Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Caute, planuje niekto svadbicku na tento termin? :-p
Odpovedať
@miskaon ja by som tiez zacala fotografom a hudbou :-) @panaacik jednoducha pomoc, staci par klikov myskou a mas objednane :-D
Odpovedať
Profilova fotka
na fotografovi sa uz pracuje..nie doslovne hihi,obrucky mame uz vybrate len ich kupit,teraz hladam hudbu,potrebovala by som niekoho poradit z okolia Banskej Bystr.
Odpovedať
Caute Babule, chcem sa spýtať koľko kartónov koláčov ste si dali piecť a pre koľkých ľudí počítate, že to budete mať? lebo my máme doma dilemu. Mojej mame sa zdá stále málo :-p . Svadbu máme 9.7. a dnes tlačím oznámenia, pozvánky. Výzdobu snáď mám kompletnú...Šaty ešte nemám, dúfam, že to nebude kameň úrazu...
Odpovedať
@ivcacko my nebudeme mat vela kolacikov, iba na par tanierov, aby sme mali na oslave aj nieco sladke ;)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@lindux a výslužky nerobíte? Lebo moja mama iba kôli tým výslužkám okolo 30 kartónov chce...uvažuje aj viac ako 30 to bude hrôza a ešte teplo k tomu...
Odpovedať
@ivcacko nie, my vysluzky nebudeme mat...samozrejme, ze rozdelime to, co pripadne ostane z oslavy, ale nejake oficialne krabky davat nebudeme. Inak ja som chcela kremove kolaciky a moja buduca svokra ma prave kvoli teplu prehovorila,ze radsej suche...
Odpovedať
@lindux my budeme mať aj aj...veď ako sa upečú, hneď naložíme do krabičiek a "expedujeme" :-D tak snáď sa nič nepokazí a necháme si zo 4 kartóny do sály...a to bude v chladničke, takže by sa tomu nemalo snáď nič stať...
Odpovedať
Profilova fotka
@ivcacko nám koláče vybavuje moja mamka a vraj cukrárka vie, koľko ich treba aj na výslužky, stačí povedať, koľko bude hostí... myslím, že cukrárky by vedeli poradiť ;-)
Odpovedať
moj drahy vymyslel super melodiu, na ktoru budem s otcom prichadzat...juuuj to je tak super!!! :-) :-)
Odpovedať
@lindux jeeej, akoze vlastna tvorba???? @ivcacko my nedavame piect nic, pretoze strasne vela krabic dostaneme a bude to asi aj navyse, takze to ani neriesim :-.
Odpovedať
@machula ano :-) :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
vlastnoručne vyrobené pierka hotové! Mám z nich veeeeeeeeeeeeľkú radosť :-)!
Odpovedať
Profilova fotka
dnes sme "zvládli" matriku, roblém nastal, keď sme išli žiadosť odniesť na faru - nikoho sme nezastili, takže musíme urobiť ďalší pokus :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! Je tu niekto z okolia Turca? Rada by som sa dozvedela, či mi vie niekto podať nejaké referencie ohľadom DJ Berešíka z Turian? Vydávam sa 30. júla v Turčianskych Tepliciach.
Odpovedať
Profilova fotka
neviete preco ma vatcsina july svadbu :D...
Odpovedať
Profilova fotka
a baby uz sa tesíte na svadbu :-D ja neuveritelne ...konecne uz aj ja mam vsetko prichystane....len dufajme aby sme mali krasne pocasie... :-)
Odpovedať
@timka91 tak v to dufam i ja ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
jaj baby ted som taka smutna..priatel na mna tlaci ze tu "blbu rodinu" (mnou nenavidenu) predsa len chce na svadbe, cize aj na hostine....a ja toto enviem prekusnut..tym padom nebudem mat super svadbu, proste moja hlava nepovoli a neznasam ich...ach jaj, tak co uz...... :-(
Odpovedať
@panaacik u nas je priblizne rovnaky dovod :) moji krstni rodicia su trocha divni, ako by zaspali dobu a zioli este stale v praveku.. nemozem im to urobit, ze by neprisli na svadbu a moj drahy je z toho poriadne nervozny, ale kedze ma lubi tak to prezije. Vsak to bude nas den, tak si ho nenechame pokazit niekym koho nemame radi. Budeme sa venovat a zabavat tym, ktori su nam najblizsie :)
Odpovedať
Profilova fotka
dnes som prvýkrát zažila, že niekto nechápal, prečo sme sa rozhodli pre svadbu.. dúfam, že sa to nebude stávať často, lebo som z toho dosť znechutená :-|
Odpovedať
@nimika hlavne, ze ty vies, preco sa beriete....nazory inych ta nemusia zaujimat! Aj ja som uz pocula, ze sme prilis mladi, ale kedy sa mam teda vydavat a mat deti??? Chodime spolu 7 rokov a takto to citime, takze nebudem s nikym riesit, ze sa berieme! Je to nase rozhodnutie a hotovo. Kazdy nech si robi podla seba! Takze hlavu hore a nepocuvaj neprajnikov alebo mozno zavistlivcov!!!! :-p
Odpovedať
Profilova fotka
aspoň toto u nás hádam nehrozí, aby nám niekto hovoril, že sme mladí :-p ja viem, že názory iných tu nie sú dôležité, ale dosť ma to prekvapilo...
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som tých, ktorý majú taký názor...alebo negatívny na mojho priatela...ani nepozvala, par ich vie z pocutia o termíne..viac nic... ak sa prídu pozriet pri matriku je mi jedno.. na oslave nebudú... a máme pokoj... vsetci vedia, ze nerobime hostinu...len najblizsich-a to tiez len tych co pri nás stoja a sú uprimní... cize len posedenie... je to nás Den a bude podla nás... nech sa aj na hlavu stavajú :-)
Odpovedať
Dievcata, vsimli ste si, jak sa to tu zmenilo? Mam niekedy pocit, ze toto forum sluzi ako "trkotáreň" a riesia sa tu divne veci. Vsimla som si, ze nejak sa tu stale nejak nadava na sluzby/fotografov/firmy, ale najma aj na baby z tohto fora, a paradox aj na take co sem uz ani nechodia...hmmm...kde beru tieto zeny tolko v sebe zlosti a pychy, ze sa hraju na sudcov a "vsevedky" ? =-) Obdvujem ich, ze maju zrejme tolko casu, ze toto mozu riesit,... :-D
Odpovedať
@mirka_martin ja tak isto. Som rada, že na našej svadbe budú všetci tí, ktorých máme radi. @machula Tiež už som počula či nie je skoro na svadbu, hlavne keď spolu sme relatívne krátko. Ale my to tak cítime a to je dôležité, nič iné ma nezaujíma. @panaacik Ignoruj to. ;-) Po svete chodí tooooľko slepíc...
Odpovedať
@lindux diiiiky linduska.mas pravdu. ;-)
Odpovedať
@lindux my sme spolu sedem rokov, tak ako dlho este mame byt???? myslim, ze je to jedno a vzdy je to o pocite a nie o veku!
Odpovedať
@machula presne tak. S bývalým priateľom som bola 5 rokov a nič a s Martínkem sme spolu chvíľu a vieme že to chceme tak už navždy. Takže nie je o čom...našťastie naše rodiny to vzali úplne v pohode..
Odpovedať
Profilova fotka
@machula presne ako hovorís..nezavisi na dlzke vztahu... my budeme oslavovat v septembri 3 roky... :-D lubime sa...respektujeme sa... dôverujeme si... pomahame...stal sa neopisatelne dobrým otcom... a sme stastní... :-) a ak je niekto kto ma námietky, tak nám je to jedno...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?