Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Caute, planuje niekto svadbicku na tento termin? :-p
Odpovedať
cauky, no tych zvykov je dost.Urcite by si nasla kopec toho na internete.Mne sa velmi paci ten balonovy x-)
Odpovedať
pozri napriklad tu je to vsetko pekne popisane :-) ja som tam vtedy nasla tolko novych zvykov, o ktorych som ani netusila :-) http://svadba.hostujem.sk/svadobnehry...
Odpovedať
dakujem :) urcite si tam nieco najdem :) a co saty, ake chcete saty? davate si ich sit alebo si poziciavate?
Odpovedať
Profilova fotka
My sme chceli svadbu pôvodne v deň nášho 7. výročia, čiže 30.6.2012, ale drahý sa akosi rozhodol, že nevydrží... :-D Tak sme si vyberali dátum čo najpodobnejší a najbližší k 6. výročiu... :-) Taaaaakže 30.7.2011... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lopieta, šaty som si vyberala v salóne EL v BA, mám v albume... ;-) Šiť som si nechcela dať, bo by som ich po svadbe nemala kam umiestniť, aj keď to je pekná pamiatka, a bohvie, či by sa mi podarilo predať... :-S
Odpovedať
ani ja ich nechcem dat sit, lebo neviem ako by tie konkretne saty na mne vyzerali. Tie saty, ktore mas v albume alique presne take chcem mat aj ja. Tie ktore su oznacene ako moje satocky :) dufam, ze ich budu mat este volne na nas datum svadby :)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) Pôvodne som chcela iné, ale tieto sadli a cítila som sa v nich super. Je pravda, že na zmluve sú napísané ešte dvoje a pôjdem na definitívnu skúšačku, ale asi opäť nedopadne inak... :-D
Odpovedať
takze uz je na case ist pozerat v salonoch? mne sa zdalo, ze je este priskoro :) hadam buduci tyzden zacnem, tento uz nie, kedze lezim v posteli s teplotami :(
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som si tiež myslela, že je skoro, no pre zaujímavosť som napísala do salónu a keď mi odpísali, že už majú rezervácie na septemebr 2011, tak som sa nakopla, že hop, dievča, treba sa rozhýbať, aby bolo z čoho vyberať... A išla som... Spravili sme si s babami babskú jazdu a urobili sme si pekné popoludnie... :-D Skoré uzdravenie ti prajem... ;-)
Odpovedať
dakujem :-) takze buduci tyzden sa chodi po salonoch v ba :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D Príjemné skúšanie... Poviem ti, je to makačka, večer som bola zbitá ako pes... x-)
Odpovedať
a este sa mozem spytat na ceny tych pozicanych siat? ja tiez chcem ist do toho salonu El, kolko to tam stoji?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Moje stáli 425,- EUR, no tým, že som si pri prvej návšteve hneď aj zarezervovala, dostala som zľavu 10%, čiže cca 385,- EUR (dúfam, že ma nevymažú teraz, že to nebude chápané ako reklama... :-() Teta tam bola veľmi milá a mala so mnou trezlivosť... Odporúčam... ;-) Kedy vlastne máte termín? Hm?
Odpovedať
alique, ty si kráááásna v tých šatách x-) x-) ja som cez víkend taktiež začala po týchto pokukovať.. ale nechám to na prvý dojem, rsp. na prvé zaľúbenie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jeeeeeeeeee, ďakujem, simcab... ;-)
Odpovedať
a čo sa týka závoja, ja by som si k týmto dala závoj, ale taký bez lemu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
To sa ešte neviem rozhodnúť... Budem mať dosť zložitý účes a neviem, či sa k nemu závoj hodí, alebo radšej ostanem len pri korunke... Ešte mám čas sa rozhodnúť... :-D
Odpovedať
no tak my máme času habadej :-D a ja tiež chcem zložitejší účes, čiže závoj si nebudem dávať ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Som rada, že mám času habadej a že si pomaličky postupne riešim veci, neznášam stres paniku a ako sa poznám, keby som veci riešila na poslednú chvíľu, tak si nič nevychutnám... 8-) A takto je to ťažká pohodička... 8-)
Odpovedať
mne toto množstvo času nevyhovuje, lebo len vymýšľam :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Našťastie ja až tak nevymýšľam... Mám predstavu a tej sa nejako držím... :-) Jasné, ak nájdem niečo nové, čo predčí moje predstavy, neváham... :-D
Odpovedať
no ja som mala úplne jasnú predstavu, ale čím je svadba bližšie, tým je to horšie :-D som zvedavá šo bude niekedy v máji :-D :-D
Odpovedať
od dnes je to 276 dní x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Do našej 267... :-D Tak to aj ja... Najhoršíe zmätky však budú ten týždeň pred... ČO SOM ZABUDLAAAAAAAAAA? ČO TREBA UROBIIIIIIIIIIIIIIIIŤ?... :-D
Odpovedať
však my máme naraz!! len som to zle napísala.. |-|
Odpovedať
Profilova fotka
;-) ;-) ;-) Tiež mi to bolo čudné... ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
:-D :-D
Odpovedať
My mame termin 2. Jula, tak to je este cas vsetko zariadit. Dakujem za informacie :) v utorok som sa dohodla so sestrou a kamoskou, tak sa moze zacat cesta hladania a vyberu. :)
Odpovedať
Profilova fotka
Lopieta, len aby si sa neprehnala zbytočne. Do salónov sa väčšinou musíš objednať telefonicky na určitú hodinu... Rozvrhni si deň a salóny a obvolaj si ich... ;-)
Odpovedať
Ahojte, aj ja sa pridávam k júlovým nevestičkám ;-) Naša svadba bude 16. v Čechách v Raduni pri Opave. Čítam že aj vy si už pomaly idete skúšať šaty, ja som si stále hovorila, že ešte je skoro, ale tiež ma kamošky nakopli :-D Takže dnes som sa objednala na prvú skúšačku budúci týždeň :-) som zvedavááááá :-) :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?