Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Caute, planuje niekto svadbicku na tento termin? :-p
Odpovedať
@nimika dakujem za povzbudenie,ja stale verim a dufam,ze to bude OK sledujem to kazdy den a kazdy den to menia ]-( najhorsie je,ze mame vsetko vonku,aj obrad aj veceru,oslavu,komplet,tak ked zasne liat sme v prdeli :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@lindos tak to sa ti nečudujem, že počasie takto sleduješ.... ale treba dúfať, že všetko dobre dopadne :-)
Odpovedať
a uz aj viete ake mame mat pocasicko?
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik tak ja ešte určite nie a ak má byť hnusné upršané počasie, tak dúfam, že sa o tom dozviem, čo najneskôr :-p
Odpovedať
no nasla som stranku,kde je pocasie na 15 dni vopred,tak ja uz viem,ale menia to kazdy den,ze treba verit len tomu,co je max do 3 dni,vsetko ostatne je len orientacne,tak neviem http://www.meteoprog.sk/sk/weather/Pr... tu si mozete zadat presne aj mesto, v kt bude svadba ;-)
Odpovedať
@lindos neboj sa, treba vytrvorit objednavku na meno Dr. Ilko...on ma urcite znamosti a pocasie vybavi... :-D ....ale nie, jasne, ze by sme vsetci chceli pekne pocasie...ja konkretne 25 stupnov pod mrakom, ale nevyberiem si :-p a mate aj nejaky zalozny plan, keby prsalo?
Odpovedať
@machula ze Ilko,dik :-D :-D no zalozny plan je,ze obrad pod terasou a vecera by sa presunula dnu,ale uz by to nemalo ten efekt,lebo sme vyberali hlavne podla zahrady,terasy a "grilovacky",vonku nam budu grilovat ako druhu veceru rebierka,steaky a pod,keby to bolo dnu,uz je to o nicom,to sme uz mohli mat hocikde
Odpovedať
@felisita my mame tiez deviateho ;-) .... uz je to nejako prilis blizko :-D
Odpovedať
@lindos nebude to o nicom...pretoze to bude TVOJA svadba, takze bude najlepsia a najkrajsia ....tomu ver! podstatne je, aby si bola stastna nevesta! ;-)
Odpovedať
@machula mas pravdu,len preto sme vyberali letny mesiac aj miesto sme dlho hladali,aby sme to mohli spravit na styl garden grill party,tak sme nastaveny uz rok,tak ked to bude klasika vnutri co uz,opijem sa a bude mi to jedno :-D :-D vy to mate prilis blizko? co mam povedat ja? :-D uz mam bobky
Odpovedať
@lindos to verim, clovek nieco cely rok planuje a jedna mala chybicka vsetko pokazi....ale treba verit, snad vam to vyjde! budem drzat palce... no tak ty to mas o kusocek blizsie...ved pockaj, este ti budem zavidiet, ze uz mate po... :-) ja mam trosku obavy...nie som prilis exhhibicionista...takze tie pohlady upriamene na nas nebudu pre mna prilis prijemne...asi som mala urobit mensiu svadbu :-| moja chyba
Odpovedať
@machula dakujeme :-) a kolko mate ludi? nemusis byt exhibicionista,nevsimaj si to,ak ti to vadi a pozeraj sa len do oci zenichovi,ako bolo vo filme Nevesta na uteku,NESTRATIT OCNY KONTAKT! :-D :-D neboj budes sa citit ako hviezda vecera,to je prijemny pocit :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
:-D :-D :-D to je dobry napad...ocny kontakt....ludi mame 80....nikdy som sa ako hviezda necitila, dufam, ze sa aspon budem citit dobre, ze nespadnem, nesmyknem a a podobne :-D
Odpovedať
no ked sa na to budes sustredit just spadnes,ver mi! to su Murphyho zakony :-D vykasli sa na ludi a sleduj zenicha,vsetko okolo vypust z hlavy a bude dobre ;-) my mame len 22 ludi,ale aj to je pre mna dost
Odpovedať
@lindos ja mam este menej :-D :-D a co inak uz ste čekovali aj pocasie?
Odpovedať
baby pri tej kytici ma skoro vystrelo...chcu za nu okolo 60 eur uf :-x =-) nehorazne.......
Odpovedať
@panaacik to je normal cena,ja ked som bola v kvetinarstve povedali,ze svad kytice sa pohybuju od 70E vyssie :-p asi nieco natrham na poli :-D
Odpovedať
@lindos vies pre mna to nie je normal cena :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik to je cena iba za kyticu? tak to je určite dosť.... mne povedali cenu 74 eur spolu za kyticu + pierko pre ženícha a tiež 6 menších ikebán na stoly. A to budú v kytici a tiež v každej ikebane orchidey, čo sú drahšie kvety. Keď som si ikebany odrátala, tak kytica je okolo 40
Odpovedať
@nimika ceny vladnu svetom :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik niektorí nevedia, koľko majú pýtať a stačí, že sa tam dá prívlastok svadobné a hneď je cena vyššia ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik to je dost len za kyticu, ale zavisi od toho aka kytica... moja by mala vyjst okolo 30-40 k tomu pierko pre zenicha a pre synceka a serpu na auto.. tak do 80 by som sa rada zmestila.. uvidim čím ma prekvapí, keď pôjdem pre to :-D
Odpovedať
a baby ake si nakoniec davate kvietky do nej? :-)
Odpovedať
ja som to nechala na kvetinarku,len som povedala farbu a tvar a ostatne necham na nej,ona vie najlepsie ake kvety dlho vydrzia v tomto obdobi a verim jej,ze bude pekna,lebo je to rodinna znama,tak jej nechavam volnu ruku povodne som chcela gerbery,ale tie nemaju tmavo fialovu farbu,povedala som jej nech nastrieka :-D ale neviem teda,co vlastne objednala z Holandska ake kvety,asi za nou este skocim,bola nestastna z tej mojej farby :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik orchidey a frézie, hoci som celé roky túžila po tulipánoch...
Odpovedať
@panaacik ja budem mat ruze a hortenzie...tak uvidime...a ta cena...uz si moc nespominam, ale okolo 40-50 eur mi tusim povedali. Proste je to svadobna kytica a v kvetinarstve maju na to nejake specialne postupy, aby kvietky vydrzali dlhsie, tak ich niecim zalievaju specialnym a aby nerobili flaky na satach, tak ich odpeluju....preto je cena vyssia
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik ja budem mať len ruže ako mám v albume taký obrázok som jej dala, len by mali byť marhuľkovej farby...som zvedavá :-)
Odpovedať
jaj babule, tak aspon spokojnost u kadernicky na skuske...hmmm konecne, lebo som mala pruser za pruserom =-) a som mala strach ze tam pojdem skareda :-D
Odpovedať
@mirka_martin ja budem mať čisto iba biele frézie a malo by to vyjsť aj s pierkom do 40 eur... @panaacik tak to som rada, neboj sa moja, budeš krásna nevesta!!! Ja mám skúšku vlasov aj líčenia až týždeň pred svadbou, takže musím trpezlivo čakať...
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik s kaderníčkou si mala problémy alebo ešte s niečím iným? u mňa to s tou kaderníčkou tiež všelijako vyzeralo, ale hádam už teraz je to isté
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?