Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
to fakt??? tak dobre ze sme tu, neni tu teplo ale svieti aspon oskar :-)
Odpovedať
Profilova fotka
u nas od rana leje ako z krhly... a to sa vcera este tvarilo ze je celkom pekne...
Odpovedať
si to predstavte, katastrofa ako sa to vie zmenit...
Odpovedať
Profilova fotka
aha :-) http://www.modrykonik.sk/album/view.p...
Odpovedať
jééééj silwi ty si poklad Super že sem niekto dal fotečky :-) tak a vieme ako vyzerá malá terezka, je krásnučká x-)
Odpovedať
Profilova fotka
martuska, snazim sa x-)
Odpovedať
uplny zazrak - naaaadhera! x-) x-) x-) dik silwi
Odpovedať
Profilova fotka
silwi ešteže si taká dobrá špiónka :-D Terezka je hrozne zlatunká, také malé baculiatko oproti Ninke x-) Rozkošná :-)
Odpovedať
ja som to včera tušila!!! :-) dnes som z roboty hneď sem letela a moja predtucha sa mi potvrdila... Vitaj Terezka medzi nami! :-) Si nádherná princeznička (krásne fotky, díky Silwi za link) a tebe aj tvojim rodičom prajem nádherný život, plný lásky, pohodičky a šťastíčka a zdravíčka... och baby, tieto posledné dni dali riadne zabrať... ale určite nie len nám a naše mamičky Lenka a Marcelka to úžasne zvládli, ich manželíkovia ich podporili a už sú medzi nami krásne princezničky Ninka a Terezka... a ako skoro po sebe :-D nádhera... baby ja som taká dojatá a mimo z nich všetkých... asi aj my do toho pôjdeme... taký malý poklad mať svoj... x-) Je to krásne, nedávno sme tu plánovali svadbičky, potom krásne zvesti o bábätkách a už sú medzi nami... Sú naozaj nádherné a ďakujeme za fotečky... ... idem si utrieť slzičku... :-) všetkým vám prajem krásny večer a dúfam, že raz všetky prežijeme takýto dokonalý pocit šťastia x-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute babule. tak konecne sa mi sem podarilo prist. tak kontrola dopadla super. cysta sa mi zmensila, takze uz nemusim chodit kazdy rok na kontrolu. :-D huraaa. a terezka je kraaaaaaaaaaasnaaaaaaaaaa. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jej sloni super, ze mas dobre vysledky....
Odpovedať
Profilova fotka
a kedy mas termin? aby sme vedeli, kedy bude najbliysie taketo vzruso x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
na ujasnenie: baby - vy ste v akom poradi? naprv sloni potom silwi? s akym odstupom - mesacnym? :-N
Odpovedať
bamuli!!! uplne super, ze do toho tiez idete :-) nakoniec - paradoxne - ja nastarsia si dam s tymito vecami aj najviac nacas ;-) ale ved, nic mi neujde...
Odpovedať
Profilova fotka
Eli ešte si zabudla na mňa :-D Bamulka ak sa rozhodnete teraz snažilkovať, budem držať palčeky, aby sa rýchlo zadarilo ;-) Sloni gratulujem k dobrým výsledkom :-) Bamulka to krásne napísala, tieto dve bábätká (prvé medzi nami júnovkami) sú takou nádhernou bodkou za našimi svadobnými prípravami. Musím povedať, že také dve krásne bábätká ako sú Ninka a Terezka nás tu asi každú inšpirujú k tomu, aby sme si aj my také "zariadili" (Sloni a Silwi už jednoznačne vedú) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vdaka babule. inak este mame kopec casu. my mame termin az o 3 mesiace. ;-) dufajme. ;-) teraz mam trosku strach potom, co nas nastrasila. ;-) ale istotne je uz vsetko ok. termin mame 6.7.2008 a tiez sme mensi velkostou. tak ako ninka. ;-) jaaaj skoro som zabudla. vdaka moni za pochvalu. zabudla som vcera napisat. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jéj Sloni tak to bude v lete :-) Aspoň nebudeš musieť naháňať tie slnečné lúče, ako nám spomínala Lenka ;-) Vysvetlenie pre ostatné: vraj keď narodené bábätko vystavíte slnečným lúčom, je menšia pravdepodobnosť, že dostane novorodeneckú žltačku ;-) Lenka to takto s Ninkou úspešne vybavila :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule, dnes som bola na poradni a konecne som sa zbavila toho hnusneho hematomu... ale aby som nenudila, tak si mozem nastudovat kapitolu o vysokom tlaku... som objednana na interne aby zistili ci je to len syndrom bieleho plastu, alebo naozaj vysoky tlak... kym na to nepridu som nadalej doma...
Odpovedať
Profilova fotka
inak drobcek je v poriadku, srdiecko pekne bilo, uz je velky takze ho nemerala, lebo by too vraj bolo nepresne, ale zmerala hlavicku, takze je tak akurat ako by mala byt... som sa pytala ze ci chlapec alebo dievka, tak sa este neda povedat... aj tak bolo ritkou a bokom cely cas...
Odpovedať
Profilova fotka
bamulka ak sa rozhodnete snazilkovat, tak budeme drzat palceky...
Odpovedať
Profilova fotka
eleni, hej najprv sloniii a potom ja... ten odstup je ale vacsi... my mame termin 20. septembra... naposledy sa drobec tvaril ze je mensi, ale teraz nejak podrastol a uz je akurat...
Odpovedať
Profilova fotka
silwi gratulujem k zmiznutému hematómu a držím palčeky, aby ten vysoký tlak bol naozaj len zo stresu z doktorov. Potom nám daj vedieť.
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem moncus, isto dam vediet ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky... trosku som si pokecala s lenkou teraz pred chvilkou... mala prave spinkala... takze po porode je to o kojeni, prebalovani a spani :-D rozpravala mi o novorodeneckom na antolskej, ze sestricky a sanitarky boli take protivy (uplny opak tych co su na rizikovom, tam sme obe lezali a tam boli sestricky nenormalne mile)... ale ze porod samotny nebol tak hrozny ako sa pise... pytala som sa aj na fotky... tak michal je teraz doma pri malej ale buduci tyzden ide do prace a prida nejake fotocky, takze sa mozme vytesovat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
teda aby som nezabudla tak su uz doma :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a lenka sa rozpravala aj s marcelkou, tak ta je v pohodke, mliecko tecie a maju sa fajn ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj silwi. tak super a vdaka za spravicky. o tom novorodencekom sme si vypoculi aj my osobne. :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
sloniii uprimne ma to novorodenecke trosku zneistilo, lebo som aj ja tam planovala ist rodit, kedze z toho rizikoveho som mala perfektny dojem...
Odpovedať
Profilova fotka
ja som rozmyslala nad antolskou a nad ruzinovom. ale teraz fakt neviem. zatial som trosku viac naklonena k ruzinovu. len sa musim porozpravat este so svagrinou alebo s kamoskou, ktorej idu vyvolat porod v piatok. tak potom s nou pokecam, ake mala dojmy. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.modrykonik.sk/album/album.... tak uz mame v detskej aj gumu a koberec. tak nakuknite. ;-) inak aj par novych veciciek som pridala do druheho albumu. ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?