Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Caute, planuje niekto svadbicku na tento termin? :-p
Odpovedať
@panaacik :-D my na to ideme velmi pomalicky...z vyplaty do vyplaty, kedze si celu svadbu platime sami. Takze mame dost casu na premyslanie co a ako :-) Inak dnes som objednala vytuzenu kravatu, o ktorej som prestala dufat, ze ju niekedy zozeniem...a budeme ju maaat, jupi hrozne sa tesim!! :-) :-) :-)
Odpovedať
@lindux videla som, je bombova. :-D :-D Akurat premyslam nad vonou, ta svadobna by mala byt nejaka nova, nie? Co uz ste si ju kupili? :-D :-D Len mi pride divne, ze 4 mesiace tam bude stat zabalena a nepouzivana.
Odpovedať
@panaacik aj ja som nad vonou premyslala, ale este neviem.. tiez mi to pride odveci kupit si drahu vonavku, ktoru pouzijem jeden den...
Odpovedať
@lindux a kto povedal, ze to tak budem robit? :-D :-D Ja si idem kupit vonavku, co podla mna neni az taka draha, dlho po nej tuzim a po svadbe ju budem normalne pouzivat. :-D :-D :-D
Odpovedať
@lindux kravata je krasne :) ja nad vonou velmi nerozmyslam, kedze som si prave kupila novy flakon, ktory pouzivam uz druhy rok, takze by bolo zbytocne kupovat nieco nove, ale mozno do jula, este zmenim nazor :)
Odpovedať
@lopieta ďakujem :-) suhlasim s tebou ;-)
Odpovedať
@lopieta tak to mas super ked ti vonavka vydrzi 2 roky :-D :-D mne rozhodne nie..ja si kupim,lebo po nej uz dlho tuzim x-) x-)
Odpovedať
@panaacik tak sa pochval, ktora to je? 8-)
Odpovedať
@lindux mam ju v albume..nedostala som ju zial k vianociam :-D :-D :-(
Odpovedať
@panaacik no jo, taketo veci si obcas musime riesit samy :-)
Odpovedať
@lindux kukni na moju poslednu fotku v albume. :-D :-D som to ted narychlo nasla v mojej dekoraciii v izbe :-D :-D kedze kosicky na lupene sa mi nelubia a pripadaju mi zbytocne predrazene, tak toto by som mohla vyuzit..biela nadobka a dokonca v nej mam aj taketo ruzove lupene, hehe co myslis? :-D :-D
Odpovedať
...ze v tom by boli nejake lupene a kamoska by ich z tej nadobky vyhadzovala :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
.... prave sme boli objednat obrucky.... uz sa na ne velmi tesim, pomaly sa nam minaju polozky zo zoznamu "co este potrebujeme".... :-)
Odpovedať
@tinka_14 hehe napodobne v tomto procese :-D :-D
Odpovedať
dievčatá, budete niečo kupovať aj rodičom ako poďakovanie? ak áno, dajte nejaké tipy. ja vôbec neviem, čo by sa malo kúpiť :)
Odpovedať
@lopieta uf neviem, asi nie..nemame na toto prachy, lebo nam treba do ineho davat. Ale zas sice ked mas tie zvyky ako odobierka atd tak by sa mali aj dary dat.... Inak baby ste rozhodnuti akej farby bude ta vasa kytica??? Lebo mam biele saty a kamienky su strieborne, zenich ma kravatku bielu, troska strieborneho detailu. Akej farby mam, biela dost zanikne nie?
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik u mňa je farba kytice jasná - bielo-fialová :-)
Odpovedať
@panaacik no vidis, ako si to sikovne vyriesila ;-) Moja kytica bude cisto biela :-) @lopieta my nebudeme kupovat nic, kazdemu dame rovnaky drobny darcek, ktory sami vyrobime ;-)
Odpovedať
@panaacik ja budem mať kytičku takú viacfarebnú - svetlofialovú, sem tam kvietok iného odtieňa fialovej, či biely a žltý kvietok. Podľa mňa môže byť kľudne aj bielej farby, alebo tú bielu ozvláštni že tam primiešaš sem-tam kvet inej, svetlej farby. Inak na tomto blogu sú nádherné inšpirácie na kytičky: http://www.oncewed.com/wedding-ideas/... tak kuk
Odpovedať
@alohim fiha, tak neskoro a este nevies spat? ja spim kazdy den uz o 22.30 :)
Odpovedať
ja by som chcela mat v tom termine, ale neviem ci za 3 mesiace stihnem prichystat vsetko
Odpovedať
@lopieta vieš ja robím do večera, mám stále poobedné smeny :) tak mám trochu prehodený režim a plus teraz píšem diplomovku, takže niekedy tak nútene straším do neskorej noci :-D ale bežne hodím spať okolo 23-0.00 :)
Odpovedať
@alohim jaj, tak to ti veru nezavidim ani s tymi smenami a ani s pisanim diplomovky. ale za chvilu to budes mat za sebou a budeme oslavovat na svadbe :)
Odpovedať
@panaacik @lindux @lopieta baby...a este k tym vonam...nahodou ste nemali v rukach ten parfem Marry me!...ze ci to dobre vonia. ja sa vzdy chystam, ze to skusim a bud zabudnem, alebo nemam cas a k tym kytickam, ja rozmyslam o maslovej resp. kremovej, daju sa zohnat kremove ruze????
Odpovedať
@machula hej podla mna to pekne vonia, ale zas nic extra..vonala som aj krajsie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@klimuska Ja som zacala "planovat" zaciatkom februara... 18.2. sme nahlasili termin na matrike a pomaly vybavujeme.. a to byvame vo Viedni a vybavovat mozeme len cez vikendy, ked ideme na slovensko.. a to je tak 1-2 za mesiac.. skor len raz mesacne.. no zavisi od toho ako porobime terminy.. :-) zavisi to skor od toho aku velku-malu chcete mat svadbu.. nas bude max.12dos.a 2 deti. a teraz mam este 4 mesiace pred sebou.. a skoro vsetko mame vybavene. :-)
Odpovedať
@klimuska ja niekedy lutujem, ze som vedela rok dopredu datum svadby :-D ...clovek potom vymysla nenormalne! Takto si to uzijes intenzivnejsie a nebudes na svoj den dlho cakat ;-)
Odpovedať
@machula to je pravda, v poslednej dobe strasne spekulujem :-D :-D
Odpovedať
@lindux @machula ja tiez spekulujem. :-D :-D niekedy az prilis
Odpovedať
@lopieta tak tak budeme oslavovať..neviem sa už dočkať leta, aspoň keby bol jún, po štátniciach :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?