 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 844 príspevkov a 3 albumy. Má 38 priateľov. Považská Bystrica, okres Považská Bystrica.
 no babenky aj napriek tomu, ze sme mali dlhy a tazky porod, mam nan pekne spomienky aj zabavne a aj na cely pobyt na roomingu, kde sme boli tri babenky a neskutocne sme si rozumeli a sme sa vela nasmiali ... vymenili sme si telefonne cisla a som im povedala, ze vzdy ked bude mat Terezka narodeniny, tak si spomeniem aj na ne, na ich poklady Filipka a Matuska, dvoch napadnikov nasej slecny, ktori prisli na svet v rovnaky den ako nase slniecko emoticon

a este vam zhodnotim personal v TN porodnici:

lekari: vsetci super emoticon super pristup, ochota, odbornost, a ku tomu aj sympatickost, mladost a vidno, ze svoje povolanie miluju emoticon pomahat detickam na svet emoticon klobuk dole pred kazdym emoticon

sestricky na porodnej sale: detto ako lekari emoticon pomahali ako sa dalo a mohli ste tam aj steny skriabat a kricat kolko vam hrdlo racilo emoticon

sestricky na porodnickom oddeleni: ako ktore .... niektore boli velmi mile a ochotne ..... ked som mala problem s mocenim, 2x ma museli cievkovat a vobec nefrflali aj potom, co so mnou boli v sprche to skusit, ci to nepojde same ....
ine boli zasa take nemastne neslane .... a niektore akoby tam ani byt nemali, pristup otras .... spolupacientka si sla vypytat glycerinovy cipok a oni jej povedali, ze na co chce cipok, ze ved to nema v karte napisane .... no no comment ... som jej povedala, ze jej mala povedat, ze na co je asi cipok aby lahsie isla na toaletu a sa tak nebala prvykrat nie? emoticon no niektore fakt total hlupe husi, co ste nemali napisane v karte, tak to akoby pre nich ani neexistovalo ....

lekari z novorodeneckeho oddelenia: neskutocne mile a ochotne a vysoko erudovane lekarky emoticon odpovedali nam na kazdu nasu otazku pocas vizity, ked sme sa pytali ....

sestricky z novorodeneckeho oddelenia: mile, ochotne kedykolvek vam prist pomoct s babatkom aj v noci o tretej, stacilo im iba zazvonit pri oddeleni, co sme mali hned z izby na 5 krokov a prisli ... mne zo zaciatku pomahali s malou bo nechcela sa prisat ku prsnikom a robila neskutocny cirkus .... kazdu noc nas chodili niekolkokrat kontrolovat, ako sa maju babatka, clovek niekedy ani nevedel, ze tam boli, vosli potichu, pozreli na babatka a odisli ... pomahali pri kupani, teda ony ich kupali a my sme si ich potom poobliekali, lebo im to slo ako od ruky a babatka umyvali pod tockou a doma sme sa to naucili samy, my sme to uz zvladli krasne emoticon

vsetkym fakt patri moje velke DAKUJEM! emoticon

idem povyberat par fotiek, ktore potom zmensim aby som mohla konecne malej urobit albumcek emoticon
16. apr 2008 o 14:49  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fialllka
fotoportrét
fotoportrét
fialllka
 monci: lekar ma trosku nastrihol, ale mam to len na dva stichy vonkajsie, tak si myslim, ze mi to pomohlo .... viac mam stichov vnutornych, teda si myslim, lebo tie ma boleli ale tie vonkajsie pohodicka .... som lekarovi povedala, ze ani som nevedela, kedy ste ma nastrihli a on, vystihol som ten spravny okamih emoticon

injekciu pri zasivani som samozrejme dostala a mam taky tichy pocit, ze az dve emoticon aj ked posledne dva stichy som trosku citila, lebo to uz asi v tom mieste neucinkovala ale nebolo to nic strasne, len take stipnutie emoticon
16. apr 2008 o 14:52  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fialllka
fotoportrét
fotoportrét
fialllka
 emoticon monci: ja ked som si v aprilovkach precitala, co tam moj Majko napisal, tak sa mi vtisli slzy do tvare emoticon on im dal vediet o Terezke aj pridal prve fotky a napisal, ze som bola velmi statocna a riadne som si vytrpela a ze podla neho kazdy muz by tam mal byt, aby to prezil so zenou, aby videl, ze co to je, ked sa rodi novy clovek a kazdy muz si potom bude svoju zenu neskutocne vazit emoticon ze on nikdy neolutuje, ze bol pri mne emoticon
16. apr 2008 o 14:56  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
moncuska
Registrovala sa 13. septembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1109 príspevkov a 3 albumy. Okres Bratislava.
    V Bratislave, okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
moncuska
Registrovala sa 13. septembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1109 príspevkov a 3 albumy. Okres Bratislava.
 fialllka na základe tvojich opisov sa už pôrodu bojím menej. Lebo napriek tomu, že tvoj pôrod nepatril medzi tie "pohodové", zjavne si s tým vysporiadaná a berieš to v pohode. To sa mi páči a dúfam, že aj ja budem mať aspoň štvrťku tvojej guráže emoticon
Tešíme sa na fotečky, potom nám sem hoď link emoticon

Silwi sa nám už dlhšie neozvala. Ak je dnes na tej amniocentéze, silno silno jej držím palčeky, aby všetko dobre dopadlo emoticon
16. apr 2008 o 14:57  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
moncuska
fotoportrét
fotoportrét
moncuska
 a ešte k tomu personálu... zjavne si si vybrala dobrú nemocnicu. Nám by to asi do TN trvalo ešte dlhšie než do Brna.
16. apr 2008 o 15:00  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ericulka
Registrovala sa 30. januára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 675 príspevkov a 2 albumy. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 30. júna 2007
fotoportrét
fotoportrét
ericulka
Registrovala sa 30. januára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 675 príspevkov a 2 albumy. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
 fialka - tak musim ti povedat ze mi normal az slzicky vyhrkli... emoticon uzasne...
jasne to ked zena ma po...a vidi drobca je to vsetko OK emoticon urcite si to mala tazke ale zvladla si to...nic ine ti predsa neostavalo...no si hviezda...
skoda ze nam aj babulina nenapise...nie som s nou v kontakte cez sms...jedine tu...no snad posle nejake foto ninky
a na tvoje foto sa tiez tesime....

super ze si nam to takto opisala...mna tie tvoje opisovacky tak bavia, ze nevnimam vtedy svet emoticon a okolo co mi mangel rozprava emoticon xixi
16. apr 2008 o 18:11  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sloniiicek
Registrovala sa 19. decembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 594 príspevkov a 2 albumy. Má 9 priateľov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 9. júna 2007
    V Bratislave - Rači, okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
sloniiicek
Registrovala sa 19. decembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 594 príspevkov a 2 albumy. Má 9 priateľov. Okres Bratislava.
 caute babule. nasla som nove fotecky ninky. emoticon

http://picasaweb.google.com/klestinec.michal/NasPrvyTyzden
17. apr 2008 o 09:06  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
martuska
16
Registrovala sa 9. augusta 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 642 príspevkov. Má 25 priateľov. Okres Galanta.
fotoportrét
fotoportrét
martuska
16
Registrovala sa 9. augusta 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 642 príspevkov. Má 25 priateľov. Okres Galanta.
 jé sloni to je super, ďakujeme, malinká je krásnučká emoticon
17. apr 2008 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
silwietta (36 r.)
1
Registrovala sa 21. novembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1344 príspevkov a 5 albumov. Má 14 priateľov. Cífer, okres Trnava.
    V Trnave a Ciferi, okres Trnava
fotoportrét
fotoportrét
silwietta (36 r.)
1
Registrovala sa 21. novembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1344 príspevkov a 5 albumov. Má 14 priateľov. Cífer, okres Trnava.
 ahojte babule...

tak ja uz mam amnio za sebou... v utorok rano som volala do nemocky ci ma mozu zobrat este tento tyzden, tak doktorka mi vravi ze sa mam rychlo zbalit a utekat do nemocky.. tak sme sa naranajkovali, zbalila som sa a isli sme na antolsku, tam ma v prijmacej kancelarii pochvalili ako pekne rychlo sme to stihli emoticon
poslali ma hore na oddelenie, tam mi spravili ultrazvuk a kontrolne vysetrenie a potom som sa zvysok dna uz len nudila na izbe... vsetky 3 baby co sme isli na amnio (inak celkovo nas bolo asi 7)... tam sme sa tam navzajom ukludnovali... od polnoci sme mali nejest nepit...
v stredu rano ani vizita nebola, len dobehla jedna sestricka, ze mame ist uz na chodbu... sme si mysleli ze dokoncia najprv vizty a potom zacnu s amnicentezami... ale oni hned supom, takze nieco po pol osmej som uz bola vybavena na izbe... vobec to nie je nic hrozne, najhorsie na tom celom bol ten dezinfekcny roztok, ktory stekal vsade a dost to stipalo... ale samotny vpich bol dost v pohode, skor som citila len taky tlak, ale inak fakt ziadne bolesti... horsia bola ta injekcia co mi pichli kvoli protilatkam, ta bola strasne stiplava, ale nastastie mi sestricka poradila, ze si to mam rozmasirovat a tak ma to potom az tak nebolelo...
no a dnes rano nam oznamili, ze to kontrolne AFP z plodovej vody dopadlo dobre, tak sme isli vytesene domov...a dufam, ze aj tie vysledky po tych 3 tyzdnoch budu rovnako dobre...
17. apr 2008 o 10:21  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
silwietta (36 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
silwietta (36 r.)
1
 inak fotocky su krasne... vsetky co ste popridavali linky emoticon
17. apr 2008 o 10:27  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sloniiicek
fotoportrét
fotoportrét
sloniiicek
 jej, silwi, tak vy ste take sikulky. rychlo ste to zvladli. emoticon a nechces ist predtym este aj na ten uzv, co som vyssie spominala? kym sa dozvies vysledky.
17. apr 2008 o 10:29  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
silwietta (36 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
silwietta (36 r.)
1
 marcelka, ten opis porodu bol perfektny, tak ako vzdy od teba to posobi, ze napriek moznym problemom,, je to vsetko malina emoticon
17. apr 2008 o 10:30  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
silwietta (36 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
silwietta (36 r.)
1
 sloniii posli mi kontakt ak mas, pojdem este za svojou doktorkou a sa s nou poradim, ze co este by bolo dobre urobit, lebo aj ona by mi mala teraz robit nejaky detailny uzv...
17. apr 2008 o 10:31  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sloniiicek
fotoportrét
fotoportrét
sloniiicek
 bola som v pondelok za tou kamoskou. a ona sa objednala tu - euromedix. kazala, aby si si klikla na www.euromedix.sk dufam, ze som to dobre zapisala.
17. apr 2008 o 10:40  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sloniiicek
fotoportrét
fotoportrét
sloniiicek
 inak ak by si chcela, tak jej kludne napis IP. nik ma trpezliva. urcite ti rada a ochotne napise podrobnosti. povedz, ze mas info odo mna. emoticon
17. apr 2008 o 10:46  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
silwietta (36 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
silwietta (36 r.)
1
 dik sloniii o tom som uz pocula... sa este porozpravam s doktorkou, uvidim aky uzv mi ponukne ona a ked nebudem na 110% spokojna, tak sa este doobjednam na dalsi...
17. apr 2008 o 10:46  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fialllka
fotoportrét
fotoportrét
fialllka
 ahojte dievcence emoticon

tak som tu zasa na skok emoticon malinka konecne zaspala .... cez noc spala ukazkovo .... krmili sme sa o pol deviatej, o pol dvanastej, o pol tretej, o pol siestej a o pol deviatej emoticon tak sme sa aj vyspali ....

vcera som bola taka mrtva, ze som si podvecer o piatej lahla spolu s malou a zobudila som sa o osmej a mala az o pol deviatej emoticon spali sme obe ako zabite emoticon
uz som si dala prat dalsie pradlo, caka ma zehlenie ale vobec sa mi don nechce a skor pojdem upravit fotky aby som malej mohla urobit konecne albumcek emoticon

Andrejka: diky za link, mala Ninka je krasna emoticon
Silvi: super, ze tu amnio uz mas za sebou a vysledky zatial ok, drzim palceky aj s Terezkou aj na tie vysledky po 3tt emoticon

som rada, ze ste sa mojho opisu nezlakli, to som nemala v plane .... vystrasit nase dve tehulky, to ani nahodou .... kazdy porod je indi vindi a clovek sa moze len modlit, aby ten jeho bol rychly a lahky a ked to tak nie je, tak dakovat Bohu, ze aj napriek tazkostiam vsetko dopadlo na jednotku emoticon
17. apr 2008 o 10:48  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sloniiicek
fotoportrét
fotoportrét
sloniiicek
 jasneee silwi. ale tej babule kludne napis. je zlata a urcite ti napise. emoticon
17. apr 2008 o 10:48  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
moncuska
fotoportrét
fotoportrét
moncuska
 Silwi som rada, že si amnio zvládla v pohode, myslela som na teba emoticon Držím palčeky, aby výsledky boli ok a hlavne prajem veľa trpezlivosti pri tom čakaní.
Sloni vďaka za fotečky emoticon
Ericulka Lenka nemá doma PC, tak preto nám sem nemôže napísať, čo je aj mne ľúto emoticon Ale občas jej niektorá z nás pošle sms alebo zavolá a potom sem zverejníme najnovšie info emoticon
Fialllka fajn, že sa ti podarilo aj trošku oddýchnuť, viem, že je to značne náročné každú chvíľu v noci vstávať a kŕmiť a utišovať bábo. Ale zdá sa, že Terezka bude veľmi dobručké bábo a keď sa trošku prispôsobí režimu, ani nebudeš vedieť, že ju doma máš emoticon A čakáme na ďalšie fotečky emoticon
17. apr 2008 o 11:29  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
silwietta (36 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
silwietta (36 r.)
1
 dakujem moncus...
17. apr 2008 o 11:47  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jahodka85
Registrovala sa 29. novembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 160 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 2. júna 2007
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
jahodka85
Registrovala sa 29. novembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 160 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 2. júna 2007
    okres Bratislava
 Fialllka pozerala som Terezkin albumcek, je straaaaaaasne krasna... emoticon
Silwi drzim palce aby vysledky boli v poriadku.
17. apr 2008 o 13:45  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fialllka
fotoportrét
fotoportrét
fialllka
 jahodka: emoticon dakujeme emoticon

pre ostatne babenky tu je link:
http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=130716&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1

konecne mi nas anjelik dovolil urobit jej albumcek emoticon dnes cely den spinka, a zobudi sa len na papanie, kedy prebalime, napapame sa a zasa zabuva emoticon brusko ju dnes vdaka Bohu neboli, tak nemame kazdu chvilu uplakanu emoticon
17. apr 2008 o 14:54  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gretocka
Registrovala sa 28. septembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 171 príspevkov a 2 albumy. Má 6 priateľov. Okres Považská Bystrica.
  • Svadba bola 27. mája 2007
    V Banskej Bystrici, okres Banská Bystrica
fotoportrét
fotoportrét
gretocka
Registrovala sa 28. septembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 171 príspevkov a 2 albumy. Má 6 priateľov. Okres Považská Bystrica.
  • Svadba bola 27. mája 2007
    V Banskej Bystrici, okres Banská Bystrica
 Fiallka, super opis, napriek tej bolesti sa uz normalne tesim ked budem stat pred tym okamihom... a malinka je na spapanie. emoticon
17. apr 2008 o 15:25  •  Svadba bola v máji 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
moncuska
fotoportrét
fotoportrét
moncuska
 marcelka veľmi krásne fotečky, tam kde spinká napapaná sa tak úžasne spokojne tvári, je rozkošná emoticon emoticon
17. apr 2008 o 16:09  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
silwietta (36 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
silwietta (36 r.)
1
 juj velmi je chutnucka, drobatko malinke...
17. apr 2008 o 16:40  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alex
2
Registrovala sa 22. februára 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 749 príspevkov. Má 49 priateľov. Petržalka, okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
alex
2
Registrovala sa 22. februára 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 749 príspevkov. Má 49 priateľov. Petržalka, okres Bratislava.
 Ahojte kočky, Silwi som rada, že už máš amnio za sebou a verím, že výsledky dopadnú super.

Fialllka malá je rozkošné bábätko emoticon
17. apr 2008 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
martuska
16
fotoportrét
fotoportrét
martuska
16
 Ahoj fialka, tak malinká je úžasná, normálne že poklad dieťatko. No a poviem ti že velmi sa podobá na tatinka emoticon
17. apr 2008 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fialllka
fotoportrét
fotoportrét
fialllka
 babenky dakujeme emoticon

marti: vsetci vravia, ze sa podoba na Majka, teda z fotiek isto ale nazivo ma aj moje crty emoticon

no idem si urobit vecernu toaletu, kym mala este spi a nebudi sa na papanie a potom s nou zalahnem emoticon tak bru nocku a zasa zajtra ak mi to dovoli sa tu zastavim emoticon
17. apr 2008 o 22:21  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alex
2
fotoportrét
fotoportrét
alex
2
 fiallla, ale nos má tvoj si myslím emoticon
18. apr 2008 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fialllka
fotoportrét
fotoportrét
fialllka
 alex: ja si tiez myslim, ze frtan ma po mne a aj tmave vlasy ma po mne a kazdym dnom jej viac tmavnu emoticon a dlhe prsty a tvar nechtom ma tiez po mne, to som si vsimla ako prve, ked som ju videla, ze je to moja dlhoprstana emoticon
18. apr 2008 o 12:47  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš