Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Caute, planuje niekto svadbicku na tento termin? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@mezike ja dúfam, že nejaký veľký stres nepríde
Odpovedať
@nimika v mojom pripade bude stres velky urcite, kvoli svokre :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@mezike no tak na to som nepomyslela, veď moja svokra bude u nás už v piatok pred svadbou, ktovie čo ju napadne, zatiaľ je stovky km ďaleko :-p a aký máš problém so svokrou?
Odpovedať
@nimika Ona je prípad sám o sebe. Nepomoze, kritizovat však dokaze na jednotku. Nakolko riesime svadbu na dialku, vsetko vybavuju naši, ona je za to urazená, ale ked ju poprosime pomoct odmieta. Akurat chce 2 krat zrusit obed pred svadbou. Ale zas chce, aby sme ho zrusili my, lebo nie je schopna si zavolat, alebo tam skocit, ved to ma na skok. Jaj a mimochodom uz mi okritizovala závoj, saty, spodnicku. Ani jedna vec neexistuje, čo by sa jej na našej svadbe pácilo. Hlavne s osobou nevesty ma problemy. Nie som pre nu dost nobl. Ako keby ona bola! Nevadi, nejak to prezijeme. Kvoli nej sa viac bojim, ako sa tesim na svadbu. Jedina moja tuzba je, aby sme uz mali po! Ja a minule sa ma opytala, ze ako viem, ze sa budem len raz vydavat! Dobre, nie? Esta stale dufa, ze sa rozideme, ale ma smolu!
Odpovedať
Profilova fotka
@mezike no, teda, moja sa tiež zaujíma o to, ako bude nevesta vyzerať, už ma to aj štvalo, ale veľmi mi pomohla s kaderníčkou... moje šaty a topánky sa jej dosť páčia, ale závoj jej radšej neukážem :-p toto, čo píšeš, to je ale už riadna sila, keď sa jej to nepáči, nech je aspoň ticho, no a tie reči, že či sa budeš len raz vydávať, tak to už je vrchol ]-( držím palce, aby ste mali čo najmenej nepríjemných poznámok ;-)
Odpovedať
@nimika Este, ze zijeme 300km od nej. Na verejnosti sa vyjadruje, že je škoda sa aj rozprávať o svadbe. No nám pomáha tak, že všetko ofrfle, ale nič neporadí, nepomôže. Ja by som jej aj vyšla v ústrety, ale myšlienky nečítam ešte! Ani zenicha mi nechcela priviesť k oltáru, tak ma už nič neprekvapí!
Odpovedať
Profilova fotka
@mezike máte to ťažké teda...
Odpovedať
@nimika ale zas moja mamča nám pomáha až-až a ešte sa v tom aj vyžíva :-) ! Niekedy ju musím krotiť! Svadbu nejak prežijeme, snád a potom nás bude deliť zas 300 km. Z tej dialky mi je to teda jedno, aj ked sa na mihalnice postaví :-D !
Odpovedať
Profilova fotka
@mezike zaujímavý výrok :-D
Odpovedať
@nimika @mezike baby, na mna to este pride urcite v piatok...ako sa poznam, tak budu mat so mnou co robit, aby som nekolabovala :)
Odpovedať
@machula momentalne nam hlasia slnecno 30 stupnov :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik hej, však pozerám v telke, že v Bratislave slnko svieti a tu zas prší a je strašne zamračené :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
@nimika my mame cistu oblohu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik asi vám tam pošlem Tatry, nech je aj tu na chvíľu slniečko :-D
Odpovedať
@nimika prosim neeeeeeee :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik však sa to ani nedá :-(
Odpovedať
@nimika ale keby sa ti ulahodilo na srdiecku, tak kludne mozes ]-( :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik ďakujem za povolenie, pokúsim sa teda :-N :-D
Odpovedať
nooo kto to tu plakal? :-D :-D http://www.cas.sk/clanok/201723/pripr...
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik ťažko uveriť, že by to mohlo platiť aj pre mňa... :-p :-N :-D
Odpovedať
@panaacik rozpustiiiim saaa...a co ja, ale moj muz!!!! :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no tu u nás dnes bolo 32 v tieni... :-) hrozne teplo bolo aj dusnoo.. zajtra tak isto.. no zajtra mame aj cas na kupalisko uz sa tesim... ak by takto malo byt buduci tyzden..tak chudačik ten moj a vlastne vsetci chlapi :-| ale zvladneme,, horsie je lejak ako horúco ... :-D trosku nieco vypotíme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj u nás bolo dnes teplo! hoci nie 32, nám stačí 27 :-) neuveriteľné, že oproti včerajšku stúpla teplota asi o 12 stupňov :-p možno nakoniec nebudem potrebovať ten zimný kabátik :-D uvidíme, čo bude o dva týždne...
Odpovedať
ahojte baby,tak ako stresy ci ani nie? ja som uz rada,ze je po vsetko bolo nadmieru dokonale aj pocasie zabava jedlo,jasne,ze plno veci som zabudla,ale to k tomu patri,clovek nemoze mysliet na vsetko :-D hlavne si to uzite lebo to ubehne cele straaaaaaaasne rychlo ;-)
Odpovedať
no a mna to este len caka tak doladzujem na dialku posledne veci a ocakavam posledne objednavky a 30.7.11 sa vydavam...v Poprade kto este?
Odpovedať
Profilova fotka
@mamajka72 ja tiez 30.07 ale nie v poprade ale v Čadci :) @lindos stresy a riadne... jooj ... zavidim normalne ze uz mas po :)
Odpovedať
@oskvarka aj ja si uz zavidim,ze je po,uz je klidek pohoda :-D ale vazne baby nestresujte sa zbytocne,uzite si ten den naplno a hlavne sa venujte manzelovi,hostia sa zabavia aj sami,ten den sa vam uz nikdy nezopakuje ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lindos jooj kiez by som vedela byt kludna... ale mi to budeme mat asi hustu rodinnu nevrazivu stretavku... kiez by mi to bolo jedno....
Odpovedať
Profilova fotka
@lindos takže počasie nakoniec vyšlo ;-) @oskvarka ja už tiež chcem mať po, nervozitu pociťujem síce len občas, ale vôbec neviem prečo, keď mi je veľa vecí jedno :-N len to počasie ma trápi, ale to by ma vôbec teda nemalo, keďže to aj tak nedokážeme zariadiť...
Odpovedať
Profilova fotka
@nimika jooj tak ja sa bojim ze nieco dolezite zabudneme... napriklad naposledy sme zabudli ist na schodzku s DJjom.. cakal nas hodinu na namesti.. cislo si nepoznacil tak zial... este ze sa na nas nenasr...dil inak by sme asi mali na svadbe ticho :D...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?