Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Caute, planuje niekto svadbicku na tento termin? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik jednoducho by som tie menovky nedala :-) a krabicky na vysluzky taktiez z papiernictva.. sice si ich kupim tu v rakusku, za 0,70 centov..ale su pevne.. :-)
Odpovedať
@mirka_martin nakoniec som kupila za 37centov ....a menovky musim dat ozaj baby mate aj rozlucky so slobodou?
Odpovedať
Profilova fotka
@mirka_martin tak z tou pevnostou zavidim ja som vcera jednu skusila poskladat a uz teraz mam pocit ze sa ide rozpadnut... musim zovrat spinkovac domou z prace... inak to nevidim...
Odpovedať
@panaacik ja dam menovky hotelu a oni ich niekam supnu,zvyknu sa dat pred tanier som rada,ze ja tieto veci nemusim riesit,ani vysluzky a pod,vsetko nam zariadi hotel len to pocasie nevyzera moc dobre :-|
Odpovedať
@lindos myslis 2. 7? ake je?
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik Ja som mala a stálo to za to!Bombovo bolo, kľudne by som si to zopakovala :)
Odpovedať
@panaacik od stvrtku dazd a 22st :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik nie, ja na také veci veľmi nie som, ale snúbenec už mal teraz cez víkend, pôvodne to mala byť ale iná akcia
Odpovedať
@nimika ja som aj chcela..osobne sa mi to paci..ale ma to len vtedy zmysel ak to sami navrhnu a aj zariadia svedkovia/hostia -kamosi...nasi sa nejak ku akcii nemaju, cize ja "sama" to robit nebudem..neni to moja starost..oni to maju urobit pre nas a nie naopak
Odpovedať
@panaacik ja budem mať dokonca asi tri. Jednu zorganizovali pre mňa spolužiačky, jednu organizujem ja pre kamošky z Bratislavy a jedna asi bude s kamoškami z Opavy... ;-) Tak to vyzerá, keď sa moje kamarátky kvôli mne nevedia stretnúť v jednom termíne na jednom mieste... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Babenky... o 16 dní máme 16.teho :-D som úplne kľudná :-)
Odpovedať
@mirka_martin 9.......9.......o 9 bude 9teho :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@panaacik :-D :-D :-D a zajtra ideme skoro rano na slovenskooo :-) v sobotu sice na spät ale neva... maly ostava na prazdninky... do 12.7. mame klud len pre nás dvoch ;-) to bude ale málo spánku :-) ja toho 12.teho idem na sk.. moj pride 15. tak bude mat 3 dníky uplny klud aj odo mna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tento mesiac sa vydávame :-)
Odpovedať
jaj babenky..len tyzden do nasho dna a ja stale este menim detaily...napriklad kyticu alebo aj kvetinovu vyzdobu stolov, ci samotne ulozenie stolov...sranda ze ted je zmien co najviac :-D ale aspon presne podla mojich predstav aby som mala klud na dusi..teda z umeleckej ale i financnej oblasti :-D
Odpovedať
teším sa, už len 15 dní a krásneho 16. júla už budeme svoji :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my mame termin 16.7")Aj vy mate pocit, ze nic nemate vybavene?
Odpovedať
@maruskamolny Ahoj, tiež máme svadbu 16.7. a vobec ten pocit akosi nemam... rok sme si svadbicku pomaly planovali a poviem ti uprimne, ze sa uz nevieme dockat dna D... :)
Odpovedať
jaj..machula..co som kukala pocasie..sice sa to meni, ale ukazuju ze bude zamracene max 25 stupnov...co na to hovoris?
Odpovedať
@panaacik :-D to je moja vina, ja som objednala 25 stupnov pod mrakom ...hihihi, aspon sa tvoj manzel v obleku nerozpusti...prsat by nemuselo, ale tieto dlhodobe predpovede su velmi neiste, urcite sa to v priebehu tyzdna bude menit este!
Odpovedať
Profilova fotka
@katie6 ahojky, no aspon niekto je kludny a tesi sa na to"))My riesime naraz aj prerabku bytu aj svadbu preto mam pocit ze nic nestiham...hadam to ale bude ok...tiez sme zakladne veci mali uz vybavene skor ale este nemame doriesene niketore organizacne veci a take detaily...
Odpovedať
@maruskamolny ahoj... snažim sa... :D sice aj my prerabame u snubenca... v rodicovskom dome... takze tiez sa nestiha do svadby vsetko, ale ved ine veci su podstatnejsie ako to ze ci sa to stihne alebo nie... a to je stastne prezit spolu cely zivot... ved teraz sa nezblaznime ked sa to neda... predsa pomaly clovek dalej zajde... :D
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik @machula jaj, dievčatá, ja som taká rada, že máme svadbu až koncom mesiaca, lebo môžem dúfať, že sa počasie dovtedy umúdri... veď u nás je tak niečo nad 10 stupňov a stále prší alebo je zamračené, hnusne fúka a je zima, to som sa kľudne mohla vydávať v októbri :-(
Odpovedať
@nimika podla mna to mas uz uplne jedno ci tento vikend alebo o 3 tyzdne...u pocasia nikdy nevies
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik tak ešte mám nádej, že za tri týždne sa umúdri to počasie, lebo tak ďaleko nemôžu dať predpoveď... ale je mi dnes až do plaču, ja sa bojím, že mi bude zima :-(
Odpovedať
@nimika ja na to kaslem....
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik uz aj ja :-) meteorolog vravel, ze jun bol dost studeny takze bude vraj aj leto chladnejsie, teda teplo ma byt, ale ziadne 40 stupnove horucavy... to su len fakt nahody, ze bude v sobotu svietit slnko :-) ale co tam po pocasi, lubime sa a berieme sa aj ked budu blesky, hromy :-D
Odpovedať
@mirka_martin presne tak :-D ale mne sa zas zdalo ze jun bol celkom horuci
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik no bol...ale neviem oni to beru tak vseobecne... :-) ale uz je to fuk...nejak uz bude.. prezijeme ;-)
Odpovedať
@nimika aj ja sa bojim počasia. Rozmyslam, ci by som nemala začať nejaké bolerko zhánať. nepočítala som s tým, že by v júli mala byť zima, ale teraz už mám reálne obavy!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?