Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Caute, planuje niekto svadbicku na tento termin? :-p
Odpovedať
@mezike ja mam bolerko na plane uz 4 mesiace :-D brala by som ho i do horka
Odpovedať
@panaacik ja som si ho vobec neplanovala, ale ako tak pozeram to počasie, budem musiet nieco zohnať.
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik no u nás ešte horúco nebolo :-| a vieš, kebyže je aspoň tých 20 ako máte vy, ale ja mám celkovo už depku z tohto počasia.... svadbu si pokaziť ale, samozrejme, počasím nedám...
Odpovedať
Profilova fotka
no a v požičovni budem musieť ísť popýtať nejaký kabátik, ktorý požičiavajú v zime....
Odpovedať
Profilova fotka
@nimika súhlasím, svadbu si nenecháme pokaziť nejakými dažďovými kvapkami :-) ja bolerko plánujem, no nie teple.. ale vydrzim včera tu bolo poobede 12-15 a bola som v blúzke s krátkym rukávom, trošku ma striaslo ale pohodka...na svadbu vydrzím.. :-) ale snád nam panbozko aspon to sucho dopraje aj ked pod mrakom...ale snad nie vela blata.. :-) :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@mirka_martin zostáva len dúfať, že nezamrznem :-N ja mám k šatám bolerko len s krátkym rukávom, keby sme mali svadbu včera, tak by som iba s tým určite nevydržala, ja si budem musieť rezervovať aj niečo teplé, veď som dnes bola oblečená ako uprostred októbra a aj tak mi bola zima :-| keď tak sledujem to počasie, ja už asi ani to sucho nechcem, ale aspoň tých 20 stupňov.... ale škoda o tom rozprávať, počasie si nijako nezariadime...
Odpovedať
Profilova fotka
rok sme sa báli, že sa ženích roztopí, dnes máme obavy, aby nevesta nezamrzla :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@nimika to hej navečer je dosť chladno.. presne neovplyvníme... :-S ale prežijeme..nebooj :-) hej aj mne postači 20 :-) hlavne bez tých kvapiek... aj ja mám zatiaľ priesvitné bez rukávov..no možno bude iné alebo žiadne..uvidím aké bude počasie na poslednej skúške.
Odpovedať
Profilova fotka
@mirka_martin keby len navečer, na Tatrách je sneh, u nás tak skoro teplo nebude :-| ...ale vravím, aspoň sa mi ženích nerozpustí :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@nimika a ty si skadiaľ ? no v tatrách, ale horeee. :-) a upozorňujú hlavne turistov, aby si dali pozor na výstroj a teplé oblečenie.. no ale nebolo by to zaujímavé a pekné...mať slniečko v lete a pár snehových vločiek :-) ? ja keď som sa mala narodiť, tak dva dni predtým padal sneh, že len chvíľočku.. v polovici mája :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som spod Tatier práve a ten chlad tu cítiť, keď je tam sneh... aj tento rok tu snežilo v máji... a nechcem sneh v júli, veď to bol jeden z dôvodov na svadbu v lete, aby takáto zima nebola :-N
Odpovedať
@nimika ja tak isto..keby malo byť tak ako tento víkend... :-( Ja som si ani žiadne bolerko nezohala, počítala som s tropickými teplotami...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no ved to baby a potom vam niekto povie ze preco si planujete svadbu v lete ze ved to budu desne horucavy.... co ja viem akosi sa nepotim... br.
Odpovedať
no momentalne nam machulka hlasia zas vyse 30 stupnov :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@oskvarka mne sa tiež každý celý rok sťažoval, že mu bude horúco a že sa koláče pokazia, teraz to vyznieva ako vtip :-D ale už mám dnes lepšiu náladu - konečne vidím slniečko :-)
Odpovedať
@nimika cakaj odo mna pozdrav ;-) mne bude vyhovovat kebyze neprsi..a je jedno ci bude zamracene :-) ono moze presvitat, ale asi moc som vyberava vsakze? :-D baby mate uz vsetko?
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik čakám ;-) pri tom aké počasie sme mali celý týždeň, tak budem rada, ak nebude aspoň taká zima, už keby aj spŕchlo, tak mi to snáď nebude prekážať... ale som hrdinka, keď do svadby ešte takmer tri týždne, počkajte týždeň pred :-p my už asi aj áno, už len také detaily podoťahovať, ale to až týždeň pred väčšinu môžeme vybaviť
Odpovedať
@nimika ale fakt...dost sa zozimilo...nechapem...maj a jun bol horuci..i u vas bolo isto teplo, i ked ste vyssie....lebo u nas - pod Tatrami u babicky - bolo horko a to nebyva :-D :-D ake detaily?
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik vlasy nafarbiť trochu, popolnočné šaty upraviť, na náuky ísť, s kameramanom a DJ-om sa dohodnúť... no a ešte by toho bolo....
Odpovedať
@nimika inak viem ze si tiez chcela najprv mozno srdiecko na tortu...zostalo ci zmena? :-) ja som mala par uprav...v posledny tyzden som pomenila :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik ako ozdobu na tortu mám srdiečka, no a tortu nechávam na sesternicu, ktorá ju bude piecť, zatiaľ to vyzerá na štvorcový tvar ja sa bojím, aby som šaty nemusela meniť :-D
Odpovedať
@nimika preco sa bojis? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik lebo od januára už nejaký ten čas prešiel a boli mi už vtedy úzke, tak či som náhodou nepribrala toľko, že mi povedia, že mi ich už ani rozšíriť nemôžu, lebo nie sú na šnurovačku
Odpovedať
@nimika jaaaaaaaaaaaj ..boze to som sa i ja bala :-D jak cert kriza...ale v pohodicke..tak nanajvys mozes mat troska viac vypukle brusko, co viac? :-D :-D to je nic..neboj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik veď uvidíme...
Odpovedať
baby...ved v sobotu ma byt 27-32 stupnov!!! Skor sa rozpustime, ako nam bude zima ;-)
Odpovedať
@machula ako sa citis?
Odpovedať
@panaacik zatial dobre....len vcera, ked som bola skusat svadobne saty, tak sa mi motyliky rozleteli po bruchu...ale uz zase ok :-D a co ty?
Odpovedať
Profilova fotka
@machula tak si dobrá ;-) mne prvýkrát motýliky lietali v bruchu už teraz v sobotu, keď sme konečne ženícha obliekli a vždy ma to raz do dňa pochytí, a ja ich nechcem ešte :-N
Odpovedať
@nimika ja som ich mala asi pred dvomi tyzdnami a teraz 18 dní pred svadbou, ked uz mame aj vacsinu veci vybavených, teraz nic, ziadne motyle, ziadne stresy, nic! Uz zacinam byt nervozna z toho, ze nie som nervozna, ja vecna streserka :-)!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?