Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Caute, planuje niekto svadbicku na tento termin? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@mirka_martin máte to super premyslené :-) môj drahý stále hovorí, že po polnoci treba urobiť nejakú party v krátkych nohaviciach a tričkách, prípadne plavkách :-D
Odpovedať
@nimika @mirka_martin no ja dufam ze to horko nejak prezijeme :-) na vyber nemam vela veci ako to zmenit
Odpovedať
Profilova fotka
@nimika dakujem :-) no to moju svokričku napadlo... tak sme to zvážili, že by to bolo aj super tak :-D moc ju lúbkám..je zlatá... no ja odhadujem, že budeme okolo 16,30 v sále okolo 17 vecera... niečo vypit... akurát rozmýšľam, kedy rozkrojiť tortu...či okolo 19 v sále, alebo večer na dvore-na záhrade...také by to bolo origoš :-D no uvidím musím to premyslieť.... lebo sála je od domu len ca. 900m... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik prezijeme, doma nam hovorili, ze vraj od polky jula to hlasia, ,ale tak este sa to za mesiac moze pomenit.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik @mirka_martin moja sestra vymyslela, že na schladenie sa bude podávať aspoň zmrzlina :-) dúfam, že ma tu nenájde nikto z pozvaných, lebo chce, aby to bolo prekvapenie :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@nimika jeeej aj my...ale až na záhrade :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mirka_martin ja sa len bojím, aby sa cestou k hosťom neroztopila :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nimika ako myslíš, cestou k nim? ved to nebude daleko :-) na hostine nie? :-) a kedy máte termín?
Odpovedať
Profilova fotka
@mirka_martin že kým to čašníci pripravia a rozdajú všetkým hosťom, ale tak to by fakt muselo byť extrémne teplo :-D pár minút vydrží... termín máme 23.7.
Odpovedať
snad tam maju klimu :-D
Odpovedať
@nimika to my tak isto :-D @mirka_martin my vlastne celú hostinu budeme mať takto, budeme vonku opekať prasiatko, tancovať a stanovať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik nemajú :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@nimika ja mam strach, aby som vobec vydrzala to horko v satach... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lindux ani nehovor, my sme boli pred dvoma týždňami na svadbe kamarátke, tá sa už o ôsmej nemohla dočkať, kedy sa prezlečie a mne bolo teplo aj v krátkych šatách :-p
Odpovedať
Profilova fotka
a ešte sa pochválim, akí sme dnes boli šikovní - už máme objednanú aj kyticu a kvety na stoly :-) okrem toho sme mali stretnutie s kameramanom a ten sa nás snaží nahovoriť na fotenie pred obradom
Odpovedať
@nimika mne sa moc nedarí. Najprv som musela nanovo zháňať kaderníčku a teraz zase líčenie :-( Čo sa ešte pokazí??? ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, aj niektorá z vás schudla? Ako sa hovorí že každa nevesta schudne pred svadbou?? A ja nič, mne práce asi viac chutí :DDD
Odpovedať
Profilova fotka
@kikuska16 ako ktorý deň... schudla som zo zdrav.dôvodov ale zase som to dohnala :-) ale mne váha stále rovnako stojí ... no teraz som schudla kilo zase.. :-) aj 3 by som mohla...
Odpovedať
Profilova fotka
@kikuska16 Nejako to neriešim, na váhe som nestála teda poriadne dlho, pre istotu :-p ale všetko oblečenie mi je dobré, tak snáď som extrémne nepribrala, a čo sa týka chudnutia, tak to asi už vôbec nie :-N
Odpovedať
jaj baby tak dufam ze sme nestucneli/nezchudli az tak ze by nam saty nesedeli...jaj ale troska som nervozna, predsa len 4 mesiace som ich na sebe nemala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik ja sa tiež bojím skúšky, ale dúfam, že to dobre dopadne.. mne ich aj pred pol rokom bolo treba trochu rozšíriť, aby som mohla dýchať :-D
Odpovedať
ahojte baby....uz som sa tu davno neukazala....a v poslednom case ma uz chytaju nervicky, tak som sa prisla kuk, ze ci ste vsetky v pohode :-p ...mne tam dnes svieti 19tka a cim viac sa to blizi, tym viac si zelam, aby uz bolo den po.... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@machula mne dnes svieti 33, ale pocitovo som na tom rovnako... hoci dnes som zistila, že sa opäť začínam viac tešiť, takže uvidíme, ako to bude ďalej :-) po svadbe nám za týmto predsvadobným časom ale určite bude trochu smutno...
Odpovedať
@nimika ja som si uz presla aj obdobim, ze som sa vobec netesila a najradsej by som celu svadbu zrusila a v tichosti urobila sobas niekde daleko....kopa veci sa nam pokazila, nejde to podla predstav a mam pocit, ze taku oplakanu svadbu este nikto nemal.....ale uz ma to opat preslo. Najdolezitejsie je, ze pridem ja, moj buduci manzel a ze sa naozaj lubime...nic ine nie je dolezite....takze som sa opat zacala tesit, ale nervozita ma neopusta
Odpovedať
Profilova fotka
@machula tak ja som obdobím, že som chcela zrušiť svadbu, tiež prešla, len nedávno skončilo :-p
Odpovedať
@nimika mozno je to aj tym, ze to planujem uz rok...mozno ak by som zacala tri mesiace pred svadbou, toto obdobie by som nestihla :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@machula presne toto napadlo aj mňa :-D
Odpovedať
caute baby, my sme planovali od februara svadbu,ale tiez by som uz bola najradsej po :-D najviac stresujem s pocasim,vsetko ostatne sa da ovplyvnit a vyriesit,ale toto ne a zial to nevyzera ruzovo na nas den a mame to uz za par :-S
Odpovedať
ja mám svadbu 9. 7. 2011 :) a uz sa tesim na den D...
Odpovedať
Profilova fotka
@lindos neboj, predpoveď na dva týždne dopredu určite nemôže byť presná... treba dúfať, že sa počasie umúdri ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?